Перейти до змісту

Пресс-релиз Board.lutsk.ua


resident

Рекомендовані повідомлення

Надіюсь, що це першоквітневий жарт.

Напевно написана мною інформаціє піде в розріз нової політики форуму, але... дуже шкода, що бабло перемагає все. Коли кожен день стикаєшся з цим в житті виробляється імунітет. Але продаж ресурсу, якому я особисто приділив частку свого життя, нехай невелику, це все таки зрада по відношенню до користувачів.

Пане Yarchik, у Вас є можливість відправити мене у перманентний бан, можете свідомо цим скористатись.

Дякую усім відвідувачам форуму. З вами було цікаво.

Щасти тобі, Zeuss! Ги-ги. :_07::0006:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

Вашу дівізію!!! а далі іде перелік усіляких можливих цікавих слів за які моно схлапатать по шияці, тому я їх просто тихенько проговорив :D

Як молодий повівся... Бо.. а чому б і ні... гроші правлять світом....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не верил :)), хотя так классно подготовились, что иногда даже задумывался :))) а вдруг :) просто молодцы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не верил :)), хотя так классно подготовились, что иногда даже задумывался :))) а вдруг :) просто молодцы :)

А насправді підготовки не було :) Був експромт, і підтасування фактів під обставини. 

Якби не перше квітня - повелись би майже всі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скажу чесно.

Я перепитав на рахунок того жарт чи не жарт, ще в ранці. І мені підтвердили, але зберігав інтригу. Перше квітня все ж таки.

Да і повідомлення підтерли б. Так само як і повідомлення Кудрома.

Все, що написав - я так дійсно думаю. Якби сценарій розгорнувся так як було написано, я б попросив анулювати акк.

Але, чесно говорячі, не від того що змінились власники, а від особистої неприязні до Yarchik'a.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, чесно говорячі, не від того що змінились власники, а від особистої неприязні до Yarchik'a.

Такую лічную нєпріязнь іспитиваю к патєрпєвшему - кушать нє магу, мінусікі ставлю, да! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє то что кушать нє магу, воздухом дишать становітся тяжєло, да!

Так ніби хтось тобі заважає мінуснути мені. Як оцінюю повідомлення так і реагую в репутацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спочатку ніби повірив.... але з "резідентом" переборщили.....через нього почав думати, що то підстава...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірив на всі піцот...

"наівная я, давєрчівая..."

а я адміністрації так вірив, це був остатній оплот моєї віри в людей, і так все зруйнувалось.

підкупило те що перші паростки запустили задовго до 1-го, коли інформацію ще не сприймаєш в світлі дня дурнів. А на 1-ше вже був апогей цього апофеозу...

гей адміністрацціо у вас там нема лишньої медальки "1-квітневий вар’ят" ? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... що перші паростки запустили задовго до 1-го...

Ага.

Поверил 90:10.

Заставило задуматься текст zevs_isver "когда называется СУММА - мировозрение чуть меняется".

Смутил очень странный характер луганского покупателя,

создание новым директором игристых топиков о новом банке,

выкладка адвокатом служебной бумаги на всеобщее обозрение,

а так же молчание сторонних администраторов.

В целом, шутка как шутка не понравилась = значит, зацепило :) :) Ок Борда. :)

Ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щасти тобі, Zeuss! Ги-ги. :_07::0006:

В чому ти мені бажаєш щастя?

Ти перше речення читав?

Перше речення читав. І все правильно зрозумів. Це ж просто жарт.:) А щастя бажаю у всіх твоїх справах. Це щиро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін ..а тільки я зібрався йти на ви та брати в заручники усіх адмінів за звільнення рідного форуму...ви мені всю малину перепакостили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • Адміністратори

Гетто, хватит курить. 10тый год давно прошел :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дык, я то подозреваю, что тогда пошутили с продажей форума, но судя по коментам, резонанс получился ещё тот... вот и решил полюбопытствовать, чего такой шорох получился :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...