Перейти до змісту

Бродячі собаки кусають лучан. Жертви погрожують удом.


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

Ще один екзамен на вступ до Європи

Чи готові лучани прибирати послід за своїми тваринами

Нової теми вирішив поки що не створювати.

Що скажуть собачники? Готові прибирати чи й далі будемо вигулювати улюбленців там, де ваші ж дітки граються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Чи готові лучани прибирати послід за своїми тваринами Нової теми вирішив поки що не створювати.

У нас люди недопалок до урни чи сміття до баку не можуть донести, а ви хочете, щоб лайно за собаками прибирали. Тільки штрафи, можливо, щось змінять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був надзвичайно вражений, коли в історичному центрі Любліна поляк дістав пакетик і прибрав після своєї собаки.

Ось з таких речей починається Європа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один екзамен на вступ до Європи

Чи готові лучани прибирати послід за своїми тваринами

Нової теми вирішив поки що не створювати.

Що скажуть собачники? Готові прибирати чи й далі будемо вигулювати улюбленців там, де ваші ж дітки граються?

*просто так* не готовий, а якщо зроблять штраф, баксів так з 500, то звичайно ж готовий, заодно поповню міську казну на надцять тисяч уе, фотовідеоматеріалами регулярного обсцикання (обсирання) прибудинкової території, або всі платять, або ніхто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене ситуація була, йшов у дворах Львівської і тут звідки не візьмись собачка, гавч-гавч і вже з десяток собак, обкружили мене і лаяти давай. Добре що знаю що робити в таких випадках, у ситуації невідворотного нападу собаки потрібно не впадати в паніку, залізне спакойствіє і коли вже ''гризуть'' максимально калічити собак, після 2-3 собак всі інші повтікають, наприклад у випадку коли собаки невеликі можна поламати лапу, розірвати щелепи тощо. Не подумайте що я жорстокий, просто коли ти один, а собак зграя то тут уже питання не про шмотки стоїть, хто був у таких ситуаціях тоой вкурсі.

Моїй матері собака (ротвеллер) плечовий м'яз наскрізь прокусив через пуховик, боюсь уявити що було б якби вище взяв.

Знаєте чим зграя собак від зграї вовків відрізняється? Остані хоч трохи людей бояться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один екзамен на вступ до Європи

Чи готові лучани прибирати послід за своїми тваринами

Нової теми вирішив поки що не створювати.

Що скажуть собачники? Готові прибирати чи й далі будемо вигулювати улюбленців там, де ваші ж дітки граються?

*просто так* не готовий, а якщо зроблять штраф, баксів так з 500, то звичайно ж готовий, заодно поповню міську казну на надцять тисяч уе, фотовідеоматеріалами регулярного обсцикання (обсирання) прибудинкової території, або всі платять, або ніхто

на рахунок дітей і укусів, сам був жертвою вроді навіть прирученого в дворі песика який без причини взяв і гризнув любязно, потім парився шукав чи не здох бо дофіга уколів теж не радуюють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби мою дружину (чи дітей) вкусив песик, я б його вбив.

спочатку тре вияснити чи нескажений а тоді вже може і передумаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби мою дружину (чи дітей) вкусив песик, я б його вбив.

спочатку тре вияснити чи нескажений а тоді вже може і передумаєш

Ви одружені? Якщо так то погляньте на свою дружину, невже Ви дозволите завдати їй шкоди? Звичайно після укусу взяти зразок слини/крові собаки для аналізу, просто навряд вона сама дозволить вам то зробити, чи не так? А тепер недай Бог сталось нещастя, ваші дії? У мене все просто, дрючком, ломом, чи першим попавшимся предметом глушити собаку, далі аналізи і т д, чи зламав я їх хребет, оглушив чи пооламав череп то питання третє, головне чи не хвора вона була. Здоров'я своє, рідних та близьких понад усе, просто є можливість вберегти ще чиюсь ДИТИНУ від тварини, подекуди дурнуватої.

У мене є пес, я його люблю, він живе у дворі. Коли перескочить забор та вкусить дитину чи жінку то я перший буду хто його повезе до ветеренара щоб усипити. Його кормлять, вигулюють, грають з ним, що ще треба, якщо воно нарване то шлях один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є пес, я його люблю, він живе у дворі. Коли перескочить забор та вкусить дитину чи жінку то я перший буду хто його повезе до ветеренара щоб усипити. Його кормлять, вигулюють, грають з ним, що ще треба, якщо воно нарване то шлях один.

В багатьох випадках треба усипляти не собак, а хазяїв.Щось я так дивлюся по своїх знайомих, то у нормальних людей навіть собаки бійцівських порід адекватні. А у неадекватів то й пікінеси чи такси скажені.:)

коли був дядько живий, земля йому пухом, тримав він вівчарку, хоч я і нечасто бував у нього всеодно пес знав шо свої грав зі мною а от із іншими зась,

так от яка людина такий і пес (як то кажуть як виховаєш таким і буде)

я ото дивлюсь що нині не тільки пси нарвані а й малі які стриляють цигарки в 12років, так що шо маєм то маєм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також є власником собачки. На мою думку лучани не звикли ще до тої культури утримання собак як це є в Європі. Потрібно контролювати деякі питання і все можна буде поправити, а саме :

1) Вигул та перевезення собак в транспорті тільки в намордниках ( постійно бачу як це власники собак ігнорують )

2) Мають бути відповідні затверджені майданчики для вугулювання чотирилапих друзів, ну і звичайно прибирати за ними.

3)Потрібно реєструвати обов'язково всіх собак, щоб кожен мав свого власника який несе відповідальність за свого улюбленця. Можливо це додасть трошки більшої відповідальності людям що тримають собак.

4) Собакам мають бути зроблені стандартні прививки обов'язково ( наприклад від сказу та інші поширені хворби які можуть бути небезпечними для людей та інших тварин ).

5 ) Контролюючі органи які допоможуть за допомогою штрафів наприклад ( 300 -500 євро , чому такі - просто інші не допоможуть змінити ситуацію, адміністративні штрафи типу 75-150 - зараз це смішно ). Це досить важливий пункт з переліку, оскільки в Україні є багато правильних законів - та вони просто не виконуються, а залишаються на рівні якоїсь декларації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у мене від недавніх пір з собаками проблеми пропали. Купив AІRZOUND 3 і собаки розлітаються по кутках)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є пес, я його люблю, він живе у дворі. Коли перескочить забор та вкусить дитину чи жінку то я перший буду хто його повезе до ветеренара щоб усипити. Його кормлять, вигулюють, грають з ним, що ще треба, якщо воно нарване то шлях один.

В багатьох випадках треба усипляти не собак, а хазяїв. Щось я так дивлюся по своїх знайомих, то у нормальних людей навіть собаки бійцівських порід адекватні. А у неадекватів то й пікінеси чи такси скажені. :)

З хазяями я згоден на 100%, а от щодо собак то раз на раз не попадає, у них своя каша в голові, свій характер і різні там періоди. Хто скаже що собаки на 100% передбачувані істоти, нехай перший кине камінь©, випадків було і так баато, нажаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно, не тільки собаки.

Як сказав чєл на ютубі - "если впереди будет ехать Жигуленок, то хозяин поседеет".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також є власником собачки. На мою думку лучани не звикли ще до тої культури утримання собак як це є в Європі. Потрібно контролювати деякі питання і все можна буде поправити, а саме :

1) Вигул та перевезення собак в транспорті тільки в намордниках ( постійно бачу як це власники собак ігнорують )

2) Мають бути відповідні затверджені майданчики для вугулювання чотирилапих друзів, ну і звичайно прибирати за ними.

3)Потрібно реєструвати обов'язково всіх собак, щоб кожен мав свого власника який несе відповідальність за свого улюбленця. Можливо це додасть трошки більшої відповідальності людям що тримають собак.

4) Собакам мають бути зроблені стандартні прививки обов'язково ( наприклад від сказу та інші поширені хворби які можуь бути небезпечними для людей та інших тварин ).

5 ) Контролюючі органи які допоможуть за допомогою штрафів наприклад ( 300 -500 євро , чому такі - просто інші не допоможуть змінити ситуацію, адміністративні штрафи типу 75-150 - зараз це смішно ). Це досить важливий пункт з переліку, оскільки в Україні є багато правильних законів - та вони просто не виконуються, а залишаються на рівні якоїсь декларації.

post-791-0-17495300-1417043352_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% потрібно ЗАСТАВИТИ реєструвати своїх вигульців! Щоб носив з собою "паспорт", в якому б вказувалися зроблені щеплення від сказу!

Тільки об'явками в під'їздах нікого не заставиш. По-перше, навіть ніхто вчитуватись не буде, по-друге, навіть якщо й вчитається, то подумає "а нафіг воно мені тра!"

Потрібно змусити міліцію, ППС перевіряти паспорти собак, і якщо відсутній - виклик "гицля" і пес поїхав в "турму"! А власник потім нехай викуповує її звідти! (як машину з штрафмайданчика). Після цього він обов'язково зробить паспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виклик "гицля" і пес поїхав в "турму"! А власник потім нехай викуповує її звідти! (як машину з штрафмайданчика). Після цього він обов'язково зробить паспорт.

скаже, та тоне мій, робіть з ним що хочете :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, якщо це дійсно його "любімоє чадо", то не віддасть, а значить не скаже,

а якщо скаже - то дійсно викликати "гицлів" і на одного серуна менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не по теме, кто-то уже собак регистрировал?

Мені телефонували прям додому. (ветеринарні тепер зливають КП "Ласка" свою клієнтську базу). Чіп є безкоштовний і за 20 грн. Реєстрація на цьому сайті.

Але, натрапивши на ось цю статтю, поспішати реєструватись я не буду. :_15:

Трошки підніму темку...Хто з власників чотирилапих друзів вже реєстрував. Хочеться знати ситуацію з середини, як все проходить, скільки часу потрібно, ресурси . Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня и раньше собаки были зарегистрированы, так из жека позвонили и перерегистрировали, потом забрала жетоны и карточки на собак - все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня и раньше собаки были зарегистрированы, так из жека позвонили и перерегистрировали, потом забрала жетоны и карточки на собак - все.

Дякую. А що за жетони ? А то розказують про якісь чіпи ...І казали що треба вести собачку в ветеринарну клініку , де роблять прививку від сказу і цей чіп дають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не чипы, а жетоны с номером собаки. Наверное, по желанию и чипировать можно за отдельную плату, не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роблять прививку від сказу і цей чіп дають.

Не дають, а під шкіру заженуть ;-)

Що таке чіпування та його необхідність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Адміністратори

Ще б на Градний Узвіз 2/18 завітали і конфіскували собак в кількості 4 голови. Квартира біля самого виходу з під'їзду, дітям страшно біля їх дверей ходити, невеликий зелений майданчик регулярно кілька разів в день засирається тими псами. Діти роками там вже не граються бо кроку не ступиш, щоб не потрапити на "міну".

ps: Так, я не люблю собак і вважаю, що їх не повинно бути в місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...