Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

На жаль, ні. Бо то не реквізити, а послуги, які треба оплатити. Вони видають той папірець і його ж в кабінеті забирають. А копію щоб зробити, пізно про це подумала.

А туди всерівно треба зайти, бо там видають бланк заяви з мокрою печаткою, який скопіювати неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

Можете дати ревізити на оплату цих послуг. Щоб до них не сунутися, а відразу з квитанціями.

Можна і їм заплатити, але чи 377.15 чи 600 - ваша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось уже спробував зробити ЗП за 170 грн.? Марна справа чи все-таки варто спробувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось збирається робити паспорт в найближчі дні???? Давайте разом. Гуртом і паспортистуц легше бити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора здавала документи на терміновий закордонний паспорт на вул. Кравчука, 12 (Паспортний стіл). Черги страшенні, люди стоять з 7-ї год. ранку. Паспортист сказав, що такі черги почалися тоді, коли пішли чутки, що Росія вводить закордонні паспорти. Я прийшла о 14.10. і за списком, складеним в живій черзі була під № 34. Перш, ніж потрапити до кабінету № 2, у кабінеті № 1 (хоча можна і в каб. № 2) потрібно отримати бланк заяви та суму послуг до оплати в банку. На терміновий паспорт мені було надано папірець з такими послугами: Держмито - 340 грн., Вартість послуг - 174,30 грн. , Вартість бланка - 120 грн., ПП "Документ" – 150 грн. У відповідь я послалася на офіційну інформацію, подану на сайті Міграційної служби України, де сказано, що я повинна оплатити лише три вищезазначені послуги, тобто 634.30 грн. Із собою мала роздруковану інформацію з сайту. Також не надавала довідку про судимисть, посилаючись знову ж таки на офіційну інформацію http://dmsu.gov.ua/p...izdu-za-kordon. Працівник установи, побачивши мою впевненість та обізнаність, просто відрізав на папері послугу вартістю 150 грн. і до оплати мені треба було внести 634.30 грн. Я все ж таки потрапила цього дня до кабінету, хоча люди стоять по декілька днів в чергах. Мені пощастило, бо третина людей, що стояли в черзі, розвернулися й пішли додому.

Звичайний паспорт коштує: Держмито – 170 грн. Вартість послуг – 87,15 грн. Вартість бланка – 120 грн.,

тобто: 377.15 грн. Якщо оплачувати в банку "Хрещатик" на території Паспортного столу, то до цієї суми додайте ще 20 грн. за відсоток, а в "ПриватБанку", трохи далі відійти – 10 грн.

І що приємно вразило: дуже виховані були цього дня працівники Паспортного столу. Була і в заступника начальника. Ніхто не грубив, ввічливо відповідали на запитання.

Я так розумію - ви робили терміновий паспорт? а анкета виглядала ось так?

Zayava-anketa_na_oformlennya_pasporta(1).doc

Zayava-anketa_na_oformlennya_pasporta(1).doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуртом і паспортистуц легше бити

кого-кого? паспортиститутів чи паспортиститутку?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуртом і паспортистуц легше бити

кого-кого? паспортиститутів чи паспортиститутку?)

Да, точно. Не ту букву нажав, але як точно смисл передав.

Насправді, все вчора вийшло добре. Прийшов в 14.15. Проте, там одна дівчина складала імпровізований список людей в кабінет №2. Я був 45 у списку. "Нє плохо" - подумав я. Але до того треба зайти в кабінет №1. Прикол в тому, шо там небо цифри 1, і написано "Стороннім вхід заборонено"!!!! :0148: Ну, в нашій країні це нормальне явище. В тому кабінеті без цифри мені дядько дав бланк, яким я дав дозвіл на отримання даних про несудимість (тому за цю довідку не треба платити, і не треба шукати). Також мені дав банківські дані для оплати за послуги ,які описані вище: Держмито – 170 грн. Вартість послуг – 87,15 грн. Вартість бланка – 120 грн., тобто: 377.15 грн. Але, по суті, і це багато, що бланк коштував 120 грн!!!. Анкету заповнив за 3 хв., а плату здійснив у Приватбанку (комісія 9 грн.; тут я зекономив, бо в банку в будівлі паспортного стола буде дорожче. Хапуги!!!!). Коли все зроби, вернувся назад. Вже було половина четвертої. Процентів 70 людей не прийшло, бо великі черги. Тож моя позиція під номером 45 в 2-й кабінет швидко перетворилася десь на 12-у. Черга рухалася в принципі швидко. І я встиг. В кабінеті 2, зробив фото, заповнив анкету маленьку. Короче це ті 87, 15 грн. Короче, ще одни "привіт" бюрократії! Хтось хоче йти в суботу, але людей буде багато. Бо вчора ще доходили люди з попередньої суботи, я так думаю.

Якщо хтось хоче може брати ось цей документ відповіді на інформаційний запит

Удачі, хто там йде робити папорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора здавала документи на терміновий закордонний паспорт на вул. Кравчука, 12 (Паспортний стіл). Черги страшенні, люди стоять з 7-ї год. ранку. Паспортист сказав, що такі черги почалися тоді, коли пішли чутки, що Росія вводить закордонні паспорти. Я прийшла о 14.10. і за списком, складеним в живій черзі була під № 34. Перш, ніж потрапити до кабінету № 2, у кабінеті № 1 (хоча можна і в каб. № 2) потрібно отримати бланк заяви та суму послуг до оплати в банку. На терміновий паспорт мені було надано папірець з такими послугами: Держмито - 340 грн., Вартість послуг - 174,30 грн. , Вартість бланка - 120 грн., ПП "Документ" – 150 грн. У відповідь я послалася на офіційну інформацію, подану на сайті Міграційної служби України, де сказано, що я повинна оплатити лише три вищезазначені послуги, тобто 634.30 грн. Із собою мала роздруковану інформацію з сайту. Також не надавала довідку про судимисть, посилаючись знову ж таки на офіційну інформацію http://dmsu.gov.ua/p...izdu-za-kordon. Працівник установи, побачивши мою впевненість та обізнаність, просто відрізав на папері послугу вартістю 150 грн. і до оплати мені треба було внести 634.30 грн. Я все ж таки потрапила цього дня до кабінету, хоча люди стоять по декілька днів в чергах. Мені пощастило, бо третина людей, що стояли в черзі, розвернулися й пішли додому.

Звичайний паспорт коштує: Держмито – 170 грн. Вартість послуг – 87,15 грн. Вартість бланка – 120 грн.,

тобто: 377.15 грн. Якщо оплачувати в банку "Хрещатик" на території Паспортного столу, то до цієї суми додайте ще 20 грн. за відсоток, а в "ПриватБанку", трохи далі відійти – 10 грн.

І що приємно вразило: дуже виховані були цього дня працівники Паспортного столу. Була і в заступника начальника. Ніхто не грубив, ввічливо відповідали на запитання.

Я так розумію - ви робили терміновий паспорт? а анкета виглядала ось так?

Zayava-anketa_na_oformlennya_pasporta(1).doc

Ні, не так.Там просто вказувалося ПІБ, дані паспорта, число, підпис

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...дядько дав бланк, яким я дав дозвіл на отримання даних про несудимість (тому за цю довідку не треба платити, і не треба шукати).

Також мені дав банківські дані для оплати за послуги: Держмито – 170 грн. Вартість послуг – 87,15 грн. Вартість бланка – 120 грн., тобто: 377.15 грн.

Тільки три банківські реквізити?

Всім дають ще 3:

  1. 50 грн хз/куди (посилаються на довідку про несудимість - не хочете платити, то принесіть)
  2. 75 грн страх/компанія (якщо необов'язково, то треба сказати)
  3. 100 грн ВФ ДП Документ (якби за друк паспорта та папір для нього)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки три банківські реквізити?

Всім дають ще 3:

  1. 50 грн хз/куди (посилаються на довідку про несудимість - не хочете платити, то принесіть)
  2. 75 грн страх/компанія (якщо необов'язково, то треба сказати)
  3. 100 грн ВФ ДП Документ (якби за друк паспорта та папір для нього)

Ці реквізити видають на Шевченка, в обласному паспортному столі. Взагалі можеш їм відповісти що "реквізитам цим я обертання надавав а віссю був мій дітородний орган" , так як уже раніше обговорювали, що не обовязково платити по ним. Та й ніби не зовсім правомірне їхнє втюховання своїх послуг. На Кравчука видають лише на 377 грн.

Паспорт видають із запізненням на тиждень, я мав забирати 17-го січня а забрав 24-го, а кому було назначено на 24-те перекидались ще на тиждень вперід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...дядько дав бланк, яким я дав дозвіл на отримання даних про несудимість (тому за цю довідку не треба платити, і не треба шукати).

Також мені дав банківські дані для оплати за послуги: Держмито – 170 грн. Вартість послуг – 87,15 грн. Вартість бланка – 120 грн., тобто: 377.15 грн.

Тільки три банківські реквізити?

Всім дають ще 3:

  1. 50 грн хз/куди (посилаються на довідку про несудимість - не хочете платити, то принесіть)
  2. 75 грн страх/компанія (якщо необов'язково, то треба сказати)
  3. 100 грн ВФ ДП Документ (якби за друк паспорта та папір для нього)

Ні, за цю всю галіматью я не платив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто робив нещодавно, скажіть скільки все обійшлося на нетерміновий ЗП ? і чи є можливість у когось зробити, щоб не стояти в черзі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто робив нещодавно, скажіть скільки все обійшлося на нетерміновий ЗП ? і чи є можливість у когось зробити, щоб не стояти в черзі?

на виннчиенка в паспортному звернись у ДП "Документ", переплатиш 100-200 грн, але не тре бігати і по чергах стояти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто робив нещодавно, скажіть скільки все обійшлося на нетерміновий ЗП ? і чи є можливість у когось зробити, щоб не стояти в черзі?

на виннчиенка в паспортному звернись у ДП "Документ", переплатиш 100-200 грн, але не тре бігати і по чергах стояти

А чому мінусуєте?? людина відповідає як зробити щоб в черзі не стояти.

Дивно якось, коли запитує

скажіть скільки все обійшлося на нетерміновий ЗП ?
і декілька повідомлень вище це все в дрібницях розписано - так це нормально/ претензій нема. А тут на логічну відповідь/допомогу - накидали шпал.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому мінусуєте?? людина відповідає як зробити щоб в черзі не стояти.

Мінусують за те, що всі в темі стараються зробити паспорт по закону, без корупції, та не дати себе наіпати хоч на кілька, та всеж лишніх гривень. А тут людина запитує: "Як порішати з мінімумом мого участія?"

Дивно якось, коли запитує

скажіть скільки все обійшлося на нетерміновий ЗП ?
і декілька повідомлень вище це все в дрібницях розписано - так це нормально/ претензій нема. А тут на логічну відповідь/допомогу - накидали шпал.

А може і за це мінусанули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто робив нещодавно, скажіть скільки все обійшлося на нетерміновий ЗП ? і чи є можливість у когось зробити, щоб не стояти в черзі?

на виннчиенка в паспортному звернись у ДП "Документ", переплатиш 100-200 грн, але не тре бігати і по чергах стояти

Сьогодні до них дзвонив - тимчасово не видають, кажуть, що через 2 місяці буде сервісний центр на Грушевського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

383681888.jpg

ЗАКОРДОННІ ПАСПОРТ ВИДАВАТИМУТЬ ЛУЧАНАМ У ЦНАП

Ближчим часом в Центрі надання адміністративних послуг можна буде оформити закордонний паспорт.

Про це повідомив луцький міський голова Микола Романюк у прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь» під час звіту про роботу в 2013 році вчора, 10 лютого.

Зі слів очільника міста у ЦНАПі уже надають послуги з видачі паспортів громадянина України. На черзі – документи, які посвідчують особу для виїзду за кордон.

«Це питаня зараз пропрацьовується. Йдеться про необхідність виділення приміщення, в якому треба розмістити обладнання для видачі закордонних паспортів», - зазначив Микола Романюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно, подав документи на закордонний паспорт, на Шевченка, ціну за нього загнули 600 грн, це без усіляких там довідок, ксероксів, чеків. Витратив цілий день, на стояння в черзі, людей було багато, хто за паспорт, хто за довідкою на МПР. Незнаю звідки ви взяли такі ціни 377 грн чи 450, тому що в нас всі платили по 600. :_09: Лише одна жіночка щось там з ними пошуміла, то їй тицьнули чеки на 450 грн (120+170+87)+50(за послуги)+/-, і вона через банк! Всі інші проковтнули гірку пілюльку і мовчки давали те що скажуть.

В результаті двояке відчуття, або ти платиш як усі, і не рвеш дупу, за якісь там довідки (типу про несудимість), чи ще кудись можуть послати, і спокійно здаєш документи за 1 день але з порожньою кишенею, :_05: або стаєш в позу і доказуєш тим "дівчаткам" що я маю право не платити всі ті послуги, і хочу паспорт за 377 грн. і потратити більше часу, і дві пластинки валідолу :0152: , але з чистим сумлінням, що справедливість перемогла.

З.І. Бюрократи в нас ще ті !!! Нема на них Лукашенка :0167:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ходив разом з Мамою робити їй закордонний паспорт, дали до сплати рахунків в сумі на 377.15 грн. Сьогодні вона здала всі документи і квитанції, довідку про несудимість не вимагали, ніхто з ними не сварився.

P.S. Здавали на Кравчука.

З.І. Бюрократи в нас ще ті !!! Нема на них Лукашенка :0167:

Супермена ще згадайте, і бетмена ...... поки самі не навчимось відстоювати свої права - то ніхто нам не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно, подав документи на закордонний паспорт, на Шевченка, ціну за нього загнули 600 грн, це без усіляких там довідок, ксероксів, чеків. Витратив цілий день, на стояння в черзі, людей було багато, хто за паспорт, хто за довідкою на МПР. Незнаю звідки ви взяли такі ціни 377 грн чи 450, тому що в нас всі платили по 600. :_09: Лише одна жіночка щось там з ними пошуміла, то їй тицьнули чеки на 450 грн (120+170+87)+50(за послуги)+/-, і вона через банк! Всі інші проковтнули гірку пілюльку і мовчки давали те що скажуть.

В результаті двояке відчуття, або ти платиш як усі, і не рвеш дупу, за якісь там довідки (типу про несудимість), чи ще кудись можуть послати, і спокійно здаєш документи за 1 день але з порожньою кишенею, :_05: або стаєш в позу і доказуєш тим "дівчаткам" що я маю право не платити всі ті послуги, і хочу паспорт за 377 грн. і потратити більше часу, і дві пластинки валідолу :0152: , але з чистим сумлінням, що справедливість перемогла.

З.І. Бюрократи в нас ще ті !!! Нема на них Лукашенка :0167:

Ми хочемо відправити бюрократію у відставку разом з яником і не кормити надалі "ригів". А отже: відстоювати кожну гривню, яка сплачується на їх підтримку; відстоювати права і гідність громадянина України; відстоювати свою позицію. Частково описав, але ж закордонний паспорт оцінено в 170 грн. І МИ не повинні сплачувати інші рахунки /у вашому випадку - 430 грн. "на лапу"/. БОРІМОСЯ З ЦІЄЮ СИСТЕМОЮ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...