Перейти до змісту
kosize

Закордонний паспорт

Recommended Posts

підкажіть будь-ласка скільки зараз в Луцьку коштує виготовлення закордонного паспорта?

ну кажись 420 ти заплатиш за паспорт + довідка про відсутність судимостей коштує від 30 грн до 80 в залежності від терміні видачі за 2 дні можуть дати а можуть через місяць... ціни орієнтовні точно не памятаю бо робив в осени 2009 року...

Поширити це повідомлення

підкажіть будь-ласка скільки зараз в Луцьку коштує виготовлення закордонного паспорта?

ну кажись 420 ти заплатиш за паспорт + довідка про відсутність судимостей коштує від 30 грн до 80 в залежності від терміні видачі за 2 дні можуть дати а можуть через місяць... ціни орієнтовні точно не памятаю бо робив в осени 2009 року...

дякую за інфу! але хотів би знати ціну на сьогоднішній день... наперед дякую!

Поширити це повідомлення

Звичайний паспорт коштує 480грн приблизно.

Сьогодні вже забрав готового :rolleyes:

Зробили як і положено - за місяць часу, навіть трошки швидше :smile-zachot:

Поширити це повідомлення

укр.паспорт, код, довідка чому тобі треба паспорт (як варіант з турагенції про поїздку за кордон або в університеті про участь в якійсь міжн. програмі)

дальше потрібно іти у військкомат в центрі, там видадуть довідку про несудимість.

І тоді з цим всім в паспортний стіл

вроді нічого не забув

PS черги у військкоматі достатньо великі і робялть цю довідку на практиці з гемором довго.. тому для пришвидшення процедури прийдеться дати хабаря :blush:

Редаговано mrZED

Поширити це повідомлення

mrZED - ти трішки все звалив у кучу. Довідку в центрі потрібно брати в міліції про не судимість, двері навпроти через дорогу кіоска преси ,зразу за зупинкою ЦУМ, вартість біля 40грн. за 2 неділі видають, (більша половина бабла йде як добровільна допомога міліціянтам, але ж їх не побореш :-)),також якщо немає ввійськового квитка , то необхідно йти у військомат ( за білетом - як мені, або за довідкою? я точно не знаю). А потім в паспортне бюро, там зробиш фото зразу. копію паспорта 1.2.сторінка, прописка, код, і вроді все.

Поширити це повідомлення

1) в мене "безстрокове тимчасове посвідчення, що він дійсно прийнятий на тимчасовий облік запасу Збройних Сил України" - таке підходить чи всеодно треба в військоммат йти?

2)"довідка чому тобі треба паспорт", а просто "бо захотілось" не проходить? Я не конкретно для якоїсь поїздки роблю. Чи всеодно якийсь папірець потрібен?

Поширити це повідомлення

1) в мене "безстрокове тимчасове посвідчення, що він дійсно прийнятий на тимчасовий облік запасу Збройних Сил України" - таке підходить чи всеодно треба в військоммат йти?2)"довідка чому тобі треба паспорт", а просто "бо захотілось" не проходить? Я не конкретно для якоїсь поїздки роблю. Чи всеодно якийсь папірець потрібен?

Вперше чую про 2пункт :blink:

З Військомата підійте як "квиток" так і довідка.

Редаговано Aisberg

Поширити це повідомлення

Для тих хто в танку - давно існує альтернатива паспортному столу. Державне підприємство називається "Ресурси-документ". Сиділи колись на Шевченка навпроти "кулька", підозрюю що і зараз там. Треба мати паспорт і код (здається), а все інше заповнюєте там, фотографують теж там. Запит на довідку про несудимість вони самі оформляють.

Вартість така ж точно як і в паспортному, тільки черг немає і не треба паперчики збирати ніякі.

Поширити це повідомлення

Для тих хто в танку - давно існує альтернатива паспортному столу. Державне підприємство називається "Ресурси-документ". Сиділи колись на Шевченка навпроти "кулька", підозрюю що і зараз там. Треба мати паспорт і код (здається), а все інше заповнюєте там, фотографують теж там. Запит на довідку про несудимість вони самі оформляють.

Вартість така ж точно як і в паспортному, тільки черг немає і не треба паперчики збирати ніякі.

Закордонний (як і внутрішній) паспорт можна виготовити лише у паспортному столі за адресою віл. Кравчука, буд. 12.

щось ці два пости не в'яжуться між собою...

Поширити це повідомлення

Закордонний паспорт можна отримати і на Шевченка напроти кулька. просто контора для видачі паспортів жителям Луцького району! якщо брати до ваги, що Луцьк до такого району відноситься - то відповідно паспорт отримати можливо. 1200 чи 1500 грн. за дорослий (соррі не знаю точно, платив чоловік). при хорошому роскладі там і довідку про не седимісьт не вимагатимуть, а випишуть її самі - мають право і можливість. Дитячі паспорти там теж, 60 грн. швидко, без черги.

Поширити це повідомлення

Таке питання. Закінчився термін дії старого закордонного паспорта. При виготовлення нового необхідно здавати старий? І на який термін виготовляють нові закордонні паспорти тепер? (Раніше було 10-ть років)

Редаговано ipua

Поширити це повідомлення

Таке питання. Закінчився термін дії старого закордонного паспорта. При виготовлення нового необхідно здавати старий? І на який термін виготовляють нові закордонні паспорти тепер? (Раніше було 10-ть років)

зараз також на 10

Поширити це повідомлення

При виготовлення нового необхідно здавати старий? І на який термін виготовляють нові закордонні паспорти тепер? (Раніше було 10-ть років)

да\да

(перед тем, как сдать ст. паспорт, сделай копию страниц с визами)

Для чого це робити ?

В електронному вигляді в базі даних є ваші візи !

Поширити це повідомлення

При виготовлення нового необхідно здавати старий? І на який термін виготовляють нові закордонні паспорти тепер? (Раніше було 10-ть років)

да\да

Для чого це робити ?

Поширити це повідомлення

да\да

Для чого це робити ?

Поширити це повідомлення

у мене також питання виникло, робила я собі паспорт колись в 2007-му там на Шевченка, дійсно а ні черг ні додаткових документів окрім паспорта і кода не вимагали. Сподобалося одним словом. Можливо хтось з форумчан знає чи там само можна щей заяву про втрату паспорта подати щоб новий зробити? Бо щось перспектива вистояти цілий день в паспортному столі не гріє.

Поширити це повідомлення

у мене також питання виникло, робила я собі паспорт колись в 2007-му там на Шевченка, дійсно а ні черг ні додаткових документів окрім паспорта і кода не вимагали. Сподобалося одним словом. Можливо хтось з форумчан знає чи там само можна щей заяву про втрату паспорта подати щоб новий зробити? Бо щось перспектива вистояти цілий день в паспортному столі не гріє.

терміновий -7-10 дн. - 1150грн.

нетерміновий -30 дн. - 418 грн.

немає необхідності стояти цілий день- від сили 1-2 год.

необхідні документи

- паспорт укр. (копія 1-2-+ сторінка з пропискою)

- закордонний пасп.

- довідка про відсутність судимості

- фото роблять на місці

- оплата на місці в банку

-

Поширити це повідомлення

Моє питання було по згубі паспорта а не закінченні його терміну дії. Ця інформація точно для мене?

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз