Перейти до змісту

Пресс-релиз Board.lutsk.ua


resident

Рекомендовані повідомлення

Спочатку і я повірив, але пізніше після детальних роздумів на тему дійшов висновку що це жарт, почекав до вечора і мої здогадки підтвердились.

Так подякуймо ж адміністрації нашого улюбленого форуму що заставили наші серця пришвидшено битись у грудях, переживаючи за долю ресурсу який вже такий рідний, без якого день не день, який став часточкою нашого життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

"А я тєбє говоріл, што когда-нібудь етот дєнь настанєт, ето будєт, а ти нє вєріла" ©

Я ще вчора до 00:00 казав, що це розвод, правда, майже всі мої пости мігом потерли. А ви шось там переживали :)

А я ще 30-го здогадалась, але добросовісно витерла свій пост   :D Корону мені як самій здогадливій     :0014:  :P

Мене найбільше тішили переживання юзерів, такі розчулені пости про душу і бла-бла. Браво! Тепер перечитайте свої пости, панікьори ;)

Адміни тепер знають собі ціну. 

Надіюсь тема про найм працівниць в новий банк не розвод?  :0016:  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на самом деле развод - это первое сообщение от Resident в начале топика. а вот вчера все было взаправду.. но не расстраивайтесь, все еще будет хорошо ^ ^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як зробити людину щасливою? Спочатку зробити їй погано, а потім повернути як було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І Plum з аськи пропав, а вчора так активно переконував, я вже було й повірив йому.

В кораблику мабуть всі. "Продаж" форуму празнують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам скажу, друзі, що важче всього брехати друзям в очі, тому чистосердечно прошу мене пробачити Shkoder, Andruha_gpz28 і prg, з якими я сьогодні бачився і не признався :)

Ну і попутно персональні цьоми Жені, Йожику, Юріку, Шурі, Міксу і всім-всім, хто повірив мені в асьці і в ПМ :)

Yarchik, великий-великий тобі респект за ідею і органцізацію акції! Давно я так не тішився! :)

І окрема подяка Ткацику (надіюсь він це процитає) за інформаційну підтримку нашого маленького жарту! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бу-га-га, богі пашутілі, халопи могут іті спать, слава Луганску вовекі вєков, амінь

а то деякі вже на інші форуми переїзджали і пили валерянку з банки, двояке враження від такого жарту, думаю у всіх так, коротше, незачот (ех замінусують)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я засмутився, думав хлопці дійсно зловили удачу за одне місце ;) - тобто за хвіст, і дісно реалізували те ро що ми давно говорили з kmd :(

але 1000% розвод прикольний.

І як кажуть в кожному жарті є доля жарту

так що бажаю щоб всеж таки мрії збувались ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, а тепер список тих 11, про яких ми говорили в асьці, які не повелися на разовод, в студію ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кудромчик з горя мені дзвонив хо хо хо, братику, за мене переживав мол живий я чи вже ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все , звичайно, смішно і все таке, - але ж поясніть, для чого зверху сторінки там де профіль пише "Деньги:0грн."?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все , звичайно, смішно і все таке, - але ж поясніть, для чого зверху сторінки там де профіль пише "Деньги:0грн."?

масштабність розводу вражає, пра? :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все , звичайно, смішно і все таке, - але ж поясніть, для чого зверху сторінки там де профіль пише "Деньги:0грн."?

В кого 0, а в кого ціла гривня! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все , звичайно, смішно і все таке, - але ж поясніть, для чого зверху сторінки там де профіль пише "Деньги:0грн."?

да, я був в растєряності, в першій половині розмови майже повірив, але в другій - "я понял, ето намьок, я всьо ловлю на лєту" :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, народ, розвели капітально. :smile-zachot:

Я думав, що може бути такий варіант, а може і ні, тобто вагався 50/50. В житті всяке буває.

Ну, не продали, то хай і наділі залишається все так як є.

Нехай борда і надалі розкручується... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найбільше зараз радує реакція тих, що "все знали" але "робили вигляд, що не здогадуються", прямо дєті лєйтєнанта Коломбо :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вам чесно признаюся, що повірив у "можливість", а чому б і ні?????

Але у факт - не дуже. Намагався підігравати. В результаті чого - отримав для себе необхідні відповіді і все зрозумів. :) Усіх із "Днем Дурня"!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

несмішний "жарт" з цим продажем... Якийсь День переляку\розчарування, а не День сміху вийшов... imho

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...