Перейти до змісту

Акции и скидки в магазинах Луцка


lumax

Рекомендовані повідомлення

Що ж це за ікра по 29,95? Не ризикнула б купити.

Я ризикнув. Там і форель по 64 грн/кг, думаю справа у величині закупівельних цін такого монстра, як Фоззі.

Fozzy Group – одна из крупнейших торгово-промышленных групп Украины. Торговля продуктами и товарами для дома - супермаркеты «Сільпо», оптовые гипермаркеты Fozzy, «магазины у дома» «Фора» и «Буми»

post-1956-0-74362500-1322850491_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 731
  • Створено
  • Остання відповідь

Есть фирменные вещи SAVAGE по хорошим ценам. Скидки от 20% до 70% от цены в магазине. Кому интиресно, тут - =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

камради, десь хтось бачив акції на мп3-плеєри? чи де їх найбільший вибір? хочу на Миколая привітати малого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки сьогодні з 20.00 до 23.00 товари за ціною виробника у Фокстроті!!!!!!!!!!!!!!!!!

Хмм цікава акція, магазин працює за графіком

Пн-Пт 10:00-20:00

Сб 10:00-19:00

Нд 11:00-17:00

А як скористатись? Знайшов акцію на їхньому сайті

UPD Дзвонив на гарячу лінію, кажуть що магазини працюють сьогодні до 23:00 і акція розповсюджується на вибрану групу товарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у Фокстроті, знижки були від 20 до 25%, людей тьма, на касах черги, отаке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для власників смартфонів на Android, або iOS (iphone) існує безкоштовна програмка під назвою KeYRing

Тримає у собі всі штрихкодні картки на знижки, має можливість синхронізовуватись з сайтом програми.

Камера фотографує картку, розпізнає штрихкод та зберігає у собі, а також завантажує на сайт.

Таким чином, усі учасники борди можуть мати один спільний аккаунт на keyringapp.com, тобто усі, хто пропише собі цей аккаунт у програмі - буде мати актуальний синхронізований каталог знижок Луцька.

Сторінка завантаження.

key_ring.jpg

Щодня користуюсь нею у супермаркеті Вопак. Ніяких проблем з касирами не виникає.

Ну як, створили спільний аккаунт? Я теж хочу, як буде інтернет в телефоні - закину знижки НашКрай І Фуршет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні і завтра в магазині одягу TOP SECRET на пр.Волі знижка 30% на жіночі кофтинки і штани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для власників смартфонів на Android, або iOS (iphone) існує безкоштовна програмка під назвою KeYRing

Тримає у собі всі штрихкодні картки на знижки, має можливість синхронізовуватись з сайтом програми.

Камера фотографує картку, розпізнає штрихкод та зберігає у собі, а також завантажує на сайт.

Таким чином, усі учасники борди можуть мати один спільний аккаунт на keyringapp.com, тобто усі, хто пропише собі цей аккаунт у програмі - буде мати актуальний синхронізований каталог знижок Луцька.

Хто цим користується , з касирами проблем нема? Як їх переконати сканувати смарт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В МЕТРО лимони 5грн./кг.

Акція на лимони сьогодні останній день. Далі з 20 по 22 грудня - цибуля по 0,99 грн. З 23 по 25 грудня - апельсини по 6,99 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня, например, половина карт - магнитные, а они в эту программу никак не подходят к сожалению..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, в метро без картки клієнта уже нікого не пускають, як раніше..

можливо хтось знає певні години, коли немає тієї тітонькі перед входом?

уже 2 раза так лоханулись, але один раз повезло

підкажіть будьласка хто що знає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Епіцентрі на Деко -25%

Епіцентр- знижки до 75% на 40000 товарів.

Сьогодні їду купляти акумулятор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...