Перейти до змісту

"епіцентр" в Луцьку?


isf

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

уже не будет,по крайней мере на период кризиса.Проект свернули.Офис в Луцке закрыли.

Так же и МЕТРО.Были планы,даже вроде в тех же Липинах земельку прикупили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я знаю, то земля викуплена на кільцевій в Ліпінах, трохи далі від кільця на Рівненській. В серпні-вересні минулого року то вже і персонал набирали. А от про "Метро" нечув...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже не будет,по крайней мере на период кризиса.Проект свернули.Офис в Луцке закрыли.

Так же и МЕТРО.Были планы,даже вроде в тех же Липинах земельку прикупили.

Чого спитав, бо тиждень тому стикався з проектом тех.умов на електропостачання цього об"єкту. дата - квітень цього року.

Так, що напевно не зовсім згорнулись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Персонал проходить навчання у Львові, Підрядники визначені, Проект проходить адаптацію до місцевих техумов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як то так що ще макдоНальЦа проекту немає на три поверхи вверх і чотири вниз з входом в нужнік по чеку з спецкодом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На карті регіонів епіцентру Луцьк підсвічений, як місто в якому планується відкриття, але він так підсвічений вже рік точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як то так що ще макдоНальЦа проекту немає на три поверхи вверх і чотири вниз з входом в нужнік по чеку з спецкодом?

Знаю, що їм пропонували відкритись в Луцьку, але ті чомусь не захотіли, - мабуть, замаленьке для них місто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на питання так і не дали відповіді ЖВ

Епіцентр - мережа супермаркетів буд.матеріалів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з другої сторони, є Нова лінія, БУМ тому наврядчи епіцентр буде прибутковим у нас... А метро це вже краще... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при сегодняшних реалиях строительным супермаркетам всем не сладко.

если сравнивать Эпицентр с Новой Линией - то мой выбор в сторону первого (D@ve, ничего личного ;) )

там и выбор получше и цены пониже.

Метро... учитывая то, какова ситуация с оптовыми точками в Луцке сейчас (ПАККО - сарай с рассыпанными крупами под ногами, Агроконтракт - сараем родился), то открытие Метро выглядит весьма интересным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про цены в Новой Линии - это просто ппц. Смотрел давеча цинковый профиль. Лист - 164грн. Точно такой же на базаре - 67грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про цены в Новой Линии - это просто ппц. Смотрел давеча цинковый профиль. Лист - 164грн. Точно такой же на базаре - 67грн...

ну це тіпа із розряду ...

мені влом лазити по базару і шукать потрібне мені "барахло", коли можна заїхати в Лінію, заплатити на пару грн (а інколи і в пару раз) більше, і мені всьо покажуть, роскажуть, і ше й фірмєнний пакєтік дадуть ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DefJamaica, ти цитуєш ситуацію яку описав mix_forever і пишеш що краще в лінію поїхати -- ти дійсно так би і зробив при різниці ціни майже в 2.5 раза?

імхо, хай самі зі своїми фірмовими пакетиками ходять з такою ціновою політикою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в рекламу НовійЛінії але там на деякі товари ціни нижче базарним та іншим будівельним магазинам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На карті регіонів епіцентру Луцьк підсвічений, як місто в якому планується відкриття, але він так підсвічений вже рік точно.

оформлення документів на землю та всіх дозволів на будівництво займають досить багато часу і справа тут не у грошах :rolleyes: так шо можна чекати на відкриття Епіцентру у нас ще досить довго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як то так що ще макдоНальЦа проекту немає на три поверхи вверх і чотири вниз з входом в нужнік по чеку з спецкодом?

Знаю, що їм пропонували відкритись в Луцьку, але ті чомусь не захотіли, - мабуть, замаленьке для них місто.

макі -переважно франшиза,мабуть в Луцьку немає надійного партнера,який буде тримати їхні стандарти.

А з другої сторони, є Нова лінія, БУМ тому наврядчи епіцентр буде прибутковим у нас... А метро це вже краще... :)

Епіцентр однозначно задавить Нову лінію і Буми.ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Персонал проходить навчання у Львові, Підрядники визначені, Проект проходить адаптацію до місцевих техумов.

Ну,не знаю.Я сам пройшов кілька співбесід і сказали,що чергову співбесіду проведе якийсь перець з центрального офісу.Але ні перцю,ні офісу в Луцьку.Така сама ситуція з моїм знайомим.Знаю,що в них були проблеми з підбором керівництва гіпермаркету.

Тому роблю висновок про згортання проекту.

Також мали в Луцьку на Рованцях будувати гіпермаркет "Караван"(нічого спільного з базарною пародією).Але мабуть також притормозили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

макі -переважно франшиза,мабуть в Луцьку немає надійного партнера,який буде тримати їхні стандарти.

Франчайзинг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DefJamaica, ти цитуєш ситуацію яку описав mix_forever і пишеш що краще в лінію поїхати -- ти дійсно так би і зробив при різниці ціни майже в 2.5 раза?

імхо, хай самі зі своїми фірмовими пакетиками ходять з такою ціновою політикою.

нє нє нє ..

я не про себе казав тіпа ..

а типу про тих хто там затарюється і тд ....

взагалі я там був лише один раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Хоть и тема давно залегла на дно, но на офсайте уже как полтора месяца есть информация о наборе людей. вот сейчас еду узнаю чё да как.

ну и еще за одно у меня такой вопросик:

может кто слышал чё или знает как вообще с зарплатой/режимом работы в действующих "Эпицентрах"? ну там типа от знакомых слышал и т.д. и т.п. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як "Епіцентри", але "Нова лінія" почувається досить непогано. Навіть, чув, запланували поступове підвищення зарплат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...