Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

Народ, стикувся я з такою проблемою - Юзаю 7ку вже більше року, а вчора почали вибиватись наступні повідомлення

9f96f47a2d30.jpg

Але активація не злетіла!!! В властивостях системи показує, що все активовано і працює нормально!!!

1ba9a82be2b1.jpg

Шо це може бути за фігня і як її лікувати? Може хто стикався?! Переставляти систему не дуже хочеться, бо потім багато настроювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь

Є в неті купа активаторів.

А взагалі - купи собі (за пиффко) образ білої вінди в когось, в кого на роботі корпоративка. Чи щось подібне. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, стикувся я з такою проблемою - Юзаю 7ку вже більше року, а вчора почали вибиватись наступні повідомлення

..

Суть певно у тому, що встановлена бета або реліз кандидат і так чи інакше МС не передбачає такі системи для постійного використання.Натисніть Win+R та введіть winver . Якщо в вікні буде написано збірка не 7600 чи 7601 то тоді єдине рішення перевстановлення на RTM білд 7600 чи 7601(SP1). Ось і все а активатор провірений - Loader Extreme Edition

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, стикувся я з такою проблемою - Юзаю 7ку вже більше року, а вчора почали вибиватись наступні повідомлення

..

Суть певно у тому, що встановлена бета або реліз кандидат і так чи інакше МС не передбачає такі системи для постійного використання.Натисніть Win+R та введіть winver . Якщо в вікні буде написано збірка не 7600 чи 7601 то тоді єдине рішення перевстановлення на RTM білд 7600 чи 7601(SP1). Ось і все а активатор провірений - Loader Extreme Edition

Пише 7601, але чомусь пробна версія... ((((

6228e98db90b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джек-Стрибунець, скачай активатор Windows Loader, відключи інтернет, запусти від імені адміністратора, встанови, перезавантаж систему. Вінда буде активована.

Якщо раптом не вийде, качни офіційний реліз Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Updated 7601 x86/x64 Ukr (15.05.2011) і після установки активуй вище згаданим активатором, або тим що скачаєш разом з образом (Chew7)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю таку саму проблему. ОС 7601 build, з білого образу встановлена. Трабл помітив коли стягнувся SP1 через windows update. Допоки не знайшов вирішення проблеми, але хоч знаю звідки взялась :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю таку саму проблему. ОС 7601 build, з білого образу встановлена. Трабл помітив коли стягнувся SP1 через windows update. Допоки не знайшов вирішення проблеми, але хоч знаю звідки взялась :)

От і в мене те саме!!!

Джек-Стрибунець, скачай активатор Windows Loader, відключи інтернет, запусти від імені адміністратора, встанови, перезавантаж систему. Вінда буде активована.

Якщо раптом не вийде, качни офіційний реліз Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Updated 7601 x86/x64 Ukr (15.05.2011) і після установки активуй вище згаданим активатором, або тим що скачаєш разом з образом (Chew7)

Дякую! Спробую ще так!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поборов проблему за допомогою Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.503, сперш видалив loader, потім видалив ключі і після перезавантаження зробив Trial Reset, зараз winver каже що я власник ліцензії на дану ОС :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов "корінь" проблеми!!! В мене просто стояв реліз кандідат SP1!!! Видалив його, активував вінду знов і через апдейт знов поставив SP1 - ВСЕ ПРАЦЮЄ!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю і я підказки. Є Samsung RV509. Є "сімка" 32 біта на ньому. І два вище рекламовані активатори "вибивають" чорний екран після спрацювання, мушу відновлювати попередню недоактивацію. І все. Перед тим BSOD від файлів ntkrnlpa.exe, iaStor.sys, halmacpi.dll, через що я вирішив заново активувати вінду, і ось "приїхали". Ідеї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея така - у вікні з Loader Extreme edition обрати метод активації як Enterprise Edition через KMS сервер. Також спробувати зробити Trial reset перед цим

Доречі розробник попереджує про можливі невдачі при роботі контролера SATA в SCSI режимах(AHCI, RAID)

І чи нічого не пишеться в списку попереджень в самому низу вікна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попереджень нема внизу. Тріал скинуто. В "просунутих" опціях перебробував дійсно все крім KMS сервера, щось йому не вірю ( і не користувався ніколи). "Чорна діра". Насторожують вищеописані BSODи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "просунутих" опціях перебробував дійсно все крім KMS сервера, щось йому не вірю
Дарма, я його для своєї ОСі пробував заюзати, нічо не ломане, вінда всі апдейти ставить і думає що активована на МС.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вчора стикнувся з такою проблемою, друг купив собі ноута Самсунга, попросив налаштувати... Поставив я йому оригінальний образ Win 7 SP1, все налаштував, а як дійшов час до активації - тут і полізли косяки... Запустив активатор (Windows 7 Loader eXtreme Edition), все пройшло нормально, а після перезавантаження ноут зависає!!! Доходить до "Загрузка системы" і все!!! Підкажіть як це виправити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я не знаю шо то за звєр такий Windows 7 Loader eXtreme Edition, особисто я роблю так:

1. Ставлю вінду з відключеним нетом.

2. Відразу після установки активую цією штукою (від імені адміністратора)

3. Ставлю драйвера

4. Підключаю нет, завантажую всі доступні оновлення

5. Налаштування системи під свої потреби.

6. :friday:

Скільки разів 7ку ставив, то завжди використовував вище згаданий активатор і ніяких проблем (як на ноутах так і на десктопах).

P.S. Спробуй може в "безопасному режимі" вінда загрузиться, а як ні, то перестав систему по моєму рецепту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора теж ставив оригінальний образ Win 7 SP1, активував Chew7, без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора стикнувся з такою проблемою, друг купив собі ноута Самсунга, попросив налаштувати... Поставив я йому оригінальний образ Win 7 SP1, все налаштував, а як дійшов час до активації - тут і полізли косяки... Запустив активатор (Windows 7 Loader eXtreme Edition), все пройшло нормально, а після перезавантаження ноут зависає!!! Доходить до "Загрузка системы" і все!!! Підкажіть як це виправити???

Я проблему цю вирішив лиш "даунгрейдом" осі. Вказане тут ще раз romzes пробував, теж не вантажилась система. Мій висновок - особливості нових ноутів Samsung не дозволяють коректно скористатись :dont: механізмами обходу ліцензійності "сімки". Принаймні іншого нічого не зустрічав. Якщо що - поправте і порадьте, а не :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумніваюсь що нічого не бере. KMS активація я думаю запросто..Також пробувати треба сертифікат встановлювати. Те саме зустрічав на атомних нетбуках при використанні перших існуючих версій Лоадера. найновіша версія зараз 3.503

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є диск D, треба "обмежити" на нього права доступу (в ідеалі, щоб користувач мав на ньому свою папку, з повним правом доступу, і заходив в неї через ярлик. а сам диск D відкрити не міг). Але не виходить, якщо навіть заборонити для D вміст папки / читання даних, то нічого не можна записати в самій папці, під користувачем, хоча на неї в нього повний доступ. Пробував різні комбінації дозволів, нічого не допомагає :( Підкажіть як правильно зробити, щоб працювало вище написане. Чи таке в принципі реалізувати не можна :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи краще для яких цілей тобі такий метод. Може є більш оптимальне вирішення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є диск D, треба "обмежити" на нього права доступу (в ідеалі, щоб користувач мав на ньому свою папку, з повним правом доступу, і заходив в неї через ярлик. а сам диск D відкрити не міг). Але не виходить, якщо навіть заборонити для D вміст папки / читання даних, то нічого не можна записати в самій папці, під користувачем, хоча на неї в нього повний доступ. Пробував різні комбінації дозволів, нічого не допомагає :( Підкажіть як правильно зробити, щоб працювало вище написане. Чи таке в принципі реалізувати не можна :unsure:

Якщо виставляєш права доступу до цілого розділу, то вони поширюються на всі папки на цьому розділі, не дивлячись на конкретні права для конкретної папки.

Отже в твоєму випадку краще для всіх інших папок на диску Д заборонити повний доступ для вказаного користувача, а залишити лише одну його папку. В такому випадку і ярлик не треба буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо виставляєш права доступу до цілого розділу, то вони поширюються на всі папки на цьому розділі, не дивлячись на конкретні права для конкретної папки.

А для чого тоді умова Застосувати до (Лише цієї папки, для цієї папки її підпапок і файлів....).

Отже в твоєму випадку краще для всіх інших папок на диску Д заборонити повний доступ для вказаного користувача, а залишити лише одну його папку.

Так і буде, якщо не знайду рішення. Але це знову треба кожній папці присвоювати права, плюс в самому розділі користувач може записувати, що йому заманеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

У мене глюки на сімці: зникли всі ярлики з робочого столу (запускаю з панелі задач), бібліотека не запускається і тотал висне.

При запуску бібліотеки видає помилку explorer.exe.

Пробувала все що тут, не допомогло.

В HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/WindowsNT/CurrentVersion/

Winlogon/ значення "Shell" саме еxplorer.exe.

Хтось з таким стикався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виндоус легче переставить, чем что то в ней чинить.Тем кто не любит частые реинсталы рекомендую загонять свежедевственую винду загнать в образ и при нужде откатывать....или работать в тени

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...