Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

ТА я вже позаводив юзверів однакових на обох компах. Ніпамагає. Всеодно пита парол. :dont:

З.І. Мо я троха не так виразився, Він 7 на Він2К вообше не пускає. Тупо пита парол, но авторизація не проходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь

ТА я вже позаводив юзверів однакових на обох компах. Ніпамагає. Всеодно пита парол. :dont:

З.І. Мо я троха не так виразився, Він 7 на Він2К вообше не пускає. Тупо пита парол, но авторизація не проходить.

Юзерів для саме для цього взгалі не заводив.

Тільки що провів експеримент в локалці. Є комп з Він2К на який раніше з під компа з Він7 не заходив. Спробував. Запитало Логін та пароль. Ввів від балди логін і пароль - "1111". Все тепер Ок. І заходить і друкує на принтер підєднаний до компа з Він2К. Поскільки встановив опцію "запамятати", то тепер вже не запитує ні логіна ні пароля. 

На компі з Він2К немає активованих інших юзерів окрім "гість". Комп грузиться автоматом з правами адміна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Після інсталяції pragma, (хоча раніше теж було і без прагми) коли пересуваю вікна то саме вікно не рухається а тільки прозора рамка навколо нього, причому якщо відпустити цю рамку, на її місце переміщається вікно.

post-9010-1284734218,07_thumb.jpg

Як зробити по звичному? В налаштуваннях не знайшов, чи не там шукав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підскажіть будь-ласка де є нові активатор для ОС, а то старі вже не діють, а в гуглі дуже довго шукатию.

Сенкс за лінкі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній що у мене працював - Windows7activator.rar

Вміст архиву розпакувати на робочий стіл, і ехе запустити від адміна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла проблема.На компі дві вінди ХР,замість однієї поставив "7".Як зайти в іншу?"7" запускається без вибору:blink:

Поможіть будьте добрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла проблема.На компі дві вінди ХР,замість однієї поставив "7".Як зайти в іншу?"7" запускається без вибору:blink:

Поможіть будьте добрі

шукай тут

Там..,якщо ставив на активний диск то тоді затерся менеджер загрузок,тра було мати бекап для редагування,короч, почитай дізнаєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим як встановлювати почитайте обговорення ......

Русский человек читает инструкцию только тогда, когда точно понял, что поломал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 7 місяців потому...

паділіться "вітамінами" для 7сп1 blink.gif

Сам користуюсь цим Chew-Wga.

Запускати з-під адміна.

CW.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...