Перейти до змісту

"епіцентр" в Луцьку?


isf

Рекомендовані повідомлення

Мені особисто в Епіцентрі не сподобалось каси. На такий великий магазин працює три каси. Чери хоч і невеликі зате утворюються. Ну і відсутність консільтантів. Треба пходити пошукати, щоб щось показали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені особисто в Епіцентрі не сподобалось каси. На такий великий магазин працює три каси. Чери хоч і невеликі зате утворюються. Ну і відсутність консільтантів. Треба пходити пошукати, щоб щось показали.

Там кас більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чери хоч і невеликі зате утворюються

останнього разу якийсь з товарів не пробивався по штрихкоду, чекали менегера з відділу. Так якісь менедждери залу (незнаю ким числяться) відразу прийнялись наступному клієнту пропонувати перейти на пусту касу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого цікавить графік руху автобуса №20, який їздить від вокзалу до "Епіцентра", заходьте сюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що згодом вони щось придумають...

Було б чудово, як би керівництво взяли приклад з "Адреналін Сіті", запустили б безкоштовну маршрутку від ЦУМа і до Епіцентра...:0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

З 16.12.2010 для працівників та клієнтів Епіцентру буде їздити безкоштовне маршрутне таксі. Зупинки будуть біля Епіцентру, біля готелю Лучеськ , на Молоді біля Гостинця , і на 40-ковому біля кільця.

Також у тестовому режимі запущений безкоштовний Wi-Fi у кафе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 16.12.2010 для працівників та клієнтів Епіцентру буде їздити безкоштовне маршрутне таксі. Зупинки будуть біля Епіцентру, біля готелю Лучеськ , на Молоді біля Гостинця , і на 40-ковому біля кільця.

таке питання: як буде відбуватись ініціалізація пасажирів - клієнт він чи ні?

наприклад, прийшов я на 40 до кільця без жодного бажання навіть зайти в епіцентр не говорячи вже про те щоб там щось купувати, але мені в той район. Я буду пасажиром? :rolleyes:   Чи це тільки в одну сторону - від магазину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 16.12.2010 для працівників та клієнтів Епіцентру буде їздити безкоштовне маршрутне таксі. Зупинки будуть біля Епіцентру, біля готелю Лучеськ , на Молоді біля Гостинця , і на 40-ковому біля кільця.

Також у тестовому режимі запущений безкоштовний Wi-Fi у кафе.

скільки маршруток буде їздити? тобто з яким інтервалом?

апд.

Якби маршрутки їздили від Нової Лінії, то клієнтів би було на порядок більше. Колись були такі війни між магазинами побутової техніки, один магазин дає рекламу про акцію, а другий підганяє свої маршрутки під вікна конкурентів і безкоштовно перевозить клієнтів до себе. Зрозуміло, що назад, після порівняння цін, ніхто не повезе, але після порівняння ніхто вже й не хоче повертатися. Всі і так розуміють як в нас знижки робляться: акція -10% = спочатку +20%, а потім - 10%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пустятити безпалєвний безплатний проїзд цивіалізовано. Відсутність додатковий стимул придбати бюджет варіант - велік :rotate: .

Сани готуй літом, а велік зимою :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки маршруток буде їздити? тобто з яким інтервалом?

Наскільки я знаю, теоретичний інтервал 15-20 хв. Побачимо, як буде на практиці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 16.12.2010 для працівників та клієнтів Епіцентру буде їздити безкоштовне маршрутне таксі. Зупинки будуть біля Епіцентру, на Молоді біля Гостинця

Від якої саме зупинки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 16.12.2010 для працівників та клієнтів Епіцентру буде їздити безкоштовне маршрутне таксі. Зупинки будуть біля Епіцентру, біля готелю Лучеськ , на Молоді біля Гостинця , і на 40-ковому біля кільця.

1. Яке кільце мається на увазі? (ківерцівська-крз чи соборності-фуршет)

2. Графік ходу маршруток буде? Де?

3. Як розрізнити цю безкоштовну маршрутку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Хз, виходжу постійно біля Лучеська :)

2. На графіг я б так не надіявся, самі знаєте, як у нас маршрутки його дотримуються. Даю перші і останні, далі по аналогії :) :

40-й квартал Молоді Рівненська Епіцентр

07:10:00 07:15:00 07:21:00 07:28:00

07:25:00 07:30:00 07:36:00 07:43:00

07:40:00 07:45:00 07:51:00 07:58:00

Епіцентр Лучеськ Молоді 40-й Квартал

21:10:00 21:15:00 21:21:00 21:28:00

21:25:00 21:30:00 21:36:00 21:43:00

21:40:00 21:45:00 21:51:00 21:58:00

3. На ній написано - Епіцентр - Лучеськ (якось так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як це все виглядає? Водій сам стає на зупинках, чи, якщо ніхто не спиняє то пох і не встає?

Далі. По логіці, з "тієї сторони" кінцевою мала б бути 40кв квартал, чи кінцевої як такої нема і він їздить по колу?

Тобто, якщо ніхто не спиняє то пох далі поїхав по колу. Цікаво.

Взагалі таке враження що ця маршрутка розрахована в першу чергу на працівників...

Взагалі народу багато в маршрутці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось і я побував в Епіцентрі.

Сподобався вибір всякої мєлкоти типу рукавичок, хороші кухні по достойній ціні (вибір кращий ніж в новій лінії), але я кухню не купую, так що... Просто відмітив для себе.

Офісні столі - їх практично нема, простих офісних стільців теж. Можливо просто не формат для такого магазину. Правда дуже сподобались кухонно-офісні стільці з кожзаму за 36Х грв, ті які білі і червоні. Але знову ж таки яка реальна ціна - хз.

Родичі брали обігривач вінніцький при відкритті(фірму не памятаю) за 3ХХ грв, вже 4ХХ. Може при відкритті були якись знижки, а може просто підвищили ціну через зиму.

В Кафе не був, тяк було зачинене, добре що є банк (Укрсоцбанк), погано що тільки один банкомат*, погано що немає кавоматів*

* - поправте якщо не правий

Добре що ввели безкоштовну маршрутку, якщо б її не було можно було б сказати що трансп. сполучення з супермаркетом практично немає. Водій сказав що спиняти її можна в любому місці, теоритично навіть можно взагалі не заїзжати в супермаркет (вийти де будуть заходити) але чи хто таким буде займатись через 2грв - хз.

В маршрутці туди-я їхав один, назад - майже всі сидічі місця зайняті.

Так "вкратце" все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось і я побував в Епіцентрі.

Сподобався вибір всякої мєлкоти типу рукавичок, хороші кухні по достойній ціні (вибір кращий ніж в новій лінії), але я кухню не купую, так що... Просто відмітив для себе.

Офісні столі - їх практично нема, простих офісних стільців теж. Можливо просто не формат для такого магазину. Правда дуже сподобались кухонно-офісні стільці з кожзаму за 36Х грв, ті які білі і червоні. Але знову ж таки яка реальна ціна - хз.

Родичі брали обігривач вінніцький при відкритті(фірму не памятаю) за 3ХХ грв, вже 4ХХ. Може при відкритті були якись знижки, а може просто підвищили ціну через зиму.

В Кафе не був, тяк було зачинене, добре що є банк (Укрсоцбанк), погано що тільки один банкомат*, погано що немає кавоматів*

* - поправте якщо не правий

"ТЕРМІЯ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

З понеділка розпочне їздити маршрутка по Волі. Маршрут такий: зупинка проти Перлини - Волі - Рівненська - Епіцентр - Рівненська - Волі - Тещин язик - Глушець - Паркова - зупинка проти Перлини.

Викладаю графік усіх трьох маршруток.

Графік маршруток.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маршрутка класна, але водій питає з хитрим прищуром питає чи до Епіцентру їдете, видать були випадки.

А також зупиняється тепер на зупинці, а не біля самого Епіцентру (на пару десятків метрів далі йти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А також зупиняється тепер на зупинці, а не біля самого Епіцентру (на пару десятків метрів далі йти)

Наші люди хочуть мед (безкоштовний), та ще й ложками!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді від водія залежить. Один везе на парковку, інший стає на зупинці і всіх висаджує.

А запитує, куди їдеш тому, що їм заборонено ставати на інших зупинках для висадки пасажирів. При мені чоловік хотів від берізок доїхати до Модерн Експо, так водій його не взяв, сказав, що зупиняється тільки біля Епіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А також зупиняється тепер на зупинці, а не біля самого Епіцентру (на пару десятків метрів далі йти)

Наші люди хочуть мед (безкоштовний), та ще й ложками!

это точно...

даже в эуропах, довоз покупателей проводят от конечной остановки городского транспорта, в нашем случае это было бы от бара "Околица"... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

1) Маршрут маршрутки дуже короткий. Одна возить фактично до ЗАГСУ і назад, друга на початок Волі і назад, тоді як раніше возили і на КРЗ. Халявлять все більше, що і очікувалось.

2) Немає кавоматів. Всього один банкомат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...