Перейти до змісту

Акции и скидки в магазинах Луцка


lumax

Рекомендовані повідомлення

Хто що знає про магазин взуття ТОП-центр, чи бувають у них акції, розпродажі і коли? дякую.

у неділю 19,12,10 стартував Різдвяний розпродаж.Ціни знижено до 50%. Акція триватиме до 10,01,11

я маю знижку на їхнє взуття, на день народження знижка -25%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 731
  • Створено
  • Остання відповідь

Тоді беру свої слова назад, я в цей магазин заходжу і купую там взуття регулярно і на Волі і в Юванті, а про розпродажі не знала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мої друзі купляють по моїй знижці задоволені. Якщо комусь треба даю номер своєї картки (273123) картка накопичувальна, зараз там вроді 5-7% непамятаю може й більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани! цікавить ваша думка. Планую відкрити в торговому центрі магазин одягу та взуття (чол/жін/дит ) відомої шведської марки H&M. В Україні, нажаль, її можна купити тільки на секонді((( . Речі дуже гарні, практbчні і середньої цінової політики. Хочу дізнатись з вашою допомогою наскільки акутальнbм буде такий товар в нашому обласному центрі. каталог можна подивитись на сайті HM.com

дякую за коментарії та цінні поради.

радив би відкрити, для початку, окрему, власну тему, а не засмічувати цю.

я не планую місяцями обговорювати цю тему. мені важлива думка саме в даний момент...адже планую реалізувати задумане найближчим часом. пробачте якщо заважаю....

купили недавно малим платтячка H&m. маємо ще речі цього бренду, якістю Дуууууууже задоволені. звичайно, що купували б, за демократичними цінами звісно ж))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 В Юванті на другому поверсі в ювелірному (Львівське золото) - 20% знижки, в Діаманті -5-10%. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Гарні знижки в магазині Colin's на пр.Волі, правда, більше сподобався асортимент чоловічого одягу, а не жіночого.

В TOP SECRET теж є речі за зниженими цінами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла смс-ка і бачила, що обклеюють вітрину "Фокстроту":

20-30.01.11 - знижка до 35%.

Зайшла - глянула: на тому, що мене цікавить висить табличка 5% :blink:

Де є 35 не дивилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

низькі ціни на дитячий одяг в магазині ZARA PUNTO біля польського консульства. є трохи і жіночого одягу, але вибір не дуже великий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про скідкі у драг ділеров ніде не чути ?

Цікавить сорта Марь Іванни - Хейз, Бубл Гам, Вайт Відов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У з"язку із закриттям, розпродаж за суттєвими знижками чоловічого і жіночого одягу та взуття в магазині "ORANGE" що по вул. Кравчука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них розпродаж у зв"язку із закриттям вже близько року.

Заходила півроку тому - якась страшненька літня туніка продавалась приміром за 230 грн., поруч закреслена ціна була 260 грн. Отакий розпродаж.

Хоча, можливо, вони зараз дійсно влаштували розпродаж, а не його імітацію. Завтра перевірю :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Розпродаж зимового одягу та аксесуарів в магазині туристичного спорядження " Альпініст" На все знижки 20%!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Остаточний розпродаж зимової колекції одягу та аксесуарів в магазині "Альпініст" :g15:

*ОДЯГ -30% ;

*ШАПОЧКИ, РУКАВИЧКИ -20% ;

*ШОЛОМИ, МАСКИ -20%;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був в магазині Stock пр-т Молоді, 14 вихід на соборності біля Приватбанку знижки 50%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до 8 березня в "Епіцентрі" у відділі Деко знижка 25%

Там ще з відкриття 25% знижка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В магазині "Ентер", на Лесі Українки, 8 березня продаватимуть жінкам увесь асортимент комп'ютерної техніки за гуртовими цінами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8-го вони працюватимуть? Чи малось на увазі до 8-го березня? Коли саме діють знижки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8-го вони працюватимуть? Чи малось на увазі до 8-го березня? Коли саме діють знижки?

Працюватимуть 8 березня. За гуртовими цінами продаватимуть усім жінкам саме 8 березня. Банер на сайті вгорі розміщено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В DЦ акція на продукцію L'OREAL (як і по догляду за шкірою так і декоративну косметику). При покупці трьох будь-яких товарів L'OREAL, один з вибраних (найдешевший) оцінюється в 1 коп.

Ну і на туш теж акція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

До четверга в м-ні "Файна лаха" (40-й, навпроти Салюта) діє знижка 10%, якщо набираєш на 300 грн. і участь у розіграші сертифіката на 200 грн., якщо набираєш від 50 грн. Сам по собі магазин недорогий, ціни навіть нижчі ніж на Варшавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...