Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

можливо хтось що чув на рахунок біометричних паспортів, чи будуть їх видавати?

Також Ковальчук повідомив, що закордонні паспорти міграційна служба видаватиме з 1 січня незалежно від того, підпише президент закон про демографічний реєстр чи ні. Якщо підпише - паспорти будуть біометричними, якщо ні - звичайними. Він також нагадав, що вже видані громадянам закордонні паспорти дійсні до закінчення терміну, на який вони були видані і заміни не вимагають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

Ось таку квитанцію зараз видають для проплати за виготовлення закордонного паспорта у відділенні по Винниченка, проплатили перші три пункти і здали квитанції, прийняли все чітко і навіть не заікнулись що благодійні внески не платили.

PS. мороз не раз нас рятував :_07:

post-11163-0-00579200-1353431871_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, будь ласка, а чи можливо в Луцьку виготовити паспорт, якщо я прописала в Нововолинську?

Наперед дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз, наскільки мені відомо, не можна. Але обіцяють що з нового року можна буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на винниченка можна виготовити, якщо ти не прописаний в Луцьку. Там навіть краще обслуговуванні ніж на Кравчука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на винниченка можна виготовити, якщо ти не прописаний в Луцьку. Там навіть краще обслуговуванні ніж на Кравчука.

Я була на Винниченка, мені сказали, що там обслуговують лише ті населені пункти, де немає свого паспортного столу. А в Нововолинську він є.

Мені просто цікаво, чи можна все таки його зробити в Луцьку, чи просто вони хочуть грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я була на Винниченка, мені сказали, що там обслуговують лише ті населені пункти, де немає свого паспортного столу. А в Нововолинську він є.

Мені просто цікаво, чи можна все таки його зробити в Луцьку, чи просто вони хочуть грошей.

Обісцяють, що з нового року можна буде робити закордонний паспорт де завгодно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

куди зараз йти, щоб отримати закордонний і чи правда, що довідку про несудимість дадуть там же, де і робитимуть паспорт і не обов'язково йти на Винниченка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куди зараз йти, щоб отримати закордонний і чи правда, що довідку про несудимість дадуть там же, де і робитимуть паспорт і не обов'язково йти на Винниченка

Я робила собі закордонний паспорт на Шевченка, оскільки прописана в Луцькому районі в паспортному столі.

Заповнила анкету, здала копію документів (українського паспорта, ідентифікаційного коду).

Звірили все з оригіналами, підписалась що копія вірна.

На місці зробили фото на паспорт.

Довідкою про несудимість вони займаються самі.

Дали квитанції на проплати: митний збір, за довідки, за бланки, за стаховку і як же без благодійних внесків. Насправді наскільки я пам"ятаю митний збір йде офіційно, то фактично собівартість паспорта 35-40 грн., але у сумі з благодійними внесками вийшло 488 грн. Але я робила паспорт у 2009 році. У подарунок ще й дали на рік страховку.

Через місяць сказали прийти. Але передзвонила раніше днів на 7 і сказали що паспорт готовий, приходьте забирайте.

Тепер успішно ним користуюсь ))))))

На рахунок біометричних паспортів, то чула що відстрочили їх ще на рік. Так що можете виготовляти поки звичайний паспорт, все одно він буде дійсний 10 років з моменту видачі, навіть якщо вже почнуть видавати біометричні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куди зараз йти, щоб отримати закордонний і чи правда, що довідку про несудимість дадуть там же, де і робитимуть паспорт і не обов'язково йти на Винниченка

Я робила собі закордонний паспорт на Шевченка, оскільки прописана в Луцькому районі в паспортному столі.

Заповнила анкету, здала копію документів (українського паспорта, ідентифікаційного коду).

Звірили все з оригіналами, підписалась що копія вірна.

На місці зробили фото на паспорт.

Довідкою про несудимість вони займаються самі.

Дали квитанції на проплати: митний збір, за довідки, за бланки, за стаховку і як же без благодійних внесків. Насправді наскільки я пам"ятаю митний збір йде офіційно, то фактично собівартість паспорта 35-40 грн., але у сумі з благодійними внесками вийшло 488 грн. Але я робила паспорт у 2009 році. У подарунок ще й дали на рік страховку.

Через місяць сказали прийти. Але передзвонила раніше днів на 7 і сказали що паспорт готовий, приходьте забирайте.

Тепер успішно ним користуюсь ))))))

На рахунок біометричних паспортів, то чула що відстрочили їх ще на рік. Так що можете виготовляти поки звичайний паспорт, все одно він буде дійсний 10 років з моменту видачі, навіть якщо вже почнуть видавати біометричні.

дякую, але цікавить свіжа інформація... а тут якби вже 4 роки пройшло

щось чув мову, що тепер міграційна служба видає закордонні і що довідку про несудимість в них можна зробити

цікавить лише інформація для жителів Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось чув мову, що тепер міграційна служба видає закордонні і що довідку про несудимість в них можна зробити

цікавить лише інформація для жителів Луцька

знайомий нещодавно собі робив паспорт, ще в ВГІРФО.

казав, що довідку про несудимість не вимагали, її вони самі робили.

але він оплачував всі рахунки, які отримав.

можливо зараз, коли паспорти видаватиме ДМС, ця корупційна карусель з довідками закінчиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає скільки вартує виготовлення закордонного паспорту для громадян Росії які постійно проживають в Україні через Львівське консульство?

Якщо конкретніше, вартість консульського збору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає скільки вартує виготовлення закордонного паспорту для громадян Росії які постійно проживають в Україні через Львівське консульство?

Якщо конкретніше, вартість консульського збору.

30$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає скільки вартує виготовлення закордонного паспорту для громадян Росії які постійно проживають в Україні через Львівське консульство?

Якщо конкретніше, вартість консульського збору.

30$

Я правильно розумію, держмито Росії 2500 рублів +30$?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає скільки вартує виготовлення закордонного паспорту для громадян Росії які постійно проживають в Україні через Львівське консульство?

Якщо конкретніше, вартість консульського збору.

30$

Я правильно розумію, держмито Росії 2500 рублів +30$?

всього 30$

http://www.lviv.mid.ru/PK_OB2.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Государственная пошлина за выдачу паспорта со сроком действия 5 лет составляет 1000 рублей
Государственная пошлина за выдачу паспорта нового поколения со сроком действия 10 лет в соответствии с Федеральным законом от 27 декабря 2009 года № 374-ФЗ составляет 2500 рублей

Офіційний сайт Федеральної міграційної служби Росії.

Katherina, з чого ви взяли що держмито не сплачується якщо оформляти через консульство?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Государственная пошлина за выдачу паспорта со сроком действия 5 лет составляет 1000 рублей
Государственная пошлина за выдачу паспорта нового поколения со сроком действия 10 лет в соответствии с Федеральным законом от 27 декабря 2009 года № 374-ФЗ составляет 2500 рублей

Офіційний сайт Федеральної міграційної служби Росії.

Katherina, з чого ви взяли що держмито не сплачується якщо оформляти через консульство?

Наскільки я знаю, то платиться тільки ця сумма (робили родичі). якщо вас цікавить, то цього місяця буду і собі робити, пізніше скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Katherina, ви будете його робити у Львівському консульстві? Якщо так, то у вас хороша українська :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ось таку квитанцію зараз видають для проплати за виготовлення закордонного паспорта у відділенні по Винниченка, проплатили перші три пункти і здали квитанції, прийняли все чітко і навіть не заікнулись що благодійні внески не платили.

PS. мороз не раз нас рятував :_07:

Про ті фірми які приймають благодійні платежі гарно розписала "четверта влада" http://4vlada.com/investigations/15072

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та пишуть вже не перший рік. Толку від того мало, ще не чув, щоб посадили хоча б одного держслужбовця чи паспортиста, за те що втюхують цю благодійність під видом обовязкових платежів, кругом ці благодійні внески, віртуальні державні підприємства, підписки на журнали, страховки. Де СБУ, прокуратура??? Навіщо ці органи потрібні, протирайли штанів. Як за куплену ручку з камерою в китайському інтернет-магазині то садять, бо це трактують як спецзасіб, а корупціонерів не чіпають взагалі, це ж благодійсність. Справді єдиний спосіб щось змінити, це як в Грузії - звільнити всіх, хто працює в органах більше року і набрати нових людей, які там ще не працювали і дати їм нормальну зарплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні здавав документи на закордонний

дали квитанцію з 3-ма пунктами))) держмито і т.д. без благодійних фондів

загалом, разом із комісією банку Хрещатик, вийшло 495грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я здавав 17 числа....дали також на 495грн.....а за день до того видавали всім на 570=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброго дня форумчанам!) Закінчився закордонний паспорт, і виникає потреба в новому. Хотілось би дізнатись яка законна вартість закордонного паспорта в 2013 році!? По яких рахунках треба здійснювати оплату, а які є не обов'язкові платежі....

Вже мав досвід з вклеюванням фото при 25 років, коли мав платити за вклейку фото сумнімному ДП "документ", але відстояв (мєлоч, зато законно). Значить такі впевнився що з громадян України збирають сумнівні платежі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...