Перейти до змісту

"епіцентр" в Луцьку?


isf

Рекомендовані повідомлення

короче, офис Эпицентра в "Пласмассовом". Строиться сам Эпицентр на Теремнивской напротив "Лагуны". Планируют в новом году запускать. Это всё, что смог узнать.. Ни о зарплате, ни о графике работы мне естественно ничего не сказали, а просто выдали анкету, чтоб я ее дома заполнил, вклеил фотку и назад привез... а дальше ждать ответа )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

Про поступове підвищення на НЛ не чув. Трішки підняли тільки менеджерам з продажу.

Щодо Епіцентра, казали, що будівництво в Луцьку тимчасово заморозили. Хоча мали після нового року відкриватись, і вже працює офіс на рівненській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Розморозились.

Але толку від них мало буде.

В Рівному в аналогічних Лкуцьким гамазинам і маркетам, ціни нижчі а лояльність до покупця в рази більша.

Хочу Метро в Луцьку, але не з Луцькими цінами і дибілами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

епіцентр буде - це 100 %, від того НЛ буде не солодко, про бум взагалі мова не йде, відкриття думаю на кінець весни, чого зараз людей набирають ХЗ, голову морочать, ні ЗП ні ваших шансів жодна з двох прекрасних львівських панянок Вам не скаже. Відповідь кажуть чекайте до НР. Розвод це все, хоча для студентів і не жонатих шанс, пока покурити, а там може і пошлють на стажування у Львів чи Київ. ЗП висока у епіцентрі, хоча у умови концтаборські.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні ЗП ні ваших шансів жодна з двох прекрасних львівських панянок Вам не скаже
ну да!!! консултейшн в их компетенцию аж никак не входит!!! телефончик поднять, анкетку распечатать - вот это, да !!! а простите, crowhunter, Вы там тоже были ?

и что действительно на стажировку отправить могут ? а я думал основные резервы кинут на подготовку выставочного товара, подготовку торгового зала и т.д. :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже десь два місяці на сайтах пошуку роботи висять їхні вакансії начальників відділів щодні оновлюючись. дзвонив у Київв питав про вакансії системного  адміністратор - казали що не планується - очевидно щоабо вже є хтось або буде цікава схема роботи ІТ структури

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні ЗП ні ваших шансів жодна з двох прекрасних львівських панянок Вам не скаже
ну да!!! консултейшн в их компетенцию аж никак не входит!!! телефончик поднять, анкетку распечатать - вот это, да !!! а простите, crowhunter, Вы там тоже были ?

и что действительно на стажировку отправить могут ? а я думал основные резервы кинут на подготовку выставочного товара, подготовку торгового зала и т.д. :huh:

не зрозумів Ваших знаків оклику, якщо це вияв іронії то те, що я сказав, про працівників відділу кадрів, які проводять співбесіду дійсно правда, на стажування не те шо могут, а зобовязані відправляти, а які рєзєрви куди кидати, коли розстановки товару в залі ніхто без навчання не знатиме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розморозились.

Але толку від них мало буде.

В Рівному в аналогічних Лкуцьким гамазинам і маркетам, ціни нижчі а лояльність до покупця в рази більша.

Хочу Метро в Луцьку, але не з Луцькими цінами і дибілами.

+1 Цілком підтримую!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! А тепер, народ, слухайте всю правду про Епіцентр ^_^ . Я сама з Луцька, я стажуюсь/працюю менеджером з персоналу в Епіцентрі в м.Львів, і буду набирати людей з січня місяця на роботу в наш магазин в Луцьку. Сам Епіцентр в Луцьку мають відкрити весною, орієнтовно в березні-квітні, але працівників ключових посад мають ще місяць-два відстажуватись у Львові ,відбір жорстокий, спершу співбесіда в Луцьку, потім в Києві..а потім, якщо пощастить у Львів. Зарплати досить великі, в жодному з луцьких маркетів такої немає...що вже радує, умови теж хороші : безкоштовні обіди ,всі соціальні пільги і гарантії.Так що дерзайте, хто хоче!На даний момент на вул.Рівненській моя колега проводить набір персоналу, так що хто хоче-можите спробувати-воно того варте.ПЕРЕВІРЕНО!!!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, цікаво. Знайомий мого колеги влаштувався в службу охорони в луцький епіцентр (будівництво ще йде, але ж обєкт уже треба охороняти). Якраз від нього й мав інформацію, що наш магазин заморожено.

Якісь протиріччя :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так спочатку набрали охорону, буквально тиждень назад всіх позвільняли, бо дійсно заморозили будівництво.Врни думали що за жовтень-листопад збудують, але зараз в Києві має відкритись шостий Епіцентр-аналогів йому немає у світі, тому всі сили кинули туди, і людей і гроші і техніку. К-6 дасть за грудень виторг і почнуть будувати в Луцьку.не переживайте Епіцентр буде ,якби це було не б не так, я тут у Львові не сиділа, оскільки я завжди знаю всю інформацію, тоді б не було їм сенсу мене тут тримати.все логічно. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так спочатку набрали охорону, буквально тиждень назад всіх позвільняли, бо дійсно заморозили будівництво.Врни думали що за жовтень-листопад збудують, але зараз в Києві має відкритись шостий Епіцентр-аналогів йому немає у світі, тому всі сили кинули туди, і людей і гроші і техніку. К-6 дасть за грудень виторг і почнуть будувати в Луцьку.не переживайте Епіцентр буде ,якби це було не б не так, я тут у Львові не сиділа, оскільки я завжди знаю всю інформацію, тоді б не було їм сенсу мене тут тримати.все логічно. ^_^

Так, пані Вікторія, я з Вами цілком згідна. Це буде супермаркет будмат. №1 В Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... хто може сказати, Епіцентр взагалі починали будувати чи тільки стадія проектів. Він повинен бути на Рівненській, кільце на Рівне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора спілкувався з людиною яка має дуже близьке відношення до Рівненського "Епіцентру". Поцікавився в нього про Луцьк. З його слів на першому плані стоїть будівництво в Києві. Далі іде в Запоріжжі, а вже потім в Луцьку. Останній рух в Луцьку почався через те, що в Запоріжжі їх хтось серйозно тормозить по дозвільній системі. Якщо по Запоріжжі буде зараз зупинку - то розбірна будівля майбутнього "Епіцентру" (вже куплена) поїде в Луцьк. І тоді рух справді в Луцьку піде. Але якщо в Запоріжжі все рішиться (керівництво "Епіцентру" цього дуже хоче - місто явне більше за Луцьк) то в Луцьку рух почнеться по планам розвитку даної мережі, а це не раніше ніж через рік - півтора...

В Луцьку нічого будувати ще не почигали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію для чого тоді проводити набір людей на роботу. якщо сам ТЦ тільки в планах?

Людей за ніщо мають... коз...и :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ Епіцентр буде..я вже вам всім розказала розклад по даній ситуації.весною збудують, а будують такі маркети за 2 місяці, про які рік-півтора ви говорите?Я в Епіцентрі працюю і знаю цю всю систему, і скажу так : людей набирають, того що : по-перше, в нас в Луцьку і немає кого вибрати ні на начальників відділів, я вже мовчу про директора...на разі лише кілька кандидатур відібрано на Киїів.по-друге, ніхто не приступить до роботи поки не пройде стажування а воно може бути від двох до трьох місяців на керівні посади.Так що не лякайте народ дурними заявками.На Луцький маркет вже отримали дозвільні документи, і розрили, підготували місце для магазину.так що ждьомс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую а що ж то за такі круті вимоги що у Луцьку немає кандидатур? може не варто вимагати знання китайської? ;)

щось дуже сумніваюсь у тому що у нас немає кандидатур - ту або вимоги перегнуті або малоплатять, бо для інших хватає кандидатур а вам ні. хоча якщо правилньо підійти то за 1-3 місяці можна виростити із сержанта майора, у ВОПАКівсткий супермаркетах дівчата із касирів до керуючих сепермаркетом виростають, а ви кажете немає. розкажіть детальніше для народу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-перше, в нас в Луцьку і немає кого вибрати ні на начальників відділів, я вже мовчу про директора...на разі лише кілька кандидатур відібрано на Киїів

Хм,а мені казали,що на директора вони беруть тільки зі своїх (епіцентрівських),нестиковка.

ЗІ:в принципі,якщо у них підхід такій,що керівник повинен мати стаж роботи з будматеріалами,то нічого дивного в тому,що не можуть знайти керівників і директора немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Епіцентрі працюю і знаю цю всю систему, і скажу так : людей набирають, того що : по-перше, в нас в Луцьку і немає кого вибрати ні на начальників відділів, я вже мовчу про директора...на разі лише кілька кандидатур відібрано на Киїів.

а Ви Віка точно впевнені, шо Вас візьмуть там працювати :D , Ви навіть ринку праці не знаєте у Луцьку, кваліфікований персонал на керівників відділів з мега досвідом, чоловік 5 на місце набереться, людей що зможуть і вміють працювати на посаді директора такого супермаркету знаю особисто 3 чоловік, якщо Ви працюєте в Епіцентрі то повинні були б знати, що практика відкриття наступна - директор для відкриття і початку роботи з іншого супермаркету (біля Луцька - це Рівне, Львів, Тернопіль). Не в образу Вам сказано Ви напевно в відділі кадрів працюєте копірайтером або TempGirl тому не вводьте людей в оману своїми "сенсаційними" заявами з "нєдр" таємних і секретних підвалів відділу кадрів Епіцентра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви,crowhunter, досить упередженні ,ринок праці у Луцьку я знаю надто добре, оскільки сама лучанка, і в сфері підбору і упарвління персоналом працю більше трьох років, так що реально можу оцінити пробеми у підборі у Луцьку.А на рахунок директора маркету, то якщо хтось є достойний на місці, то будуть брати там, а якщо немає, то когось перевидуть з іншого маркету, але маркет завжди відкриває директор з іншого магазину :P і потім деякий час працює там, поки не буде готовий директор,якого відібрали для цієї посади. ;)

А що до Ваших заявочок на рахунок моєї кваліфікації - це вже не Вам судити і вирішувати,мене відібрали на цю посаду зі всіх кандадатів, які були у Луцьку, так що свій невиправданий та необгрунтований сарказм тримайте при собі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую а що ж то за такі круті вимоги що у Луцьку немає кандидатур? може не варто вимагати знання китайської? ;)

щось дуже сумніваюсь у тому що у нас немає кандидатур - ту або вимоги перегнуті або малоплатять, бо для інших хватає кандидатур а вам ні. хоча якщо правилньо підійти то за 1-3 місяці можна виростити із сержанта майора, у ВОПАКівсткий супермаркетах дівчата із касирів до керуючих сепермаркетом виростають, а ви кажете немає. розкажіть детальніше для народу

Справа не в тому, що вимоги завищені, а в тому, що досить мало людей, які мають досвід в будевельній галузі, що в нас є - одна Нова лінія, тай все.Зараз зробили новий хід, будуть відбирати людей з того що є, але стажування буде майже 4-5 місяців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую а що ж то за такі круті вимоги що у Луцьку немає кандидатур? може не варто вимагати знання китайської? ;)

щось дуже сумніваюсь у тому що у нас немає кандидатур - ту або вимоги перегнуті або малоплатять, бо для інших хватає кандидатур а вам ні. хоча якщо правилньо підійти то за 1-3 місяці можна виростити із сержанта майора, у ВОПАКівсткий супермаркетах дівчата із касирів до керуючих сепермаркетом виростають, а ви кажете немає. розкажіть детальніше для народу

Справа не в тому, що вимоги завищені, а в тому, що досить мало людей, які мають досвід в будевельній галузі, що в нас є - одна Нова лінія, тай все.Зараз зробили новий хід, будуть відбирати людей з того що є, але стажування буде майже 4-5 місяців.

та ви шо??? у нас є Нова Лінія і всьо - а купа трішки дрібних фірм, магазинів і т.д. вам не показник? я думаю що нормальний менеджер на фірмі що займється, наприклад, керамікою, а у нас таких кілька великих є - легко заповнить вакансію начальника відділу тому що  він не лише продавав, організовува достваку і т.д. він ще й шукав де взяти, який товар, за скілкьи і на яких умовах. працювати у структурі де половину описаного будуть робити інші люди буде для лише кайфом і  місцем творчої реалізації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую а що ж то за такі круті вимоги що у Луцьку немає кандидатур? може не варто вимагати знання китайської? ;)

щось дуже сумніваюсь у тому що у нас немає кандидатур - ту або вимоги перегнуті або малоплатять, бо для інших хватає кандидатур а вам ні. хоча якщо правилньо підійти то за 1-3 місяці можна виростити із сержанта майора, у ВОПАКівсткий супермаркетах дівчата із касирів до керуючих сепермаркетом виростають, а ви кажете немає. розкажіть детальніше для народу

Справа не в тому, що вимоги завищені, а в тому, що досить мало людей, які мають досвід в будевельній галузі, що в нас є - одна Нова лінія, тай все.Зараз зробили новий хід, будуть відбирати людей з того що є, але стажування буде майже 4-5 місяців.

та ви шо??? у нас є Нова Лінія і всьо - а купа трішки дрібних фірм, магазинів і т.д. вам не показник? я думаю що нормальний менеджер на фірмі що займється, наприклад, керамікою, а у нас таких кілька великих є - легко заповнить вакансію начальника відділу тому що  він не лише продавав, організовува достваку і т.д. він ще й шукав де взяти, який товар, за скілкьи і на яких умовах. працювати у структурі де половину описаного будуть робити інші люди буде для лише кайфом і  місцем творчої реалізації

Я Вам скажу так, що такий менеджер може лише стати асистентом начальника або завсекцією ,але не начальником, Ви були коли небудь хоча б в одному з Епіцентрі????напевно ні, ну так сходіть в найблищий , це в Рівному, і побачите , що то зо "махіна" і не так все просто і гладко, а вникніть у всі "приколи" , які там є, тоді ваша думка стане діаметрально протилежною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вам скажу так, що такий менеджер може лише стати асистентом начальника або завсекцією ,але не начальником, Ви були коли небудь хоча б в одному з Епіцентрі????напевно ні, ну так сходіть в найблищий , це в Рівному, і побачите , що то зо "махіна" і не так все просто і гладко, а вникніть у всі "приколи" , які там є, тоді ваша думка стане діаметрально протилежною.

не боги горшки обжигают...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вам скажу так, що такий менеджер може лише стати асистентом начальника або завсекцією ,але не начальником, Ви були коли небудь хоча б в одному з Епіцентрі????напевно ні, ну так сходіть в найблищий , це в Рівному, і побачите , що то зо "махіна" і не так все просто і гладко, а вникніть у всі "приколи" , які там є, тоді ваша думка стане діаметрально протилежною.

в Епіцентрі не був, але думаю що це  "ті ж самі яйця, вид збоку" 

ви бачили коли небудь заустпника голови правління банку що входить в 10 кращих, котрий закінчив школу МВА а сам нібельмеси не шарить у роботі банку бо взяли його туди по протекції, а я бачив і таку махіна як цей банк просто ковбасисить від його так званого "керування", а людина котра виросла із простого  фахівця до начальника департаменту чи управління легко взуває таких от управлінців тому що дивиться на все ширше і з різних точок зору.

Досвід досвіду - велива різниця і кожну людину треба розглядати індивідуально, якщо ж ви своїм завищеними критеріями різко обмежуєте коло пошуку потенціальних робітників у котрих легко можна виявити скритий потенціал то тут ви не праві.

ви згадували 4-5 місяців стажування - скажіть людям оплачується цей час? чи вони працюють для того щоб їм сказали що вони не підходять і на їх місце взяли нових кандидатів? за 4-5 місяців стажування можна я не знаю що зробити - просто не уявляю що можна стужувати стільки часу.

колись із відомим дресерувальником Куклачовим була цікава історія - його підопічних не випискали на гастролі за кордон - здається у Францію - якісь там проблеми із ветеренарними стандартами. так ось він за місяць до гастролей виїхав туди - назбирав із бездомних кішок собі необхідну команду і зробив із них справжніх зірок цирку. (можу помилитись у деталях, вибачайте)

це все говорить про те що або у вас скриті цілі іншого характеру або ви просто не вмієте чи не хочете  шукати необхідний персонал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...