Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

Видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон, ніби ж офіційна інформація ...

http://dmsu.gov.ua/posluhy/dokumenti-dlya-vijizdu-za-kordon/710-vydacha-pasporta-hromadianyna-ukrainy-dlia-vyizdu-za-kordon

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

Боротьба за паспорт в Луцькому паспортному столі

http://biketravel.wordpress.com/2013/03/21/fight_for_your_right/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби Гугль був українським державним підприємством:

http://blogs.lb.ua/anton_dmitriev/203729_yakbi_gugl_buv_ukrainskim_derzhavnim.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавав документи сьогодні на закордонний паспорт ... вчорашня спроба була не вдалою, тому що вирушив на Винниченка, там сказали що всі хто прописані в м.Луцьку мають здавати на Кравчука ... сьогодні на Кравчука після 14 год постоявши трохи в черзі вдалося здати на не терміновий.

При собі не мав довідки про несудимість, а підготував заяву як на с.8.

Мене з заявою відправили до начальника, хоча рахунки на оплату видали (170+207= держмито + послуги). Начальник заяву розписав, хоча попередив, що ІЦ може їм такої інформації не надати. Документи прийняли, дали талончик на отримання паспорту ...

Поживемо - побачимо ... чим все це закінчиться ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавав документи сьогодні на закордонний паспорт ... вчорашня спроба була не вдалою, тому що вирушив на Винниченка, там сказали що всі хто прописані в м.Луцьку мають здавати на Кравчука ... сьогодні на Кравчука після 14 год постоявши трохи в черзі вдалося здати на не терміновий.

При собі не мав довідки про несудимість, а підготував заяву як на с.8.

Мене з заявою відправили до начальника, хоча рахунки на оплату видали (170+207= держмито + послуги). Начальник заяву розписав, хоча попередив, що ІЦ може їм такої інформації не надати. Документи прийняли, дали талончик на отримання паспорту ...

Поживемо - побачимо ... чим все це закінчиться ...

паспорт отримаєте. це все пуста мова. начальник знає що вони не праві. отримаєте паспорт в визначений термін.

Моя замітка після епопеї з паспортом http://www.volynpost...-pro-nesudymist

Народ, не ведіться. Читайте закони!

Ніяких довідок про судимості, ніяких сторонніх платежів!

Не давайте на вас наживатись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію всі платять 120 грн які ні в якому нормативно-правовому акті прописані???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зіткнувся і я з питанням виготовлення закордонного паспорту та вирішив для себе, щоб не чекати поки буде начальник паспортного столу ( бо як я зрозумів з попередніх постів, він пропадає і надовго ), вирішив самостійно зробити довідку про несудимість. Все відбувалось так, прийшов в громадську приймальню ( зразу ж побачив надрукований листок, що з оплаченими квитанціями прийом громадян позачерговий , і це не дивлячись що вони безкоштовно видаються). Я також пояснив про те що дана довідка безкоштовна двом людям з черги, хоча відповідь одного чоловіка була така....цитую ...А потім чекай ту довідку місяць ...Ну але я не без оптимізму все-таки вирішив зробити її безплатно і швидко. Заповнив анкету, далі уточнив в дівчини що там приймає їх , що це за пункт ...за який термін має бути виготовлена довідка, на що вона відповіла, що є термінові і не термінові, тобто якщо хочу термінову, то це коштує 70 грн., а якщо не термінова то дешевше ( не памятаю скільки ), ну а якщо безкоштовна ( уточню, дата подачі 17,06,2013), то отримаю я її 15 липня. На що я їй пояснив, що по термінах довідка виготовляється за 2-3 дні, що їхні дії є корупційними і незаконними. Вона сказала типу що це вона мені надає інформаційні послуги, на що я відповів, що по закону України, інформацію про себе маю право отримати безкоштовно. Далі я уточнив хто її безпосередній керівник, щоб з ним зустрітись і уточнити за який термін виготовляється довідка та пригрозив, що якщо питання не вирішиться нормально ( по закону ), то зразу ж піду до їх сусідів ( ПРОКУРАТУРА ) і напишу заяву. Коли сказав за заяву в прокуратуру, всі терміни і ціни різко змінились...а саме: довідка стала безкоштовною, а терміни зменшились до двох днів, тобто в середу йду забирати...Результат побачим...обовязково відпишусь...

Я так зрозумів, що з ними просто треба трохи наполегливості і володіти інформацією. А в даній ситуації частково винні самі люди, що пропонують гроші щоб швидше зробити, хоча роблять як виходить і не швидше... і за гроші... Тобто де є попит , зразу зявляться пропозиція... І ще, велике прохання до всіх хто планує робити довідки про несудимість - не платіть, якщо зробити все те що я описав, вона для Вас буде безкоштовною і по термінах в 2-3 дні ...я думаю це не довго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в мене питання, бо на Кравчука в паспортному ще не був...Фотографуватись обовязково потрібно в них ( якась монополія виходить ), чи можна і в інших фотостудіях ? Розмір фото я так розумію 3/4, на білому фоні, 80 відсотків обличчя ...так, чи я помиляюсь ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки можна приносити готові, вклейка при досягненні 25 та 40р, також безкоштовна

мова про внутрішній паспорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в мене питання, бо на Кравчука в паспортному ще не був...Фотографуватись обовязково потрібно в них ( якась монополія виходить ), чи можна і в інших фотостудіях ? Розмір фото я так розумію 3/4, на білому фоні, 80 відсотків обличчя ...так, чи я помиляюсь ?

які фото?? які вклеювання? ще рік тому робив закордонний паспорт і вже тоді було так - у них фотографуєшся -> це фото вони використовують на паспорт( цифрове фото НІХТО ЙОГО НІКУДИ НЕ ВКЛЕЮЄ). фото вдруковане в паспорт.

точно не пам"ятаю, та ніби грошей за це з мене ніхто не вимагав( все одно б не отримали :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в мене питання, бо на Кравчука в паспортному ще не був...Фотографуватись обовязково потрібно в них ( якась монополія виходить ), чи можна і в інших фотостудіях ? Розмір фото я так розумію 3/4, на білому фоні, 80 відсотків обличчя ...так, чи я помиляюсь ?

які фото?? які вклеювання? ще рік тому робив закордонний паспорт і вже тоді було так - у них фотографуєшся -> це фото вони використовують на паспорт( цифрове фото НІХТО ЙОГО НІКУДИ НЕ ВКЛЕЮЄ). фото вдруковане в паспорт.

точно не пам"ятаю, та ніби грошей за це з мене ніхто не вимагав( все одно б не отримали :_07:

Вибачаюсь, не вказав зразу точної інформації, я справді запитував за закордонний паспорт. Тобто виходить що фотографують вони самі, але за це платити не потрібно ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не потрібно. Сідяєш прямо в них в кабінеті вона на тебе веб камеру направила, щолк і всьо готово )) (чи я з приватом плутаю?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не потрібно. Сідяєш прямо в них в кабінеті вона на тебе веб камеру направила, щолк і всьо готово )) (чи я з приватом плутаю?)

меня так, лет 5ть назад, фоткали уже, еще возле ЦУМа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня так, лет 5ть назад, фоткали

типу так: ?

почти,

я не успел сообразить что произошло - бац и я не причесанный уже в "киеве"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я й писав в попередньому пості відписуюсь...Сьогодні ходив забирати довідку про несудимість. Зайшов в громадську приймальну, довідка вже була готова. Тобто дану довідку повністю реально робити за 2 дні( швидко) і безкоштовно.

Не платіть за дану довідку не копійки - вона надається безкоштовно і в терміни 2-3 дні ( хоча там будуть розказувати, що чекати прийдеться місяць - це брехня). Лякайте міліцію прокуратурою, вони цього бояться, бо їхні дії можна розцінювати як шахрайство з вимаганням коштів в громадян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вищий адміністративний суд підтвердив масштабне здирництво у паспортних столах з яким ми боремося більше, ніж півтора року. Попри титанічні потуги ДМС, Омбудсмена, прокуратури нав’язати всім думку, про те, що паспорт коштує 377,15 грн. суд встановив, що примушування сплатити більше, ніж 170 грн. є незаконним. У четвер, 27 червня об 11:00, перед святкуванням Дня Конституції, статті 19, 27 та 33 якої органи влади уже довго і безсовісно порушують, ми проведемо прес-конференцію у прес-центрі “Українських новин”. Там ми розповімо про те, як громадянам отримати паспорт за законні 170 грн. Дане рішення суду є черговим рушійним кроком якого домоглися активісти кампанії “СТОП свавіллю в паспортних столах!” по всій Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вищий адміністративний суд підтвердив масштабне здирництво у паспортних столах з яким ми боремося більше, ніж півтора року. Попри титанічні потуги ДМС, Омбудсмена, прокуратури нав’язати всім думку, про те, що паспорт коштує 377,15 грн. суд встановив, що примушування сплатити більше, ніж 170 грн. є незаконним. У четвер, 27 червня об 11:00, перед святкуванням Дня Конституції, статті 19, 27 та 33 якої органи влади уже довго і безсовісно порушують, ми проведемо прес-конференцію у прес-центрі “Українських новин”. Там ми розповімо про те, як громадянам отримати паспорт за законні 170 грн. Дане рішення суду є черговим рушійним кроком якого домоглися активісти кампанії “СТОП свавіллю в паспортних столах!” по всій Україні.

Якщо можна, то викладіть рішення суду ( копію ), щоб кожен хто буде робити закордонний паспорт міг показавши копію рішення суду, аргументовано довести що паспорт коштує 170 грн. Дякую .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нажимати на слово 'підтвердив', після слова суд не пробували?

Спробував, справді все є. Дякую

Цікаво, хтось з Луцька пробував вже робити закордонний паспорт ( без судової тяганини ) за 170 грн. Що на це казали в паспортному столі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...