Перейти до змісту

Рибалка в Чарукові


hyrurg

Рекомендовані повідомлення

Напиши ще як ловив і де саме, за садом (де колись мені показував) чи на першому повороті з Луцька, чи на рибхозі знайомі є? :)

Ловили (не-чесно) такою затяжною короткою сіткою, лише 2-ва рази попробували з швагром (він мастак),я особисто не-підтримую таку рибалку. Паша -ми ловили там де сосни молоді- ну ти знаєш! На рибхозі знайомі є,але літом актуально звертатись. а щяс нема-резону..

***

вроді й відлиги немає, хіба на косинки ловив ?

Навпаки- швагро каже, що коли мороз і покраях є лід то карась лізе. (один на лодці а другий з берега забовтує). Ловили "волочок" -щось так називається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь

Ловили (не-чесно) такою затяжною короткою сіткою

Первый раз пожалел, что на форуме минусы убрали.

Матюкаться по правилам нельзя, так-что больше добавить нечего

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первый раз пожалел, что на форуме минусы убрали.

Матюкаться по правилам нельзя, так-что больше добавить нечего

Виділяю:

швагро (він мастак),я особисто не-підтримую таку рибалку

***

Первый раз пожалел...

Шановний- пошкодуйте Україну "Ава-патріота, Мова-кацапюрська"

P.S.-"Без обіди", на правах OFFtop-у

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

trifoz, знайшов чим тут вихвалятись, я б на твому місці промовчав і не описував своїх "подвигів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

trifoz, знайшов чим тут вихвалятись, я б на твому місці промовчав і не описував своїх "подвигів"

Відписав.би.. :jeer: Шановний (не-хочу портити вам ваш аторитет (Якщо він такий взагалі тут є на форумі), своєю відпивіддю),але краще б ви помовчали (привикли пхати 5 копійок).. Ентузіастів тут багато, як я замітив останнім часом! Я не-описую подвиги.. Ні.. Але і вам немає в чому признатись :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний- пошкодуйте Україну "Ава-патріота, Мова-кацапюрська"

P.S.-"Без обіди", на правах OFFtop-у

Отделяйте, пожалуйста, мух от котлет, а рыбалку от патриотизма. Потому-что такой потребительский патриотизм - это лицо нашей страны. На демонстрациях мы кричим "Геть москалів, Слава Україні", а потом свою же страну и уничтожаем, а где не уничтожаем, там просто оставляем продукты своей жизнедеятельности.

швагро (він мастак),я особисто не-підтримую таку рибалку

Получаеться - "Я не хотів, я не піддтримую такого, але підслизнувся, впав, втратив свідомість - отямлююсь - я забовтую, а швагро затягує. Ну не хотів я! Воно само!".

То что Вы описали к рыбалке не имеет никакого отношения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То что Вы описали к рыбалке не имеет никакого отношения.

Відпишу кацапською "Ато ТИ шановний не-розуміеш":

Так это вы в кино играли Шрэка, я то смотрю вы или не вы :blink: , случяйно вами бабайку в детстве не пугали?

Да, красотою мир вы не спасёте... На вас природа славно отдохнула! У вас родители ведь гении, признайтесь? бьюсь об заклад, что вас зачали на спор, я с вами стал сторонником абортов.

В чем смысл жизни? Вашей - не уверен.

***

Не-цікава тема?- проходимо далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

trifoz - десь тут була тема про браконьєрів, от Вам там тре було писати, а тут про РИБАЛКУ в Чарукові тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто недавно був в Чаруков1 на ставку?

Що там- ловиться- не ловиться, платно-ск1льки?

Дякую за любу 1нформац1ю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

По путі додому з Мар"янівки заїхали глянути на платничок, що на повороті біля церкви. Минулого року був 20 грн., цього -- 40. В рибаків в уловах карасики розміром з палець і трошки більші за весь день. Казали що не завжди так. Для себе напевно треба буде закрити цей ставок на цей сезон, він і того року стабільністю не вирізнявся, але хоч двадцятка була, а от сорок то закруто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По путі додому з Мар"янівки заїхали глянути на платничок, що на повороті біля церкви. Минулого року був 20 грн., цього -- 40. В рибаків в уловах карасики розміром з палець і трошки більші за весь день. Казали що не завжди так. Для себе напевно треба буде закрити цей ставок на цей сезон, він і того року стабільністю не вирізнявся, але хоч двадцятка була, а от сорок то закруто.

Рибалка стає дорогим задоволенням, шось в багатьох місцях все дорожчає(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Постійно рибалю в чарукові. зараз ціна з ночівлею-60 грн, а без ночівлі-40грн.

І який улов ? Сам останній раз був 2 роки тому, рибалка сподобалась в улові були карасі і карпики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постійно рибалю в чарукові. зараз ціна з ночівлею-60 грн, а без ночівлі-40грн.

І який улов ? Сам останній раз був 2 роки тому, рибалка сподобалась в улові були карасі і карпики.

зазвичай ввечері карасик і карпик до 700-800 грам (на уху ловимо, щоб вночі їсти), вночі карп на 2800 востаннє був і 3 амура від 1300

а на що ловиться???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 9 місяців потому...

Отже, першотравневий адчод про сабж.

В 4-30 виїхав з Луцька - ляпота: ні тобі дайців, ні сфітлофорів, ні диких пішоходів. В 5-10 на ставку ( на нього ще кажуть нижній.) Рибаки вже були, але небагато. Стояв бус з "групою тіл" в ньому та рештками нічної вечері на столику понад ставком. Звична обстановка, можна закидати :). Ловив від дамби біля труби (хто був- в курсі). В арсеналі мастирка, хробак і опариш - для кльова достатньо, а якщо не клює то і "згущонка" не допоможе. :) Закинув на пружину, поки розмотував донку - на пружину вже клюнуло.. Десь хвилин 20 не мав змоги закинути поплавок - не встигав. За той час в садку вже тріпались карасі. Невеликі, до 150 грам, але веселі і на вигляд здорові. Одним словом, активно брав невеликий карась, причому брав всю приманку, не дражнився, а ковтав. У рибаків по ставку теж постійно дзвеніли снасті, але, наскільки я бачив, вони ловили таку ж рибу, як і я. Десь після 7 години прийшов "головний по білетах" , за 30 грн виписав мені квиток до 11 год ловлі. Більше ловити в таку спеку не хотілося. Що вартує день я не питав, але, напевно, гривень так з 60.

Ловив я десь до 11-30. До 9 ранку клювало постійно, з 9 до 11 покльовки стали рідші, зате риб лапався більший, мав час курити та пити квас. В кінці рибалки маємо наступне: десь порядка 50 карасиків (хз скільки, не рахував... :)) - бльо, ще ж їх чистити :0163: .

Витрати: 50 км бензину, 20 грн на наживку, 30 грн на "половіть".

Дохідна частина :) : 2,5 -3 кг карасиків (не карасів, а карасиків), зустріч сонця на воді, туман знову ж таки по воді ( не путати з піснею патлатої групи), ну і прочі удовольствія у вигляді пєнія птіц, квакання жаб, сонця в морду і тп.

До речі, непогана місцина для виїзду групою на ніч з уоткою: доїзд добрий, недалеко, столики є, на юшку звечора наловиться. Так що вот.

ЗИ. Кумпанія з буса все таки вилізла, і після сніданку (а у них з собою було), я бачив :_08: , повеселішала, активно включилася в ловлю і не спали на траві, а ловили рибів, зачод! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карп, щука там є?

Старі люди кажуть, що ловили там великих карпів :).

Так, кажуть є карпи, але я поки не ловив. Також сторож казав, що з місяць тому запустили коропця 1-2 річку, але його треба випускати, якщо впіймаєш. Ще, здається, там є амур, але мені теж не попадався.

На рахунок щуки - спінінгістів я не бачив, але кум тиждень тому зловив на опариша "цвяшка" грам на 700.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понял, что вопрос о норме вылова никто НЕ ПОДНИМАЛ????

вы еще вопрос о норме употребления сахара у меня дома поднимите, это я к тому, что нормы вылова на частных водоемах устанавливает хазяин этого водоема и никто больше, он (хозяин) этот водоем содержит, зарыбливает и в удобное для него время спускает. Это не водоем с самовостановлением рыбного ресурса, где эти нормы необходимы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...