Перейти до змісту

Рибалка в Чарукові


hyrurg

Рекомендовані повідомлення

Я так понял, что вопрос о норме вылова никто НЕ ПОДНИМАЛ????

вы еще вопрос о норме употребления сахара у меня дома поднимите, это я к тому, что нормы вылова на частных водоемах устанавливает хазяин этого водоема и никто больше, он (хозяин) этот водоем содержит, зарыбливает и в удобное для него время спускает. Это не водоем с самовостановлением рыбного ресурса, где эти нормы необходимы

понял

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь

Здається мені, що ті щупачки у Вишеньки не з ставку, а з каналів обвідних в районі Чарукова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понял, что вопрос о норме вылова никто НЕ ПОДНИМАЛ????

вы еще вопрос о норме употребления сахара у меня дома поднимите, это я к тому, что нормы вылова на частных водоемах устанавливает хазяин этого водоема и никто больше, он (хозяин) этот водоем содержит, зарыбливает и в удобное для него время спускает. Это не водоем с самовостановлением рыбного ресурса, где эти нормы необходимы

взагалі то, це не його приватна власність!! А взято в оренду у Чаруківської сільської ради (раніше це була річка, орендатор самовільно перекрив вихід води і зробив ставок). Тому згідно чинного законодавства з 1вудочкой там ловити можна БЕЗПЛАТНО (якщо дотримуватись норми вилову)!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понял, что вопрос о норме вылова никто НЕ ПОДНИМАЛ????

вы еще вопрос о норме употребления сахара у меня дома поднимите, это я к тому, что нормы вылова на частных водоемах устанавливает хазяин этого водоема и никто больше, он (хозяин) этот водоем содержит, зарыбливает и в удобное для него время спускает. Это не водоем с самовостановлением рыбного ресурса, где эти нормы необходимы

Не виглядай дурнем - якщо не в темі, може хазяїн сам ставка викопав ? чи може то ловлять в нього в ванній ? Норма вилову на платних 5 кг, на всіх інших 3 кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені, що ті щупачки у Вишеньки не з ставку, а з каналів обвідних в районі Чарукова

Саме так. На ставку зараз ловити не дозволяють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виглядай дурнем - якщо не в темі, може хазяїн сам ставка викопав ? чи може то ловлять в нього в ванній ? Норма вилову на платних 5 кг, на всіх інших 3 кг

ще одне *горбате* слово в такому дусi й виглянеш забаненим рожстко та надовго. Повторю ще раз, покажи менi того рибiнспектора (не сповна розуму) який хоч раз перевiряв у рибакiв норми вилову на платному ставку ? Я не землю з ставка ловлю й не воду, а рибу, яку запускае (мав би запускати орендар) i не важливо в данному випадку, чи ту рибу рибаки виловлять, по 10кг кожен, чи орендар осiнню спустить й одним махом вибере

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибакі та Рибачкі! Можливо повторююсь, звиняйте тоді, але освіжіть інформацію (хто був чи чув) про ставок, який знаходиться в Чарукові за такими координатами: (я в Чарукові ніразу не був, розказували усно) за церквою поворот праворуч, спускатись з горбочка вниз - там два ставка, між ними дамба маленька, ніби, і ОТТОЙ що по праву сторону дамби - він і цікавить Весь шлях від поворота біля церкви до пункта призначення десь до 1 км казали. Завчасно дзєнькую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля церкви з"їжджаєш з горохівської траси направо в село, далі вниз, другий поворот наліво, проїжджаєш метрів 200, справа буде крутий спуск до ставка - це дорога на дамбу. По дамбі 50 метрів - з правого боку ставок з трубою, туди тобі і треба. Але якщо дощі або в машини низький кліренс - краще авто залишити на асвальті, бо можете застрягти на рибалці надовго :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Slavco, дякую за маршрут і підказки)).

П.С.: кліренс в "ласточки" великий, думаю прорвемся. Якщо дощ - то :lopata:. АБО Ж: Набрати маху :0057:. З криком :0163: робим :0088: . Потом приземляємось :0091:, звісно якщо вітром не знесе у воду. Бо тоді буде :0064::0097: .

І ще раз П.С.: "не відтворюйте в реальному житті, це небезпечно для вашого життя" (нууу, як в рекламах).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

:0057: Був 19 травня з 4:00-13:00 платив за пів дня 30гр. :0136: сутки 50гр.

Ставок "ЛЮБИ :0134: ТЕЛЬСЬКИЙ"

улов: :beer: і

корп 4шт-2шт більше 1-го кг. :0152:

карась 3.5 кг. чуть більше лодоні.

окунь 1шт.

червоноперка :_07: 1шт.

друг :0122: зловив Амура 1шт 500гр

пружина

на чарвака і мастирку

2-ва макушатника зря закидав

:0020:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0057: Був 19 травня з 4:00-13:00 платив за пів дня 30гр. :0136: сутки 50гр.

Ставок "ЛЮБИ :0134: ТЕЛЬСЬКИЙ"

улов: :beer: і

корп 4шт-2шт більше 1-го кг. :0152:

карась 3.5 кг. чуть більше лодоні.

окунь 1шт.

червоноперка :_07: 1шт.

друг :0122: зловив Амура 1шт 500гр

пружина

на чарвака і мастирку

2-ва макушатника зря закидав

:0020:

другий раз якщо будеш там, спробуй на картоплю(чи кукурузку)....:) карп там це любить!! Ну й місця треба знати, де закидати.... Раз такого тянув, що чуть спінінга не поламав, до берега оставалось 4-5м, підсака не було, воно голову як кувалда показало і гудбай...а в осн.0,5-1,3кг карпики беруть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробував кукурудзу. картоплю. бойли. нуніфіга вааапШе

покльовки небачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробував кукурудзу. картоплю. бойли. нуніфіга вааапШе

покльовки небачив

странно... А з якой сторони були? Від хат? Чи від поля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля церкви з"їжджаєш з горохівської траси направо в село, далі вниз, другий поворот наліво

Якщо перед самим поворотом, праворуч на горбку побачите мамзель в купальнику, не лякайтесь, то я поєдную приємне з корисним - грію кісточки і відробляю панщину :_07: Бібікайте, помахаю сапкою ручкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо перед самим поворотом, праворуч на горбку побачите мамзель в купальнику, не лякайтесь, то я поєдную приємне з корисним - грію кісточки і відробляю панщину :_07: Бібікайте, помахаю сапкою ручкою.

наверно из-за этого было сегодня так много рыбаков. Был на том, что около трассы(ошибся),но мужик рассказывал,что больше не где не разрешают рыбачить!?

Наловили до 1.5 кг карасей.

П.С. на данный момент там бесплатно ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробував кукурудзу. картоплю. бойли. нуніфіга вааапШе

покльовки небачив

странно... А з якой сторони були? Від хат? Чи від поля?

з поля

сьогодні геть погано клювало

1 амур

4 карпа

14 карасів

загалом 4.5кг.

один коропчик десь на 3-4 кг помахав хвостом :0020: підберегом (на тигровий горіх)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо перед самим поворотом, праворуч на горбку побачите мамзель в купальнику, не лякайтесь, то я поєдную приємне з корисним - грію кісточки і відробляю панщину :_07: Бібікайте, помахаю сапкою ручкою.

блiн, спецiально зьiздити подивитись, чи що :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробував кукурудзу. картоплю. бойли. нуніфіга вааапШе

покльовки небачив

странно... А з якой сторони були? Від хат? Чи від поля?

А ви з акої сторони були?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від хат. Перше- це де починається очерет, там ще човен стоїть, біля стовпа електр. Друге - по цій самій стороні, туди дальше в очерет, де ніби став повертає, на такому виступі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо про ставок за дамбою праворуч, то певно оцей.

Якщо я не помиляюся то іменно цей ставок спусчений вже!!! Заїжав на нього на початку травня!!! сторож казав що будуть зариблювати!!! а на іншому тому що зарозший будуть давати ловити з 10 червня!!! Але стратегія вилову риби вже буде така: платиш 10 грн за рибалку, і за кожен зловлений кілограм риби треба платити! Розцінки на карпа, амура, карася, плотву, щуку написані на вагончику!!! Ціни чуть нижчі, як на базарі!! От така там петрушка робиться!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

був у неділю з 4.00-15.00

6кг карасів

щеб хтось сказав як фото скинути втемку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був у суботу

5кг карася

з 4:00 по 13:00 кльв був з 6 год. по 10 годину

ПІДСКАЖІТЬ ЯК ФОТО СЮДИ ЗАЛИВАТИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у суботу

5кг карася

з 4:00 по 13:00 кльв був з 6 год. по 10 годину

ПІДСКАЖІТЬ ЯК ФОТО СЮДИ ЗАЛИВАТИ

як набираєм повідомлення знизу є "Прикрепить файлы", вибираєм фото і жмем загрузить. Все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...