Перейти до змісту

Бродячі собаки кусають лучан. Жертви погрожують удом.


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Не до кінця зрозуміло, чи вже діє цей закон про 800 грн чи ні? Чи його тільки внесли? Аналогічне питання про 12 зон для вигулу собак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку за собачі екскременти можуть оштрафувати на 800 гривень

Працівники муніципальної дружини Луцькради мають право оштрафувати на 800 гривень хазяїна собаки, який не прибрав за своїм улюбленцем.

Такі зміни у "Правила утримання тварин у м.Луцьку" внесли депутати міськради під час сесії у середу, 25 червня.

Також у змінах до Правил передбачили поділ собак на категорії, від яких залежить, чи можна собак вигулювати без повідку, або без намордника.

Так, у додатку до рішення собак поділяють на "спокійних" та "Потенційно небезпечних". До "спокійних" належать тварини до 45 сантиметрів на зріст, а також такі породи:

cb-copy_of_dsc08459.JPG

До потенційно небезпечних відносять собак вищих за 45 сантиметрів, а також:

cb-dsc08461.JPG

Тому "собак з підвищеною агресивністю та потенційно небезпечних мають вигулювати лише на повідку та в наморднику", - йдеться у проекті рішення.

Нагадаємо, раніше у КП "Ласка" розробили проект створення у місті 12 зон для вигулювання собак.

Якийсь трошки дивний поділ, виходить дратхар -спокійне телятко, а фокстерєр дуже вже злий пес? Я не повністю згоден з цим списком - список на мою думку взяли з потолка, якийсь він недолугий, бо намішали і невеликих собак як фокстерєр і великих сторожових та бійцівських собак. Так, я є власником фокстерєра :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
На чотирьох вулицях обласного центру безпритульні пси «полюють» на лучан. За два тижні зафіксували 8 нападів.

Про це йшлося під час оперативної наради в Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 22-го липня.

Деталі розповіла директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як.

«Ми проаналізували, що з 7 до 21 липня в групу оперативного реагування «15-80» надійшло 8 скарг від лучан щодо відлову безпритульних псів, які кидаються на людей. Усі ці звернення ми направили у комунальне підприємство «Ласка» й тримаємо їх на контролі», - запевнила Карп’як.

З її слів собаки кидалися на людей на таких вулицях: Рівненська, 124; Федорова, 3; Травнева, 2; Шопена, 2.

Вони ж хороші :0121:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоночі бігає навколо з відірапним ланцюгом. Ох цей ланцюг і звенить :). Немов привид замку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шопена, 2.

Сусідній двір, вже не перший рік проблеми з тим псом. Декілька бабусь підготовує (їх він тільки і любить) і ще хтось нашийника вчепив. З притулку обіцяли приїхати, так досі і чекають. І пристрелити вроді як шкода... Поки що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не по теме, кто-то уже собак регистрировал?

Мені телефонували прям додому. (ветеринарні тепер зливають КП "Ласка" свою клієнтську базу). Чіп є безкоштовний і за 20 грн. Реєстрація на цьому сайті.

Але, натрапивши на ось цю статтю, поспішати реєструватись я не буду. :_15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

"Напередодні діти розказували, що ганяли собачку в дворі дитсадка"

цікаво, що це означало насправді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Напередодні діти розказували, що ганяли собачку в дворі дитсадка"

цікаво, що це означало насправді.

А разница какая?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Напередодні діти розказували, що ганяли собачку в дворі дитсадка"

цікаво, що це означало насправді.

А разница какая?

"бальшая разница" передача така була в москаликів

Лето… Жара… Барская усадьба.

В тени на гамаке лежит Барин. Его скучающий взор натыкается на огромного, свирепого вида пса.

- Фе-е-е-дор!- зовет Барин дворового.

- Чегой-то, батюшка! - подбегает Федор.

- Поди-ка пни Полкана

- Да ты что барин, он же меня порвет.

- Пни, говорю, выпорю!

Обливаясь холодным потом Федор подходит к псине и со всей дури пинает его под бок.

Пес хватает Федора и начинает возить его мордой по всему двору.

Барин (лениво потягиваясь):

- Да-а Федор, не любит тебя Полкан!!!

веду до того що треба змалечку вчити дітей вірно(чемно) поводитися з тваринами, зброєю, небезпечними речовинами і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то, что собака, зараженная бешенством на территории детского садика нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

веду до того що треба змалечку вчити дітей вірно(чемно) поводитися з тваринами, зброєю, небезпечними речовинами і т.д.

Вірна поведінка гарантує ненапад скаженої тварини?


2. Стадія збудження (маніакальна) триває близько 3 днів. Сказ у собак в цю стадію проявляється агресією. Собака сміливо нападає навіть на зграю собак, на людину (в тому числі і на господаря). Тварина люто гризе оточуючі його предмети (залізо, палиці, ганчірки). Кусає настільки сильно, що іноді ламаються зуби і навіть щелепи. Якщо собаці вдається втекти, то вона пробігає велику відстань (50 км і більше), по шляху кусаючи і заражаючи інших тварин і людей. Характерно, що скажений собака нападає мовчки, без попереджувального гавкоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж сьогодні це побачив...

По статті

Шо за ідіот журналіст ВолиньПосту, який так називає "новину"? Гониться за сучасною тенденцією блого-інета - чим галасливіше і страшніше зваяти заголовок? Думає, що такими заголовками він підніме собі рейтинг?

Далі, по самому сюжету "Надзвичайних новин"

1. "Розслідування проводить ... САНЕПІДЕМСТАНЦІЯ!!!!" Це тепер санепідемстанції в нас займаються такими розслідуваннями??? Це що таке верзе журналіст??? І типу на підтвердження цих слів включають мову санепідеміолога, який говорить, що "на засідання виконкому міської ради розглядатимуть питання профілактики сказу в місті"... ???? Де тут про яке розслідування??? В горОді бузина, а гОроді дядько?

2. "У морзі батькам дали довідку, що хлопчик помер від сказу." Довідка з моргу? І все? І більше нічого нема? Ні заключення лікарів, бо ж помер в реанімації, ні заключення судмедекперта, бо сталася трагедія і мало б бути відповідне розслідування?

3. "Батько ж хоче, щоб винні були покарані, наразі він готує подання в прокуратуру." До чого тут прокуратура? Де заява в міліцію!?! Це ж резонансна справа! Де опитування свідків, де інтерв'ю з слідчим?

Короче, не чекав я такої "нєсуразіци" від "Надзвичайних новин"...

ну і по самому нещастю...

В сюжеті, як і в статті на Волиньпості, явно звинувачують працівників дитсадка. Але абсолютно ніяких доказів не наводять. Якщо дійсно дитину вкусила собака, коли дитина була в садочку, і батьки це виявили, коли забрали дитину додому, то де скандал???!!! Це дитину покусала собака, а батько обробив зеленкою і заспокоївся?!?!!??!!! Та не повірю! Якби таке дійсно сталося в садочку, то це був би шум "на все село"! Ще ДО трагічної смерті! І відразу б дитині зробили відповідне лікування!

А чи не було, приміром, так, що тато забрав дитину з садочка, і по дорозі додому зайшов хильнути пивка, а дитина в той час знайшла собаку??? І він, прийшовши додому, тихенько, щоб мама не насварила, замазав зеленкою і понадіявся, що ніхто не взнає???

" тато Дениска, переконаний: у трагедії винні працівники дитсадка – вони ніяк не попередили батьків про існуючу небезпеку"...

ВОНИ?!!!! "НЕПОПЕРЕДИЛИ"?!!?! А ВІН НЕ ЗНАЄ, ЩО Є СКАЗ?!?!?!

Винні на 100% батьки! Це ж яким дибілом потрібно бути, щоб молоти "я не знав, що треба йти в лікарню після того, коли дитину вкусила собака"!!! "Мені ніхто не сказав..."! "Я не знав, бо ніколи не бачив"!!!

Дитину вкусила собака, а він "обробив зеленкою" і заспокоївся!!! А тепер шукає, кого б звинуватити?!! Смерть дитини на його совісті!

ПиСи: Я не виправдовую працівників дитсадочка, якщо це дійсно сталося в садочку. В такому разі дійсно винні повинні відповідати за недогляд. Але це аж ніяк не применшує вини батьків у смерті дитини. Їхня вина стовідсоткова і доведення не потребує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

веду до того що треба змалечку вчити дітей вірно(чемно) поводитися з тваринами, зброєю, небезпечними речовинами і т.д.

Вірна поведінка гарантує ненапад скаженої тварини?

вірна поведінка - тікати

і не факт що скаженої,

місцеві писаки можуть все !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вірна поведінка - тікати

1) від собаки незавжди втічеш

2) якщо ви невтечете, краще не намагатися.

Ось тут по моему написано непогано: http://vforum.com.ua...lnih-sobak.html

І тут прийоми пожорстокіше http://1staidplast.org.ua/action-in-extreme-situations/%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%B4-%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%BA%D0%B8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вірна поведінка - тікати

1) від собаки незавжди втічеш

згоден,

тікати треба було б взяти в "лапки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо собака висотою до коліна, ви трохи вмієте бігати і між вами більше 20 метрів втекти реально.

Або якщо є реальна перешкода яку ви точно зможете подолати а собака ні(двері підїзду, паркан).

Свого часу коли бігав зранку по 3-4 км то міг зі своїм спаніельом позмагатися. Але з вищою собакою чесно, навіть ненамагайтеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Винні на 100% батьки! Це ж яким дибілом потрібно бути, щоб молоти "я не знав, що треба йти в лікарню після того, коли дитину вкусила собака"!!! "Мені ніхто не сказав..."! "Я не знав, бо ніколи не бачив"!!! Дитину вкусила собака, а він "обробив зеленкою" і заспокоївся!!! А тепер шукає, кого б звинуватити?!! Смерть дитини на його совісті!

відповідальність на час перебування дитини в садку лежить повністю на працівниках даного закладу.

Ви вважаєте нормально, що дитину в садку кусають собаки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Розслідування трагедії нині проводить районна санепідемстанція. Місцеві переконані: джерело сказу – безпритульні собаки, які вештаються містом. Люди просять стерилізувати тварин."

Я не сильний в епідеміологоії, а що стерилізовані собаки не можуть бути переносниками сказу?

Люди просять забрати собак з вулиць, а працівників комунальних служб, які мали б це зробити вже давно - стерилізувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працівників комунальних служб, які мали б це зробити вже давно - стерилізувати

:_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповідальність на час перебування дитини в садку лежить повністю на працівниках даного закладу

Шановна (можливо, -ний) у вас діти є? Якщо є я думаю Ви б звернулись у лікарню, якби Вашу дитину покусав пес. А не списували б на те, що за Вашу дитину несуть відповідальність працівники "даного закладу".

За дитину несуть відповідальність батьки (поки вона дитина), Батьки відповідальні за її фізичний, духовний та ін. розвиток... А спихати цю відповідальність на когось, це я навіть не знаю, як назвати - незрілість, яка свідчить про те, що дітей мати для таких осіб ранувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...