Перейти до змісту

Бродячі собаки кусають лучан. Жертви погрожують удом.


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

на Виниченка вже четвертий день ввечері та вночі гуляє зграя з десятка здоровенних блоховозів. чи можна їх якось цивілізовано прибрати? я й сам можу (в смiтник), але мої методи тут не всім подобаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б на Градний Узвіз 2/18 завітали і конфіскували собак в кількості 4 голови. Квартира біля самого виходу з під'їзду, дітям страшно біля їх дверей ходити, невеликий зелений майданчик регулярно кілька разів в день засирається тими псами. Діти роками там вже не граються бо кроку не ступиш, щоб не потрапити на "міну".

ps: Так, я не люблю собак і вважаю, що їх не повинно бути в місті.

Я розумію що Ви адмін - але комент могли б і залишити - чи він Вас дуже зацепив за живе ?

Повтрю...В поганому вихованні собак винні самі господарі, а в результаті бачимо як собаки гуляють без намордників , кусають людей і т.д.

Коли всі собаки будуть зареєстровані - в кожної буде власник і він буде відповідати за свого улюбленця, а отже буде думати щоб де чого не сталось. Буде тренувати собаку, вигулювати в наморднику - відповідальніше ставитись.

А Вам повторюся - якщо на Вашу думку собак не має бути в місті - значить в Вас комплекс який потрібно лікувати за допомогою консультацій з психологом, бо можливо Вас в дитинстві й справді налякав велечезний пес породи чиху-хуа )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наслідки...

але мої методи тут не всім подобаються.

коли собака безпритульна і небезпечна іншого виходу немає бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я розумію що Ви адмін - але комент могли б і залишити - чи він Вас дуже зацепив за живе ?

Я не видаляв жодного коментаря. Навыть не встиг прочитати те, що видалено.

Повтрю...В поганому вихованні собак винні самі господарі, а в результаті бачимо як собаки гуляють без намордників , кусають людей і т.д.

Згідний

Коли всі собаки будуть зареєстровані - в кожної буде власник і він буде відповідати за свого улюбленця, а отже буде думати щоб де чого не сталось. Буде тренувати собаку, вигулювати в наморднику - відповідальніше ставитись.

Також згідний, що всі пси повинні мати хазяїна і бути зареєстрованими а ті, що не зареєстровані повинні покинути місто у будь який спосіб.

А Вам повторюся - якщо на Вашу думку собак не має бути в місті - значить в Вас комплекс який потрібно лікувати за допомогою консультацій з психологом, бо можливо Вас в дитинстві й справді налякав велечезний пес породи чиху-хуа )))

Психолог допоможе в тому, щоб собаки не нападали на людей? Потрібно просто заспокоїтись, прийняти зручну позу і підставити горло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є притулок для собак, які проблеми - звертайтесь до них з цією проблемою. Якщо він не допомагає, то для чого цей притулок взагалі потрібний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є притулок для собак, які проблеми - звертайтесь до них з цією проблемою. Якщо він не допомагає, то для чого цей притулок взагалі потрібний?

Я так зрозумів що той притулок "Ласка" - здатен тільки гранди європейські ділити та виділені з бюджети гроші ( чиясь свиня копілка ), а собаки безпритульні як бігали - так і бігають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є притулок для собак, які проблеми - звертайтесь до них з цією проблемою. Якщо він не допомагає, то для чого цей притулок взагалі потрібний?

Я так зрозумів що той притулок "Ласка" - здатен тільки гранди європейські ділити та виділені з бюджети гроші ( чиясь свиня копілка ), а собаки безпритульні як бігали - так і бігають...

На скільки я чув, сам притулок реальну роботу робить. Але є одне але... Собаки розмножуються, кількість збільшується :_02: Виділені з бюджету гроші кажете? :_02: А скільки виділяють, не скажете?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є притулок для собак, які проблеми - звертайтесь до них з цією проблемою. Якщо він не допомагає, то для чого цей притулок взагалі потрібний?

Я так зрозумів що той притулок "Ласка" - здатен тільки гранди європейські ділити та виділені з бюджети гроші ( чиясь свиня копілка ), а собаки безпритульні як бігали - так і бігають...

На скільки я чув, сам притулок реальну роботу робить. Але є одне але... Собаки розмножуються, кількість збільшується :_02: Виділені з бюджету гроші кажете? :_02: А скільки виділяють, не скажете?

Десь 100-500 тис в рік, на скільки я знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Притулок реально робить роботу в міру отриманих коштів і в міру людських ресурсів.Звертався до них кілька разів.Навіть пакували собак в мою машину,бо їхня більше зломана,ніж на ходу.Майже всіх луцьких собак працівники знають "в ліцо".Сучок по мірі можливостей відловлюють і стерилізують(якщо наявні кошти).Спокійних собак(душу дворової дітвори) не чіпають,агресивних або "брехунів" забирають.Десь місяць тому до них звертався мій колега,собаки "заселили" закинутий будинок навпроти їх двору і щоночі нонстоп гавкали.З "Ласки" приїхали через тиждень(бо виклик не терміновий і машина була поломана).Тепер в дворі тиша.

Коли є табун собак,значить є одна з 2-х речей:кормова база або сучка.Тєчку в сучки кобель чує в радіусі 8-12км.!!!

Якщо можете, самостійно зловіть сучку і привезіть в притулок і табун розбіжиться по домівках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоки не зміниться ментальність до "... ми відповідаєм, за тих, кого привчили...", допоки не припинять викидати кошенят-цуценят: Це все є бій з ДонКіхотовським млином...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я не надто компетентна в даному питанні, але мені не віриться, що першопричина того, що в нас багато собак на вулиці у тому, що їх викидають на вулицю власники. В кого не спитай, то вдома собаки породисті, а на вулиці таких не часто побачиш. Може все ж основна причина в розмноженні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого не спитай, то вдома собаки породисті, а на вулиці таких не часто побачиш.

Два слова: вони плодяться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також згідний, що всі пси повинні мати хазяїна і бути зареєстрованими а ті, що не зареєстровані повинні покинути місто у будь який спосіб.

Правильно, а ще - хазяїну пса який на#рав вам під двері - набагато приємніше начистити Ї...ло, це я про те, що - "собачка" не винна і якщо вже тримаєм "собачку" в квартирі - мусиш гуано за нею прибирати,в т.ч. на сходах в під'їзді

P.S.Спеціально взяв собачка в "лапки", бо здогадуєтесь про яких розмірів собачку йде мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ось така зграя, неподалік дитсадок та школа

7gUJj.jpg

Напевне все-таки треба зайти на підприємство " Ласка " та перевірити їх роботу і запитати, що ж вони роблять на ті гроші що виділяють з обласного бюджету , європейські гранди ? Бо собак менше не стає, а схоже дане підприємство стало комусь черговою кормушкою. Ще й звіти якісь " дитячі " подають ...Треба питати не про звіти - а питати де результат їх діяльності ? Дам відповідь на пост що нижче - результату їх діяльності я не бачу і в Луцьку ...нажаль (((

http://www.lutskrada...riiemstvo-laska

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось така зграя, неподалік дитсадок та школа

7gUJj.jpg

Напевне все-таки треба зайти на підприємство " Ласка " та перевірити їх роботу і запитати, що ж вони роблять на ті гроші що виділяють з обласного бюджету , європейські гранди ? Бо собак менше не стає, а схоже дане підприємство стало комусь черговою кормушкою. Ще й звіти якісь " дитячі " подають ...Треба питати не про звіти - а питати де результат їх діяльності ?

http://www.lutskrada...riiemstvo-laska

это Рожище же, написали. А кп Ласка имеет отношение только к г.Луцк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне все-таки треба зайти на підприємство " Ласка " та перевірити їх роботу і запитати, що ж вони роблять на ті гроші що виділяють з обласного бюджету , європейські гранди ? Бо собак менше не стає, а схоже дане підприємство стало комусь черговою кормушкою. Ще й звіти якісь " дитячі " подають ...Треба питати не про звіти - а питати де результат їх діяльності ? Дам відповідь на пост що нижче - результату їх діяльності я не бачу і в Луцьку ...нажаль (((

http://www.lutskrada...riiemstvo-laska

обов'язково зайди, Мамсурова 9

візьми перевдягнутися щось, допоможеш....

з середини все по іншому виглядає....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
  • 4 місяця потому...
3 часа назад, dvr002 сказал:

От собак самоё эффективноесредство

Ох уж эти спамеры ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Осінню покусала собака, на вулиці Лесі Українки,їхав спокійно, вона вже пробігла повз мене а потім розвернулась і тихо роздерла ногу, навіть не гарчала, пролежав в лікарні, прокололи вакцину... сьогодні епічна зустріч - та сама собака(ну дуже схожа) майже на тому самому місці - і знов скотина кидається, повезло що за кросовок, до тіла не дістала...перша думка "догнати і завалити", але потім я вирішив за нею поспостерігати. Бігає собі, нікого не чіпає, ні на кого не кидається, потім пробігала за пів метра від мене - лінивий погляд і все, і то здається не на мене, а на вел(я за нею ходив пішки, вел в руках), варто початити їхати - все, розворот і кидатись... 

Чорна кудлата собака, будете кататись біля замку - площа Воз"єднання- Л.Україки, побачите обїдьте краже цю тварюку, порве і штани і ноги... якщо я раніше до неї не доберусь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Луцький притулок краде породистих собак та продає їх?

 Сьогодні мова буде йти про "Луцьке КП Ласка". Так званий Луцький притулок для собак, недавно побував в Ківерцях, Рожищах, Володимир Волинську, Червонограді, Білій Церкві, Трускавці і т.д... Тепер у цих містах стовби обклеєні оголошеннями від людей в пошуках своїх домашніх улюбленців. І кому спаде на думку, що собака знаходиться в кілометрах від дому, в Луцькому "притулку" ?
 Та сама ситуація трапилась з хаскі Соньою, яку подарувала своїй сестрі, собака має ветеренарний паспорт, усі щеплення, її добре доглядають, люблять як дитину, живе у будинку, усі в Ківерцях її знають. Щоб всі зрозуміли про що йде мова, Ківерці- це маленьке місто, там кожен знає один одного, живуть літні люди, які не вигулюють своїх собачок на поводку, а випустили, собачка побігала в дворі і прийшла назад...
 Так вот Соня в четвер як і завжди в 9 ранку вийшла гуляти у свій двір (це часний будинок без огорожі) в 9:30 собаки вже не було.Усією сім'єю шукали собаку цілодобово, розвішували оголошення, і коли почули від багатьох знайомих, що у них теж пропали собаки, зрозуміли , що щось тут не чисто, не могли ж собаки зговоритись і масово втекти з дому.
 В неділю подзвонили до мене, відразу як я почула цю новину, в голову прийшло страшне слово : "КП ЛАСКА". Я подзвонила до їхнього заму Сергія Скум, він почав казати : да, була така собака, але приїдьте в понеділок. Ми звісно не довго думаючи з сім'єю поїхали відразу в притулок м.Луцьк, вул. Мансурова 9. 
 Охорона сказав, що бачив собаку, але її вже нема. В журналі де б ПОВИННІ були бути записи, чи була така собака, куди вона поділась і т.д. - нічого такого НЕ БУЛО.
 З новими дзвінками, я чула різні варіанти, собака є, собака в ветеренара , собаки нема..,також говорила з працівниками притулку і сказали, що собаку привезли в четвер, а в п'ятницю її вже не було. Подзвонивши декілька раз до заступника КП Ласка в пошуках собаки.., висновок : сказав - В нас собаки нема, шукайте її по місту.
 У той самий день після моїх дзвінків та виїздів у притулок, до моєї сестри в соціальних мережах написала якась дівчина - бачила вашу собаку в Рованцях на мийці, скинула точну адресу і фото. Ми відразу поїхали і ЗНАЙШЛИ там собаку, дуже дивно що біла хаскі була чиста, хоча тоді була багнюка, калюжі. А тепер подумаємо, собака в четвер пропала з Ківерець, коли був відлов собак "КП Ласка", а у вівторок знайдено її в Рованцях чистою, коли були дощі...дивно, правда? - Стало ясно, що собака не вешталась вулицями, її висадили на машині і дали нам знати де вона. Працівники сказали що хаскі Соня була в притулку один вечір і "зникла". Де ж перебувала собака?! 
На сьогоднішній день собака знаходиться з температурою 42 і лікується в ветеренарній клініці. Як ми бачимо, в притулок домашні собаки потрапляють з щепленнями, здоровими, а назад повертаються хворими. В якому ж критичному стані перебуває притулок.. Дякую, Луцьке "Комунальне Підприємство Ласка" !
Бережіть своїх домашніх улюбленців від "КП Ласка"! 

 

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=617060395154361&id=100005512188321

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...