Перейти до змісту

Бродячі собаки кусають лучан. Жертви погрожують удом.


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

дзвоним 095 002 2810, цілодовово агресивні? дзвоним 095 002 2810, цілодовово бігає зграйка? дзвоним 095 002 2810, цілодовово

А толку??? Реально, дзвінок хоч комусь допоміг вирішити проблему? Розкажуть, що не потрібно провокувати песиків) і що далі?

З дописів у темі бачу, що люди лише на власні сили сподіваються...

А діяльність пані Новарчук, та сумнозвісного КП "Ласка" вже неоднорозаво описувалась у місцевих ЗМІ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

і в мене є шокер. Собаки теж розбігаються світ за очі. Але вже декілька місяців той шокер, зараза, став розряджатись дуже швидко, а ставити його на зарядку щодня забуваю. Може хто в курсі де можна поремонтувати подібні речі, все ж якось з ним спокійніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дзвоним 095 002 2810, цілодовово агресивні? дзвоним 095 002 2810, цілодовово бігає зграйка? дзвоним 095 002 2810, цілодовово

А діяльність пані Новарчук, та сумнозвісного КП "Ласка" вже неоднорозаво описувалась у місцевих ЗМІ...

місцеві СМІ це ще ті СМІ...., "підараси" вони, і пишуть всяку херню, щоб заробити банеропокази

хочеш подивитися роботу "насправді"? ВТЗТ завжди раді буть якій волонтерській допомозі

став розряджатись дуже швидко

яка там батарея?

ой,

а давайте про "батареї" і собака.VS.велосипедист в відповідних темах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

толку з того тел і того притулка??? всіх же собак забрати не можуть, бігають зграями, цілі кодла - біля гостинця, 2 лікарні, 18 школи, і на волі біля спуска тещин язик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. Моя позиція - умертвляти 100%. Чому ?

1 Голодні, агресивні.

2 Розводять хвороби, заразу різну.

3 Дітей малих можуть і роблять каліками.

Реально від бродячих собаків один негатив. Вбивати їх треба швидко щоб не мучились, саме головне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

толку з того тел і того притулка??? всіх же собак забрати не можуть, бігають зграями, цілі кодла - біля гостинця, 2 лікарні, 18 школи, і на волі біля спуска тещин язик.

дзвонити пробував?

з вказанням максимально точної адреси? може ще й тел залишив щоб допомогти знайти ту зграйку коли приїдуть їх забирати?

всіх 100% забрати не виходить :(

люди викидають тварин на вулицю швидше ніж ВТЗТ встигає про них подбати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кусають?

дзвоним 095 002 2810, цілодовово

агресивні?

дзвоним 095 002 2810, цілодовово

бігає зграйка?

дзвоним 095 002 2810, цілодовово

Ти ідіот чи прикидаєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кусають?

дзвоним 095 002 2810, цілодовово

агресивні?

дзвоним 095 002 2810, цілодовово

бігає зграйка?

дзвоним 095 002 2810, цілодовово

Ти ідіот чи прикидаєшся?

аргументи закінчилися :( переходимо на особистості :(

але, як я вже писав вище, хочете на когось позлюкатись - злюкайтесь на мене, тварини тут не до чого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив би ти в реалі (це означає в реальному житті, а не на відео) те що я, навряд чи їх захищав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив би ти в реалі (це означає в реальному житті, а не на відео) те що я, навряд чи їх захищав.

працюєш в травм-пункті? часто стикаєшся з укусами?

чи просто фобія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу, що потрібно створювати ВОЛИНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ЗАХИСТУ ЛЮДЕЙ від ВТЗТ.

Захищають собак, які кидаються на людей, і самі (поки лише на форумах) починають кидатись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу, що потрібно створювати ВОЛИНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ЗАХИСТУ ЛЮДЕЙ від ВТЗТ.

була ідея,

але далі "слів" не пішла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой,

а давайте про "батареї" і собака.VS.велосипедист в відповідних темах

буду дууууже вдячна, якщо вкажете мені посилання на відповідну темку, бо я не знайшла такої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
кусають?

дзвоним 095 002 2810, цілодовово

агресивні?

дзвоним 095 002 2810, цілодовово

бігає зграйка?

дзвоним 095 002 2810, цілодовово

Ти ідіот чи прикидаєшся?

як що чесно, то ідіот лише ти. Візьми собі додому 50 собак і грайся з ними, годуй, розводь . .. Через трошки вони тебез зжеруть .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як що чесно, то ідіот лише ти. Візьми собі додому 50 собак і грайся з ними, годуй, розводь . .. Через трошки вони тебез зжеруть .

Читай мій пост вище, там мною написано, що з ними робити)))

З.И. :0121: :0118:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю собак и против того что бы их отстреливали или отравляли. Эти собаки когда жили у кого то а потом их выкинули, хотя когда бегает стая собак из них не все бродячие, есть много которые убегают с частных секторов. Людей которые собак выкидывают нужно наказывать а не собак. Меня собаки не кусают)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

У Луцьку за собачі екскременти можуть оштрафувати на 800 гривень

Працівники муніципальної дружини Луцькради мають право оштрафувати на 800 гривень хазяїна собаки, який не прибрав за своїм улюбленцем.

Такі зміни у "Правила утримання тварин у м.Луцьку" внесли депутати міськради під час сесії у середу, 25 червня.

Також у змінах до Правил передбачили поділ собак на категорії, від яких залежить, чи можна собак вигулювати без повідку, або без намордника.

Так, у додатку до рішення собак поділяють на "спокійних" та "Потенційно небезпечних". До "спокійних" належать тварини до 45 сантиметрів на зріст, а також такі породи:

cb-copy_of_dsc08459.JPG

До потенційно небезпечних відносять собак вищих за 45 сантиметрів, а також:

cb-dsc08461.JPG

Тому "собак з підвищеною агресивністю та потенційно небезпечних мають вигулювати лише на повідку та в наморднику", - йдеться у проекті рішення.

Нагадаємо, раніше у КП "Ласка" розробили проект створення у місті 12 зон для вигулювання собак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку за собачі екскременти можуть оштрафувати на 800 гривень

Працівники муніципальної дружини Луцькради мають право оштрафувати на 800 гривень хазяїна собаки, який не прибрав за своїм улюбленцем.

Такі зміни у "Правила утримання тварин у м.Луцьку" внесли депутати міськради під час сесії у середу, 25 червня.

...

yura2281, таку приємну новину варто було б в окрему тему оформити, щоб власники собачок, які вигулюють своїх "діток", а ті, в свою чергу, серуть всюди, побачили і затямили собі на майбутнє! Також в ту тему викладати фотки тих випасальщиків, які не прибрали після своєї "квіточки"!

А саме головне, щоб ця норма почала реально діяти, тобто, щоб муніципальна міліція дійсно працювала!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за г@мно штраф є,а за те шо без намордника?

За "без намордника" треба так п@здити хазяїна, щоб собака всралась, от тоді і за "г@мно" штрафанути можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У другий список забули додати Пекінеса, ці шавки дуже голосно гавкають і люблять ззаду цапати за ноги нишком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю ця штука діятиме як заборона куріння і заборону вживання алкоголю в громадських місцях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процитую Макаревича (хоча за собачі какахи на траві тре хазяїв носом пхати - так, як вони щенят в сцьохі):

Если бы я был главным режиссером государственной думы, я бы настоял чтобы они срочно приняли какой-нибудь разрешительный закон. Ну чисто для красоты. Нельзя же по законам жанра каждый день запрещать и запрещать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...