Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

(Вчора ходив разом з Мамою робити їй закордонний паспорт, дали до сплати рахунків в сумі на 377.15 грн. Сьогодні вона здала всі документи і квитанції, довідку про несудимість не вимагали, ніхто з ними не сварився.

P.S. Здавали на Кравчука)

Це ж що скільки відділів ДМС, стільки ж і цін??? Наче в одній державі живемо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

... або стаєш в позу і доказуєш тим "дівчаткам" що я маю право не платити всі ті послуги, і хочу паспорт за 377 грн. і потратити більше часу, і дві пластинки валідолу, але з чистим сумлінням, що справедливість перемогла.

Я б сказав, що оплатою в 377грн цими діями ми їх в позу ставимо. Тут аж 37% переплати. Це задо*уя.

Не бери, і не давай хабарів - Убий в собі Януковича

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми хочемо відправити бюрократію у відставку разом з яником і не кормити надалі "ригів". А отже: відстоювати кожну гривню, яка сплачується на їх підтримку; відстоювати права і гідність громадянина України; відстоювати свою позицію. Частково описав, але ж закордонний паспорт оцінено в 170 грн.

І МИ не повинні сплачувати інші рахунки, у вашому випадку - 430 грн. "на лапу". БОРІМОСЯ З ЦІЄЮ СИСТЕМОЮ.

Добре було б провести там журналістське розслідування. Спочатку поговорити з юристом про правильність всіх норм при здачі документів.

Піти у паспортний стіл з прихованою камерою, а потім, після отримання паспорта заручитись допомогою мусорів.

Так би вздрючили їх на всю країну. І за переплати, і за лишній тиждень.

Ех, візьмусь скоро я за це діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

host1303, вже боряться з ними десяток років, були і журналістські розслідування і телепередачі і статті в газетах і суди. Це їх не зупиняє. Це як проституція, наркоторгівля, лохотрони, штрафмайданчики, валютчики - все це організовано в ешелонах влади і кришується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

host1303, вже боряться з ними десяток років, були і журналістські розслідування і телепередачі і статті в газетах і суди. Це їх не зупиняє. Це як проституція, наркоторгівля, лохотрони, штрафмайданчики, валютчики - все це організовано в ешелонах влади і кришується.

Я розумію, але якщо це діло засвітиться на ТБ, люди трохи порозумнішають, і хоч будуть знати як себе вести у подібних ситуаціях, як відповідати на прохання заплатити лишні гроші.

А якщо фейси паспортистів засвітяться на екранах, то вони трохи засцять. Луцьк не такий вже й великий.

Про їх арешт мови бути не може, але свідомі люди не дадуть себе обманути.

Та знати і пасивно спостерігати - це те саме, що бути в їх системі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах. (проф. Преображенский, "Собачье сердце", (с) М.Булгаков)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У разі вимоги додаткової плати за оформлення паспорта громадяни сміливо можуть писати у прокуратуру заяви про злочин. Останні місяці країну лихоманить. Зусилля та увага суспільства прикуті до подій навколо Євромайдану. Водночас частина державної бюрократії живе своїм життям, традиційно нехтуючи Конституцією та законами. Проявилося це на прикладі відомої проблеми – вартості отримання закордонного паспорта для українця. Адже, на думку багатьох правників, за оформлення паспорта впродовж місяця громадянин повинен сплатити лише вартість державного мита (170 гривень). Проте у Державній міграційній службі (ДМС) впевнені - крім 170 грн державного мита необхідно також сплачувати додатково 87,15 грн "за оформлення та видачу паспорта" та 120 гривень "за бланк паспорта". Разом це складає 377,15 грн. Через це питання було багато судових справ. 5 червня та 17 вересня 2013 року Вищий адміністративний суд України ухвалив два протилежних рішення. У першому з них зазначені вище платежі були визнані необов'язковими. У другому ВАСУ навпаки підтримав позицію міграційної служби. Читайте також: Конституція-2004: повернути не можна відмовитись Нарешті 3 грудня 2013 Верховний суд України поставив крапку у цій суперечці. Суд встановив, що сплата державного мита покриває вартість витрат відповідача (мається на увазі ДМС) щодо видачі закордонного паспорта - у тому числі й вартість бланка. Тому міграційна служба не має права вимагати повторної оплати тих самих дій (послуг) на підставі іншого нормативно-правового акта. Якби ми жили у нормальній державі, то з цього дня жоден чиновник не наважився б стягувати з громадян ці додаткові кошти. Натомість 22 січня 2014 року керівник ДМС Микола Ковальчук заявив, що … "всі акти законодавства, які визначають платежі, залишаються чинними, а тому ДМС, як орган виконавчої влади, зобов'язана їх виконувати. Таким чином, станом на сьогодні загальна сума обов'язкових платежів при оформленні закордонного паспорта залишається незмінною – це 377 грн 15 коп. при оформленні протягом місяця та 634 грн. 30 коп. при оформленні протягом 10 робочих днів".

Більше читайте тут: http://tsn.ua/blogi/themes/law/170-grn-za-zakordonniy-pasport-abo-5-rokiv-tyurmi-zaproponuyte-chinovniku-vibir-334337.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю запитання до людей, які володіють інформацією:

де виготовляються бланки, друкуються та штампуються закордонні паспорти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, теперь после всего, паспорт будет наконец стоить 170 законных грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, теперь после всего, паспорт будет наконец стоить 170 законных грн?

Залежить як і залежало від людей. Інший фактор - обізнаність.

Як варіант - поробити буклетики, чи реклами по місту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант - поробити буклетики, чи реклами по місту.

Як варіант - якщо буде дорожче,написати заяву в прокуратуру і тим самим перевірити чи щось змінилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант - якщо буде дорожче, написати заяву в прокуратуру і тим самим перевірити чи щось змінилось.

На Шевченка паспорти виробляють для приїжджих.

90% з них не захочуть тратити час на все це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, теперь после всего, паспорт будет наконец стоить 170 законных грн?

Треба брати з собою "Правий сектор", рішення суду і, думаю, тоді паспорт буде коштувати 170 грн. :0104:

Бо як показують останні події, звичайні люди, журналісти, "Правий сектор" за ці 2-3 дні зробили більше ніж діюча "опозиція-влада".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, теперь после всего, паспорт будет наконец стоить 170 законных грн?

Демальянсівець перший в Україні отримав закордонний паспорт за 170 гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробувала сьогодні зробити закордонний за 170 грн. Озброїлась рішенням суду, лякала прокуратурою, дзвонила в київську ДМС і ... Заплатила 387,15 грн. з послугою банку.

Зробила копії квитанцій та спробувала проплатити держмито (170грн), однак в МС забрали написану мною заяву на виготовлення паспорту і не прийняли документи. На прохання офіціно видати папірець з відмовою, відправили до начальника і закрили перед носом двері.

Спроба домовитись з начальником виявилась провальною, сказав,що ці платежі обовязкові та помахав постановою КМ потім сказав,що рішення ВС розповсюджується тільки на людину,яка судилась. Нічого не довівши та розчарована заплатила і здала. Питання є зміст писати заяву в прокуратуру чи ні? і чи обовязково заповнювати папірець, де ми добровільно сплачуємо за послуги МС, бо без нього вони теж не приймають?

Шановні юристи допоможіть розібратись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробила копії квитанцій та спробувала проплатити держмито (170грн), однак в МС забрали написану мною заяву на виготовлення паспорту і не прийняли документи.

В банку пробували проплатити? Чи як саме?

Спроба домовитись з начальником виявилась провальною, сказав,що ці платежі обовязкові та помахав постановою КМ потім сказав,що рішення ВС розповсюджується тільки на людину,яка судилась. Нічого не довівши та розчарована заплатила і здала.

Про що домовитись?

Питання є зміст писати заяву в прокуратуру чи ні? і чи обовязково заповнювати папірець, де ми добровільно сплачуємо за послуги МС, бо без нього вони теж не приймають?

В прокуратуру можете писати, якщо маєте багато вільного часу, та емоційно стійкі.

Про що йдеться в папірці? Коли я заповняв, то там писало, що я ознайомлений з платежами, згідно з якимось законом.

Але чи платити, чи ні - діло ваше, коли вони добровільні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробила копії квитанцій та спробувала проплатити держмито (170грн), однак в МС забрали написану мною заяву на виготовлення паспорту і не прийняли документи.

В банку пробували проплатити? Чи як саме?

Спроба домовитись з начальником виявилась провальною, сказав,що ці платежі обовязкові та помахав постановою КМ потім сказав,що рішення ВС розповсюджується тільки на людину,яка судилась. Нічого не довівши та розчарована заплатила і здала.

Про що домовитись?

Питання є зміст писати заяву в прокуратуру чи ні? і чи обовязково заповнювати папірець, де ми добровільно сплачуємо за послуги МС, бо без нього вони теж не приймають?

В прокуратуру можете писати, якщо маєте багато вільного часу, та емоційно стійкі.

Про що йдеться в папірці? Коли я заповняв, то там писало, що я ознайомлений з платежами, згідно з якимось законом.

Але чи платити, чи ні - діло ваше, коли вони добровільні.

Проплатити тільки держ мито в банку(спочатку).

Домовитись про виготовлення паспорту за 170грн. та відстояти своє законне право не вдалось.

В папірці йдеться не тільки про ознайомлення з плетежеми, а й про те, що ми не заперечуємо проплатити за послуги МС. І ці так звані добровільні платежі,зовсім не добровільні, бо без них в мене документи не взяли.

Ось так!

А ви робили ЗП? За яку сумму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проплатити тільки держ мито в банку(спочатку).

Домовитись про виготовлення паспорту за 170грн. та відстояти своє законне право не вдалось.

В папірці йдеться не тільки про ознайомлення з плетежеми, а й про те, що ми не заперечуємо проплатити за послуги МС. І ці так звані добровільні платежі,зовсім не добровільні, бо без них в мене документи не взяли.

Ось так!

А ви робили ЗП? За яку сумму?

Ну навіщо ж ви збили все в одну цитату, а не відповіли по окремо. Не потрібно було ні про що домовлятись.

Потрібно було все заповнити, сказати що у вас зарплата на карточці - дайте платіжки.

Берете цю бумажку, платите лише 170 грн. у банку, приносите квитанцію.

Я зробив за 387,15 + послуги банку. Для мене це тоді було добре, що не 600 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проплатити тільки держ мито в банку(спочатку).

Домовитись про виготовлення паспорту за 170грн. та відстояти своє законне право не вдалось.

В папірці йдеться не тільки про ознайомлення з плетежеми, а й про те, що ми не заперечуємо проплатити за послуги МС. І ці так звані добровільні платежі,зовсім не добровільні, бо без них в мене документи не взяли.

Ось так!

А ви робили ЗП? За яку сумму?

Ну навіщо ж ви збили все в одну цитату, а не відповіли по окремо. Не потрібно було ні про що домовлятись.

Потрібно було все заповнити, сказати що у вас зарплата на карточці - дайте платіжки.

До чого тут зарплата?

Берете цю бумажку, платите лише 170 грн. у банку, приносите квитанцію.

Я ж написала, що спочатку проплатила 170 однак мені відмовили у прийомі документів.

Читайте уважно. Ви юрист?

Я зробив за 387,15 + послуги банку. Для мене це тоді було добре, що не 600 грн.

І я за стільки ж. Не про це мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробувала вчора оформити закордонний паспорт за 170 грн:))

Вчора з самого ранку приїшла до паспортного столу який знаходиться на вул. Винниченка 11 ( прописана я не у Луцьку).

Для себе я вирішила що оформлю паспорт за 170 грн., чи по крайній мірі спробую це зробити:)) Щоб потім мене не мучило.... що могла спробувати але не зробила....

О, відразу додам оформити паспорт пішла не одна, колега по роботі теж вирішила спробувати оформити паспорт за 170грн. Отож, нас вчора було двоє:))

Отож, отримавши бланки заяви - доручення та рахунки для здійснення проплати, моя колега пішла в банк проплачувати рахунки в 170 грн. за мене і за себа, а я відразу попросилась до начальника паспортного столу, була впевнена що нам відмовлять в оформлені документа лише за наявності квитанції в 170 грн.Пропустили мене до начальника, мабуть через хв. 15 стояння під дверима, і тільки після того, як повернулась колега з банку і підійшла і ще одна дівчина яка теж заявила що має квитанцію лише на 170 грн. Цій дівчині і колезі працівники паспортного столу відмовили в оформлені паспорта і направили до начальника, без будь яких пояснень "Не приймемо документи. Ідіть до начальника" і закрили двері.

Отож, пропустили нас до начальника....такий люб*язний... така душка.... "лапа". Казав як би на то його воля він нам його оформив би безкоштовно, а так ну ні як не може бо є постанова КМ, в якій зазначені ці платні послуги, маю на увазі 120 + 87 грн. Під час нашої розмови в кабінет прийшов іще один начальник....який запитав звідки ми.... після того як дізнався що ми вже давно як проживаємо і працюємо у Луцьку то сказав "зрозуміло чому такі шустрі".Теж був надзвичайно люб*язний. Страшно сьогодні начальникам у нашій державі:))Я я зрозуміла люди які приїжають із районів мовчки платять стільки скільки скажуть....Додам, що окрім 3 обов*язкових рахунків працівниця паспортного столу пропонує ще 2 рахунки, правда наголошує, що вони за бажанням, на суму 25 і 60 грн. Отож, піспілкувавшись з керівництвом паспортного столу вирішили з колегою написати заяву в якій попросили оформити закордонний паспорт( до заяви додали всі необхідні документи які передбачені законом для оформлення закордонного паспорта і квитанцію на 170 грн.) у разі відмови надати обгрунтовану письмову відповідь. Заяви зареєстрували:)) Через місяць маємо отримати офіційну відповідь, а далі буде.... :)) Закордонний паспорт мені вже і зараз не потрібен отож готова боротись за паспорт в 170 грн:))

Далі буде....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мм,

хлопці з ПравогоСектору не заїжджали до них? чи я щось пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробувала вчора оформити закордонний паспорт за 170 грн :))

Вчора з самого ранку приїшла до паспортного столу який знаходиться на вул. Винниченка 11 ( прописана я не у Луцьку).

Для себе я вирішила що оформлю паспорт за 170 грн., чи по крайній мірі спробую це зробити :)) Щоб потім мене не мучило.... що могла спробувати але не зробила....

О, відразу додам оформити паспорт пішла не одна, колега по роботі теж вирішила спробувати оформити паспорт за 170грн. Отож, нас вчора було двоє :))

Отож, отримавши бланки заяви - доручення та рахунки для здійснення проплати, моя колега пішла в банк проплачувати рахунки в 170 грн. за мене і за себа, а я відразу попросилась до начальника паспортного столу, була впевнена що нам відмовлять в оформлені документа лише за наявності квитанції в 170 грн.Пропустили мене до начальника, мабуть через хв. 15 стояння під дверима, і тільки після того, як повернулась колега з банку і підійшла і ще одна дівчина яка теж заявила що має квитанцію лише на 170 грн. Цій дівчині і колезі працівники паспортного столу відмовили в оформлені паспорта і направили до начальника, без будь яких пояснень "Не приймемо документи. Ідіть до начальника" і закрили двері.

Отож, пропустили нас до начальника....такий люб*язний... така душка.... "лапа". Казав як би на то його воля він нам його оформив би безкоштовно, а так ну ні як не може бо є постанова КМ, в якій зазначені ці платні послуги, маю на увазі 120 + 87 грн. Під час нашої розмови в кабінет прийшов іще один начальник....який запитав звідки ми.... після того як дізнався що ми вже давно як проживаємо і працюємо у Луцьку то сказав "зрозуміло чому такі шустрі".Теж був надзвичайно люб*язний. Страшно сьогодні начальникам у нашій державі :))Я я зрозуміла люди які приїжають із районів мовчки платять стільки скільки скажуть....Додам, що окрім 3 обов*язкових рахунків працівниця паспортного столу пропонує ще 2 рахунки, правда наголошує, що вони за бажанням, на суму 25 і 60 грн. Отож, піспілкувавшись з керівництвом паспортного столу вирішили з колегою написати заяву в якій попросили оформити закордонний паспорт( до заяви додали всі необхідні документи які передбачені законом для оформлення закордонного паспорта і квитанцію на 170 грн.) у разі відмови надати обгрунтовану письмову відповідь. Заяви зареєстрували :)) Через місяць маємо отримати офіційну відповідь, а далі буде.... :)) Закордонний паспорт мені вже і зараз не потрібен отож готова боротись за паспорт в 170 грн :))

Далі буде....

Дякую, що відписались. Я з вами здавала і вашою колегою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допустим я не луцький, є різниця в якому паспортному столі(кравчука, винниченка, шевченка) робити паспорт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Вам на Винниченка з 09:00 - 13:00 або на Шевченка після 13:00.

а для тих хто не з Волині, там є ще певні дні прийому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...