Перейти до змісту

"епіцентр" в Луцьку?


isf

Рекомендовані повідомлення

Я також чув, що відкриття гіпермаркету буде у вересні. А ще цікаво, що, виявляється, без знайомств туди на роботу попасти тяжко...

Сьогодні зустріла давнього знайомого - від нього почула таку ж інформацію...Правда, це стосується тільки посад середньої ланки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

це тіпа гіпер Нова лінія буде наскікі відомо. Скікі туди вивезено щебня з бетоном... бачив як їздили грузовики десятками. А взагалі і правильно що такий роблять да ще й за межами міста :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Ну ось і відкрився!! Як і обіцяли - 25 вересня.

Народу - тьма!! Асортименту - не менше. А ось ціни - я, чесно кажучи, очікував, що будуть нижчі... А виявилось +- як і в Новій Лінії.:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось і відкрився!! Як і обіцяли - 25 вересня.

Народу - тьма!! Асортименту - не менше. А ось ціни - я, чесно кажучи, очікував, що будуть нижчі... А виявилось +- як і в Новій Лінії.:(

За іншою інформацією - ціни були в 1,5 рази нижче ринкових ( це для завлікухи)

завтра сам лічно перевірю :):P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розчарований :angry2: ! Я також думав що будуть ціни нижчі чим в новій лінії .А виявилось що на деякі будівельні матеріали ще вищі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був сьогодні там, як і думаю відсотків 80 народу на *екскурсіїї*, ціни +-

загалом враження непогані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про відкриття пишуть навіть на http://www.24tv.com.ua/programs/5/93/49172

прям така новина куди там

але ніде немає адреси, я як постороння особа до сих пір не знаю де він знаходится

великий - муркетологам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що НЛ, що епіцентр, працюють по однаковій схемі. Що такого є в НЛ, що її салоном назвали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про відкриття пишуть навіть на http://www.24tv.com.ua/programs/5/93/49172

прям така новина куди там

але ніде немає адреси, я як постороння особа до сих пір не знаю де він знаходится

великий - муркетологам

а чого "навіть"? просто на правах реклами. 24 співпрацює з Епіцентром, так шо нічого дивного.

адреса на всіх бігбордах з рекламою Епіцентра, хоча вона нічого не дасть. якшо "на пальцях пояснювати", то гіпермаркет розташований по ліву сторону від виїзду з Луцька на Рівне (кільце), де поворот до "Лагуни"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маршрутка 9-а тепер їде на Ліпіни не по Теремнівській, а по Об"їзній, тобто проїжджає біля "Епіцентру".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про відкриття пишуть навіть на http://www.24tv.com.ua/programs/5/93/49172

прям така новина куди там

але ніде немає адреси, я як постороння особа до сих пір не знаю де він знаходится

великий - муркетологам

диву даюсь читаючи ваші коменти: звичайно новина, тому як мережа Епіцентр всеукраїнська і відкриття будь-якого регіонального маркету Епіцентр - це подія українського масштабу. Чи можливо ви незнаєте про Епіцентр??? доречі у Києві їх 3, а на рахунок цін то Нова лінія і Епіцентр конкуренти, і ціни у них звичайно будуть різнитися. Масштаби обох цих проектів різні: перше це за площею. Один Епіцентр це дві як мінімум Нові Лінії :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побував в Епіцентрі,ціни невразили,більш не поїду,далеко і незручно добиратися.Лише одна маршр.9а.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один Епіцентр це дві як мінімум Нові Лінії :smile-zachot:

все залежить не від площі а від якості обслуговування, кваліфікованості персоналу, асортименту товару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все залежить не від площі а від якості обслуговування, кваліфікованості персоналу, асортименту товару.

согласен.потому как Наш Край например на Чернышевского на ларек с жвачками не тянет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...більш не поїду,далеко і незручно добиратися.Лише одна маршр.9а.

Мені здається що періодичність доїзду до Нової Лінії маршрутками 31 і 47 не частіша, а може і навпаки ніж 9а до Епіцентру. Хоча можу помилятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається що періодичність доїзду до Нової Лінії маршрутками 31 і 47 не частіша, а може і навпаки ніж 9а до Епіцентру. Хоча можу помилятись.

Не обов"язково 31 чи 47, масса маршруток йде на Ковельску до Приладобудівного а там рукою подати. Та і від Драмтеатру недалеко - можна по дорозі і природою помилуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побувала вчора в Епіцентрі - враження супер :g15: , вибір величезний, обслуговування також гарне, але щодо цін, то на продукцію, якою ми цікавились, один до одного такі ж як в Новій Лінії. А ще сподобалось те, що на території є кафе, де можна перекусити або ж просто випити кави/чаю. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще сподобалось те, що на території є кафе, де можна перекусити або ж просто випити кави/чаю. :ok:

кстати о перекусе. он организован по принципу совковой столовки, выбор блюд и их качество где-то на уровне "кафе Пирожковая" восьмидесятых. но там хотя бы рукомойник был внутри кафе, а не за полкилометра :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу зрозуміти, чому в Епіцентрі немає побутової техніки?

Площа велика, можна було б продавати щось накшталт теліків, домашніх кінотеатрів

Так, це не їхня спеці-я, але все таки, стоворили б дочірню компанію )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу зрозуміти, чому в Епіцентрі немає побутової техніки?

Площа велика, можна було б продавати щось накшталт теліків, домашніх кінотеатрів

Так, це не їхня спеці-я, але все таки, стоворили б дочірню компанію )))

будівельно-господарський гіпермаркет? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу зрозуміти, чому в Епіцентрі немає побутової техніки?

Площа велика, можна було б продавати щось накшталт теліків, домашніх кінотеатрів

Так, це не їхня спеці-я, але все таки, стоворили б дочірню компанію )))

да,а ночью,пока пустует автостоянка,могли бы продавать машины и вертолеты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завітав у неділю у пошуках заміни бойлера. Зашибісь коли інет на телефоні. В магазині GORENJE GBFU 80 E біля 1750 грн (доставку і встановлення магазин не здійснює), а в розетці.юа 1400 (навіть з доставкою у виграші).

А мусорні пакети по 31 грн за 160 літрові :blink:

Наф такій ацтой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...