Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

SunSeth, Вынь 7 7600 стоит на буке тошиба с октября. Эксплуатация бука довольно жесткая, как с перезарядом, так и разряженой в ноль батерей, но ничего подобного сказаному не заметил... :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто має Lite збірку даної вінди, де вирізані функції які не використовує пересічний користувач (типу медіацентр), але щоб можна було встановити з допомогою Update чи іншим способом українську мову? Прохання залити на фтп таку збірку, але тільки ту яку ви самі ставили собі чи знайомим, непровірені збірки не пропонувати, я і сам в неті такі можу скачати, якщо ставили якусь збірку, але установку видалили тоді ссилка на таку збірку вітається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от питання - де взяти бібліотеки .ocx для сабжу?

Зіткнувся із прогою, яка вимагає такі бібліотеки. Під ХР я їх знайшов (у зборках типу Огомор, звір..тощо, вони уже були зареєстровані).

Каг быть?

РОзібрався. Знайшов на сайті виробника вінди :) Файл richtx32.ocx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всю тему перечитывать долго, поэтому спрошу. Столкнулс с такой проблемой, поставил виндовс 7 на ноутбук. Ставил сборку, уже активированную, проверял на настольных пк, все гуд, поставил на ноут, требует активации (осталось 30 дней..), так вот, есть решение как активировать виндовс? Или крак рабочий именно под эту ситуацию?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всю тему перечитывать долго, поэтому спрошу. Столкнулс с такой проблемой, поставил виндовс 7 на ноутбук. Ставил сборку, уже активированную, проверял на настольных пк, все гуд, поставил на ноут, требует активации (осталось 30 дней..), так вот, есть решение как активировать виндовс? Или крак рабочий именно под эту ситуацию?

Разобрался уже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постійно виникає проблема синього екрану. Залізо нове, тільки куплене. Пробував уже декілька збірок Він7, ніде стабільно не працює.. вже незнаю що робити. Драйвера ніби всі офіційні, помилок в роботі заліза не видно при тестах... Може в когось є подібна проблема на "Сімці" ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не в оновленнях причина. Я ставив останні і ніяких синіх екранів в мене нема. Це швидше всього "нове залізо" не дуже справне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тих, в кого після останніх оновлень злетіла активація, робочий стіл став чорним і вінда пише всяку фігню, новий активатор http://zloeradio.org.ua/upload/7600_RTM_V8.0.exe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows 7: новая система активации с защитой от вредоносного ПО:

http://www.thg.ru/technews/20100212_152400.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а хто який набір кодеків використовує під Win7? Я зазвичай ставлю свіжий K-Lite Codec Pack, але зараз звернув увагу на Windows 7 Codec Pack, кажуть цей набір більш оптимізований саме під використання з Win7. Хтось їх порівнював? Сьогодні переставив з нуля систему, от і думаю -- який набір кодеків ставити. Важлива вимога -- безпроблемне відтворення HD файлів (mkv, 1080р, H.264).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставив K-Lite Codec Pack, відтворювало відео вроді нормально, була тільки проблема з BSPlayer"ом, але напевно це не від кодеків залежить

про Windows 7 Codec Pack перший раз чую, тому нічього сказати не можу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а хто який набір кодеків використовує під Win7? Я зазвичай ставлю свіжий K-Lite Codec Pack, але зараз звернув увагу на Windows 7 Codec Pack, кажуть цей набір більш оптимізований саме під використання з Win7. Хтось їх порівнював? Сьогодні переставив з нуля систему, от і думаю -- який набір кодеків ставити. Важлива вимога -- безпроблемне відтворення HD файлів (mkv, 1080р, H.264).

В мене стоїть даний набор кодеків....функціонує досить таки нормально і вітворення HD файлів (mkv, 1080р, H.264) тоже нормально... але мені більше подобається ці формати на 7-ці дивитися через VLC плеєр вот там точно жодних глюків...

П.С. В мене Windows 7 Codec Pack стоїть відразу.... це перші кодеки які я поставив на вінду..... проблем з відтворенням фільмів не було жодних такшо смело можеш їх ставити!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюсь Gom player. У нього власні кодеки, багато якісних шкурок. Та й оновлення завжди присутні. HD1080i, HD rip, dvx та усілякі інші удйть на ура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені Gom player не підходить -- в мене під Win7 крутиться MediaPortal, якому потрібні кодеки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоїть збірка 7100, активована на корпорацію ATI.

І тут появилось наступне повідомлення

post-6842-1267043812.jpg

це, що треба ставити 7600 тепер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька місяців користуюсь Win7codecs. Встановлюються і працюють без проблем.

Здається найсвіжіша версія Win7codecs 2.4.0 :

http://soft.softodrom.ru/ap/Win7codecs-p7671

А взагалі користуюсь довгий час KMP плеєром. Якісно відтворює практично всі відеоформати (mkv, DVD, avi і т.п.). І взагалі не потребує "зовнішніх" кодеків. Підключає їх автоматично лише за неможливості відтворення відео своїми "вмонтованими" кодеками. Версія kmp2.9.4.1435.dxva.23.12.09 без проблем встановлюється і працює під "7":

http://www.usde.ru/warez/portable/252758-k...d-portable.html

Окрім того під KMP є плагін для емуляції фільму в 3D:

http://warezbar.ru/soft/2480-kmplayer-so-s...nogo-filma.html

Хоча це всього лиш емуляція. :)

А "реальні" 3D фільми взагалі відтворює чудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натрапив на одному сайті на маленьку утилітку яка настроює Windows 7 під різні режими (служби), провірено лічно працює стабільно.Кому цікаво то скачати можна тут

Службы Windows 7

Утилита создавалась для личного пользования, поэтому взвесьте всё перед использованием. Утилита создавалась для настройки служб на максимальную производительность системы.

ere.png

Четыре варианта конфигурации служб Windows 7:

Windows 7 Стандартная

Windows 7 Облегчённая

Windows 7 Игровая

Windows 7 Минимальная

Запускать от имени администратора.

На скришнотах показано какую конфигурацию служб можно сделать с помощью этой утилиты. Те кто часто настраивает свой ПК знают смысл того что утилита делает, а новичкам лучше не использовать чтоб потом не писать глупых жалоб. У меня был слабый ПК и я всячески его настраивал на быстродействие, потом узнал что главную роль в производительности играют службы, это и подтолкнуло меня заинтересоваться службами. Поэтому я создал данную утилиту которая приводит системные службы в ту или иную конфигурацию ПК. Например захотел поиграть игры запускаеш игровую конфигурацию и ПК перезагрузится и системные службы будут оптимизированы под игровой режим. Например захотел запустить безопасный режим ПК выбираеш минимальный режим и ПК перезагрузится и системные службы будут оптимизированы по максимальному. Например захотел запустить облегчёный режим ПК выбираеш облегчёный режим и ПК перезагрузится и системные службы будут оптимизированы под режим который с моей точки зрения проиводительный и с интернетом и восще которым я пользуюсь повседневно. Например захотел поставить родные системные службы выбираеш стандартный режим и ПК перезагрузится и системные службы станут так как они заданы Microsoft Windows 7 professional это родные системные службы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих кому не подобається меню Windows 7 (Класичне меню Windows):

post-6972-1267087154.jpg

ClassicShellSetup.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, я взагалі ніяких кодеків не ставив. Всі фільми заграли з коробки. :)

і mkv файли по 10-20 гіг також? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...