Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

Народ, може десь вже писали, але чесно влом все читати...

Така ситуація: я інвалід першої групи, хочу робити паспорт. Проживаю в Турійську, планую робити в Луцьку, бо в Турійську не роблять. Цікавить чи потрібно брати якісь довідки по місцю проживання крім цього переліку:

- квитанция об уплате государственной пошлины или документ, который подтверждает право на освобождение от ее уплаты; - заявление-анкета установленного образца; - паспорт гражданина Украины (после принятия документов возвращается); - копия выданной налоговым органом справки о присвоении идентификационного номера; - две фотокарточки размером 3,5 х 4,5 см.

Де береться квитанція про сплату державного мита? Знаю що мені паспорт безплатно, для цього треба пенсійне посвідчення.

І ще таке цікаве питання: чи може підпис в закордонному паспорті відрізнятися від підпису в внутрішньому? Я маю на увазі що почерк той самий, але набір літер інший. Також цікавить як бути з підписом тим людям, які по різним причинам не можуть поставити підпис?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квитанцію видає банк

Тобто на місці можна отримати, в відділені банку?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[Тобто на місці можна отримати, в відділені банку?

Коли Ви здійснююєте будь-який платіж в банку, Вам видають квитанцію (другий примірник)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотела перед самым НГ сдать документы на ЗП на Шевченка. Надеялась, что будет мало народу. Очередь была огромная. Все, кто занимали за мной, спрашивали - какова цена паспорта. Все, впереди стоящие отвечали - 600 гр. На мои возражения - что по 387, грустно отвечали, что за такую цену портят только нервы и документы не хотят принимать, посылают туда-сюда. Послушав эти унылые повествования, я поняла, что пол пластинки валидола, бывшие у меня в наличии, явно не достаточно, чтобы воевать с этим бронебойным ведомством, я радостно сбежала.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДМС - це вже не підрозділ МВС як раніше, я думаю варто пригрозити дзвінком на 102, що вимагають хабар і документи відразу приймуть з оплатою 387 грн. Або написати заяву, прошу надати відповідь на якій підставі відмовлено, я думаю це теж допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера в Нововолынском ОВИРе всё оформил за 2,5 часа (само оформление минут 30, а остальное - очередь) и стоимость 387 грн. Перед этим заходил в местную тур.фирму там предложили сделать ЗП за 680 грн. Но самое интересное что люди, в очереди, толковали о новой цене 170 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

volant, а ти намагався? Я робив новий паспорт 2 роки тому, зайшов до начальника, порозмовляв, він сказав написати заяву, що відмовляюсь платити в ДП "Документ" (напевно організатори схеми це вимагають), він передзвонив дівчині, яка приймає документи, сказав в мене прийняти документи без проплати в ДП "Документ". Усе спокійно. Я думаю, що зараз ще простіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, ну ти й зрівняв

Я робив новий паспорт 2 роки тому
тут завтра невідомо що буде, живемо як на вулкані не встигаючи до покращень звикати а ти про те що було колись.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні звичайно не про паспорт писати, та все ж.

Після того як прочитав інформацію на певних ресурсах (наприклад http://vk.com/za170 а особливо http://forum.od.ua/showthread.php?t=45196&page=978, треба ще перше повідомлення проглянути) зрозумів, що буде, як описано вище.

Подавати документи не пішов.

Є бажання робити за 170 грн. Поки читаю )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рішення Верховного Суду України:

вартість закордонного паспорту 170 грн.!!! http://www.scourt.go...2257C4B0049C997

post-24126-0-28137200-1389879444_thumb.j

post-24126-0-49314000-1389879450_thumb.j

post-24126-0-21049200-1389879462_thumb.j

post-24126-0-90564000-1389879468_thumb.j

post-24126-0-62237300-1389879474_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть поточний перелік документів, які потрібні для оформлення паспорту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sanver, теж цікавить дане питання. Знаю що крім копій з паспорта і індифікаційного нічого не потрібно. Але сьогоднні піду на Шевченка, якщо що то відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів до того що я написав ще приписне потрібне

вже ні, по причині відміни строкової служби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, зайшов спитати перелік документів, жіночка сказала -"На дверях все написано", я зауважив навіщо приписне, на що отримав відповідь -" якщо вам за 25 то не потрібно... В шоці ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом дуже популярне питання "чи треба довідку з воєнкомату, армію ж відмінили?". Відповідаємо:

5.11.13 прийнято Закон № 671-18:

Про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України"

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/671-18

Цей закон відміняє пункт 7 частини першої статті 6, в якому написано:

----------------------------------------------------------------------

Громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у видачі паспорта у випадках, якщо:

...

він підлягає призову на строкову військову службу - до вирішення питання про відстрочку від призову;

----------------------------------------------------------------------

Тобто тепер призов не є причиною відмови у видачі паспорта, відстрочка від призову не потрібна.

З іншої сторони, в ПКМУ №231-95 так і залишилась вимога:

11. Особи віком від 18 до 25 років, які підлягають призову на

строкову військову службу, разом із заявою про оформлення паспорта подають довідку відповідного військового комісаріату щодо можливості виїзду з України. Форма довідки затверджується Міноборони.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/231-95-п

========================================

Таким чином, згідно Правил, довідка потрібна, хоч потреби в ній немає і ДМС її вже не вимагає. Відповідно, якщо ви хочете оформити паспорт за 170+87,15+120=377,15 грн., то не потрібно довідки.

Якщо ж ви маєте намір піти шляхом активістів, які через суд доводять верховенство закону, то треба і довідку і фото і анкету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, впереди стоящие отвечали - 600 гр. На мои возражения - что по 387, грустно отвечали, что за такую цену портят только нервы и документы не хотят принимать, посылают туда-сюда.

Після оформлення документів берете у них реквізити рахунків для оплати.

Налічкою не оплачуєте - посилаєтесь на те, що "зарплата на карточку приходить, оплачу через банк".

Ідете в банк, платите лише пункти зі сумою: 87,15+120+170.

Приносите їм ці три квитанції. Вони не повинні нічого сказати.

Навіть при якійсь відмові у вас є доказ оплати - інформація у базі даних банку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора здавала документи на терміновий закордонний паспорт на вул. Кравчука, 12 (Паспортний стіл). Черги страшенні, люди стоять з 7-ї год. ранку. Паспортист сказав, що такі черги почалися тоді, коли пішли чутки, що Росія вводить закордонні паспорти. Я прийшла о 14.10. і за списком, складеним в живій черзі була під № 34. Перш, ніж потрапити до кабінету № 2, у кабінеті № 1 (хоча можна і в каб. № 2) потрібно отримати бланк заяви та суму послуг до оплати в банку. На терміновий паспорт мені було надано папірець з такими послугами: Держмито - 340 грн., Вартість послуг - 174,30 грн. , Вартість бланка - 120 грн., ПП "Документ" – 150 грн. У відповідь я послалася на офіційну інформацію, подану на сайті Міграційної служби України, де сказано, що я повинна оплатити лише три вищезазначені послуги, тобто 634.30 грн. Із собою мала роздруковану інформацію з сайту. Також не надавала довідку про судимисть, посилаючись знову ж таки на офіційну інформацію http://dmsu.gov.ua/p...izdu-za-kordon. Працівник установи, побачивши мою впевненість та обізнаність, просто відрізав на папері послугу вартістю 150 грн. і до оплати мені треба було внести 634.30 грн. Я все ж таки потрапила цього дня до кабінету, хоча люди стоять по декілька днів в чергах. Мені пощастило, бо третина людей, що стояли в черзі, розвернулися й пішли додому.

Звичайний паспорт коштує: Держмито – 170 грн. Вартість послуг – 87,15 грн. Вартість бланка – 120 грн.,

тобто: 377.15 грн. Якщо оплачувати в банку "Хрещатик" на території Паспортного столу, то до цієї суми додайте ще 20 грн. за відсоток, а в "ПриватБанку", трохи далі відійти – 10 грн.

І що приємно вразило: дуже виховані були цього дня працівники Паспортного столу. Була і в заступника начальника. Ніхто не грубив, ввічливо відповідали на запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПП "Документ" – 150 грн

паспортисти - П!д@раси, досі тичуть їх реквізити людям, на авось проканає і заплатить, прокуратура-мєнтура, так нічим і не допомогла... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора здавала документи на терміновий закордонний паспорт на вул. Кравчука, 12 (Паспортний стіл). Черги страшенні, люди стоять з 7-ї год. ранку. Паспортист сказав, що такі черги почалися тоді, коли пішли чутки, що Росія вводить закордонні паспорти. Я прийшла о 14.10. і за списком, складеним в живій черзі була під № 34. Перш, ніж потрапити до кабінету № 2, у кабінеті № 1 (хоча можна і в каб. № 2) потрібно отримати бланк заяви та суму послуг до оплати в банку. На терміновий паспорт мені було надано папірець з такими послугами: Держмито - 340 грн., Вартість послуг - 174,30 грн. , Вартість бланка - 120 грн., ПП "Документ" – 150 грн. У відповідь я послалася на офіційну інформацію, подану на сайті Міграційної служби України, де сказано, що я повинна оплатити лише три вищезазначені послуги, тобто 634.30 грн. Із собою мала роздруковану інформацію з сайту. Також не надавала довідку про судимисть, посилаючись знову ж таки на офіційну інформацію http://dmsu.gov.ua/p...izdu-za-kordon. Працівник установи, побачивши мою впевненість та обізнаність, просто відрізав на папері послугу вартістю 150 грн. і до оплати мені треба було внести 634.30 грн. Я все ж таки потрапила цього дня до кабінету, хоча люди стоять по декілька днів в чергах. Мені пощастило, бо третина людей, що стояли в черзі, розвернулися й пішли додому.

Звичайний паспорт коштує: Держмито – 170 грн. Вартість послуг – 87,15 грн. Вартість бланка – 120 грн.,

тобто: 377.15 грн. Якщо оплачувати в банку "Хрещатик" на території Паспортного столу, то до цієї суми додайте ще 20 грн. за відсоток, а в "ПриватБанку", трохи далі відійти – 10 грн.

І що приємно вразило: дуже виховані були цього дня працівники Паспортного столу. Була і в заступника начальника. Ніхто не грубив, ввічливо відповідали на запитання.

Можете дати ревізити на оплату цих послуг. Щоб до них не сунутися, а відразу з квитанціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...