Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

Кому і куди можна писати скарги, чи є сенс писати?

Що можна робити якшо за місяць не зроблять паспорт, також чи є сенс чі неварто навіть свій час тратити. Хочеться якось наказати цю даму легкої поведнкі, та і людей шкода шо кормлять цих улюдків.

post-5106-0-56723600-1395828030_thumb.jp

сходи в Просвіту до Правого Сектору) в сьогоднішній час скарги туди найдієвіші

З якої ночі? Дружина місяць назад міняла паспорт провела в черзі близько 2 год.

це було місяць тому... багато чого помінялось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

В Києві також черги. Народ масово кинувся виробляти закордонні паспорти з трьох причин: 1) час зараз непевний; 2) можлива відміна візового режиму з ЄС; поїздки на відпочинок в ЄС замісь Криму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це було місяць тому... багато чого помінялось

Минулого тижня подав документи на Кравчука. Черга не з ночі. В черзі стояв години 2. Ціна за паспорт - 387,5 + послуги банку, ітого десь 395 грн виходить. На Кравчука приймають не лише з Луцькою пропискою, бачив особисто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це було місяць тому... багато чого помінялось

Минулого тижня подав документи на Кравчука. Черга не з ночі. В черзі стояв години 2. Ціна за паспорт - 387,5 + послуги банку, ітого десь 395 грн виходить. На Кравчука приймають не лише з Луцькою пропискою, бачив особисто

Прийшов в суботу десь біля сьомої ранку на Кравчука (прийом починається з 09-00), стояло десь 10-12 чоловік, кажуть записуйся у список, записався під номером 46 :_09: ,а той що перший у списку прийшов ще 23-00 в п'ятницю.

За день приймають 30-35 чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якої ночі? Дружина місяць назад міняла паспорт провела в черзі близько 2 год.

Це станом на суботу 22 березня. Перші люди почали займати чергу в п'ятницю в 23-24 годині. Ті хто в чергу прийшов вже після 6 ранку в ліміт 35 людей не попали. Я прийшовши в 7:00 був 51 в черзі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якої ночі? Дружина місяць назад міняла паспорт провела в черзі близько 2 год.

Я прийшовши в 7:00 був 51 в черзі.

Значить вже після мене був :_02:

Цього разу піду вночі десь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже, поміняти паспорт можна тільки після закінчення терміну дії, чи можна і раніше? Мій закінчується в листопаді, а деякі країни вимагають, щоби до кінцевого терміну дії залишалось не менше 6 місяців. Тобто, якщо я надумаю отримати візу напр. в червні, то мені її можуть і не дати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже, поміняти паспорт можна тільки після закінчення терміну дії, чи можна і раніше? Мій закінчується в листопаді, а деякі країни вимагають, щоби до кінцевого терміну дії залишалось не менше 6 місяців. Тобто, якщо я надумаю отримати візу напр. в червні, то мені її можуть і не дати.

Можна і раніше. Жодних проблем з цим немає, а написавши окрему заяву, можна лишити і старий паспорт в себе, наприклад, для того аби показати попередні шенгенські візи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю хлопців які їздять з двома паспортами в першому віза але нема місця для штампів то валять в другий новий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Києві також черги. Народ масово кинувся виробляти закордонні паспорти з трьох причин: 1) час зараз непевний; 2) можлива відміна візового режиму з ЄС; поїздки на відпочинок в ЄС замісь Криму

Тільки толку від цього нуль.

Судячи з останніх новин та всієї ситуації довкола цього http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/26/7020399/ щоб скористатись безвізовим режимом(який обіцяють ввести до кінця 2014р. в кращому випадку) потрібен саме біометричний паспорт, ті паспорти які зараз всі ломанулись отримувати в цьому вам не вельми допоможуть, по безвізовому режиму в європу ви з ним не поїдете адже процедура вимагає саме біометричний паспорт. Таким чином весь цей ажіотаж це марне витрачання коштів, часу та псування нервів(звісно окрім випадків якщо вам цей паспорт потрібен дійсно зараз для отримання уже існуючих віз). Тож раджу не створювати марний ажіотаж з нічого й тричі подумати потрібно це вам чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з останніх новин та всієї ситуації довкола цього http://www.pravda.co.../03/26/7020399/

дійсно, прочитавши сьогодні цю новину на укрправді вирішив поки не спішити робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pura, отож бо й воно, рішення потрібно приймати аналізуючи максимальну кількість інформації а не ломитися в ажіотажній гарячці за всіма зі словами "та нехай буде, всі роблять та й я зроблю, а раптом знадобиться", і таких людей зараз в чергах більшість. Та й судячи з цієї новини http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/26/7020399/ цілком можливо що безвізовий режим з ЄС запрацює уже через пів року чи до кінця року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сумнываюсь що ЄС для нас відмінить візи, це не тільки гроші, а я важіль впливу, та й контроль за мігрантами, яких своїх дівати нема куди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Шевченка з Луцькою пропискою приймають? Черги там є? Години роботи, телефон для довідок...Скільки часу роблять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть а з припискою іншої області в Луцьку можна зробити закордоний паспорт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть а з припискою іншої області в Луцьку можна зробити закордоний паспорт?

Процедура виготовлення закордонного паспорта з нового року в Україні майже не змінилася. Тільки видають їх тепер не ОВІРи, а підрозділи Державної міграційної служби. Згідно з новим законодавством, щоб оформити закордонний паспорт, не обов'язково бути зареєстрованим у місті, в якому ви проживаєте. Тепер місце реєстрації не має значення, людина може зробити паспорт у будь-якому відділенні ДМС України. Забрати готовий документ можна або за місцем реєстрації, або за місцем проживання.

Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Шевченка з Луцькою пропискою приймають? Черги там є? Години роботи, телефон для довідок...Скільки часу роблять?

Також дуже цікавить це питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що до вартості паспорту
ОСОБА_9 до служби громадянства і реєстрації фізичних осіб Орджонікідзевського районного відділу Запорізького міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України (далі - служба громадянства) про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

в с т а н о в и л а:

У липні 2012 року ОСОБА_9 звернувся до суду з позовом, у якому просив визнати неправомірними дії відповідача щодо відмови в оформленні паспорта громадянина України для тимчасових поїздок за кордон та зобов'язати відповідача оформити йому такий паспорт.

~

п о с т а н о в и л а:

У задоволенні заяви Управління державної міграційної служби України в Запорізькій області відмовити.

І що? Були вже випадки, коли тикали під носа такі справи. Відповідь була завжди одна: дана справа стосується виключно особи, яка в ній згадується, та на інші випадки не поширюється. Хочете за 170? Подавайте до суду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що до вартості паспорту
ОСОБА_9 до служби громадянства і реєстрації фізичних осіб Орджонікідзевського районного відділу Запорізького міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України (далі - служба громадянства) про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

в с т а н о в и л а:

У липні 2012 року ОСОБА_9 звернувся до суду з позовом, у якому просив визнати неправомірними дії відповідача щодо відмови в оформленні паспорта громадянина України для тимчасових поїздок за кордон та зобов'язати відповідача оформити йому такий паспорт.

~

п о с т а н о в и л а:

У задоволенні заяви Управління державної міграційної служби України в Запорізькій області відмовити.

І що? Були вже випадки, коли тикали під носа такі справи. Відповідь була завжди одна: дана справа стосується виключно особи, яка в ній згадується, та на інші випадки не поширюється. Хочете за 170? Подавайте до суду.

подати, як доказ прикласти рішення, як обгрунтування взятит все з даної справи, тільки цікаво одне, фіг вони вам дадуть письмову відмову, а приймуть документи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка там зараз ситуація на Шевченка, що треба з собою мати щоб оформити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після року судової тяганини харків'янка отримала закордонний паспорт за 170 грн

Більше читайте тут: http://tsn.ua/groshi...grn-343752.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Робила вчора сестра закордоний паспорт на Шевченка. Прийшли туди ми о 12 год 40 хв. нам відповіли що в їх зара обід приходьте о 14.00.

При оформленні документів на нетерміновий паспорт нам дали рахунків аж на 562,15 грн і спитали чи будете платити в нас чи в банку.Побачивши ці рахунки я зайшов запитати що це ще за 3 рахунки і сказав що платити їх небудемо на що мені відповіли: Як це не будете платити?Я працюю в ДП"Документ".Я сказав що ми ніяких інших послуг не заказували.Потім відповіла мені: Платіть що хочете!

Пішли оплатили рахунки на суму 380 грн і занесли їм чеки.Інспектор подивиласть на ті 3 чеки і відповіла: Паспорт буде робитись довше, бо ви не заплатили за якусь довідку!І сказала віддати всі рахунки які давала.

Думаю ближнім часом цим паспортним столом займеться прокуратура.Для чого розводити людей?Так як більше з них приїжають з районів і цього незнають і платять всі рахунки.

post-7914-0-11052600-1398326634_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...