Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

Ну і де СБУ? Високопосадовці міграційної служби створили схему заробляння бабла на видачі паспортів, примушують своїх працівників дерти з громадян України впродовж більше 20 років побори. А вони займаються ручками з камерами, купленими в інтернет-магазинах і забирають ноутбук в журналіста, який відзняв, як беруть хабарі даївці. Луценко будучи міністром МВС теж не ліквідував цю лавочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні заходив на Кравчука, спитав при клієнті... сказала коштує 550 грн, я сказав що знаю що коштує 377 грн,

Сказала от коли ви принесете всі документи тоді будемо розбиратися скільки коштує :)

Тепер думаю куди спочатку йти в прокуратуру чи в паспортний)

п.с. потрібно відкривати кабінет прокуратури біля кожного чиновника, щоб не бігати. Дві черги, одна до чиновника і зразу займаєш в прокуратуру..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В заметки умолчали, что для отстаивания своих интересов у него затрачено 1,5 года жизни.

Если у вас крепкие нервы, большой запас жизненных сил, денег ( скорее всего придется платить за "допомогу у доведеться судитись") - то вперед! А так в топике достаточно информации для разумной экономии- спасибо тем, кто поделился

так вже є рішення суду на яке треба посилатися. 1 воював 1.5 року, якщо це так а іншим менше часу знадобиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в нашій країні. В нас по однаковим справам можуть виноситися різні вироки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, будь-ласка, зараз оформляють закордонний паспорт у паспортному столі на Кравчука? Чи ще можна на Винниченка?

Якщо на Винниченка то де саме? Довідку про несудимість треба по любе чи простіше заплатити? Будь-ласка напишіть яка це процедура, які саме документи потрібні, і де робити паспорт. Дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крупним планом: за закордонні паспорти українці переплачують мільйони гривень

таким чином недолугі постанови Кабміну створили прогалину в правовому полі, яка одним дозволяє "вимагати", а інших не зобов'язує "виконувати".

до речі, на сайті ДМС, біля кожного платежу, з'явилися посилання на постанови, якими вони передбачені :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://dmsu.gov.ua/posluhy/dokumenti-dlya-vijizdu-za-kordon/710-vydacha-pasporta-hromadianyna-ukrainy-dlia-vyizdu-za-kordon

Вартість послуги та пільги

Ну і хто може чітко надати витяг з "тієї" постанови КМУ, що скасовує вартість бланку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робили вчора закордонний паспорт обійшовся 377,15 грн..

Прийшли зразу з оплаченими рахунками..

Документи відмовились зразу приймати без відома керівництва але щось там вони обговорили і документи прийняли..

потім їх зацікавило де довідка про несудимість але ми сказали що її непотрібно і питання про довідку пропали.

Можна було б і пробувати дешевше робити але паспорт потрібно срочно.Але всеодно не 600 грн. 200 грн лишніми не будуть..

Такщо хто планує робити паспорт не думайте платити більше 377,15 грн і непотрібно брати ніяких довідок про несудимість!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і хто може чітко надати витяг з "тієї" постанови КМУ, що скасовує вартість бланку.

на рахунок 87,15 грн ось документ

Закон: http://zakon4.rada.g...show/292-2012-п

Здебільшого представники ДМСУ свою вимогу сплати за бланк паспорта 120 грн мотивують пунктом 4 Порядку надання платних послуг (ПКМУ 1098 від 26.10.2011). Але якщо прочитати той пункт, то він вказує на протилежне - а саме, що усі необхідні витрати по наданню платної послуги враховані в затвердженій ціні цієї платної послуги, тобто відповідно до Переліку (ПКМУ 795 від 04.06.2007) - у 87,15 грн, яка скасована.

Перелік платних послуг скасовано, на якій підставі вони беруть гроші і чому їх за це не ї..е ніхто??????

Довідка про несудимість взагалі не передбачена законом про видачу закордонного паспорта, це паспортний стіл має перевіряти на несудимість, в них має бути база, а не нести їм папірець з одного відділу в інший і знову ж таки за який беруть потрійну плату + благодійні фонди.

Я думаю, що нашим чиновникам треба робити не такі закони, бо вони навигадують, що хоч. Потрібен закон такого плану - "вартість паспорту ХХ грн, це включає усі платежі пов'язані з його видачою. За вимогу додаткових платежів і документів, не передбачених законом - розстріл." Тоді може буде порядок. І з усіма благодійними фондами і муніципальними касами, держпідприємствами типу ДП "Документ", спеціально створеними при держустановах для відмивання грошей, треба робити те ж саме, це явна корупція. Це збираються гроші на розкішне житло і щороку нові лексуси комусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робили вчора закордонний паспорт обійшовся 377,15 грн..

Прийшли зразу з оплаченими рахунками..

Документи відмовились зразу приймати без відома керівництва але щось там вони обговорили і документи прийняли..

потім їх зацікавило де довідка про несудимість але ми сказали що її непотрібно і питання про довідку пропали.

Можна було б і пробувати дешевше робити але паспорт потрібно срочно.Але всеодно не 600 грн. 200 грн лишніми не будуть..

Такщо хто планує робити паспорт не думайте платити більше 377,15 грн і непотрібно брати ніяких довідок про несудимість!!

То куди треба йти? Скажіть на яку адресу! :_29:

Як сказати на підставі чого не потрібно довідку про судимість?

Чи потрібно щось з воєнкомату?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сказати на підставі чого не потрібно довідку про судимість?

на підставі відсутності підстави про її необхідність :) з військкомату обов'язково довідку, якщо стоїш на обліку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С самого утра звонила по безмолвному 735014 (справочный телефон паспортного стола). 15 минут назад дозвонилась, чтобы узнать что необходимо для замены загран.паспорта (в июне 2013 заканчивается) и сколько стоит.

Наглым тоном ответили 497 грн. с копейками + обязательно надо иметь при себе справку о несудимости. На вопрос почему так дорого и что я знаю, что обычный паспорт делается дешевле, "вякнула" (именно "вякнула") - что какие суммы начальство даёт - такие и она раздаёт, типа приходите - там всё написано.

Мрак.

P/S/ Это грёбаные гос. структуры не изменить...их нужно только всех расформировать на?%:%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LenKa, а не судьба глянуть на сайте Гос. миграционной службы что к чему и если потом будут возмущаться наглым тоном - ответить что так на ихнем сайте написано и ниипет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадався фрагмент з книги Владіміра Познера "Прощання з ілюзіями", де він описав як він відновлював свій паспорт громадянина США:

Я прилетел из Москвы в Нью-Йорк. Прошел паспортный контроль. Поехал в гостиницу и обнаружил, что паспорта нет. То ли его украли, то ли я его выронил, но факт оставался фактом : паспорт пропал.

На следующее утро, ровно в девять, я позвонил в Паспортный центр города Нью-Йорка. Как ни старался, я не смог добиться живого человеческого голоса, а бесконечная запись не разъясняла, как мне поступить. И я поехал. Центр этот тоже находится в нижней части острова и выглядит столь же безлико, как тот, в котором я получил гражданство. У входа стояли двое вооруженных автоматами охранников. Я подошел и начал:

- Я потерял паспорт и хотел бы...Один из них перебил меня:

- Прямо, налево по коридору, белое окошко.

В окошке сидела афроамериканка не слишком приветливого вида.

- Я потерял паспорт... - заговорил я, но она тоже перебила:

- Белый телефон на стенке справа.

И в самом деле, на стене висел белый телефон, а рядом с ним, за прозрачной пластмассовой защитой, была прикреплена инструкция. Начиналась она так:

1. Поднимите трубку.

2. Услышав гудок нажмите цифру"1"

3. Услышав слово "говорите", четко и ясно изложите свой вопрос..."

И так далее. Таким образом я получил порядковый номер и время, когда должен подняться на десятый этаж в зал номер такой-то. На часах было 9:30 утра,а встречу мне назначали на 11:00. Я вышел, попил кофе, почитал газету и вернулся без пяти одиннадцать.

- Мой номер такой-то, - сказал я охранникам, которые жестом пригласили меня пройти. Я поднялся на десятый этаж, вошел в большой зал, часть которого состояла из застекленных окошек. Не успел я сесть, ровно в одиннадцать раздался голос: "Владимир Познер, окно номер три". Я подошел. Меня поджидал мужчина лет пятидесяти, лицо которого я почему-то запомнил - может, потому что он удивительно походил на Чехова.

- Привет, как дела? - спросил он.

- Да так себе.

- Что случилось?

- Да то ли у меня украли,то ля потерял паспорт.

- Ну, это не беда. Вот вам бланк, заполните его.

Я заполнил и вернул бланк Чехову.

- Та-ак, - протянул он, - вы натурализованный гражданин США? Я кивнул.

- Это чуть осложняет дело. У вас есть документ, подтверждающий ваше гражданство?

- Есть, но он в Москве, я его не вожу с собой.

- А напрасно. Надо иметь при себе хотя бы ксерокопию.

- Я могу позвонить в Москву и попросить, чтобы прислали мне в гостиницу копию по факсу-поеду, получу и вернусь к вам.

- Отлично, буду ждать, - сказал Чехов.

Я тут же позвонил, помчался в гостиницу, где факс уже ждал меня. Схватив его, вернулся в Паспортный центр. В половине первого я подошел к окошку номер 3 и протянул факсимильную копию. Чехов посмотрел на нее, покачал головой и сказал:

- Сэр, мне очень жаль, но я получил разъяснение, что нам нужен оригинал.

- Но оригинал в Москве. Не могу же я лететь туда, не имея паспорта!

- И не надо, сэр, не нервничайте. В Вашингтоне имеется второй оригинал, который нам пришлют. Но эта операция будет стоить вам девяносто долларов.

Я готов был заплатить любую сумму, лишь бы получить паспорт.

- Мистер Познер, - сказал Чехов, вас будут ждать ровно в три часа в зале номер два.

Я вышел на улицу, съел хот-дог"со всеми причиндалами"- так говорят, когда на сосиску накладывают все специи и все соусы плюс кетчуп и горчицу. Запил эту гадость бутылкой кока-колы, и без пяти три пришел в зал номер два. Ровно в три раздался голос:

- Мистер ВАЛДИМИР Познер! - Именно так, Валдимир, а не Владимир.

Я подошел к окошку. Довольно мрачная черная женщина протянула мне паспорт и сказала:

- Проверьте, все ли правильно.

В паспорте значилось "Владимир", а не "Валдимир". Все было правильно.

- Распишитесь в получении.

Я расписался. Время было пять минут четвертого. Меньше чем за один рабочий день я получил новый паспорт. Признаться, я был потрясен.

Я отправился в другой зал, подошел к окошку, за которым сидел Чехов и сказал :

- Сэр, не могу даже подобрать слова, чтобы выразить вам благодарность за такую работу. Я поражен.

Чехов посмотрел на меня и совершенно серьезно, я даже бы сказал строго ответил:

- Сэр, вы за это платите налоги

В нас не хочуть цього розуміти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні стояв під дверима, під час видачі і чув через двері такі слова, типу "а я вам казала шо треба довідку про несудимість" шось таке, можливо таке кіно, вони документи приймають без довідки, а під час видачі знову тормозять процес, і в тебе вже майже паспорт на руках, а тут бах всього 30 грн тебе відділяє від щастя, і ти йдеш за довідкою,

хтось недавно отримував без довідки?

можливо після здачі документів, треба зразу йти в прокуратуру, бо вона так само місяць розглядає скарги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1991, можливо мав на увазі, що за додаткову плату ту довідку можна отримати на місці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні стояв під дверима, під час видачі і чув через двері такі слова, типу "а я вам казала шо треба довідку про несудимість" шось таке, можливо таке кіно, вони документи приймають без довідки, а під час видачі знову тормозять процес, і в тебе вже майже паспорт на руках, а тут бах всього 30 грн тебе відділяє від щастя, і ти йдеш за довідкою,

хтось недавно отримував без довідки?

можливо після здачі документів, треба зразу йти в прокуратуру, бо вона так само місяць розглядає скарги.

робили 7 березня паспорт на вул. Шевченка ..прийшли зразу з оплаченими рахунками на 377,15 грн довідки не робили..приймати доки зразу відмовились без довідки але поговоривши з начальством документи прийнялися..

довідки в необхідних документах немає

http://dmsu.gov.ua/p...yizdu-za-kordon

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де брали реквізити для оплати?

за тиждень перед подачою зайшли і взяли..зразу дали ще декілька непонятних рахунків..їх зразу попередили, що заплатяться тільки потрібні платежі, а всякі страховкі нам непотрібні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свіжа новина

Заграничный паспорт стоит 170 грн, - суд

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?zagranichniy_pasport_stoit_170_grn__sud&objectId=318265〈=ru

Народный депутат Геннадий Москаль обнародовал постановления Днепропетровского апелляционного административного суда, в которых определено, что для получения загранпаспорта гражданам Украины необходимо оплатить только государственную пошлину в сумме 170 гривен.

Такую информацию обнародовала пресс-служба Верховной Рады.

"Для информирования граждан Украины о стоимости изготовления загранпаспортов предоставляю постановления Днепропетровского апелляционного административного суда от 5 февраля и 19 февраля 2013 года, в которых четко указано, что для получения загранпаспорта гражданам Украины необходимо оплатить только государственную пошлину в сумме 170 грн (при необходимости срочного оформление стоимость составляет 340 грн). остальные квитанции, которые требуют подразделения Государственной миграционной службы, являются незаконными и не подлежат никакой оплате", - комментируют в Раде.

Москаль, в свою очередь, рекомендует украинцам во время визита в Государственную миграционную службу для оформления заграничного паспорта брать с собой указанные судебные постановления.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это решение суда обжаловаго миграционной службой в Верховном суде Киева. Так что вопрос еще однозначно не решен. И уж депутат об этом должен знать...

чекаємо рішення верхушки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рішення рішенням, але в нас в країні не прецедентне право, на жаль. Тому наявність рішення в якійсь справі не означає, що це вже істина в останній інстанції. Це рішення матиме силу лише в даній конкретній справі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...