Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, bublik007 сказал:

Друже, то ж ти крепко не завантажуйся))))

Нічого обіцяти не можу:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, vaz75 сказано:

, аж тут, раптом, день народження сестри. .

Що означає, "аж тут,раптом", згадав:),чи не знав:huh:(в що я не вірю),чи запросила неждано й негадано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, yura-patriot сказал:

Що означає, "аж тут,раптом", згадав:),чи не знав:huh:(в що я не вірю),чи запросила неждано й негадано?

Сарказм, сестра не думала нічого робити, але... Ґарно посиділи, правда швагро?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, bublik007 сказал:

Друже, то ж ти крепко не завантажуйся))))

Завдання виконано, завантажився не понаднормово. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Сарказм, сестра не думала нічого робити, але... Ґарно посиділи, правда швагро?

Швагро є на борді?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Сарказм, сестра не думала нічого робити, але... Ґарно посиділи, правда швагро?

Гарно посиділи?

Гостям дякую що прийшли! Для вас готував!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, kayot сказано:

Гарно посиділи?

Гостям дякую що прийшли! Для вас готував!!!!!!

Вы швагро?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, ForZa сказал:

Щось одне бла-бла, а фото вкусняшок немає :(

Так смачно було і душевно, що фотати не було часу, звиняйте.

Додам, що на вечерю була картопля в незвичному, але дуже смачному, клярі, хітре м,яско з грибами, маринованому в бальзаміку, олів‘є, тушена курка, хітрий салат з карамелізованих овочів, пармезан, текіла, маргарита,шампань,горілка,коньяк. Голоаний показник смачності, що на столі нічого не залишилося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, vaz75 сказал:

фотати не було часу

Я не особисто до вас! :) Просто у темі раніше одні фото, поради, рецепти..., а останні дні... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше і долар був по п'ять)).  Ну не будьте Ви таким снобом,  в житті все по правилах робите? Що поганого в тому,  коли у колі друзів ведеться душевна розмова? То ж далеко від теми не відійшли,  матами не ругаюься, не ображають і не посилають один одного. Чи потрібно тут картинки застілля постити,  а саме застілля і супутні питання обговорювати в розділі "флуд"? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже по темі.

Вчора вирішив трошки покуховарити, всі мої страви (крім смажених овочей в бальзамічному соусі та хитрого мняска) це власні проби і етюди.

1. " картопля в незвичному, але дуже смачному, клярі " - дуже давно смажу рибу, але завжди смажив обмакуючи в борошно, а пару місяців назад вирішив замість брошна спробувати манку, так і з картоплею, вирішив добавити якогось незвичного кляру. Отже, картопля, нарізана на чотири, вкидаю у підсолену та кіплячу воду та приварюю 8-10 хв. Після цього зливаю і висипаю на великі тарілки та ставлю на протяг - треба щоб дуже щвидко охолола. Беру великий пакет, насипаю туди борошно, сіль та перець, холодну картоплю вкидую в пакет та файно перемішую. В той час, в духовці стоїть протвень з олією...яка вже розкалилась. З пакета, рукою викладаю картоплю на протвень, щоб менше насипалось борошна. Картоплю добре перемішую, щоб вся була в оліі. І в духовочку на 200-220. Кожні 20 хв помішувати.

2. «хітре м,яско з грибами, маринованому в бальзаміку»  - міні стейки, шинка, вирізка – кому як, ріжу проти волкон товщиною до 1см, сік лимона, сіль та перець з обох сторін і на годинку/другу в холодильник в саме тепле місце. Бажано чугунку але і піде фуфлонова пательня. Розжарюю олію до думка, 8-10 зубчиків чесночка, і кидаю мняско – ото саме складне – по всій кухні та оляі літає…руки всі печуть. Часник тільки обжарити до коричневого та вийняти. Мняско має трошки з кожної сторони підгоріти..тільки умовно трошки!!!!!! Перевертаємо….коли дві сторони готові – наливаємо теплої кип’яченої водички так, щоб покрила мняско, вкидаємо туди часник, накриваємо кришкою, доводимо до кипіння, зменшуємо вогонь на мінімум і томимо 30-40 хв. Мнясо краще щоб було не багато – тоді обжариться, а не підтушиться. Як час пройшов – вогонь на максимум, часник в смітник – і перевертаючи мняско повністю випарюємо рідину. Коли води вже немає – мняско готове.

Гриби, шампіньйони – на чотири, жаримо на великому вогні в слабкій олії….поки не чтануть коричневі….сіль, перець і дві чайних ложки бальзамічного….і допоки не пропаде запах оцту і не почне пахнути вином!!!!!

3. « олів‘є» - ну ту все стандартно!!!

4. «тушена курка» - також все просто, один момент – першу водичку зливаємо

5. «хітрий салат з карамелізованих овочів» - перець червоний болгарський, цибулька, кабачок, помідор (але не вчора – не було). Пательня, великий огонь та розпечена олія – цибулька нарізана крупними «перьями» (не знаю як вырно це назвати) вкидаємо, та не зупиняючись, перемішуємо до легкої прозорості, потім перець…..2-5 хвилин, в залежності від розміру порізки – коли відчуєте запах смаженого перцю….вкидаєте кабачо або помідор, ще хвилинка…. Чайна ложка цукру, дві-три хвилини, сіль та перець, і дві-три ложки бальзамічного оцту…і знов ж таки, поки не пропаде аромат оцту. Хоча в цій страві, червоний перець забирає на себе запах оцту.

От такі страви – на легку руку!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи так не було,а тут дружина захотіла печеного карпа!(надивилася передач)) ) просто так,купили капра  1кг.200г..і забабахали)).Фішка у тому, що риба повністю очищується від усього(залишається філе) так! вихід малий,але,але..це капєц! Ще запекли картошку з морквою + цей карп,ммм......Ще салат з редиски,і яйця.

 

P1010307.JPG

P1010287.JPG

P1010288.JPG

P1010297.JPG

P1010301.JPG

P1010304.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, kayot сказано:

Юрчик, а кості вілочкові куді дів? Теж виймав????

Макс,друже, не зрозумів питання,якщо можна ще раз запитай,тіко по пацанські))Вілочкові-це тіпа дуже мілкі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.03.2016 at 22:19, YouRich сказал:

 

Я з цього половину слів навіть не знаю, не те щоб куштувати...:(

 

Та ці два швагра такі вишукані, такі слова знають...хоча я вже повторююся :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іпать колотіть вашего карася!!!!!

" В спинном участке есть еще тонкие вилочковые косточки, которые не относятся к скелету, а представляют собой окостенелости межмускульных сухожилий, обеспечивающих рыбе определенную костистость "  

http://fish-farming.ru/549/

Це все те....що є причиною того, що більшість людей або не їсть таку рибу, або заїдають ії скоринокю від чорного хліба, або глубаються годинами над одним карасиком.

Після декількох продцедур, я таку рибку даю дитині...і навіть не перпеживаю.

От і питаю твій метод?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, kayot сказано:

Іпать колотіть вашего карася!!!!!

" В спинном участке есть еще тонкие вилочковые косточки, которые не относятся к скелету, а представляют собой окостенелости межмускульных сухожилий, обеспечивающих рыбе определенную костистость "  

http://fish-farming.ru/549/

Це все те....що є причиною того, що більшість людей або не їсть таку рибу, або заїдають ії скоринокю від чорного хліба, або глубаються годинами над одним карасиком.

Після декількох продцедур, я таку рибку даю дитині...і навіть не перпеживаю.

От і питаю твій метод?

А! поняв,кароч,дружина з тим карпом десь 40хвилин "гралася" положила шкуркою на тарілку і серединку попрорізала,посікла хрестиками і щіпцями майже усе подоставала,але все дістати сам знаєш не реально,мені попалась парочка,але їх в такому розпластаному шматку дуже добре видно і дуже легко діставати,навіть мала без проблем поїла.Ось на фото видно як лежить риба перед тим як починати діставати косточки, ось з цим саме більше мороки, тому напевно і часто таке не поробиш(марудно),а на вихідних інколи варто,бо особисто мені дуже смачно потім наминати ну майже без косточок.

PS: кажуть якщо в такому виді смажити, положити цей шмат на сковорідку,то кісточок взагалі не буде відчуватися,бо тіпа в посіченому м'ясі вони (оці вілочкові) повністю просмажуються і не відчуваються, але щось я не дуже в це вірю:)

P1010283.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...