Перейти до змісту

Рибалка в Чарукові


hyrurg

Рекомендовані повідомлення

Наскільки я зрозумів карту, недоїжджаючи до ставка звернути вліво з траси і далі полями до тих каналів?

Як тільки вїжджаєш в Чаруків.. біля церкви є зупинка, виходиш і йдеш не в ліву сторону а в праву на низ від магазинів.. Полями там йти не треба.. Десь так метрів 300-400 починаються ставки. Вузенька річка яка по кругу є, вокруг тих ставків-І Є ОБВІДНИЙ КАНАЛ який веде аж до Несвіч. Ось тут можна ловити безкоштовно, де душа бажає- клювати буде кругом.. головне наживку підібрати.

Охоче піду на рибалку, будь з ким, хто виявить бажання) 100% настрій (результат) гарантую.. :smile-zachot:

Карта йде з верху (Луцьк) в низ (Горохів). Там походу даже трасу видно-правда трохи мутно :(

Н17 і є автомобільна траса

а ось і фото (Відредагував) правда в paint-i

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь

На фото Червоним обведені місця де можна половити безкоштовно (Це і є ті так звані- КАНАЛИ)

Виходити можна на будь якій зупинці, по бажанню. Рекомендую Цетральну зупинку біля Церкви. а там куди йти я написав вище..

Сорі- якість фотки безпантова..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за запрошення. Якщо надумаю то зателефоную, телефони у підписі актуальні?

Телефони актуальні- Єдине прохання- телефонувати зараніє, що я я був в селі на місці. При приїзді можу відвести на свої прикормлені місця.. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на шо там клює і шось більше попадається

Клює на: кукурудзу (консервована), мотиль, червяк (білий не йде), перловка або приварена пшениця (на базарі можна купити стакан), хліб (Краще житній), а там треба дивитись на що краще бере..

Незабудьте прикормити (для більшого улову), краще за все дає ефект парена макуха і анісове масло..

====

Величина: карась приблизно -десь грам до 300-350 потолок (Може взяти й більший до 1кг)=бере на все

карп -там також є, але я ще в цоьму році не зловив.=??

плотва -від малої (на лодошку), до 400 грам потолок.=Пшениця, червяк, кукурудза

окунь -рідше бере (грам 200-250), але попадається такий і десь пів\кілограма.=червяк, мотиль

====

Ну.. щасливо (багатого улову) всім хто поїде!! айда.а.а..а на річку :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за запрошення. Якщо надумаю то зателефоную, телефони у підписі актуальні?

Телефони актуальні- Єдине прохання- телефонувати зараніє, що я я був в селі на місці. При приїзді можу відвести на свої прикормлені місця.. :smile-zachot:

Може ти ще знаєш розклад руху транспорту з Луцька до вас? було б взагалі чудово :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ти ще знаєш розклад руху транспорту з Луцька до вас? було б взагалі чудово :)

Ось тримай. якість погана звиняй..

Буду мати розклад, кращої якості -закину обовязково :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ти ще знаєш розклад руху транспорту з Луцька до вас? було б взагалі чудово :)

Ось тримай. якість погана звиняй..

Буду мати розклад, кращої якості -закину обовязково :ok:

МАршрутки та автобуси їздять постійно (через кожні 15 20 хв.)Все що в сторону Горохова проїжджає через :D Чегірин (ЧАРУКІВ) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю детальний графік маршрутки Луцьк-Чаруків №234

Відправка з автостанції біля Варшавки. Години відправки: 8:15, 11:10, 13:20, 17:00, 20:05.

Низом йде на Київську, Паркова, старий ринок, Красне, Львівська (на автостанцію не заїжджає).

В селі повертає за церквою і зупиняється на розвилці біля пам'ятника.

Маршрутка Луцьк-Вігуричі теж йде через Чаруків.

Буду там 10-го, рибалити не планую, але казанок прихвачу  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю детальний графік маршрутки Луцьк-Чаруків №234

Відправка з автостанції біля Варшавки. Години відправки: 8:15, 11:10, 13:20, 17:00, 20:05.

Низом йде на Київську, Паркова, старий ринок, Красне, Львівська (на автостанцію не заїжджає).

В селі повертає за церквою і зупиняється на розвилці біля пам'ятника.

Буду там 10-го, рибалити не планую, але казанок прихвачу  ;)

:smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погода поки непогана. через годину піду рибачити.. буде позитивний результат дам знати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їздив рибалити в Чаруків. Виїзджав з АС-1 в 5:25 автобусом Луцьк-Іваничі. В Чарукові є декілька платних ставків, але на даний момент дають рибалити тільки на одному - перший справа, на інших під час нересту рибалити заборонено. Вартість 20 грн, клює карась, карп, білий амур. Цього року запустили маленьких карпів та білих амурів, якщо під час риболовлі попадаються невеликі екземпляри, хазяїн провіряє, щоб таких не брали, а відпускали. Кльов зранку був супер, ловив на опариша та мастирку, пробував і на черв"яка, старші рибаки ловили на манку, кльов в них був "сумашедший", тільки вспівали закидати і витягувати. Попадався великий карась, результат десь 1,5 кг. Після 13 години, кльов припинився повністю, в 14 зібралися і поїхали на Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На першому нема, а на другому того року було 10 грн за рибалку і до 1 кг безплатно, а дальше на вагу і платити. А як цього року зроблять то ще не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машиною нормальний під"їзд? як далеко від ставків потрібно ставати, щоб не вимазати її?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо погода нормальна і не після дощу, то можна заїхати під самий ставок, а якщо мокро і грязь, то машини ставлять на асвальтній дорозі метрів 50-100 від першого ставка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їздив рибалити в Чаруків. Виїзджав з АС-1 в 5:25 автобусом Луцьк-Іваничі. В Чарукові є декілька платних ставків, але на даний момент дають рибалити тільки на одному - перший справа, на інших під час нересту рибалити заборонено. Вартість 20 грн, клює карась, карп, білий амур. Цього року запустили маленьких карпів та білих амурів, якщо під час риболовлі попадаються невеликі екземпляри, хазяїн провіряє, щоб таких не брали, а відпускали. Кльов зранку був супер, ловив на опариша та мастирку, пробував і на черв"яка, старші рибаки ловили на манку, кльов в них був "сумашедший", тільки вспівали закидати і витягувати. Попадався великий карась, результат десь 1,5 кг. Після 13 години, кльов припинився повністю, в 14 зібралися і поїхали на Луцьк.

Все вірно.. Клёв там сумашедший (В основному карасі карпи плотва) :smile-zachot: :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні знову їздив на той самий ставок, зранку кльов був слабенький, з години 8-ї кращий, але він припинився вже в 11-й годині, потім було дуже жарко і кльов практично пропав, інколи були невеличкі покльовки. Як результат до 20 карасів, а могло бути краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні знову їздив на той самий ставок, зранку кльов був слабенький, з години 8-ї кращий, але він припинився вже в 11-й годині, потім було дуже жарко і кльов практично пропав, інколи були невеличкі покльовки. Як результат до 20 карасів, а могло бути краще.

на що ловив??

Давай зустрінемось і сходимо зазом. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би за компанію із задоволенням приєднався б, десь після понеділка тільки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би за компанію із задоволенням приєднався б, десь після понеділка тільки :)

можна.. :ok: от тільки якщо серед тижня.. то після 17.00год. я до 16.00 на роботі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в Чарукові на безкоштовних - не судьба. Червяка не було...(

А оце сьогодні був в Несвічі на тих самих обвідних каналах які йдуть аж від Чарукова - результат десяток карасів і кілька десятків маленьких окуньків (кльов бешенний до 8 був, далі ввалив сильний дощ з вітром і все потухло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в Чарукові на безкоштовних - не судьба. Червяка не було...(

А оце сьогодні був в Несвічі на тих самих обвідних каналах які йдуть аж від Чарукова - результат десяток карасів і кілька десятків маленьких окуньків (кльов бешенний до 8 був, далі ввалив сильний дощ з вітром і все потухло)

а на що ти ловив? опариш мотиль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...