Перейти до змісту

Рибалка в Чарукові


hyrurg

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь

то про якій ви став говорите?

поставте відмітку в гугл мапсі якщо не важко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то про якій ви став говорите?

поставте відмітку в гугл мапсі якщо не важко

Заїдемо в Чаруків, а там і запитаємо)))

ПС. Якщо чесно, то й самому цікаво. Опис місцевості є вище. Але коли темно, то інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех, ото там і народу в неділю буде:)

якщо можна детальніший опис, де саме цей ставок?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра ніхто не їде,а то на маршрутці покі доїдеш....на бензин би скинувся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьодні був=)Дощ покупав нормально, бачив дві покльовки з яких і взяв два карася по 300 гр кожен=(погода підвела....ставок непоганий тікі треба далеко закідати якшо на пружину....під берегом маленького карася можна відрами ловити......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді да,питав в рибаків казали шо нема хазяїна....але перед поворотом на став вісить табличка що немона ловити і штраф від 100до 200 грн.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні знайомий з друзями то взяли десь казав по 4 кг. карася. казав що мелоч задовбує по 2-3 шт. на пружину.

рибаків було десь з 10-ток нарахунок оплати чи штрафів ніхто нічого не казав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Гаразджу треба,на коропа.Передзвоню до власника,відзвітую в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув що на віхідних прорвало дамбу на якомусь з риб-хозовських ставків

Інформація не точна!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені пропонували жителі по 20грн за 1 кг казали шо мішками ловили ,,в неділю-суботу

там хтось відрікся дійсно ставка то люди ловлять хто чим в основномі сітками..

воду там приспустили вудочками не зловиш а в кого човен той ловлять..

це момент ,хто встиг той...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж, людям нічого не можна нашим давати безкоштовно. Все вибє, все вийме сітками, мішками набере, хоч і зогниє риба але пох, головне набрати побільше, мішками Мля! І пох що буде на наступний рік, і тому дибілу не приходить вголову шо на другий рік і наступні н років він буде болт сосати. Після отаких картин, я "за" приватні і платні ставки. Бо який би не був хазяїн, навіть якщо він і сам ловить сітками - все не вилосить, а стільки скільки потрібно, але хочаб риба буде. Позор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду в п'ятницю тоді відзвітую яку там прорвало дамбу але міняється погода кльову може не буде. А доречі на рибхозівському ставку спускають воду то це мабуть подумали що прорвало ні. і води там вже немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спочатку прорвало дамбу на "дикому". риба , яка не пішла з водою - поздихала. було це літом у спеку. зараз спущений рибхозний.місцеві кжуть що рибу тягають всі кому не лінь. хз.там були "непонятки" з орендарями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

skpupal я теж в пятницю планую їхати якшо погода норм.буде...ато вже раз поїхав=(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був в Чарукові на безкоштовному. Вода спускається на очах в рибхозний став. Троє мужиків розрили дамбу поставили сітку з труби і виловлюють рибу. Я їх питаю що ставок взяли в оренду, а вони мені: безплатно вже не буде. мені здається що це якісь мєсні рєбята. Подзвонитиб блін в рибнадзор що провірили їхні документи на спуск ставка. такий хороший карасик клював. а ті варвари все знищать. ось така рибалочка сьогоді була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...