Перейти до змісту

"епіцентр" в Луцьку?


isf

Рекомендовані повідомлення

Завітав у неділю у пошуках заміни бойлера. Зашибісь коли інет на телефоні. В магазині GORENJE GBFU 80 E біля 1750 грн (доставку і встановлення магазин не здійснює), а в розетці.юа 1400 (навіть з доставкою у виграші).

Наф такій ацтой.

так это ж капитализм и свободная коммерция в чистом виде, надеюсь ты не против предпринимательства? :smile3:

что же касается меня, то я совершенно противоположного мнения. в первый же день после открытия, мы с женой набрали в Эпицентре всяких хозяйственных мелочей на штуку гривен, изрядно при этом сэкономив по сравнению с Новой Линией, БУМом и даже варшавкой. а на прошлой неделе, как я уже писал, мне обломилась колонка Junkers по совершенно шаровой цене, 1930 гривен (в розетке.ua - были по 2816, уже по 2864 гривны :dont:). так что же, розетка "ацтой" после этого? :smile3:

насчет доставки и мусорных пакетов. люди, которые ходят в Эпицентр пешком за пакетами - явно не их основная целевая группа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

В Епіцентрі наразі смущає неготовність працівника допомогти по вибору товару, лякані вони там якісь.

ЗІ якщо хтось з менеджменту читає топік: надрукуйте на листах А4 або А5 карту магазину, щоб з собою можна було носити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що нарахунок цін, де дешевше в НВ чи в ЕЦ?

Так говорили, щось дешевше, а щось і дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Доставка в ЕЦ точно дешевша :ok:  

ЕЦ це епіцентр ?

Є доставка ? На яких умовах.

Чому мене в суботу проінформував менедер, що доставку не здійснюють. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а до котрої працює ЕЦ?

до 21-00 але реально до 21-30 якщо є клієнти 

Є доставка ? На яких умовах.

Чому мене в суботу проінформував менедер, що доставку не здійснюють.

доставка є 

тарифи по зонах (в залежності від відстані), можна побачити на центральному інфобоксі  

також є відділ комплектації який може сам зібрати весь потрібний вам товар і подбати про доставку (на центральному вході направо) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В будь якому випадку із збільшенням таких закладів місто стає ближче до цивілізації. Бо все ж таки "Луцьк - велике село" не тільки означає, куди не ткинись натрапиш на свого знайомого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадково ніхто не знає, чи є насправді в них в Луцьку повернення товару?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно є, це важе законне право. 14 днів не враховуючи дати покупки при наявності документа, що підтверджує покупку та відсутності пошкоджень товару і упаковки.

з власного досвіду (не зі сторони покупця :smile3: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадково ніхто не знає, чи є насправді в них в Луцьку повернення товару?

Скрізь є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадково ніхто не знає, чи є насправді в них в Луцьку повернення товару?

Повернення в них без питань, скільки хочеш стільки і повертаєш)

Купили кран, поставили (ключом трошки покоцали гайки) але шось він не підійшов і вирішили поміняти)

То навіть не спитали причину)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0_0

Кругом можна купити побутову техніку/одяг/взуття чи ще щось і протягом 14 днів повернути?

Вибачте за оффтоп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0_0

Кругом можна купити побутову техніку/одяг/взуття чи ще щось і протягом 14 днів повернути?

Кругом, але не все. Є купа нюансів. Але в загальному - ось Закон про захист прав споживачів Ст.9

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1023-12

с условием сохранения товарного вида. вот с коцками от ключа кран могли бы и не принять, повезло просто

Колись давно, ще в студенські роки сусід по кімнаті купив собі на Варшавці сорочку. Ввечері пішов на дискотеку. Наступного дня я побачила ту сорочку - вона була на нього ЯВНО завелика. Сказала йому, щоб поміняв. Склала, як складаються нові сорочки. В нього її забрали - навіть не розгортаючи. І дали меншу. ПОВЕЗЛО ПРОСТО :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кругом можна купити побутову техніку/одяг/взуття чи ще щось і протягом 14 днів повернути?

с условием сохранения товарного вида. вот с коцками от ключа кран могли бы и не принять, повезло просто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ якщо хтось з менеджменту читає топік: надрукуйте на листах А4 або А5 карту магазину, щоб з собою можна було носити.

Буде :) Поліграфія тормозить троха...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулої суботи була в "Епіцентрі"... Про те, що дуже вразило не можу сказати. Асортимент, звичайно ширший, ніж у "Новій лінії", але великої розбіжності у цінах я не помітила: щось дешевше, щось так само коштує, а щось є і дорожче. Але, однозначно, що мені сподобалося те, що важко заблукати - дуже просторо, кожен відділ оформлено з індивідуальним підходом та зі смаком. Не сподобалося те, що є відділ подарунків , але немає сервісу оформлення та упаковки тих же подарунків - ВЕЛИКИЙ МІНУС. Для себе знайшла скло 2мм - практично ніде у Луцьку не зустрічала у продажу. Є багетний відділ, але там трохи дорожче, ніж в інших багетних, проте є багети, яких в інших крамницях не бачила. Загалом, враження приємні - раджу завітати :)

P.S. Дуже погано добиратись...Зважаючи на те, що попереду зима, то одна поїздка в "Епіцентр" - гарантований лікарняний на наступний тиждень (довго чекати маршрутки на зупинці - промерзаєш до кісточок). В самому гіпермаркеті дуже тепло, навіть, можна сказати, жарко! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо адміністрації варто подумати про безкоштовну маршрутку? Як "Ашан", "Блокбастер" у Києві. Та у нас - Адреналін Сіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо адміністрації варто подумати про безкоштовну маршрутку? Як "Ашан", "Блокбастер" у Києві. Та у нас - Адреналін Сіті.

бесплатную для пассажиров с ручной кладью. иначе на маршрутке будут на халяву возить цемент и штукатурку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо адміністрації варто подумати про безкоштовну маршрутку? Як "Ашан", "Блокбастер" у Києві. Та у нас - Адреналін Сіті.

бесплатную для пассажиров с ручной кладью. иначе на маршрутке будут на халяву возить цемент и штукатурку

Тільки ручна поклажа. Максимум - 3 рулони шпалерів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо адміністрації варто подумати про безкоштовну маршрутку? Як "Ашан", "Блокбастер" у Києві. Та у нас - Адреналін Сіті.

Я знаю что в Харькове в ЕЦ есть бесплатная маршрутка для клиентов, и она полностью дублирует маршрут платной. Но не многие про нее знают, ее пустили спустя года 2 или 3 года с момента открытия. Так что думаю и тут в скором времени должны пустить, это входит в их сервис

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу вони взагалі не розраховують що в когось з їх клієнтів може не бути автомобіля.

Був в Салонніках (Греція), там основні торгові центри за 20-40 км від міста і туди НІЦ не ходить, тільки вал автомобілів, да і у Львові з Ашаном-Кінгкросс-Практішер ситуація схожа, пару хилих маршруток на весь торговий центр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я щось не так зрозуміла, але на власні очі бачила як їхала безкоштовна розмальована на кшталт Адреналіну маршрутка по пр.Відродження до Епіцентру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

могли б і зупинки зробити (з накриттям та лавками)... магазин по всіх параметрах - модний, а зупинки - як в селі забитому податками... :)

те що чекати маршрутку довго - це півбіди, але ж можна зробити очікування комфортним - це є основним мінусом цього магазину...

до того ж мабуть персонал цього ж магазину в більшості їздить на цих же маршрутках і чекає мабуть так само їх...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...