Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні нна шевченка прийняли. Прийшов о 11год і все зробив до 12:30. А про гроші не писатиму бо больна тема. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні нна шевченка прийняли. Прийшов о 11год і все зробив до 12:30. А про гроші не писатиму бо больна тема. :(

Так чому не писатимеш? Повідом народ борди, скільки здерли ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что, на Винничека с луцкой пропиской нельзя прийти? И кстати, всё так же 380 грн сдерают? 170 грн и постановление конституционного суда не им неважны?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, здерли 537грн. Всі мої докази і маталяння бумагами ім до ж... Не платив тільки за якусь страховку. Спорив би далі, але паспорт тре до кінця квітня того і змирився… можу кинути фото реквізитів…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здерли 537грн

щось забагато, навіть з тими додатковими таксами там до 400 виходить. Хоча якби в мене був час бігати по кабінетах, то навіть тих 400 я б зараз не платив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

charlie, в тому й то прикол... Чпсу немає. Був на винниченка ьуло чоловік 40 в черзі, пішов на шевченка - нікого, думаю, повезло а тут бабло їм подавай!

Thorgalll,щоб заплатити 380 грн інколи тре щей постаратися. З луцькою пропискою можете йти в любий паспортний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що на шевченка сказали, за 3 тижні хоч буде ? Всеодно ту різницю 150грн, поклали собі в карман

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, здерли 537грн. Всі мої докази і маталяння бумагами ім до ж... Не платив тільки за якусь страховку. Спорив би далі, але паспорт тре до кінця квітня того і змирився… можу кинути фото реквізитів…

Розвели вас. Я розмовляв особисто з начальником паспортного столу, коли робив паспорт. Мова з ним була про "довідку про судимості". В результаті довідку не носив, лишні гроші теж не платив, дали тільки те, що "по закону". Хоча тепер і за 170 грн. треба вимагати, бо немають права брати ні копійкою більше.

Хто не знає всіх законів і не хоче платити на лапу цій сволоті, пишіть мені в лічку, спробую вам надати аргументи для тих козлів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можно перечень документов, которые они требуют? По мимо перечисленного в законе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Thorgalll, вимвгають тільки мати з собою паспорт, ідентифікаційний і гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крайній термін, увага! 11 КВІТНЯ

не знаю, може то через теперішню ситуацію більше місяця роблять не термінові паспорти, бо як я робив десь 3 роки тому, то через 3 тижні забрав. Здається заплатив тоді 320 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю луцьку приписку, сьогодні поїхав робити ЗП на Кравчука. Думаю приїду на 14-00 саме тоді відкривається паспортний( кому треба прикріпив графік роботи) але люди вже там були з 9 годин. Простоявши в черзі годину, вдалось тількі отримати бланк для заповнення і реквізити для оплати - 377,15 грн в 1 кабінеті. Завтра знову поїду в годин 12 займати чергу в 2 кабінет. Маю намір платити лише 170 грн + 87.15. Побачимо що з цього вийде. Може хтось порадить на які закони спиратись? Знаю лише, що постановою №231 КМУ не передбачено оплачувати ціну бланка.

post-19605-0-51241500-1393955027_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті Державної міграційної служби http://dmsu.gov.ua/posluhy/dokumenti-dlya-vijizdu-za-kordon/710-vydacha-pasporta-hromadianyna-ukrainy-dlia-vyizdu-za-kordon обіцяють паспорт за 377.15 грн. Правда, там наводять документи, чому саме треба платити стільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорив би далі, але паспорт тре до кінця квітня того і змирився… можу кинути фото реквізитів…

Gtc4K9E4YA4.jpg

post-24126-0-22170700-1394017495_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив сьогодні знову на Кравчука. Чергу заняв з 13 години, але все марно, приймали дуже повільно, в 17-10 прийшла моя черга заходити, але не повезло, припинили прийом, за мною було ще людей 15. Скаржились у начальника, але він розвів руками - "нічого зробити не можу". Пропонували зробити прийом по назначеному часу, тобто прийшли отримали бланк для заповнення і талон з назначеною датою. Щоб потім лише прийти і відразу здати документи, а не стояти пару днів в черзі. сказав що подумає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ- скажіть а ту злоїб.....довідку про несудимість вони роблять чи ні а то мені тра було вже забирати і мєнтуру розбомбили в нас- то паспорти без неї дають чи ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорив би далі, але паспорт тре до кінця квітня того і змирився… можу кинути фото реквізитів…

Gtc4K9E4YA4.jpg

Да,всё правильно!Но есть одно,но!Не давать мы будем тогда когда там будут сидеть другие люди.Новые и молодые!А на данный момент тебе вынесут все мозги,заберут время и ты хочешь или не хочешь но должен будешь кинуть на лекарства ихним детям,внукам,правнукам и т.д. хоть какую мзду.Так,что смерти чтобы были не зря,надо кадры менять!Ну и по возможности,зная законы,не давать никаких взяток.Кроме этого_я в предыдущих постах этой темы,давал ориентир на Демократический Альянс.Эти ребята профи по таким делам и позвонив по одному из тел.можно получить самую актуальную и свежую базу законов по поводу паспортных столов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виготовлення закордонного паспорту має коштувати 170 гривень, натомість громадян змушували незаконно платити 377 гривень.

Так, прокуратура Луцька провела перевірку додержання вимог законодавства України про адміністративні правопорушення та засади запобігання і протидії корупції у Луцькому міськвідділі Управління Державної міграційної служби України в області, - повідомила прес-служба прокуратури Волинської області.

«Встановлено, що його працівники, порушуючи вимоги чинного законодавства, згідно якого єдиним обов’язковим платежем для оформлення закордонного паспорта є сплата державного мита в розмірі 170 грн, зобов’язували громадян сплатити 377 грн», - йдеться у повідомленні прокуратури.

тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виготовлення закордонного паспорту має коштувати 170 гривень, натомість громадян змушували незаконно платити 377 гривень.

Так, прокуратура Луцька провела перевірку додержання вимог законодавства України про адміністративні правопорушення та засади запобігання і протидії корупції у Луцькому міськвідділі Управління Державної міграційної служби України в області, - повідомила прес-служба прокуратури Волинської області.

«Встановлено, що його працівники, порушуючи вимоги чинного законодавства, згідно якого єдиним обов’язковим платежем для оформлення закордонного паспорта є сплата державного мита в розмірі 170 грн, зобов’язували громадян сплатити 377 грн», - йдеться у повідомленні прокуратури.

тут

Ну и вот нахрена ты это сюда всунул? Лень тему почитать? Попробуй сделать за 170 , а потом всем расскажешь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я читав цю тему, всі сторінки, уявляєте і знаю за скільки виготовлявся паспорт раніше і можливо виготовляється сьогодні, але в країні щось міняється чи нє?

з.і. Да я оптиміст! Паспорт мінятим через 9 років, сподіваюсь вже без лівих платежів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якого милого ви засмічуєте тему тупими питаннями, які описані на попередніх сторінках! Що впадло почитат?! Поважайте час інших людей і пишіть по суті БУДЬ ЛАСКА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...