Перейти до змісту

Рибалка в Чарукові


hyrurg

Рекомендовані повідомлення

Кльов вчора був до 10, а потім як ножом обрізало. Взагалі. А до того непоганий карасик ловився на манку, я навіть зрадів що до обіду можна буде непогано взяти. Несудилось.

Як на мене, то справедлива фраза для цього ставка, почув від рибака на сусідньому березі -- якби карась тут клював постійно, то він (власник) не по 20 грн. брав би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні був з компанією на даному ставку. Кльов (більш-менш нормальний)був десь до 11-30, а далі як відрізало. Ловив на пружину (мастирка) та поплавок (черв`як і т.д.). Результат - 2 кг карася. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кльов вчора був до 10, а потім як ножом обрізало. Взагалі. А до того непоганий карасик ловився на манку, я навіть зрадів що до обіду можна буде непогано взяти. Несудилось.

Як на мене, то справедлива фраза для цього ставка, почув від рибака на сусідньому березі -- якби карась тут клював постійно, то він (власник) не по 20 грн. брав би.

Підтримую-кльов тільки зранку. Треба починати самого ранку а в годині 9 00 переходити на канави. Кажуть там кльов більш менш стабільний але риба менша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в годині 9 00 переходити на канави

притом що за оплатою приходять о 9 годины якраз норм :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди є питання як доїхати до ставків наприклад з сторони с. Воютин або з сторони Забороля? Думаю в неділю туда переїхати, але точно не знаю де ті ставкі як добратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба дивитись карту гугла - знайти дорогу яка сполучає Володимирську трасу з Львівською (Горохівською). І тоді з забороля тією дорогою зріжеш і попадеш в чаруків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора з Major говорив, він був с суботу на цьому ставку, то казав що якась ніби задуха на ньому. Багато риби по верху плаває і ковтає повітря. Так що хто планує їхати сюди -- майте на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора з Major говорив, він був с суботу на цьому ставку, то казав що якась ніби задуха на ньому. Багато риби по верху плаває і ковтає повітря. Так що хто планує їхати сюди -- майте на увазі.

Дякую, що написав PavelS. Бо у мене не було часу. Народ Якщо хтось знає, що сталось в чарукові напишіть. Ну і цікаво яка там ситуація зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ Якщо хтось знає, що сталось в чарукові напишіть. Ну і цікаво яка там ситуація зараз?

Друзі)) не знаю, що сталось.. Але ходить така чутка, що якийсь зависник-конкурент пісипав хлор(С*ка)-вибачте за виражениє, нестримався, бо таких потрібно на шматки -порвати..

Потім не буде навіть і де посидіти КУЛЬТУРНО!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Був на несвічі тиждень назад (на рівчаках недалеко від чарукова) - нічого не зловив, зовсім.

Як так? Зазвичай там відмінний кльов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Був на несвічі тиждень назад (на рівчаках недалеко від чарукова) - нічого не зловив, зовсім.

Як так? Зазвичай там відмінний кльов...

Бін це жопа,, що там робиться ... я в шоке...__ (а чём там говорить :angry2: :angry2: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як там в Чарукові? хто недавно був - відзивайтесь? чи можна ловити і де краще? на що краще ловити?

наперед дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Клює карась та невеликий карп. місцями як коли в середньому улов десь 1.5-2кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

От сьогодні пару карасиків і дріботіння підняв зранку на каналах*. Мастирка, червяк, манка, кукуруза (нічого), опариш (дома забув). Води багато, підступитись майже ніде не можна, так що хто захоче на вихідні поїхати, майте на увазі.

* - ті що на першому повороті напроти заправки.

post-2346-1284050896,92_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От сьогодні пару карасиків і дріботіння підняв зранку на каналах*. Мастирка, червяк, манка, кукуруза (нічого), опариш (дома забув). Води багато, підступитись майже ніде не можна, так що хто захоче на вихідні поїхати, майте на увазі.

* - ті що на першому повороті напроти заправки.

post-2346-1284050896,92_thumb.jpg

Паша скільки часу ти там був? Як клювало? Ато я збираюсь теж піти в суботу на рів ловити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та скільки літом їздив, то кльов більш-менш рівний вранці і вдень, навіть коли жара була. Завжди фідер виручав, а от сьогодні працювали тільки пружини з мастиркою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шановні Бордівчани.. хтось їздив на рибу? Де ловили? Яка приманка? Який кьов і результат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні Бордівчани.. хтось їздив на рибу? Де ловили? Яка приманка? Який кьов і результат?

Відповідаю :D на свої питання (може когось цікавить): Був я сам, ловив на ровах, приманка- мотиль,тісто,перловка,мастирка,червяк,манка. Кльов- ну так собі, результат- карасиків десь 25-30шт, карпик- 1 на 650грам, йоржиків- десь 50шт. на пів долоні і менші. Був увесь день в суботу 23.10.2010р.

Відпочив на ура :0005::ok: :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Фоточку карпика в студію :)

З.І, мабуть запізно побачив пост

Так троха пізно, але фото є..

post-7881-0-05841400-1290529635_thumb.jp Ось мій Stuff-ік, тоді також був зі-мною на відпочинку (Доречі-сьогодні в мого "Тайсона", дєнюха 7міс.)post-7881-0-43142600-1290529764_thumb.jp

--------------------------------------------

Ось ходив 21-го, в неділю на щуку. Не спіймав жодної, але за-то попались хороші (як для тієї місцевості)-Окуні

прошу фото: post-7881-0-04435800-1290530013_thumb.jp+ще одне: post-7881-0-46469500-1290530034_thumb.jp

Якщо буде хороша погода думаю піти в цю неділю- мош якраз таки пощастить.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такі екземпляри post-7881-0-62898000-1290936023_thumb.jppost-7881-0-96124100-1290936034_thumb.jp)) ще можна було зловити вчора на "Рибгоспному ставку"-павуком :) , але вже води багато :( , щука на ровах не-йде :( , окунь малий і то слабо 2-3 удари за пів-дня, але відпочинок найголовніше.. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вода шумить!.. вода гуляє!..

На березі Рибалка молоденький

На поплавець глядить і промовля:

"Ловіться, рибочки, великі і маленькі!"

Що рибка смик - то серце тьох!

Чи тугу, чи то переполох,

Чи то коханнячко?.. не зна він - а сумує!

Сумує він,- аж реве,

Аж ось гуде,- і хвиля утіхає!..

Аж - гульк!.. з води дівчинонька пливе.

І косу зчісує, і брівками моргає!..

Вона й могра, вона й співа:

"Гей, гей! не надь, Рибалко молоденький,

На зрадний гак ні щукі, ні лина!..

На що ти нівечиш мій рід і плід любенький?

***

На правах OFFtop-у

***

по темі

post-7881-0-65341200-1294944465_thumb.jppost-7881-0-47559200-1294944487_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогоднішня рибалка на ровах :rolleyes:

Напиши ще як ловив і де саме, за садом (де колись мені показував) чи на першому повороті з Луцька, чи на рибхозі знайомі є? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...