Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

20-30-40 гіг MKV файли - в KMP player'і без проблем. 

Ще раз повторюю -- мені важливо відтворення таких файлів в будь-яких плеєрах (читай системою), а не Gom і KMP, які мають свої інтегровані кодеки. В мене на машині крутиться Media Portal, який працює лише з кодеками, прописаними в системі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь

Plum в мене KliteMegaCodecPack - щось передостаннє. Працює на ура.

Чим ти відтворюєш відео ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також ставлю Win7codecs, ще інколи проскакує назва цих кодеків Shark 007.Ставляться тільки на Win7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подскажите, пожалуйста, какую писАлку поставить под W7? А то моё неро7 матюкаеться при установке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подскажите, пожалуйста, какую писАлку поставить под W7? А то моё неро7 матюкаеться при установке

Я спробував Ashampoo Burning Studio 9. Сподобалось. Все є і "всього" 160 Мб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подскажите, пожалуйста, какую писАлку поставить под W7? А то моё неро7 матюкаеться при установке

Я спробував Ashampoo Burning Studio 9. Сподобалось. Все є і "всього" 160 Мб.

Я чомусь недолюблюю цю прогу - дуже вередлива до дисків. Після 40-90 сек може викинути лоток з диском. А після цієї проги Неро спокійно 90% цих дисків, нормально записує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі користуюся CDBurnerXP дуже класна прога і на 7-ці ідеально працює а важить всього трошки більше 5-7 мб ^_^ сама стабільна утиліта для запису яку я знаю вона в мене ще збоїв не давала не разу.... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20-30-40 гіг MKV файли - в KMP player'і без проблем. 

Ще раз повторюю -- мені важливо відтворення таких файлів в будь-яких плеєрах (читай системою), а не Gom і KMP, які мають свої інтегровані кодеки. В мене на машині крутиться Media Portal, який працює лише з кодеками, прописаними в системі.

Спробуй поставити , (відео)matroska splitter+ffdshow або СoreAVC+(аудіо), AC3Filter

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подскажите, пожалуйста, какую писАлку поставить под W7? А то моё неро7 матюкаеться при установке

А 9-ку? Я поставив 9-ту, але не повний комплект, а Lite збірку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подскажите, пожалуйста, какую писАлку поставить под W7? А то моё неро7 матюкаеться при установке

Nero 8 і Nero 9 працюють без проблем.

Nero 7 не тільки проблеми з установкою під Windows 7. Потім проблеми ще й з видаленням залишків програми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что, только у меня Nero 7 Ultra Edition нормально ставится и работает под "семёркой"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20-30-40 гіг MKV файли - в KMP player'і без проблем. 

Ще раз повторюю -- мені важливо відтворення таких файлів в будь-яких плеєрах (читай системою), а не Gom і KMP, які мають свої інтегровані кодеки. В мене на машині крутиться Media Portal, який працює лише з кодеками, прописаними в системі.

Сорі за KMP. :)

Знайомий під Media Portal без проблем дивиться "великорозмірні" MKV з кодеками Win7codecs. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужна подсказка. По опыту использования "семёрок" - какая лучше?

Какую поставить? Чтобы не заморачиваться с активациями? И чтобы обновления качались нормально? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з цією ще жодної трабли не було.

І обновлення приходять постійно й валідацію проходить без проблем.Активовується під час установки.Сама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что, только у меня Nero 7 Ultra Edition нормально ставится и работает под "семёркой"? :)

А це вже цікаво. :)

Біля десятка моїх знайомих наступило на граблі Nero 7 Ultra Edition під Windows7. 

Я думав що ці "граблі" - безаперечний факт. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2bidzyura

m0nkrus сейчас стоит, но что-то его глюкануло на "нелицензионность" и после этого начались тормоза. Попробую переставить ещё раз :)

2BIKTOP1970

Могу скинуть для экспериментов инсталляшку. Стоит на двух компах и работает отлично :) Единственный глюк, что был замечен, WaveEditor (или кто он там) не хотел сохранять обрезанные в нём файлы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть уже m0nkrus версия 10, там пофиксена "проверка на лицензионность" этим новым обновлением от м-софта.

Гм..,у мене і зараз з цим проблем немає..,дай ссилочку де бачив 10-ку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2BIKTOP1970

Могу скинуть для экспериментов инсталляшку. Стоит на двух компах и работает отлично :) Единственный глюк, что был замечен, WaveEditor (или кто он там) не хотел сохранять обрезанные в нём файлы.

Дякую! Але якось "спригувати" на 7-му версію вже немає бажання.

Тим більше, що і "залізо" дозволяє літати занадто розжирілому 8-му NERO. :)

А от 9-те - справжній тормоз. :)

Навіть не здогадуюсь, під які компи воно писалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшов смачний Screensaver :rolleyes: Приємна штука... :ahuet:

Да, класний скрінсейвер. В мене від нього панель задач пропадала :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо комусь стане в нагоді. Корисні поради по Windows 7:

http://portable-make.blogspot.com/2009/11/windows-7.html

http://habrahabr.ru/blogs/windows7/80098/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на компі створений користувач з батьківським контролем. Але я ніяк не можу відкорегувати той контроль. Не підскажете як це зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...