Перейти до змісту

"епіцентр" в Луцьку?


isf

Рекомендовані повідомлення

Походу вони взагалі не розраховують що в когось з їх клієнтів може не бути автомобіля.

Був в Салонніках (Греція), там основні торгові центри за 20-40 км від міста і туди НІЦ не ходить, тільки вал автомобілів, да і у Львові з Ашаном-Кінгкросс-Практішер ситуація схожа, пару хилих маршруток на весь торговий центр.

Там маршуток набагато більше ніж в нашому Епіцентрі. + вони заїжджають на територію стоянки, + зупинка під накриттям. + пройтись до АС і буде тобі тролейбус рогатий )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

0_0

Кругом можна купити побутову техніку/одяг/взуття чи ще щось і протягом 14 днів повернути?

Вибачте за оффтоп :)

Якщо ти користувався товаром то по закону вже не зобовязані повертать

Наприклад якщо здійснював дзвінки з мобіли ітд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був декілька разів і, навіть, раз купував. враження гірші, ніж при відкритті Нової лінії. Перше на що звернув увагу - відсутність лавок в магазині. Можна довго вибирати товар, а зимою у важкій теплій одежі обв"язково більшість втомлюється. В таких випадках куди присідати? на підлогу? Чи на товар? Нова лінія також позабирала лавочки.

Надто велика довжина магазину. Нова Лінія зручніша в плані прямокутної будівлі, весь потік покупців відбувається по колу. А тут інколи потрібно бігти з одного кінця в інший. Ціни, в загальному надто високі.В суботу, щоб доїхати, чекав 30 хвилин маршрутку 9а.

Перша купівля: дуже не приємні спогади. Відділ сад-город. Вибрав відрізний товар. Поки знайшов продавця. Дали чек, пішов заплатив. Повернувся за товаром - продавець зник. Замість нього продавець з іншого відділу, чим міряти довжину товару і як відрізати не знає. Приходить третій на поміч. Пішли кудись міряти ,відрізати, - пропали. Прийшов продавець, що видава чек для оплати, пішов шукати тих двох. Згодом повернувся з моїм товаром. Все зайняло хвилин 20. Сервіс просто супер.

Якщо чесно, то при відкритті Нової лінії знання товару в продацями було кращим ніж зараз в Епіцентрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене теж розчарував((( Надіявся, що магазин буде схожий на Київський, що на окружній - зайдеш і розгубишся від асортименту та об'єму самого приміщення. А тут . . . З вигляду великий, а в середині дуже багато вільного місця та малий асортимент. Можливо планування погане?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора і я відвідала Епіцентр, і, чесно кажучи, знайшла деякі мінуси. По-перше, в приміщенні дуже спекотно, по-друге, як вже дехто зазначав, немає лавочок, по-третє, довго чекати маршрутку і довго добиратися (зручніше поїхати в Нову лінію), по-четверте, в Новій лінії персоналу менше і він постійно чимось зайнятий і готовий завжди допомогти. В Епіцентрі помітила багато працівників, які просто сиділи, не пропонували допомоги, а на цілий відділ, де продаються вазони, була лише одна жіночка, яка щось переносила і не мала часу на розмову.

Вбило наповал кафе на території Е. Я зненавиділа торт "Наполеон" - їсти його було неможливо - виникло таке враження, що їси два великі шматки картону, між якими - тоненький шар крему :angry2: За сусіднім столиком, де теж їли "Наполеон", ситуація була аналогічною. "Празький торт" теж зовсім не був схожий на справжній "Празький торт" - настільки непривабливого на вигляд торта я в житті не бачила - крем між коржами в мене викликав асоціації з мазутом :_20: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримуючи останній абзац talja:

Така повальна лажа в кондитерській промисловості непооднокий випадок. Масло як і інші продукти для тістечок\тортів дорожає, треба якось намутити, аби виглядало гарно, в ціні не пролетіти, а смакові властивості - мало хвилюють тих мудаккондитерів.

Додам список точок з маргарино-пластмасовими виробами зі слів знайомих і власних тест-драйвів:

- ларьок-марьок біля ВНУ, той же "Наполеон", ацтой ще той, в жодному разі не раджу;

- рівненський "Економ-маркет", двійка і їх кулінарному цеху, тістечка на спреді, гадость рідкої масті;

- не склалося також з цим в "Краї", хоча випічка у них  :ok2:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора і я відвідала Епіцентр, і, чесно кажучи, знайшла деякі мінуси. По-перше, в приміщенні дуже спекотно, по-друге, як вже дехто зазначав, немає лавочок,

лавочки є стоять на центральній алеї, в "сад городі" і качелі є на яких можна погойдатися на відміну від "лінії"  

температура підтримується на рівні 20-22С   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу вони взагалі не розраховують що в когось з їх клієнтів може не бути автомобіля.

Був в Салонніках (Греція), там основні торгові центри за 20-40 км від міста і туди НІЦ не ходить, тільки вал автомобілів, да і у Львові з Ашаном-Кінгкросс-Практішер ситуація схожа, пару хилих маршруток на весь торговий центр.

Там маршуток набагато більше ніж в нашому Епіцентрі. + вони заїжджають на територію стоянки, + зупинка під накриттям. + пройтись до АС і буде тобі тролейбус рогатий )

Зато в нас ТЦ Слон модний, туда маршутки заїжають прямо під вхід, тільки від цього не весело ні пасажирам, які останні 100 метрів поїздки доїжають 20хв ні іншим водіям... знайшли полігон. Епіцентр друге діло, там місця достатньо, булоб добре якби та сама 9ка заїжала, а то людям не дуже зручно валити кілометр з унітазом на горбі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора і я відвідала Епіцентр, і, чесно кажучи, знайшла деякі мінуси. По-перше, в приміщенні дуже спекотно, по-друге, як вже дехто зазначав, немає лавочок,

лавочки є стоять на центральній алеї, в "сад городі" і качелі є на яких можна погойдатися на відміну від "лінії"  

температура підтримується на рівні 20-22С   

:blink: щось я за тих два відвідування їх не побачила.

а в "сад і город" хай би хоч одну людину для консультацій поставили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбило наповал кафе на території Е. Я зненавиділа торт "Наполеон" - їсти його було неможливо - виникло таке враження, що їси два великі шматки картону, між якими - тоненький шар крему :angry2: За сусіднім столиком, де теж їли "Наполеон", ситуація була аналогічною. "Празький торт" теж зовсім не був схожий на справжній "Празький торт" - настільки непривабливого на вигляд торта я в житті не бачила - крем між коржами в мене викликав асоціації з мазутом :_20: .

Звільнили завідувача кафе. Так що ситуація з кондитерськими виробами, та й взагалі з продуктами для кафе повинна найближчим часом покращитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сервізи по 30 000 грн!!! Ну добре, мо хтось і купить їх, але поставили їх дуже стрьомно, ото якщо хтось зацепить сумкою чи рукою ... а може це спеціально так поставили ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бував в Епіцентрі і не раз...

Плюси:

-Великий вибір товарів.

- Великий магазин

- Велика парковка.

Мінуси:

-Ціни,

-Якість обслуговування

-Кафе

- Далеко добиратися (одна 9а всіх бажаючих не довезе+місткіть автобуса)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, твоє повідомлення я читав. Порівняння з совковою столовою. Власне, мені це й подобається. Готують смачно, а печиво, яке я тут спробував, останній раз їв у шкільній столовій. Ностальжи блін.

Проте питання то, власне, не до тебе було адресоване ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вам чим кафе не сподобалось?

Мені не сподобалось цінами. Якщо взяти браму на київський там дешевше та і якось комфортніше.

Не знаю як зараз, але десь через тиждень після відкриття з солодощів не було нічого, але саме що запомнилось то ЦІНИ :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи звернення ТОВ «Епіцентр К» та з метою задоволення потреб в пасажирських перевезеннях, керуючись Законами України, виконком Луцької міської ради вирішив відкрити автобусний маршрут №20 „Залізничний Вокзал - гіпермаркет „Епіцентр”, який проходитиме в прямому напрямку вулицями та проспектами: Президента Грушевського, Винниченка, Волі, Рівненська, гіпермаркет „Епіцентр”. В зворотному напрямку вулицями та проспектами: Рівненська, Волі, Винниченка, Президента Грушевського.

Відділу транспорту та зв'язку департаменту економіки Луцької міської ради доручено залучити тимчасового автомобільного перевізника на вказаний маршрут на термін три місяці і задіяти три автобуси з оформленням відповідних документів. За результатами функціонування маршруту - надати пропозиції для прийняття рішення щодо доцільності відкриття маршруту та проведення конкурсу на перевезення пасажирів.

http://www.lutsk.ua/oper/3954.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задоволення потреб

керуючись Законами України

написали б просто: нам забашляли - ми зробили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б добре якби ще сказали до якої години 20-та маршрутка буде ходити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в тяпницю в цьому магазині. Порадувала готовність консультантів допомогти, видать роздача "слонів" пішла на користь. А може просто устаканилась робота персоналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в Епіцентрі вчора. "Плюси" - великий, багатопрофільний магазин з додатковим сервісом (хоч якесь кафе,відділення банку). Мінуси: програшне в порівнянні з Новою лінією позиціонування вже з самого початку (менш зручне розташування, помітно вищі ціни). В масах Епіцентр сприймався до відкриття як БУДІВЕЛЬНИЙ СУПЕРмаркет, тому наявність великого садового підрозділу, а тим більше ДЕКО не рятує ситуацію. Магазин для покупців на авто, які живуть переважно на Струмівці, Гараджі. В цілому, як на мене, позиціонування невдале! Чітких, суттєвих конкурентних переваг у порівнянні з НЛ не помітив (повторюю відділ Деко не відповідає профілю магазину). асортимент не виглядає помітно ширшим(наприклад на одній поличці по 10 а то і більше рядів однієї фарби) Натомість досить дивним виглядає наявність автошин, іншого дорого непрофільного товару. Через це суттєво зростають витрати на утримання запасів, звідси і високі ціни. Здивувала в деякій мірі наявність в продажі готових металопластикових вікон. На перший погляд ніби зручно, але як на мене ймовірність покупок цього товару досить низька. Натомість вибір плитки невражаючий. А саме на плитці можна добре заробити. Тому позиціонування магазину можна вважати "як недостатнє" (див книжки з маркетингу).

Бажаю новому торгому закладу швидко зайняти свій сегмент і успішно конкурувати, щоб ми покупці були у виграші від цієї здорової конкуренції!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натомість вибір плитки невражаючий. А саме на плитці можна добре заробити. Тому позиціонування магазину можна вважати "як недостатнє" (див книжки з маркетингу).

А мені якраз плитка найбільше сподобалась, особливо гарно оформлені ванні кімнати :). Ціни кусаються, але вибрати з чого є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, "Епіцентр" - будівельно-господарський гіпермаркет, тому в ньому є вказані вами відділи :) Відділ декору і подарунків мені сподобався найбільше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здивувала в деякій мірі наявність в продажі готових металопластикових вікон.

теоретично, повторю, теоретично, це мало б здешевити їх вартість (стандартний виріб в великих партіях дешевший завжди) порівняно з замовленими під вас особисто і виготовленими в одиничному варіанті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...