Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

Вони нас разводять на цих послугах і бланках.

Хітрі йолки. В паспортному оформляли посвідку на постійне місце проживання дружині. Заплатили два рахунки: держмито і послуги. А потім вона сказала шо ше тра заяву заповнити. Дружина заповнила, я думав шо це якась стандартна, а там оказується сумма не вказується, службовець сказала шо сама поставить сумму (типу ту яку ми платили я так зрозумів за послуги).

Всі процедури зроблені, посвідка на руках і вже не хотілось скандалити. Напевно така позиція багатьох.

Доколє?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

Така ситуація буде й надалі, допоки наші "провладні мужі" не перестануть втілювати у життя і випробовувати на людях свої "брєдові" ідеї, які пізніше відображаються у поправках до законопроектів. По кожній, окремо взятій процедурі при оформленні документації в держустановах, або змінюється (збільшується) кількість відповідних папірців або їх вартість. Але ж вони "розпинаються", що все роблять для людей. В плані "зняти" останню сорочку - ТАК, згідний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як там зараз ситуація? Скільки тареба все ж таки платити? за 377,5 можливо зробити?

Робив хтось після НР зак. паспорт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як там зараз ситуація? Скільки тареба все ж таки платити? за 377,5 можливо зробити?

Робив хтось після НР зак. паспорт?

Я сьогодні подавав документи.

В рахунку було написано три платежі:

1. 207,15 Грн - Паспортні послуги

2. 170 Грн - Держмито

3. 100 Грн - ДП Документ

Заплатив тільки 1 і 2: 207,15 + 170 + 12 (комісія банку) = 389,15 Грн.

Довідку про несудимість я зробив раніше. (30 ГРН за 10 Днів).

Паспортистка при прийомі документів перепитала чи я платив 100 Грн. Сказав, що нє. Вона сказала, що коли я буду виходити , щоб по дорозі зайшов до їхнього начальника, щоб сказати що я не заплатив 100грн. На питання - навіщо? відповіла, щоб він знав що вона не вкрала їх. Правда я так і не зайшов до нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вона може їх вкрасти ( 100 грн. ), коли всі оплати проходять через банк. В паспортному теж "обкурені" сидять ? І чому потрібно когось шукати і щось пояснювати, якщо я не хочу поповнювати чийсь благодійний фонд ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 років по всій Україні і при усіх владах за замовчуванням кажуть платити це, а прокуратура і сбу про це не знає... ці органи разом з судами тільки покривають дії корупціонерів, інакше не зрозуміло чим вони займаються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організатора викрили цієї схеми? Він сидить вже? Платежі перестали за замовчуванням втюхувати? Головне результат, а не створення видимості роботи.

Те ж саме з довідкою по несудимість, її взагалі немає в переліку документів на закордонний паспорт і в нашій країні діє презумція невинності, ми не зобовязані доводити, що ми не винні чи несудимі. МВС саме повинно перевіряти чи судима людина чи ні, а інакше це папірець з одного відділу в інший. І тим більше за неї беруть вдвічі більше, ніж вона коштує. Хоча видають її поруч з прокуратурою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу оформаляти закордонний паспорт, є такі питання :

1)Чи обов'язково в Луцький паспортний стіл подавати довідку про не судимість, чи є варіант що вони її самі зроблять безкоштовно?

2) Якщо обов'язково то чи реально її отримати безкоштовно в нашій прокуратурі, без лишніх переплат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мама вчора подала документи на закордонний паспорт (м. Рівне), поїхав з нею для підтримки.

видали квитанцію для оплати трьох обов'язкових платежів і жодного натяку на додаткові оплати.

разом все обійшлося в 392 грн 15 коп., відбір паспорта через 45 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вартість довідки про несудимість 13,10 грн, деруть в реалі в пару раз більше. В переліку необхідних доків на паспорт її немає в законі, але довести їм це нереально, були в Україні прецеденти, що через суд змушували лише їх прийняти доки без цієї довідки. Для когось видача паспортів в Україні це клондайк.

Мені дали папірці на оплату цієї довідки - в благодійний фонд і ще один, я заплатив лише 13,10, то мовчки взяли і сказали, що будуть довго робити. Я сказав добре, бо мені було неспішно. Але треба періодично взнавати, бо її можуть зробити раніше, бо якщо невчасно забрати, то можна її прострочити, вона дійсна здається 10 днів.

Реальна ціна за всі послуги повинна становити 257 грн з копійками, дивіться тему вище. Кинуть там по любому на щось. Незрозуміло як в такі країні, де зарплата мінімальна 1000 грн, деруть півзарплати за паспорт, ці здирники всі нелюди, раз так поступають зі своїм народом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довідку про несудимість робив безкоштовно місяць часу.

Деякий час шось бубоніла про те, що треба заплатити але все ж таки погодилась. Тому на майбутнє, якщо у вас заплановано виготовлення паспорту підіть за довідкою про несудимість за місяць часу. Вона безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довідку про несудимість робив безкоштовно місяць часу.

Деякий час шось бубоніла про те, що треба заплатити але все ж таки погодилась. Тому на майбутнє, якщо у вас заплановано виготовлення паспорту підіть за довідкою про несудимість за місяць часу. Вона безкоштовно.

Довідки про несудимість взагалі непотрібно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду...

ФАКТИ:

Робив паспорт на Винниченка, спочатку пробували збагрити мене в Ковель, по місцю прописки, сказав що не поїду і знаю що можна у них робити, баришня, що приймала документи сказала "Я проконсультуюсь" :) але документи прийняла. Дала папірець, який виявився заявою про те, що я прошу УДМС надати мені платні послуги в розмірі 207,15 грн.(в копійках можу помилятись, бо пишу по пам"яті) , наскільки я зрозумів, це оплата бланку паспорту 120 грн та послуги УДМС (вони за тебе заповнюють/роздруковують заяву та фотографують) 87,15 грн. Також дали папірець на якому значились рахунки для оплати держ. мита - 170 грн., послуг УДМС - 207,15 грн, + два благодійних внески. Заплатив тільки держ. мито та послуги УДМС, благодійні внески не платив.

Довідку про несудимість не ходив робити, замість неї надрукував заяву про згоду на обробку моїх персональних даних для виготвлення УДМС довідки про мою несудимість, написану на ім"я начальника.

Начальнику УДМС

України у Волинській області

Вороб’ю О. В.

Від Іванова Івана Івановича

м. Луцьк, вул. Вулична, буд 1 кв.1

тел. 555-55-55

Я, Іванов Іван Іванович, даю згоду на збір та обробку моїх персональних даних під час здійснення перевірки інформації про відсутність у мене судимості для виготовлення відповідної довідки.

_____________________ «____»________________2013 р.

Без довідки паспорт не зроблять, але довідку УДМС має виробляти самостійно з вашої письмової згоди, про цей факт працівники УДМС "забувають" повідомити.

Після подачі вищезгаданої заяви, дали заповнити анкету. І все... сказали приходити через місяць за паспортом.

РОЗДУМИ ПО ТЕМІ:

З приводу 207,15 теж можна сперечатися, існує ральна виграна в суді Дніпропетровська здається справа де Громадянин довів, що паспорт повинен видаватись лише тільки за держ. мито 170 грн. Але з моменту подачі заяви до виграного суду пройшло три місяці, і Бог знає скільки нервів. 87,15 грн, можна не платити правильно написавши заяву і принісши фотографії. А оплату за бланк 120 грн. було відмінено постановою КМУ. На просторах інету багату інформації з цього приводу. Але якщо оплату благодійних внесків не вимагають то за несплату інших платежів треба буде боротись і потратити купу часу і нервів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання таке.

Якщо змінюється прізвище, у зв'язку із шлюбом, потрібно змінювати закордонний паспорт на нове прізвище чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання таке.

Якщо змінюється прізвище, у зв'язку із шлюбом, потрібно змінювати закордонний паспорт на нове прізвище чи ні?

так..так само як і укр. паспорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання таке.

Якщо змінюється прізвище, у зв'язку із шлюбом, потрібно змінювати закордонний паспорт на нове прізвище чи ні?

так..так само як і укр. паспорт

Ну український протягом місяця кажись ще дійсний. А закордонний як, просто там ще є активні візи, і хотілосяб людині по них відразу після шлюбу їхати за кордон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quiet,

Робив паспорт на Винниченка, спочатку пробували збагрити мене в Ковель, по місцю прописки, сказав що не поїду і знаю що можна у них робити

Скажіть будь-ласка, а чи можна у них робити, якщо прописка в райцентрі Рівненської області?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до прокуратури - чому вона не може поставити в даному питанні крапку і покарати винних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. А оплату за бланк 120 грн. було відмінено постановою КМУ

але ж вони не пишуть в заяві "за бланк", а послуги.. чи десь фігурують слова за бланк ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УДМС ссилається на п4

4. У разі надання послуги, що передбачає видачу бланка або

номерного знака, розмір плати за її надання визначається з

урахуванням витрат, пов'язаних з придбанням відповідної продукції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УДМС ссилається на п4

4. У разі надання послуги, що передбачає видачу бланка або

номерного знака, розмір плати за її надання визначається з

урахуванням витрат, пов'язаних з придбанням відповідної продукції.

"пункт 4" - чого, з якого документа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

093-750-05-75

093-750-05-75

звонки на эти номера,согласно вашего тарифного плана и оператора.Получите всю интересующую вас инфо на 2013 из уст юридическо-грамотных людей :)

Зателефонував.

Молодий чоловік пояснив, що за 170 грн доведеться судитись і він готовий у цьому допомогти.

Сказав, що надішле електронною поштою пакет документів для ознайомлення.

Вже другий тиждень чекаю, хоча 2 рази телефонував нагадував.

:0158:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях прочитав новину в газеті про закордонні паспорти. Любуйтеся

В заметки умолчали, что для отстаивания своих интересов у него затрачено 1,5 года жизни.

Если у вас крепкие нервы, большой запас жизненных сил, денег ( скорее всего придется платить за "допомогу у доведеться судитись") - то вперед! А так в топике достаточно информации для разумной экономии- спасибо тем, кто поделился

:0034:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...