Перейти до змісту

"епіцентр" в Луцьку?


isf

Рекомендовані повідомлення

Ви,crowhunter, досить упередженні ,ринок праці у Луцьку я знаю надто добре, оскільки сама лучанка, і в сфері підбору і упарвління персоналом працю більше трьох років, так що реально можу оцінити пробеми у підборі у Луцьку.А на рахунок директора маркету, то якщо хтось є достойний на місці, то будуть брати там, а якщо немає, то когось перевидуть з іншого маркету, але маркет завжди відкриває директор з іншого магазину :P і потім деякий час працює там, поки не буде готовий директор,якого відібрали для цієї посади. ;)

А що до Ваших заявочок на рахунок моєї кваліфікації - це вже не Вам судити і вирішувати,мене відібрали на цю посаду зі всіх кандадатів, які були у Луцьку, так що свій невиправданий та необгрунтований сарказм тримайте при собі. :)

Ви мені нагадуєте одного маленького мультяшного героя з совєтського мультіка, він там все бігав і хазяїна возвеличував, а потім кричав - Акелла промахнулся :D ,

99.9 % шо доля зведе нас разом по роботі, от тоді і покажете на що ви здатні, і шо то за махіна якою можуть керувати тільки випускники Гарварду або Кембріджу, а пастухів і столярів з Луцька можна пустити в середину тільки після 5 місяців стажування. Домовились ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь
Я Вам скажу так, що такий менеджер може лише стати асистентом начальника або завсекцією ,але не начальником, Ви були коли небудь хоча б в одному з Епіцентрі????напевно ні, ну так сходіть в найблищий , це в Рівному, і побачите , що то зо "махіна" і не так все просто і гладко, а вникніть у всі "приколи" , які там є, тоді ваша думка стане діаметрально протилежною.

в Епіцентрі не був, але думаю що це  "ті ж самі яйця, вид збоку" 

ви бачили коли небудь заустпника голови правління банку що входить в 10 кращих, котрий закінчив школу МВА а сам нібельмеси не шарить у роботі банку бо взяли його туди по протекції, а я бачив і таку махіна як цей банк просто ковбасисить від його так званого "керування", а людина котра виросла із простого  фахівця до начальника департаменту чи управління легко взуває таких от управлінців тому що дивиться на все ширше і з різних точок зору.

Досвід досвіду - велива різниця і кожну людину треба розглядати індивідуально, якщо ж ви своїм завищеними критеріями різко обмежуєте коло пошуку потенціальних робітників у котрих легко можна виявити скритий потенціал то тут ви не праві.

ви згадували 4-5 місяців стажування - скажіть людям оплачується цей час? чи вони працюють для того щоб їм сказали що вони не підходять і на їх місце взяли нових кандидатів? за 4-5 місяців стажування можна я не знаю що зробити - просто не уявляю що можна стужувати стільки часу.

колись із відомим дресерувальником Куклачовим була цікава історія - його підопічних не випискали на гастролі за кордон - здається у Францію - якісь там проблеми із ветеренарними стандартами. так ось він за місяць до гастролей виїхав туди - назбирав із бездомних кішок собі необхідну команду і зробив із них справжніх зірок цирку. (можу помилитись у деталях, вибачайте)

це все говорить про те що або у вас скриті цілі іншого характеру або ви просто не вмієте чи не хочете  шукати необхідний персонал

Хочу Вам сказати ще таке, що не все ще залежить особисто від мене і від моє колеги по підбору персоналу ,усі вимоги ставить керівництво Києва ,і деколи ми безсилі у виборі тієї чи іншої людини.на мою думку людина підходить на певну посаду , коли її розглядає Київ в них може бути просто протилежна думка , на ключові-керівні посади ми в Луцьку здійснюємо первинний відбір ,а затверджує вищестояче керівництво.

А на рахунок стажування, т о воно повністю оплачуване , відразу на загальних підставах приймають на роботу ,все згідно з законодавством.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви,crowhunter, досить упередженні ,ринок праці у Луцьку я знаю надто добре, оскільки сама лучанка, і в сфері підбору і упарвління персоналом працю більше трьох років, так що реально можу оцінити пробеми у підборі у Луцьку.А на рахунок директора маркету, то якщо хтось є достойний на місці, то будуть брати там, а якщо немає, то когось перевидуть з іншого маркету, але маркет завжди відкриває директор з іншого магазину :P і потім деякий час працює там, поки не буде готовий директор,якого відібрали для цієї посади. ;)

А що до Ваших заявочок на рахунок моєї кваліфікації - це вже не Вам судити і вирішувати,мене відібрали на цю посаду зі всіх кандадатів, які були у Луцьку, так що свій невиправданий та необгрунтований сарказм тримайте при собі. :)

Ви мені нагадуєте одного маленького мультяшного героя з совєтського мультіка, він там все бігав і хазяїна возвеличував, а потім кричав - Акелла промахнулся :D ,

99.9 % шо доля зведе нас разом по роботі, от тоді і покажете на що ви здатні, і шо то за махіна якою можуть керувати тільки випускники Гарварду або Кембріджу, а пастухів і столярів з Луцька можна пустити в середину тільки після 5 місяців стажування. Домовились ?

Домовились ,але змагатись за щось, і доказувати щось, особисто Вам - не в тему ,оскільки ми фахівці ріхзних сфер ,але побачим, що там скаже "доля" :P

А нарахунок "Гарварда" і вимог до кандидатів....чититай вище...там все написано...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я розумію що ви там теж не дуже багато що вирішуєте - просто висловлюю думку стосовно хфірми взагалі, вибачте якщо мої слова вас образили - постараюсь не ображати більше. просто іноді як подивишся на те що вимагають і те що платять то думаєш чи у людей є мізки чи немає (не про вашу фірму а взагалі). у нас стало можним брати на роботу лише молодих - навіть прибиральницю у банку недавно шукали до 35 років, ще трохи і будуть підбирати прибиральниць по зовнішності. успіхів вам у реалізації запуску такого великого монстра будівельно-торгової індустрії 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовились ,але змагатись за щось, і доказувати щось, особисто Вам - не в тему ,оскільки ми фахівці ріхзних сфер

Звідки Ви знаєте в якій сфері я фахівець ? а доказувати ....... доведеться, згідно Вашої посадової інструкції та прямокутників на схемі організаційної структури ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вау..."посадові інструкції" , "організаційна структура"..Вм навіть знаєте і таке, вимушена сказати ,все це проста формальність банального кадрового діловодства. :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вау..."посадові інструкції" , "організаційна структура"..Вм навіть знаєте і таке, вимушена сказати ,все це проста формальність банального кадрового діловодства. :huh:

я думав з Вами буде цікавіше, але Ви ще молода дівчина у Вас все попереду, навчитесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вау..."посадові інструкції" , "організаційна структура"..Вм навіть знаєте і таке, вимушена сказати ,все це проста формальність банального кадрового діловодства. :huh:

я думав з Вами буде цікавіше, але Ви ще молода дівчина у Вас все попереду, навчитесь

ще не змучився піською хвалитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вау..."посадові інструкції" , "організаційна структура"..Вм навіть знаєте і таке, вимушена сказати ,все це проста формальність банального кадрового діловодства. :huh:

я думав з Вами буде цікавіше, але Ви ще молода дівчина у Вас все попереду, навчитесь

Мені нецікаво переливати з пустого в порожнє ,і сперичатись щодо Вашої і моєї професійності.Якщо маєте справді цікаві теми та питання..то будь ласка...а так ..вибачайте.... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вау..."посадові інструкції" , "організаційна структура"..Вм навіть знаєте і таке, вимушена сказати ,все це проста формальність банального кадрового діловодства. :huh:

я думав з Вами буде цікавіше, але Ви ще молода дівчина у Вас все попереду, навчитесь

ще не змучився піською хвалитись?

:D ти Талян попутав шось трохи, те шо ти назвав в осіб жіночої статі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені нецікаво переливати з пустого в порожнє ,і сперичатись щодо Вашої і моєї професійності.Якщо маєте справді цікаві теми та питання..то будь ласка...а так ..вибачайте.... ;)

Зробити стільки граматичних і орфографічних помилок в одному реченні - то так ще треба вміти. Я чомусь в глибині душі надіюсь, що Ваші ПРОФЕСІЙНІ навики значно кращі ніж знання української мови...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені нецікаво переливати з пустого в порожнє ,і сперичатись щодо Вашої і моєї професійності.Якщо маєте справді цікаві теми та питання..то будь ласка...а так ..вибачайте.... ;)

Зробити стільки граматичних і орфографічних помилок в одному реченні - то так ще треба вміти. Я чомусь в глибині душі надіюсь, що Ваші ПРОФЕСІЙНІ навики значно кращі ніж знання української мови...

Та Ви що!!!!!Та це ж просто форум де обговорють питання Епіцентру, а не змагаються в орфографії та пунктуації , і я не вважаю, що я допустила якись грубі помилки, тим більше ,прочитавши усі повідомлення, не скажеш, що всі такі супер знавці української мови, навіть Ви. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, щось дійшли до обговорення персоналій і граматики. Скажіть краще Вікторія - як там справи з будівництвом, є які новини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, щось дійшли до обговорення персоналій і граматики. Скажіть краще Вікторія - як там справи з будівництвом, є які новини?

Та що тут сказати, ніхто точної дати не говорить, а все через те, що збудували шостий магазин у Києві(можливо Ви чули про нього в новинах), а туди пішло n-кількість мільйонів ,також неменш важливу роль відіграють і майбутні вибори - всі зачаїлись і чекають.Проте, нещодавно до нас приїздив регіональний директор по західному рерігону і сказав, що у Луцьку Епіцентр точно буде ,але коли...нічого не уточнив.Єдине знаю ,що з лютого місяця вже має розпочатись стажування керівників торговельних відділів та іншого керівного персоналу.Наразі це вся інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ви шо??? у нас є Нова Лінія і всьо - а купа трішки дрібних фірм, магазинів і т.д. вам не показник? я думаю що нормальний менеджер на фірмі що займється, наприклад, керамікою, а у нас таких кілька великих є - легко заповнить вакансію начальника відділу тому що  він не лише продавав, організовува достваку і т.д. він ще й шукав де взяти, який товар, за скілкьи і на яких умовах. працювати у структурі де половину описаного будуть робити інші люди буде для лише кайфом і  місцем творчої реалізації

дуже здивуюсь,якщо вони когось з цих "кіосків" візьмуть хоча б керівниками відділів.Якщо до них приходять люди з роздрібних мереж і з досвідом управління великим штатом(100-150чол) і великими площами магазинів,а вони носом крутять(принаймні таке склалось враження).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 VictoriaEpicenter

Скажіть буть ласка коли планується набір персоналу некерівного складу. Начальники відділів - це добре, але всю роботу вони виконувати не будуть. Мене цікавить які ще посади будуть передбачені і орієнтовні вимоги до кандидатів. На офіційному сайті Епіцентру ще такої інформації не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 VictoriaEpicenter

Скажіть буть ласка коли планується набір персоналу некерівного складу. Начальники відділів - це добре, але всю роботу вони виконувати не будуть. Мене цікавить які ще посади будуть передбачені і орієнтовні вимоги до кандидатів. На офіційному сайті Епіцентру ще такої інформації не має.

Який набір персоналу... Будівництво ще навіть не розпочалося...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тижні два назад був в районі п"ятого кабінету третього поверху сімдесят шостого будинку вулиці Рівненської. Простояли (був не один) під дверима біля 20 хвилин, поки одна із тьоток помила спочатку чашки, потім чайник, потім тарілки. Інша, руденька, сиділа з дивним виразом обличчя, на якому просто читалось "де я і чого я тут...". Апасля мойки всіх чайних принадлєжностєй нам сказали "велкам!", всучили по анкеті зі словами "заповните. вклеїте фото. принесете." і показали на двері. Відповідь на питання про вакансії була короткою: всі вакансії, що висять на дверях (бумажко наклеєне зі структурою персоналу) -- вибирайте. Усьо.

Повернення анкети зайняло набагато менше часу, напевно посуд митий був.

Бог з ним, в принципі все прєдєльно просто, але: нафіга в тому кабінеті номер п"ять посадили аж 2 баришні на площі десь в 15 квадратів, оргтехнікою і все таке...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну як нафыга - чай пити самый скучно ж 

Ну да напевно так і буде впродовж цілого січня, а то й лютого..взагалі нам сказали, що в січні ми будем працювати лише 15 днів, а там буде видно.Ніхто нічого нам поки не гвоворить, тому і самі нічого людям сказати не можем((((((((((

Всерівно, хочемо ми чи не хочемо, а сидіти там хтось мусить, потрібно збирати анкети, приймати людей, відповідати на дзвінки, проводити співбесіди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну як нафыга - чай пити самый скучно ж 

Ну да напевно так і буде впродовж цілого січня, а то й лютого..взагалі нам сказали, що в січні ми будем працювати лише 15 днів, а там буде видно.Ніхто нічого нам поки не гвоворить, тому і самі нічого людям сказати не можем((((((((((

Всерівно, хочемо ми чи не хочемо, а сидіти там хтось мусить, потрібно збирати анкети, приймати людей, відповідати на дзвінки, проводити співбесіди.

а ви в тому кабінеті сидите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну як нафыга - чай пити самый скучно ж 

Ну да напевно так і буде впродовж цілого січня, а то й лютого..взагалі нам сказали, що в січні ми будем працювати лише 15 днів, а там буде видно.Ніхто нічого нам поки не гвоворить, тому і самі нічого людям сказати не можем((((((((((

Всерівно, хочемо ми чи не хочемо, а сидіти там хтось мусить, потрібно збирати анкети, приймати людей, відповідати на дзвінки, проводити співбесіди.

а ви в тому кабінеті сидите?

Ні ,мене там ще немає, я зараз працюю у Епіцентрі у Львові, буду у Луцьку вже з 28 грудня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, я бачу тут теж жвава бесіда із молодою панянкою, що набирає людей на роботу.. Цікаво, одна вже є.

Може то собі резюме подати? ;)

Викладіть будь ласка, пані, ще раз перелік вакансій, що лишилися "незайманими", тобто не зайнятими. І критерії, щодо прийому персоналу на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, я бачу тут теж жвава бесіда із молодою панянкою, що набирає людей на роботу.. Цікаво, одна вже є.

Може то собі резюме подати? ;)

Викладіть будь ласка, пані, ще раз перелік вакансій, що лишилися "незайманими", тобто не зайнятими. І критерії, щодо прийому персоналу на роботу.

Наскільки я знаю, то вже керівників відділів відібрали ,але є ще багато вакансій, зверніться у наш офіс, заповніть анкету, залиште резюме.На офісі Вам надатуть вичерпну інформацію по вакансіях і роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адресу скажіть, бо 72 пости напівфлейму - читати не зовсім є бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...