Перейти до змісту

Рибалка в Чарукові


hyrurg

Рекомендовані повідомлення

Ні, не передумав. Просто не збирався на платний. trifoz писав про якісь обводні канали...

:ok: тоді я прикормлю сьогодні.. одне місце, :) там можна рибачити в 3-4 ох, а чуть далі може сісти ще 2-3 ри чоловіка.

заодно в суботу нарвемо лепехи :ok: ато в неділю свята ТРІЙЦЯ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь

В кого на суботу в машині буде одне місце для мене? І ще питання до trifoz, на обвідних каналах тільки на поплавочну удочку можна ловити, чи на удар теж можна закинути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на тих же місцях, що мені показував trifoz, то можна і навіть нужно. Я кидав пружину - працювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про наявність місць буду знати в п"ятницю точно. Тому пропоную всім заглянути у сусідню темку про посиденьки рибаків 21.05

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого на суботу в машині буде одне місце для мене? І ще питання до trifoz, на обвідних каналах тільки на поплавочну удочку можна ловити, чи на удар теж можна закинути?

20 грн. на карасін і одне місце для тебе припасемо ;)

Головне, щоб погода не підвела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і фотозвіт рибалки в чарукові 22.05.2010

На першому фото PavelS з його уловом на платному ставку.

На другому я з нашим уловом (з aisberg'ом ловили на Несвічинських ровах).

Zobrazhennia0005.jpg

Zobrazhennia0007.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене півтора кіло вийшло, як я і казав :)

На ставку облаштування дуже сподобалось: смітники стоять, практично кожному рибаку сидіння (порізані колоди) і столики зроблені. Краса!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас з aisberg по кілограму в кожного. Плюс мєлоч-окуньків котам я не важив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу був майже до 15,30 на платному ставку. Клювало спочатку на поплавочну удочку, а потім на удар. Меньший карась ловився на мастирку, а більший на черв"яка. Як результат майже 1 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да рибалочка була супер шкода що на удочку (поплавок) мало брало. Учора поїхали на Стохід дак там плотва бере так що аби було бажання витягувати шкода що велика попадається рідко фото робив на мобільний потім спробую закинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ви мене звичайно вибачте, але платити 20грн+30грн(бензин)=50(!), за те, щоб пів дня посидіти перед поплавком і зловити 1-2кг мелкіх карасів (ціна за кг яких на Варшавці 15-20грн) - це якось не дуже раціонально... З таким самим успіхом можна вийти на Стир в Луцьку, і я думаю за тих самих пів дня ви неменше зловите! :sq_ye:

Короче кажучи, є в нас багато кращих водойм... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ви мене звичайно вибачте, але платити 20грн+30грн(бензин)=50(!), за те, щоб пів дня посидіти перед поплавком і зловити 1-2кг мелкіх карасів (ціна за кг яких на Варшавці 15-20грн) - це якось не дуже раціонально... З таким самим успіхом можна вийти на Стир в Луцьку, і я думаю за тих самих пів дня ви неменше зловите! :sq_ye:

Короче кажучи, є в нас багато кращих водойм... <_<

Оте що я виділив і є основне, а решта це другорядне :) Якщо рибак, то зрозумієш. До того ж перший раз на ставок вибирались, розвідка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

платити 20грн+30грн(бензин)=50(!),

Хто їздив зі мною платили за бензин по 10. І не всі були на платному, деякі поїхали у Несвіч на безкоштовні рови. Тому 10грн-30грн за пів дня відмінного відпочинку це взагалі клас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

платити 20грн+30грн(бензин)=50(!),

Хто їздив зі мною платили за бензин по 10. І не всі були на платному, деякі поїхали у Несвіч на безкоштовні рови. Тому 10грн-30грн за пів дня відмінного відпочинку це взагалі клас

з тобою не їздив, але з думкою повністю згоден. коли ти працюєш цілий рік і майже не маєш вихідних, сидиш постійно в цьому місті і ось тобі випадає ШАНС поїхати на риболовлю (куди-небудь), то заплатити навіть 100 грн. за раз за такий відпочинок від усього - зовсім не шкода. :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне тут доля правди є. В мене вийшло 3 рибини, заплатив 30 грн (за себе і дружину). Вийшло по 10 грн. за рибину :) розміров в пів-долоні :). Вирішили з товаришем, що нам не вистачає ще снасті і матчастини для платних ставків, тому надалі будемо тренуватись на безкоштовних. Тим більше їх всюди повно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) але ж ви прагматики.

А скылько вартує задоволення від самого процесу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) але ж ви прагматики.

А скылько вартує задоволення від самого процесу?

воно безцінне, особливо коли збираєшся на рибалку за тиждень, їдеш на ставок, платиш гроші, ллє сильний дощ, мокнеш до нитки, сохнеш, дощ ллє знову, знову мокнеш, знову сохнеш... результат десяток рибин, зате вражень і емоцій масса, так би мовити, розрядка від повсякденності :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) але ж ви прагматики.А скылько вартує задоволення від самого процесу?
воно безцінне, особливо коли збираєшся на рибалку за тиждень, їдеш на ставок, платиш гроші, ллє сильний дощ, мокнеш до нитки, сохнеш, дощ ллє знову, знову мокнеш, знову сохнеш... результат десяток рибин, зате вражень і емоцій масса, так би мовити, розрядка від повсякденності :smile-zachot:

:smile-zachot: це справжні відчуття!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 5:25 маршрутером махнув на пратник і за півтори години зловив аж 2 невеликих карася. Змотався, поки гроші ще не збирали, перейшов через місток і подався на канали, де насмикав біля кілограма карасиків, плотвичок, окунців на опариша і червя до обіду. Апасля (дощ почався і виріших двігать блище до дороги) вмостився знову на тому ж платнику -- за годину жодної покльовки <_<

Таке от.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 5:25 маршрутером махнув на пратник і за півтори години зловив аж 2 невеликих карася. Змотався, поки гроші ще не збирали, перейшов через місток і подався на канали, де насмикав біля кілограма карасиків, плотвичок, окунців на опариша і червя до обіду. Апасля (дощ почався і виріших двігать блище до дороги) вмостився знову на тому ж платнику -- за годину жодної покльовки <_<

Таке от.

PavelS (Паша) привіт- це Паша Мажор однокласник з № 21 школи, якщо пам'ятаєш. Давай в суботу в Чаруків 5:25.

Якщо за дзвони 0504380692

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...