Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

В нормальній державі розслідували б і покарали винних, які організували злочинну схему, яка більше десятка років обдирала народ України на "ДОБРОВІЛЬНИХ ПЛАТЕЖАХ", без яких відмовлялись робити паспорт - послуги ДП "Документ", бланки, довідки про несудимість, благодійні фонди, страховки і завищені ціни на послуги банку, який заселили туди, послуги приватної конторки Васі Грицака "ЄДАПС", яка виготовляла одну сторінку в паспорті і крім того друкував техпаспорти, посвідчення водія та інші документи, ніби поліграфічний комбінат "Україна" не міг цього робити . І скасували б прийомні години і прийомні дні. А то виходить за послуги брали додатково, а працювали по попівдня 2 рази в тиждень. А в нас винних як завжди нема, а інструкції керівництва мають вищу силу за закони і конституцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

Постановление суда: загранпаспорт должен стоить не 170, а 400 грн.

Высший административный суд Украины признал, что за изготовление загранпаспорта нужно оплатить не только госпошлину в размере 170 гривен, но и госуслугу, а также стоимость бланка паспорта.

Об этом сообщили в пресс-службе Государственной миграционной службы.

Согласно сообщению, 17 сентября Высший административный суд Украины принял решение, которым полностью удовлетворил кассационную жалобу Управления Государственной миграционной службы в Запорожской области. Было отменено постановление Днепропетровского апелляционного административного суда от 19.02.2013 по иску жителя Запорожской области по оплате услуги по оформлению и выдаче паспорта гражданина Украины для выезда за границу.

«Высший админсуд оставил в силе решение суда первой инстанции, которым заявителю было отказано в удовлетворении иска», — говорится в сообщении ВАСУ.

Основным требованием истца было оформление паспорта гражданина Украины для выезда за границу с уплатой только 170 гривен (государственная пошлина), тогда как постановлениями Кабинета Министров Украины предусмотрена уплата, кроме государственной пошлины, стоимости государственной услуги и стоимости бланка паспорта.

Как известно, на сегодняшний день стоимость оформления загранпаспорта составляет 377 грн. В эту сумму входит государственная пошлина (170 грн.), стоимость бланка (120 грн.), а также услуга миграционной службы (87 грн.).

Как сообщалось, в августе житель Житомира Иван Фурлет приковал себя цепью к батарее в паспортном столе, требуя выдать ему загранпаспорт за 170 гривен.

По материалам «Комментарии»

Читать полностью на http://news.eizvestia.com/news-markets/full/postanovlenie-suda-zagranpasport-dolzhen-stoit-ne-170-a-400-grn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Які благодійні внески можуть бути в такі структури? Варто прийняти закон, який забороняє такі благодійні фонди при МВС, прокуратурах, судах і інших державних установах. Бо це смішно, вони існують на наші податки і ще їм внески потрібні? Розслідуйте краще в чиї кармани йде державний бюджет і буде вам фінансування, а не обдирання людей примусовими внесками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої пригоди:

Старий паспорт закінчився вже десь два роки тому, а потім я його ще й загубив. Не надавши цьому великого значення, я начитався інтернетів і пішов у бій.

Чергу можна займати за 30-40 хвилин до початку прийому. якщо прийти за годину - 1-2 місце забезпечено. Людей насправді менше, ніж здається. Добряча половина десь швидко розсосується - хто за довідкою, хто просто взнати, комусь грошей не вистачає і т.д.

Відбулась коротенька перепалка стосовно довідки про несудимість (я доказував, що її не треба, а тьотя - та сама руско-українско-гаваряща - сказала, що заява на обробку перс. даних - це стара тєма і що мені менше треба тирнет читати). Я оказався неправий, але не із-за довідки, а тому, що мусив написати заяву про втрату попереднього паспорта. Через три дня прийшов знову здавати, про довідку не скандалили, але тьотя чемно попросила принести довідку в межах двох тижнів. Я пообіцяв, що довідку принесу, а документи вона таки прийняла.

Заплатив 380 грн. + банківські послуги. Майже 400 вийшло.

Довго вагався стосовно довідки.... дилема непроста:15 грн чи жменя зіпсованого настрою. Все ж вирішив бути принциповим до кінця. Приходжу сьогодні за документом, дядя (не тьотя) відкриває мою папку з справою і я бачу в ній, на своє глибочезне здивування, довідку про відсутність судимості.

Паспорт забрав. Робили 1 міс. і 10 днів. Осьо сайт, де можна перевірити стан підготовки документу. В мене все збіглось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Парламент дозволив громадянам України призовного віку вільно виїжджати за кордон. Депутати виключили із законодавства положення, згідно з яким для громадянина може бути обмежено право на виїзд за кордон, якщо він підлягає призову на строкову військову службу - до вирішення питання про відстрочку від призову.

Верховна Рада України зняла обмеження на отримання паспорта для виїзду за кордон особам призовного віку.Закон про внесення відповідних змін до ст.6 закону "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" на засіданні парламенту у вівторок, 5 листопада підтримав 331 народний депутат.Документ був розроблений Міністерством оборони в зв'язку з переходом Збройних сил України виключно на контрактну основу.Раніше в законодавстві було зазначено, що військовозобов'язані громадяни у віці від 18 до 25 років, які підлягають призову на строкову військову службу, разом із заявою про видачу паспорта подають довідку відповідного військового комісаріату щодо можливості виїзду з України.

Отож, після того, коли закон опублікують, чоловікам, котрим не виповнилось 25 років, не буде потрібно йти у військкомат і брати довідку-дозвіл для оформлення закордонного паспорта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Така ситуація. Хотіла сьогодні на Винниченка здати документи на вироблення закордонного паспорта. А мене відправили на Кравчука, так як з Луцькою пропискою обслуговують тільки там.

Пошукала в інтернеті, дізналась, що паспорт можна робити будь-де, незалежно від місця прописки.

Скажіть, хто стикався з такою ситуацією? Чи хтось виробляв паспорт з луцькою пропискою на Винниченка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ситуація. Хотіла сьогодні на Винниченка здати документи на вироблення закордонного паспорта. А мене відправили на Кравчука, так як з Луцькою пропискою обслуговують тільки там.

Пошукала в інтернеті, дізналась, що паспорт можна робити будь-де, незалежно від місця прописки.

Скажіть, хто стикався з такою ситуацією? Чи хтось виробляв паспорт з луцькою пропискою на Винниченка?

З бюрократами треба боротись по-бюракратичному. Пишете в Київ, в ДМС запит на інформацію - "Прошу дати роз'яснення - чи обов'язковою є умова подання документів на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон за місцем реєстрації?" Через 10 днів Вам прийде лист з відповіддю "Ні, не обов'язково". І це йдете показуєте в любий підрозділ ДМС і офромляєте паспорт.

До речі, нещодавно отримав відповідь на свій інформаційний запит, щодо платних послуг ДМС. На жаль сканера не маю щоб виложити оригінал. Але суть така, що всі платні послуги ДМС прописані в постанові КМУ№1098 від 26 жовтня 2011 року (пункт 25-32). Якщо з Вас вимагають гроші за те, чого немає в цьому переліку, можете сміливо лякати їх прокуратурою, або не тільки лякати і і звертатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть скільки коштує зробити новий закордонний паспорт і який термін (зміна прізвища) і що треба,щоб вписати туди дитину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть скільки коштує зробити новий закордонний паспорт і який термін (зміна прізвища) і що треба,щоб вписати туди дитину?

Здала документи на оформлення закордонного паспорта в суботу (перший раз виробляла) на Кравчука - 377,15 грн + послуги банку.

Довідку про несудимість не брала. Але документи прийняли, хоча просили довідку донести через 2 тижні.

Вчора пішла замовила на всяк випадок довідку (сказали прийти забрати через місяць). За довідку не платила.

Дівчина мене хотіла послати в банк, але я кажу, як так, адже на сайті мвс вказано, що довідка надається безкоштовно, а вона мені: це плата за інформативно-консультативні послуги. Я кажу: платити не буду. Вона: добре.

В паспортному сказали забирати паспорт 16 грудня, і довідку в той же день. Побачимо, як воно буде)))

А діти вписуються в закордонний паспорт тільки на Винниченка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хтось підкаже - який номер телефону у паспортний, який знаходиться біля прокуратури?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Довідки з військкомату для оформлення закордонного паспорта подавати не потрібно 1x1.gif1x1.gif

05.12.2013 | 11:35

Прес-служба Державної міграційної служби

5 грудня 2013 року набрав чинності прийнятий Верховною Радою України та підписаний Президентом України Закон (671-VII), яким внесено зміни до Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України».

Відповідно до внесених змін, з числа підстав для відмови у видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон виключено відсутність відстрочки у призові на строкову військову службу.

Таким чином підрозділи міграційної служби відтепер не контролюватимуть при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон зазначені обставини, отже подання довідки з військових комісаріатів для юнаків призовного віку при оформленні закордонного паспорта втратило необхідність.

1x1.gif « http://www.kmu.gov.u...rt_id=246895320

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правда не в тему але тут http://lt.dmsu.gov.u...ov.ua/ знайшов BUG в Луцьку є Шацьк :) біля парку 900 річчя Луцька

post-1923-0-63964300-1386279664_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Суд закрыл тему цены загранпаспорта: Документ стоит 170 гривен

Сегодня, в 13:49

«Главком»

Верховный суд Украины окончательно определил, что изготовление заграничного паспорта должно стоить 170 гривен. Соответствующим решением суд последней инстанции в Украине подтвердил правоту движения «Стоп произволу в паспортных столах».

Как сообщает Демократический альянс, Верховный суд определил, что единственный обязательный платеж при оформлении загранпаспорта за 30 календарных дней – государственная пошлина на сумму 170 гривен.

«Все, что превышает 170 гривен за оформление паспорта, – незаконный побор Государственной миграционной службы Украины (ГМС)», - заявляют в Демальянсе.

«Решение ВСУ обязательно для исполнения всеми органами власти. Следовательно, с 3 декабря каждый служащий ГМС, который обязывает гражданина платить дополнительные деньги, как минимум совершает уголовное правонарушение согласно ст. 364 - Злоупотребление властью или служебным положением, и ст. 382 - Невыполнение решения суда, Уголовного кодекса Украины», - заявил представитель движения Иван Фурлет.

В движении напомнили, что для получения загранпаспорта, необходимо представить следующие документы (п. 10 Правил утв. ПКМУ №231):

- квитанция об уплате государственной пошлины или документ, который подтверждает право на освобождение от ее уплаты;

- заявление-анкета установленного образца;

- паспорт гражданина Украины (после принятия документов возвращается);

- копия выданной налоговым органом справки о присвоении идентификационного номера;

- две фотокарточки размером 3,5 х 4,5 см.

http://glavcom.ua/news/174790.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто в ближайшее время собирается оформлять паспорт? очень интересно как всё пройдет, я вот с нового года уже пойду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто в ближайшее время собирается оформлять паспорт? очень интересно как всё пройдет, я вот с нового года уже пойду.

то треба збиратися і йти гуртом, тоді можна чогось добитися або принаймні спробувати.

а не ходити по одному, підібгати там хвоста і потім писати тут про свою невдачу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то треба збиратися і йти гуртом, тоді можна чогось добитися або принаймні спробувати. а не ходити по одному, підібгати там хвоста і потім писати тут про свою невдачу...

йди сам і на місці формуй гурт з черги зівак ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я якраз збирався йти оформлювати закордонний паспорт. Може, якось згуртуємось, покличемо пару журналістів, і - спробуємо на собі як влада виконує рішення своїх же судів?

Насправді дивно, що Верховний суд прийняв таке рішення. Адже воно зовсім невигідне владі, та групі людей, які присмокталися до Міграційної служби. Я можу знайти часткове пояснення цьому лише в тому, що на 3 грудня ситуація в країні була не зовсім зрозумілою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Следовательно, с 3 декабря каждый служащий ГМС, который обязывает гражданина платить дополнительные деньги, как минимум совершает уголовное правонарушение согласно ст. 364 - Злоупотребление властью или служебным положением, и ст. 382 - Невыполнение решения суда, Уголовного кодекса Украины», - заявил представитель движения Иван Фурлет.

Це типу що, як вимагатимуть більше ніж 170 гривень то треба прямо з кабінету телефонувати в міліцію і казати що тут тьотя зловживає владою або службовим положенням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Следовательно, с 3 декабря каждый служащий ГМС, который обязывает гражданина платить дополнительные деньги, как минимум совершает уголовное правонарушение согласно ст. 364 - Злоупотребление властью или служебным положением, и ст. 382 - Невыполнение решения суда, Уголовного кодекса Украины», - заявил представитель движения Иван Фурлет.

Це типу що, як вимагатимуть більше ніж 170 гривень то треба прямо з кабінету телефонувати в міліцію і казати що тут тьотя зловживає владою або службовим положенням?

Йти до керівника цьоці і погрожувати йому.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так, що шановні, чи є ще в когось бажання після Різдва дружно йти здавати документи на закордонний паспорт? Чи говорити не документи подавати? ))

Готовий підійти в любий зручний час на наступному тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також давно подумую зробити закордонний паспорт, нехай валяється. Після Різдва можна подати документи. Приписка луцька - мені на Кравчука? Там є прийомні дні, чи щодня можна здатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також давно подумую зробити закордонний паспорт, нехай валяється. Після Різдва можна подати документи. Приписка луцька - мені на Кравчука? Там є прийомні дні, чи щодня можна здатись?

post-21060-0-69734400-1388848212_thumb.j

post-21060-0-43420400-1388848225_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...