Перейти до змісту

Акции и скидки в магазинах Луцка


lumax

Рекомендовані повідомлення

Вчора купували в ПАККО на Ковельській сік JAFFA Selekt 2 л- 10 гривень,смачний,термін придатності нормальний.Є яблучний і томатний!А от морозиво там купувати не варто- майже все прострочене,є навіть РАРИТЕТНЕ-2010 року виготовлення!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 731
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора купували в ПАККО на Ковельській сік JAFFA Selekt 2 л- 10 гривень,смачний,термін придатності нормальний.Є яблучний і томатний!А от морозиво там купувати не варто- майже все прострочене,є навіть РАРИТЕТНЕ-2010 року виготовлення!!!

Дійсно 2л? І яка кількість була (хочу знати чи варто пройтись).

:0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не схавало штришкод у сільпо :(

Програма не прийняла чи в магазині облом?

сканер не схавав пачємуто

в продавщиці очі були круглі, но нє протєстовала

не схавало штрих-код з Key Ring в Стоп-кадрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора купували в ПАККО на Ковельській сік JAFFA Selekt 2 л- 10 гривень,смачний,термін придатності нормальний.Є яблучний і томатний!А от морозиво там купувати не варто- майже все прострочене,є навіть РАРИТЕТНЕ-2010 року виготовлення!!!

Дійсно 2л? І яка кількість була (хочу знати чи варто пройтись).

:0153:

Так! Дві години назад була,то залишилося десь приблизно 10 спайок і тільки томатного,але дуже смачний!А ще є відра пластмасові на 10 літрів по 6 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з першого квітня в Епіцентрі "садовий бум" - обіцяють хороші знижки на рослини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "ПростоМаркеті" що на Ветеранів акція , при покупці на суму від 50 грн. дають наліпку в спеціальну книжечку , набрані наліпки (від 10 шт.) можна використати при покупці подушок чи ковдр woolfield sunrise з наповнювачем з овечої шерсті зі знижкою 50%.

Цікаво , це реально акція та знижка чи маркетинговий хід по продажам подушок? В неті таких не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Купуючи 2 пляшки австралійського вина Jinda-lee в Wine Time, на другу - 50% знижки!

P.S. Пропозиція дійсна до 9 травня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Північному ринку бутик Гардероб, в зв"язку з відкриттям 5.05 знижки 20%. Молодіжний одяг. Знаходиться з внутрішньої сторони нових бутіків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "ПростоМаркеті" що на Ветеранів акція , при покупці на суму від 50 грн. дають наліпку в спеціальну книжечку , набрані наліпки (від 10 шт.) можна використати при покупці подушок чи ковдр woolfield sunrise з наповнювачем з овечої шерсті зі знижкою 50%.

Цікаво , це реально акція та знижка чи маркетинговий хід по продажам подушок? В неті таких не знайшов.

Назбирав 10 таких наліпок ,але купляти подушку передумав . Може комусь треба , віддам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Північному ринку бутик Гардероб, в зв"язку з відкриттям 5.05 знижки 20%. Молодіжний одяг. Знаходиться з внутрішньої сторони нових бутіків.

відвідувала цей магазинчик в день відкриття.

асортимент сподобався,купила 2 сукні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж невтрималась, купила три футболки, ну дюже сподобались :g15: , до речі в них на бутіку написана адреса інтернет магазину, казали що там буде дешевше, нажаль адреси незапам'ятала, треба слідуючий раз піти і записати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж невтрималась, купила три футболки, ну дюже сподобались :g15: , до речі в них на бутіку написана адреса інтернет магазину, казали що там буде дешевше, нажаль адреси незапам'ятала, треба слідуючий раз піти і записати.

www.garderob.co.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

www.garderob.co.ua

Мені дуже "наравляцця" чоботи гумові з "натурального каучуку" за 630 рублів - це ще й зі знижкою 18%!.. *sarcasm*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

www.garderob.co.ua

Мені дуже "наравляцця" чоботи гумові з "натурального каучуку" за 630 рублів - це ще й зі знижкою 18%!.. *sarcasm*

Окрім того назва магазину з****ена вкрадена :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі в них на бутіку написана адреса інтернет магазину, казали що там буде дешевше

Якщо врахувати, що платя, яке в їхньому ж інет-магазині вартує 140 грн., в магазині 240 грн, то цінова політика в них досить цікава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще досить цікаво, що країна-виробник на деяких речах вказана Японія, Корея. ІМХО 100% Китай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті, я переглядав чоловічі речі, там вказано ці країни, зокрема в категорії розпродаж, наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tomagawk, правий.

за кІлька хвилин на сайті зрозуміло стало звідки у них шмот.

wholesale-dress.net і їм подібні вузькоокі магазини кількабаксового непотребу іменуємного стильно-модним одягом

сумно, що у місті і досі немає доступних та якісних речей :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ хочу нікого образити, та якість там на рівні усіх базарних "бутіків". Але реклами ми їм тут зробили)))) Я повелася і таки сходила туди)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ хочу нікого образити, та якість там на рівні усіх базарних "бутіків". Але реклами ми їм тут зробили)))) Я повелася і таки сходила туди)))

Дуже правильну рекламу зробили, я тепер точно не буду тратити час, щоб відвідати цей так званий бутік :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім доброго дня! Пишу від імені адміністрації магазина «Garderob», який так активно коментують на цьому форумі.

В першу чергу хочу всім подякувати як за позитивні так і негативні відгуки (в кожного своя думка і це його право).

Також хочу дати відповіді на деякі зауваження:

  1. «Крадена назва магазина» - в Україні існує десяток магазинів з такою назвою, але в кожного свій власний авторський логотип так само як і в нас. І тільки в однієї фірми, яка займається деревообробною промисловістю, вона офіційно зареєстрована.
  2. «Китайський одяг» - так, справді у нас є одяг китайського так званого «розливу», але весь він розміщений лише в інтернет-магазині (розділ «Распродажа») і ми тепер прекрасно розуміємо, що не варто було його брати (кожний вчиться на своїх помилках). Щодо іншого одягу то він на всі 100% зроблений в Україні, якщо ще точніше фабрики в м. Харків та м. Київ. Тим паче в інтернет-магазині та в каталозі, який знаходиться в магазині, чітко видно, що на фото не азіати!
  3. «Цінова політика» - я думаю всім відомо, що продаж через інтернет-магазин менш затратний ніж через звичайний магазин. Різниця в тому, що звичайний магазин платить за оренду торгової площі, з/п продавцям, послуги охорони, комунальні послуги і т.п.. Відповідно ціна товару в магазині вища ніж в інтернет-магазині при тому самому прибутку. Крім того, щоб замовити одяг через наш інтернет – магазин, Вам необхідно буде зачекати до 10 днів, поки ми доставимо дане замовлення зі складу виробника на свій. Також за доставку замовлення клієнту по місту Луцьку, необхідно буде викласти ще 30 грн. за послуги кур’єра. Доставку замовлень по решті території України виконує експрес-служба «Нова Пошта».
  4. «Безкоштовна реклама на форумі www.board.lutsk.ua» - так, обговорення на форумі нам робить безкоштовну рекламу, але цю рекламу робите нам Ви (хоча не завжди позитивну). А ми оцінюємо це обговорення як позитивний результат нашої роботи. Тобто про нас почули, у нас були покупці яким сподобався наш товар.
  5. «Гумові чоботи по 630 грн.» - просто дам адреси інтернет-магазинів, які продають аналоги, а далі судіть самі та робіть висновки: www. manierabootsusa.com, www.hunter-boot.com, www.shop-zakaz.ru.

Звертаємося до всіх учасників даного форуму, якщо Ви маєте зауваження чи пропозиції по роботі наших магазинів просимо також не забувати писати нам на електрону скриньку info@garderob.co.ua і ми в обов’язковому порядку будемо виправляти недоліки в своїй роботі та старатимемося задовольняти Ваші потреби.

З повагою керівник проекту «Garderob», Володимир Вознюк.

Моб. (099)377-50-58

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше стикнулася з грамотним поясненням і адекватною оцінкою відгуків. За що ДЯКУЮ!

-розширте асортимент не за рахунок Китаю

-врівноважте інтернет-ціни і реальні (гарні мережі магазинів ніколи не мають вищої ціни, аніж у інтернет-магазині), може статися так, що у вас будуть міряти, а замовляти в неті, 10 днів очікування погоди не робить, якщо річ подобається

-попрацюйте над персоналом (на прохання дати плаття мого розміру, відповіли, що мабуть влізу в 48, при тому, що 44 виявився якраз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...