Перейти до змісту

Акции и скидки в магазинах Луцка


lumax

Рекомендовані повідомлення

На жаль, в метро без картки клієнта уже нікого не пускають, як раніше..

можливо хтось знає певні години, коли немає тієї тітонькі перед входом?

уже 2 раза так лоханулись, але один раз повезло

підкажіть будьласка хто що знає)

Вчора там був, дівчина на вході сиділа, про картку не запитувала, хоча вона в мене є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 731
  • Створено
  • Остання відповідь

На жаль, в метро без картки клієнта уже нікого не пускають, як раніше..

можливо хтось знає певні години, коли немає тієї тітонькі перед входом?

уже 2 раза так лоханулись, але один раз повезло

підкажіть будьласка хто що знає)

В обідню перерву вона відлучається. Якось 40 хв прийшлося чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знижки в Епіцентрі - так собі, від балди розставлені, на певні одиниці серед категорій товару, наприклад автомобільні - дисконт на мануали, електроінструмент - на пару моделей шуруповертів, також бачив дещо зі слюсарного інструменту зі знижкою...Правда це носить скоріше заманушно\психологічний ефект, де скажімо спочатку накручується 1/5-1/3 від звичайної ціни, а потім вражаючі - 30%.

ну і ключові дві буковки до хх %, захотіли - написали 75, так можна і 158, 567 і тд.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знижки в Епіцентрі - так собі, від балди розставлені,

Ну не знаю,як кому.Для прикладу: ніж фінський поплавок-30грн,акумулятор Іста 60-ка-472 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KeYRing

login: [email protected]

pass: board.lutsk.ua

всьо притихло?

25 карток є.

Добавив Адреналін - 20%, Соло - хз, Сільпо - навряд чи хто буде користуватись, бо це накопичувальна, буду дома додам Гранд Персони - 10%, хоча в декого з форумчан там має бути 15, а може і 20%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Новий ринок" на ГПЗ. Ряд 7. Розпродаж спортивного одягу та взуття з магазину "Ліга спорт", того що був в цумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пропоную повидаляти з програми всі картки Сільпо (тому що не потрібно бути паразитом і за чийсь рахунок набивати собі бали, тим більше шо для користувачів ніякої користі) і от сьогодні попробував картку нашого краю, ніякої знижки, тому думаю тоже на видалення. Потрібно зробити систему карток зі знижками для всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова лінія, Наш край, Сільпо - накопичувальні, навіщо вони в тій програмі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді повидаляй всі сільпо, наш край та гурман і всі решта накопичувальні картки, шо буду мати буду заливати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наш край я додав стару картку яка дає знижку в експресах - там є помарка - експрес.

і ця стара картка якраз ні разу не накопичувальна.

Згоден. Але нові - накопичувальні. І взагалі, в "Краю" із картками трохи бардак робиться, то діє в конкретній точці, то не діє, старі із справжньою знижкою настійливо радять перевести на нові тощо. Шанують клієнтів :_15: .

P.S. Програма KeyRing мені особисто цікава на перспективу :0040: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видалив "лишні" картки. Наш Край лишив дві штуки, одна та, що енді додав і ще якась, можливо також зі знижкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зможу добавити картку вбивши цифри штрих-коду вручну, бо не маю смартфона? Укрювелір -2% цікавить? Ще є картка з "Барвінка", що на Конякіна, що там на ній - х.з.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зможу добавити картку вбивши цифри штрих-коду вручну, бо не маю смартфона? Укрювелір -2% цікавить? Ще є картка з "Барвінка", що на Конякіна, що там на ній - х.з.

Зроби фото і прикріпи сюди, спробую таким чином просканувати і добавити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у Вопака хіба не накопичувальна тоже?

По всіх знайомих буду збирати картки)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще було б добре поряд з карткою писати розмір знижки. Бо в тому ж фокстроті наприклад знижка може бути і 1,5 % і 3 %, і 7%. Відповідно, хто заливає картку з більшою знижкою - видаляє попередню )). Буду біля сканера - закину ATL -10%, ТОП центр -5%, але ще 1000 грн і буде -7, картку ювелірного магазину АДАМАС в Львові, є ще Ліга спорт, але там не штрихкод, а номер просто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Тамтамі сьогодні з 16 (17?) і ніби як до 20-ї (не уточнював на касі) "вИбросілі" мандарини по 7,50грн і яйця по 6,90 грн. Мандарини солодкі, яйця ще не жарив :)

І бачив там же мартіні літрове по 85 грн... Вичьоркую - вище про це писалось :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще було б добре поряд з карткою писати розмір знижки. Бо в тому ж фокстроті наприклад знижка може бути і 1,5 % і 3 %, і 7%. Відповідно, хто заливає картку з більшою знижкою - видаляє попередню )). Буду біля сканера - закину ATL -10%, ТОП центр -5%, але ще 1000 грн і буде -7, картку ювелірного магазину АДАМАС в Львові, є ще Ліга спорт, але там не штрихкод, а номер просто

І мабуть пора в окрему тему від'єднуватись

п.с. Хто такий Юрій Матвійчук?

"Welcome, Юрій Матвійчук"

п.с. 2 Вже є така, майже підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, в метро без картки клієнта уже нікого не пускають, як раніше..

можливо хтось знає певні години, коли немає тієї тітонькі перед входом?

уже 2 раза так лоханулись, але один раз повезло

підкажіть будьласка хто що знає)

Взагалі то до Нового Року пускають усіх, навіть без картки клієнта. І пробивають на т.з. денну катрку. А тітоньки на вході немає з 13 до 14 год. і після 18 год. там тільки охоронець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. Хто такий Юрій Матвійчук? "Welcome, Юрій Матвійчук"
Це я. Випадково натиснув кнопочку фейсбука і воно синхронізувало дані, а як видалити назад не знаю :_08:

Вже видалив, точніше змінив на board lutsk, а вот фото не пропадає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди а про що це ви говорите,сьодні те закину,а я те?які це ви штрих коди закидуєте?можна детальніше?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як касири відносяться до того, коли їм тикаєш телефон зі штрихкодом на екрані? І як самі комп"ютери відносяться до цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди а про що це ви говорите,сьодні те закину,а я те?які це ви штрих коди закидуєте?можна детальніше?)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Для власників смартфонів на Android, або iOS (iphone) існує безкоштовна програмка під назвою KeYRing

Тримає у собі всі штрихкодні картки на знижки, має можливість синхронізовуватись з сайтом програми.

Камера фотографує картку, розпізнає штрихкод та зберігає у собі, а також завантажує на сайт.

Таким чином, усі учасники борди можуть мати один спільний аккаунт на keyringapp.com, тобто усі, хто пропише собі цей аккаунт у програмі - буде мати актуальний синхронізований каталог знижок Луцька.

Сторінка завантаження.

key_ring.jpg

Щодня користуюсь нею у супермаркеті Вопак. Ніяких проблем з касирами не виникає.

Ну як, створили спільний аккаунт? Я теж хочу, як буде інтернет в телефоні - закину знижки НашКрай І Фуршет

KeYRing

login: [email protected]

pass: board.lutsk.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додала @Вухо.ком -10%, супермаркет НАШ, EGOїсти (Челентано).

Підкажіть, будь ласка, чим відрізняються дві картки СолоПіци і 2 картки Вопака і 2 Адреналіна (біля 3-ї вказано, щоправда, -20%)? І нащо там Watsons, якщо вона накопичувальна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...