Перейти до змісту

Бродячі собаки кусають лучан. Жертви погрожують удом.


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

А спихати цю відповідальність на когось, це я навіть не знаю, як назвати - незрілість, яка свідчить про те, що дітей мати для таких осіб ранувато.

Повторюсь :

Ви вважаєте нормально, що дитину в садку кусають собаки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ви вважаєте нормально, що дитину в садку кусають собаки?

А подвір'я садка це місце куди собака не може потрапити? Ну по статті не факт, що дитину взагалі покусали в садку, про садок згадали, коли вже мали летальний результат, а до того навіть не згадується про будь-яку скаргу, щодо того, що дитину покусали в садку.

Ну я так зрозумів, що якби дитина в садок не ходила і її покусав пес, і батько не звернувся в лікарню, то винним був би міський голова....

"Батьки обробили рану, вона швидко загоїлася."

Це типу дитина ходила з прокушеною ногою в садку, прийшли батьки, забрали її додому і лише вдома обробили?

Ну блін, або автор статті не вміє коректно висловлюватись, або це не садок, а якийсь конслагер, де про дітей взагалі ніхто не дбає (в що я якось не вірю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповідальність на час перебування дитини в садку лежить повністю на працівниках даного закладу.

Ви вважаєте нормально, що дитину в садку кусають собаки?

Малось на увазі що звичайно працівники дитсадка винні якщо на території дитсадка собака покусала дитину.

Але відвести дитину на аналізи та консультацію до лікаря то обовязок батьків.

ітого винні:

- зав\директор дитсадка. за допущення бродячих собак на територію садка.

- вихователь який ненаглянув за дитиною

- батьки які незавели дитину до лікаря

- комунальщики які допустили розгул собак....

Біда в тому що висновок зроблять мабуть тільки батьки, тому що втратили найдорожче.

Інших потрібно змусити зробити висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А подвір'я садка це місце куди собака не може потравити? Ну по статті не факт, що дитину взагалі покусали в садку, про садок згадали, коли вже мали летальний результат, а до того навіть не згадується про будь-яку скаргу, щодо того, що дитину покусали в садку. Ну я так зрозумів, що якби дитина в садок не ходила і її покусав пес, і батько не звернувся в лікарню, то винним був би міський голова....

Ви висловлюєте багато здогадів. Я орієнтуюсь на статтю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Винні на 100% батьки! Це ж яким дибілом потрібно бути, щоб молоти "я не знав, що треба йти в лікарню після того, коли дитину вкусила собака"!!! "Мені ніхто не сказав..."! "Я не знав, бо ніколи не бачив"!!! Дитину вкусила собака, а він "обробив зеленкою" і заспокоївся!!! А тепер шукає, кого б звинуватити?!! Смерть дитини на його совісті!

відповідальність на час перебування дитини в садку лежить повністю на працівниках даного закладу.

Ви вважаєте нормально, що дитину в садку кусають собаки?

ви уважно читали, ЩО саме я вважаю?
... Я не виправдовую працівників дитсадочка, якщо це дійсно сталося в садочку. В такому разі дійсно винні повинні відповідати за недогляд. Але це аж ніяк не применшує вини батьків у смерті дитини. Їхня вина стовідсоткова і доведення не потребує.

А свої сумніви, що це сталося саме в садочку я озвучив в тому пості. В сюжеті не показали абсолютно ніяких серйозних доказів, які б хоча б на 50% переконали, що це сталося в садочку. Лише слова батька.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви висловлюєте багато здогадів. Я орієнтуюсь на статтю

"Однак завідуюча дитсадка Леся Король усі звинувачення заперечує. З її слів, дитину під час прогулянки собака не кусала."

Ну то читайте уважніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ітого винні:...

- комунальщики які допустили розгул собак

:) А в тому, що йде сніг, і що жук з'їв картоплю комунальщики не винні?

ітого винні:

- зав\директор дитсадка. за допущення бродячих собак на територію садка.

- вихователь який ненаглянув за дитиною

судья Дред? Ти в курсі, що такі речі повинні бути доведені? Хоча б сам факт того, що це сталося в дитсадку, а не по дорозі з татом з садочку...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews.com/news/extreme/u-kivertsiakh-4-richnyy-khlopchyk-pomer-vid-ukusu-sobaky-khto-vynen/

Тут флейм в коментах....

Де і як це сталось, це питання важливе, АЛЕ окреме!

Є проблема в першу чергу потрібно її вирішувати...

Ну не знати, про СКАЗ, це вже діагноз, але, що дивуватись, знаю випадки коли оселедцем пробували тримісячну дитину нагодувати, бо не знали, що не можна(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це був аналіз ситуації: "Сажений пес покусав в садочку дитину, батьки неповели до лікаря, дитина померла".

Ні я ні Ви точних деталей незнаємо. Тому обговорюємо вказану ситуацію, її причинно-наслідковий характер і можливості недопущення подібного.

В конкретному випадку винних нехай встановлюють слідчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От от! Про що я й кажу! Нехай спочатку встановлять слідчі!

А стаття в ВП і сюжет на "НН" поданий явно як доведене звинувачення в бік садочку, а ніяких доказів цьому не наведено. Лише поданий текст за кадром і скопійований в саттю. В такому стилі зараз працює РашаТВ для вати.

А що головне мене обурило в сюжеті, що при явному звинуваченні дитсадка умисно замовчується ОБОВ'ЯЗОК батьків піклуватися здоров'ям дитини!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій ситуації ми 100% знаємо про один факт - в дитини рана, ну з ймовірністю десь так 80% рана від укусу собаки.

І які дії батьків??? А результат, на жаль, відомий. І ніхто їх ні до якої відповідальності не притягне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка на сьогодні вже різниця, хто винен - дитинку не повернути!

Для батьків - це страшна трагедія, не кращий стан і у виховательки.

Всіх нюансів не знає ніхто, тому й не варто ставити діагнози.

Важливо не допустити трагедії в майбутньому. Це має стати надзвичайним уроком абсолютно для всіх - міські служби повинні знищувати бродячих тварин (не тільки собак, але й котів; проводити заходи щодо знищення пацюків, мишей), власники тварин повинні їх вакцинувати, а батьки при першій же підозрі чи інформації про укус - негайно звертатися до лікарів.

Сподіваюся, Дениско вже серед янголочків спостерігає за цим грішним та недосконалим світом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однак завідуюча дитсадка Леся Король усі звинувачення заперечує. З її слів, дитину під час прогулянки собака не кусала. Жінка посилається на свідчення вихователів. Натомість називає діток, які розповідали про інцидент, «ябедами».

Як ви думаєте діти говорять правду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка на сьогодні вже різниця, хто винен

Різниця дуже велика. Батьків, які ні за що не відповідають, важко примусити слідкувати за здоров'ям власних дітей. Був би прецедент, можливо когось би навчило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби не жив біля малосімейки, якби теща не працювала вихователькою в дит.садочку та не розказувала про батьків та бідових дітей — писав би я зараз про те які ті вихователі скоти

ну впринципі воно переважно так і є, а про завідуючих то взагалі краще не згадувати але...

історія настільки жорстока, що її могли розповісти лише батьки, яким реально насрати на свою дитину

відать по ситуації хтось порадив як можна бабла скосити з держави і самим не сісти

.

ІМХО, в першу чергу винні батьки

потім весь той зброд, який ми обираємо і називаємо владою

і лише після того вже всі інші, включаючи працівників навчального закладу

.

але до чого ці суперечки... дитину вже не повернеш, винні точно не будуть покарані

.

P.S.: в одній луцькій школі, довбо*об приніс в школу наркоту і накормив однокласників. Купа діток мали проблеми. Дирекція все зам’яла і всіх просили замовчати. Ви про це десь чули ? :) підозрюю що нє... а воно млін є... і такого гавна купа. А винні в цьому в першу чергу батьки які все ж промовчали і далі пускають діток в клас до того хворого на голову учня, на якого скаржаться регулярно бо всіх б’є і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий з власного досвіду описував як можна "шуганути" собаку, яка наближається з поганими намірами - широко розвести руки, щоб здаватися більшим, і як можна голосніше і загрозливіше закричати. Правда в нього для впевненості в руці був ніж, але й собака була не маленька.

Засікав по велокомп'ютеру, собака нижче коліна (на рівні коліна) зростом може деякий час підтримувати швидкість до 25 км/год. От і тікайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка на сьогодні вже різниця, хто винен

Різниця дуже велика. Батьків, які ні за що не відповідають, важко примусити слідкувати за здоров'ям власних дітей. Був би прецедент, можливо когось би навчило.

В якому повідомлені я таке писав?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий з власного досвіду описував як можна "шуганути" собаку, яка наближається з поганими намірами - широко розвести руки, щоб здаватися більшим, і як можна голосніше і загрозливіше закричати. Правда в нього для впевненості в руці був ніж, але й собака була не маленька.

далеко не кожну собаку так налякаєш

а скаженій так і взагалі побарабану страшний ти чи нє

колись на мене дог вибіг, видно що домашній бо ухожений

я йому руку дав цапнути і кулаком по шнобєлю вліпив — побіг за ним і знайшов хазяїна на подвір’ї. Дико хотілося зробити те саме але він був з сокирою :) то довелося морально загнобити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якому повідомлені я таке писав?

Та в принципі justice777 цитував)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далеко не кожну собаку так налякаєш

В нього не було вибору - за ним був його шестирічний син, це перше що прийшло в голову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відать по ситуації хтось порадив як можна бабла скосити з держави і самим не сісти

Про які гроші можна говорити в даній ситуації? Кому і за що має платити держава?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви якось мислите як то з іншої планети

а моральні збитки різні ?

та просто щоб бабла відсипали за те що відмовляться від претензій і т.п.

.

Сам факт що дитину, покусану невідомою собакою, не завезли в лікарню і не пройшли курс уколів від сказу — вказує на халатне до неї ставлення

Навіть якщо вихователька така скотина що приховала цей факт — то провину з батьків ніхто не зміме всеодно бо вони бачили укуси

P.S.: виховательку звичайно треба скормити диким тваринам якщо вона приховала правду і пожертвувала дитиною заради роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий з власного досвіду описував як можна "шуганути" собаку, яка наближається з поганими намірами - широко розвести руки, щоб здаватися більшим, і як можна голосніше і загрозливіше закричати. Правда в нього для впевненості в руці був ніж, але й собака була не маленька.

Засікав по велокомп'ютеру, собака нижче коліна (на рівні коліна) зростом може деякий час підтримувати швидкість до 25 км/год. От і тікайте.

Якщо це не домашня собака, а дворняга, без різниці - велика чи мала, то зазвичай вона "стреляна", в неї або хтось стреляв, або кидав щось. Щоб таку собаку відігнати від себе, достатньо нагнутись демонстративно і показати, що ти ніби-то щось піднімаєш з землі, щоб кинути. Зазвичай вони тобі тікають швидко аж прижавши хвіст. Якщо ж домашня, то мало що допоможе. А якщо скажена - то нічого не допоможе, бо сказ робить собаку агресивною та такою, що нічого зовсім не боїться.

ви якось мислите як то з іншої планети

а моральні збитки різні ?

та просто щоб бабла відсипали за те що відмовляться від претензій і т.п.

.

Сам факт що дитину, покусану невідомою собакою, не завезли в лікарню і не пройшли курс уколів від сказу — вказує на халатне до неї ставлення

Навіть якщо вихователька така скотина що приховала цей факт — то провину з батьків ніхто не зміме всеодно бо вони бачили укуси

P.S.: виховательку звичайно треба скормити диким тваринам якщо вона приховала правду і пожертвувала дитиною заради роботи

На рахунок того, хто винен, то вже однозначно відповіли в пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок відповідальності дитсадка:

Напередодні діти розказували, що ганяли собачку в дворі дитсадка, Дениско не встиг скочити на турнік, і пес вкусив його за ногу.

Ще якби даний факт наштовхує на думку що діти дразнили собаку і ховалися на турник.

Як на мене непомітити таке на майданчик важко ...

Є підозра що діти гуляють собі самі ....

Можливо в суді розповіді дітей не доказ але як на мене їм точно немає чого брехати.

Думаю було б незайвим будь кому з батьків хоч іноді маючи вільну хвилинку заглянути до садочка де їх дитина перебуває і поглянути як вони там гуляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Однак завідуюча дитсадка Леся Король усі звинувачення заперечує. З її слів, дитину під час прогулянки собака не кусала. Жінка посилається на свідчення вихователів. Натомість називає діток, які розповідали про інцидент, «ябедами»."

А писака на Волинських новинах вже зовсім загнався. В сюжеті говориться, що якби мав місце факт нападу собаки, то діти про це б повідомили, бо вони "ябеди". І садочок вжив би негайних заходів. А воно пише, що типу вихователі та директор виправдовуються - діти розповіли про інцидент і типу це неправда, "вони ж ябеди, що на це звертати увагу".

Переглянув відео, шкода хлопця, але ще більше шкода, що винні в нього всі крім нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...