Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Шановний народ! Дуже часто мене мучить питання, що б такого приготувати на вечерю? Пропоную тут викладати поради та рецепти швидких та недорогих повсякденних страв і головне, щоб були по сезону)))

Думаю, тема стане у пригоді, як і таким недосвідченим господиням, як я, так і газдиням зі стажем))).

Отже, що цікавенького на вечерю сьогодні приготуєте саме ВИ?) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

на вечерю думаю спекти капусти із свинячими ребрами :P . З.І. маю освіту кухаря

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вечерю думаю спекти капусти із свинячими ребрами :P . З.І. маю освіту кухаря

Ого)))!!! Поділись рецептиками попростіше)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та і цієї страви рецепт не важкий, кароч:

беремо 1 головку капусти, цибулі

десь грам 500 свинячих реберець

кетчуп, майонез

спеції, я ще беру пачку приправи для гриля

і так почнемо: реберця порубати на шматочки завдовжки 5см, вимішати їх із спеціями і кинути у одноразовий пакетик (пакетик завязати герметично, щоб запах спецій просочився в мясце) і залишити його десь на 30-40хв. капусту обовязково ппромиваємо і нарізаємо на великі кусочки ( кладемо качаном горизонтально до столу ріжемо її на 5-6 частин, а потім ці частини перерізаємо ще на 5-6, тобто щоб у нас получильсь прямокутники), цибулю ріжемо теж на великі кусочки, додаємо до них спеції за смаком та вимішуємо. Викладаємо на лист (трішечки змащений олією) нашу капусту і цибулю на верх вже промариновані ребришка, це все зверху поливаємо трошки майонезом і кетчупом, накриваємо фольгою і в духовку на хв 40-50 (в залежності від температури). Смакуватиме до молодої картошки. Смачного :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фчера был паштет из ножек шампиньонов и шляпки шампиньонов в кляре,

сегодня еще не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви блін гурмани)))))... Я питаю про такі страви, коли приходиш з роботи о 20.00, а всі вдома голодні, щоб так взяти щось таке попростіще, чик-чик і за пів години смачненька вечеря готова))))... ех...

Чогось вважала, що тут багато дівуль з проблемою катастрофічної нехватки часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли приходиш з роботи о 20.00, а всі вдома голодні, щоб так взяти щось таке попростіще, чик-чик і за пів години смачненька вечеря готова))))... ех...

а ті хто голодні вже чекають не здатні приготувати до твого приходу ? :)

я от замаринував шашлик 2 дні назад сьогодні прийду і буду смажити і за пів години готово з овочами :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе сама готую не так часто ( вистачає молочного чи бутерів , але сім'ю таким не накормиш ;)Але от вчора за 20-30 хв ( бо довше вариться картопля ) , була : молода картопля з маслом-молоком-кропом, огірочка і помідорчика і бутери ( сардина з кропчиком і маманезом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюся рецептиком з інтИрнету, який мене дуже зацікавив, але признаюсь чесно, що руки до нього ще не дійшли. Так от: курочка з розмарином. Куряче філе порізати. Приготувати соус: в півчашечки оливкової олії додати потерту цедру з двох лимонів, кілька зубчиків часнику подрібнити, посолити, додати два порізані стебла розмарину. Цією сумішшю залити м"ясо і дати постояти хвилин 20.

В посуд для запікання викласти шар картоплі, порізаної кружальцями, посолити-поперчити, далі - замариноване м"яско, зверху знову шар картоплі. Накрити фольгою і в духовочку.

Салатики я зараз роблю тільки овочеві і ніякого майонезу. Останнім часом заправляю овочі нерафінованою ріпаковою олійкою - подобається навіть більше, ніж оливкова. Але такий салат треба заправити і дати хоч 20 хвилин постояти, смак буде насиченіший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви блін гурмани)))))... Я питаю про такі страви, коли приходиш з роботи о 20.00, а всі вдома голодні, щоб так взяти щось таке попростіще, чик-чик і за пів години смачненька вечеря готова

береш шмат сала, буханець чорного хліба, молоду цибулину чи часник і готово, а я люблю гуляш готувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене часу на готування теж не дуже багато, бо пысля роботи ще треба погуляти з дитиною. Тому намагаюсь готувати ввечеры наперед. А коли вже зовсім запаси скінчились, то роблю піцу \коржі купую\ або лінивий пиріг капустяний печу :)

Ось рецепт \на мові оригіналу\

Ленивый пирог с капустой

0,5 кг капусты нашинковать, помять с солью, смешать с растительным маслом (количество - чтобы не подгорело на сковороде).

Тесто: 4 яйца,

6 ст.л. сметаны,

4 ст.л. майонеза,

7 ст.л. муки,

чуть-чуть соды - перемешать, получится жидкое тесто.

Залить капусту тестом и поставить в духовку. Поднимается хорошо, тесто нежное, да и капуста тоже.

ЗІ:майонез заміняю сметаною. Син їсть хз задоволенням, хоча капусту не дуже любить.

А ще в мене є така проблемка - забуваю рецепти :rolleyes: Тому недавно поставила собі на комп програмульку, де збираю цікаві рецепти - завжди перед очима є список. І можна на роботі спланувати що готувати на вечір і по дорозі скупити продукти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую приготувати сьогодні запіканку - рецепт сама придумаю))) - завтра розкажу, що вийшло))) :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчорашня страва за 40 хв)):

поки прийшла з роботи, чоловік почистив картопельку, я її порізала круглячками, поклам в форму для запікання + сіль, перець, приправи, потім зверху м"ясце з майонезом та укропом, потім помідори (теж кругляками), потім знову картопельку... вот... то все накрила кришкою, і в духовку))))... отаке)):rolleyes: вийшло смачно і швидко

Що готуєте сьогодні? :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

макарончики. але обов"язково з твердої пшениці: Премія, Чемпіон, Серджіні, або дорожчі типу барілли.

Варю стільки часу як написано на пачці, потім зціджую, заправляю оливковою олійкою і базиліком(як варіант- прованські або італійські трави).

плюс салат із зелені і свіжих овочів, теж заправлений олійкою і з травами.

часом просто макарони вимішую з порізаним листям салату, шматочками помідорів, покришеною зеленою або молодою цибулькою, кропом, петрушечкою. звичайно ж, заправляю оливковою олійкою.

Макарони після варіння мають лишатися тверденькі. Як казав Сєва Новгородцев, відомий поціновувач пасти- как грудь молодой дєвушкі.

смачного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

макарончики. але обов"язково з твердої пшениці: Премія, Чемпіон, Серджіні, або дорожчі типу барілли.

А мені Чумак подобається :smile-zachot: Колись забула про них - варились пів години :blush: і нічого, не розварились :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчорашня страва за 40 хв)):

поки прийшла з роботи, чоловік почистив картопельку, я її порізала круглячками, поклам в форму для запікання + сіль, перець, приправи, потім зверху м"ясце з майонезом та укропом, потім помідори (теж кругляками), потім знову картопельку... вот... то все накрила кришкою, і в духовку))))... отаке)):rolleyes: вийшло смачно і швидко

Що готуєте сьогодні? :P

Вільна варіація на тему картопельки по-французськи ) Теж люблю подібне готувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вдома все більше на обіди разоряюсь - перше, друге і салат - є така можливість. Вечерю не готую - всі, так сказать, худають. Тільки сину якісь сирники-пельмені можу зварганити. А собі з чоловіком хіба якусь закуску до пива (можу й просто сємєчкі). Але якщо швидко, за хвилин 40, і смачно, і недорого, і не дуже калорійно - то можу підкинути рецептик.

Курячі рулетики.

Куряче філе (2-3, в залежності скільки народу кормити треба) злегка відбиваємо щоб утворивсяч пласт. Посипаємо з двох сторін сіллю, солодким меленим червоним перцем, або приправою для курки. Змазуємо з внутрішньої сторони майонезом. Солодкий болгарський перець ріжемо смужками, досить широкими; твердий сир (будь-який) брусочками, теж можна ширшими і викладаємо на філейку смужку перцю і брусок сиру. Замотуємо рулетиком. Обв'язуємо нитками, щоб тримався купи. Потім обсмажуємо зі всіх сторін на сковорідці. Якщо ручка в цій же сковорідці не плавиться, то можна просто в ній ставити рулетики в розігріту (приблизно до 180-200 градусів) духовку на хвилин 20-25, в залежності від товщини рулетиків. Все. Готово. І можна без гарніру. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дуже люблять такі бутерброди:

2-3 плавлених сирочки потерти на крупній тертці

додати 2-3 сирих яйця (скільки сирочків-стільки яєць)

натерти цибульку( якщо молода то можна просто порізати разом з зеленню)

поперчити, посолити(тільки небагато бо сирочки ж солені), все перемішати.

Намазати на кусочки батона, булки або хліба та жарити спочатку на тій стороні де суміш, а потім з іншої сторони.

Бутерброди виходять просто супер всього за 10 хв.Смачного!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчорашня страва за 40 хв)):

поки прийшла з роботи, чоловік почистив картопельку, я її порізала круглячками, поклам в форму для запікання + сіль, перець, приправи, потім зверху м"ясце з майонезом та укропом, потім помідори (теж кругляками), потім знову картопельку... вот... то все накрила кришкою, і в духовку))))... отаке)):rolleyes: вийшло смачно і швидко

Що готуєте сьогодні? :P

як на мене люба страва із мясом смачна :0005:

а сьогодні борщик червоний із пампушками (звичайно ж пампушки натерті часником)

ням-ням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дуже люблять такі бутерброди:

2-3 плавлених сирочки потерти на крупній тертці

додати 2-3 сирих яйця (скільки сирочків-стільки яєць)

натерти цибульку( якщо молода то можна просто порізати разом з зеленню)

поперчити, посолити(тільки небагато бо сирочки ж солені), все перемішати.

Намазати на кусочки батона, булки або хліба та жарити спочатку на тій стороні де суміш, а потім з іншої сторони.

Бутерброди виходять просто супер всього за 10 хв.Смачного!

Готувала вчора - НЯМнямням!! Моя сім"я оцінала на Ура! Смакота, і швидко, і недорого! Дякую! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, як всі смачно ням-нямають :)

може, й собі такі бутери спробувати зробити на вечерю в нагрузку до червоного борщику та плову...

дуже вже люблю дивитися, як мої домашні "уплітають" за дві щоки щось смачненьке - душа радіє :)

дякую за ідею!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...