Перейти до змісту

Бродячі собаки кусають лучан. Жертви погрожують удом.


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, Oli сказано:

@Zevs_Isver

я там доволі часто "бував", знаю що пишу і як там є

угу,
там не разу не цукеркова фабрика :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я бачив там тіточку алкозовнішності, яка забрала половину сосиски(на закуску походу)що не доїло кошеня. яку купив йому, поки його туди віз(знайшов на трасі,майже замерз. але я його спас,хоча після побаченого в КП "Ласка" ще не факт).Зошит(щоденник) в який записують хто здав і натякають. щоб дали грошей, ядав 50 грн(останні що буди при собі), ці гроші ніде не облікуються, тому напевно на пляху до тієї сосиски.КОли я сказав , що кошеня потрібно оглянути, сказали. що ветеринар огляне, але коли хз.Кошеня зажбурнули до тісної клітки. де було вже з 15 кошенят...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Я бачив там тіточку алкозовнішності, яка забрала половину сосиски(на закуску походу)що не доїло кошеня. яку купив йому, поки його туди віз(знайшов на трасі,майже замерз. але я його спас,хоча після побаченого в КП "Ласка" ще не факт).Зошит(щоденник) в який записують хто здав і натякають. щоб дали грошей, ядав 50 грн(останні що буди при собі), ці гроші ніде не облікуються, тому напевно на пляху до тієї сосиски.КОли я сказав , що кошеня потрібно оглянути, сказали. що ветеринар огляне, але коли хз.Кошеня зажбурнули до тісної клітки. де було вже з 15 кошенят...

там не курорт,

але всеодно краще ніж на вулиці

 

але бачиш, дав 50 грн, і зняв з себе відповідальність і тепер модна розказувати який ти молодець, а вони погані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того вони і треба...Умови мають бути хороші, їм гроші виділяють...

А нарахунок відповідальності -я міг проїхати як і всі і пох...але я взяв на себе відповідальність, зупинився, купив поїсти, обігрів, завіз його в сраку міста Луцька, що зветься вул.Мамсурова, майже погубив колеса поки туди дістався та ще й їздив їх шукав, бо нумерація будинків просто офігенна...Так що не треба ля-ля і підйобів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, san4ez1 сказано:

Для того вони і треба...Умови мають бути хороші, їм гроші виділяють...

ха

не плутай депутатів всіх рівнів і комунальне підприємство,

не полінись, знайти звіт про виділені гроші і про витрати - сподіваюсь ця інформація є у відкритому доступі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...