Перейти до змісту

Рибалка в Чарукові


hyrurg

Рекомендовані повідомлення

В чарукові - кукуруза, мастирка (я тобі по телефону тоді казав що червяка немає :) )

У несвічі виключно червоний червяк. На тісто і хліб по нулях. Прикормлював макухою розпареною.

Мотиля і опариша не було, цікаво чи клювало б на них. Вся проблема в тому, що тільки закидаєш - одразу клює окунь. І карасів зловити важче, бо окунь жере гад (при чому дуже дрібний окунь).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь

напевно на черв"як ще гірше буде окунь збивати. Коли там надумаєш приїхати ще подзвониш, може в наступну неділю? підемо на мої місця попробуєм, що буде!! ато я давненько вже не ходив-не було коли, а то погода непідходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, на безкоштовних ставках ловити то добре, але там і результат меньший, той самий карась на порядок меньший, так що давайте хто хоче половити зустрінемося і договоримося про подальші плани.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна організувати зустріч любителів рибалки за келихом пива на тижні ввечері? І домовимось про якісну рибалку десь на вихідних, і поспілкуємось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще краще - взяти із собою пиво і всякого різного до нього на рибалку із чим посидіти на березі після лову. Щодо самої рибалки - видвинутись в найближчу суботу на чаруківський платник, про який вище писав romarker, з самого ранечку. От і всі збори:)

Про канали: ловив в Чарукові карасиків фідером на опариша, закидуючи під протилежний берег. Можна і простою доночкою, але покльовок менше. Попадалась плотиця і краснопірка. А от на черв"яка йоржики і окунці величиною з палець просто задовбубть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що в кормушку фідера?

Я думав машиною варто їхати, а то маршрутки це діло довге і не надто надійне, під них потрібно підстраюватись. Відповідно пива не поп'ю

З.І. ніколи не ловив на фідер, було б добре навчитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звичайною купленою прикормкою на карася набивав.

Якщо є машина, то можна і машиною :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ближче до вихідних зможу сказати чи вийде поїхати, бо запросили мене на роботу, а там через суботу чергування, то не знаю в яку суботу буду чергувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А меня? А меня?... Візьмете мене з собою? :)

Також непротиб порибалити, ато кожен день одна робота!.. Обожнюю рибалку.

Коли ви збираєтесь їхати і куди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусідня тема в цьому розділі про посиденьки. Там і домовимось коли і куди поїдемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусідня тема в цьому розділі про посиденьки. Там і домовимось коли і куди поїдемо

А для тих хто ще не читав посиденьок)), запрошую до себе в суботу, беде самий раз!! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в суботу планую поїхати машиною. Якщо буде гарна погода. trifoz, може там і зустрінемось? Ви яке пиво любите? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

trifoz, може там і зустрінемось? Ви яке пиво любите? ;)

Звичайно зустрінемось!! :ok: .. за пиво :friday: дякую(підійде будь яке), головне щоб була погода.

п.с. і звертайся до мене на "ти" :ok: не так офіційно

========================================================

Будеш їхати набереш мене :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на рибалці 09.05. сподобалась і рибалка і юшка, несподобались троє чоловік які обійшли весь ставок, підійшовши до нас, зухвало почали росказувати "що тут можна а що ні". орендар був раніше, гроші зібрав і пішов.

post-4223-1274197591,15_thumb.jpgpost-4223-1274197778,52_thumb.jpgpost-4223-1274197795,17_thumb.jpg

post-4223-1274197752,33_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на рибалці 09.05. сподобалась і рибалка і юшка, несподобались троє чоловік які обійшли весь ставок, підійшовши до нас, зухвало почали росказувати "що тут можна а що ні". орендар був раніше, гроші зібрав і пішов.

post-4223-1274197591,15_thumb.jpgpost-4223-1274197778,52_thumb.jpgpost-4223-1274197795,17_thumb.jpg

:smile-zachot::smile-zachot:

на якому ти ставку сидів?? скільки платив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на якому ти ставку сидів?? скільки платив?

спускаючись вниз по дорозі справа, платив 20грн з людини, ловив на червяк, післяобіда брало на хліб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спускаючись вниз по дорозі справа, платив 20грн з людини, ловив на червяк, післяобіда брало на хліб

на тому ставочку, що крім карася нічого більше не зловив? там же не тільки карасі беруть??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тому ставочку, що крім карася нічого більше не зловив? там же не тільки карасі беруть??

зловили ще маленького амурчика, маленького карпика звичайного і дзеркального, попадались ще дрібні рибки схожі на бичківsmile.gif

post-4223-1274212051,75_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я думаю десь на суботу. Якщо все гуд то телефон до Ігоря (trifoz) маю. Ви збираєтесь на платний, що по 20грн?

2 stasis ловив лише на поплавок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я думаю десь на суботу. Якщо все гуд то телефон до Ігоря (trifoz) маю. Ви збираєтесь на платний, що по 20грн?

2 stasis ловив лише на поплавок?

удар, фідер, поплавок. наживка - червяк(90%улову), хліб білий(10%), кукурудза(0%)

в кормушку варений горох+семечки мелені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я думаю десь на суботу. Якщо все гуд то телефон до Ігоря (trifoz) маю. Ви збираєтесь на платний, що по 20грн?

В суботу я буду в селі цілий день..

1- ти хочеш приїхати зранку? чи як?

2- набереш мене в пятницю під вечір, щоб домовитись(бо можуть змінитись плани на суботу :( )

3- червяка я накопаю(відмінного :ok: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так з самісінького ранку.

На платний мабуть де по 20грн.

Зі мною буде PavelS як мінімум.

Або я заїду заберу тебе там де минулого разу, або тебе забере D@ve, і під"їде до нас на платний, де ми будемо. Який варіант краще?

З.І. Щось дейв пропав, не передумав ще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, не передумав. Просто не збирався на платний. trifoz писав про якісь обводні канали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На суботу з дружиною теж збираємось на Чаруків порибалити. Чим думаєте добиратись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...