Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

Чув шо на сайті мікрософта десь до 10 січня має бути викладена бесплатна бета версія цієї операційної системи....Як думаєте її варто ставити? чи краще залишитись на старому доброму XP?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь
Якщо є бажання погратися - можна ставити. Якщо для роботи - я б не ставив.

а чому ти думаєш шо для роботи вона не піде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бесплатная бета...

этим все сказано...

читав шо це ніби 2 сервіс пек для вісти.... а викладають її раніше запланованого шоб народ швидше перейшов на нову ОС.... логічно шо гумно не будуть викладати, бо це все ж таки може вдарити по авторитету нової ОС...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є бажання погратися - можна ставити. Якщо для роботи - я б не ставив.

а чому ти думаєш шо для роботи вона не піде?

Бета , то отладочна версія , якщо ти хочеш ловити глюки на рівному місці, то вперед. ;)

в цій версії ще немає російскої мови ,проблеми з драйверами (підходять від вісти ), 30 днів працює (є можливість продовжити ще на 150), після бети , будуть ще реліз кандидати (пару штук ) а тільки потім реліз.

а по традиції ,як водиться в Майкрософт там тоже буде глюків не меряно, так що треба буде ждати хочаб першого сервіс паку .

для прикладу ХР нормально запрацював після другого сервіс паку , те саме з Вістою,традиція в них така :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К примеру у меня Виста работала отлично и без СП1 ;)

Может, это пагубная привычка к ковырянию в системе приводит к сбоям? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От пару недель назад опять таки снес Висто х64... НУ не улыбается мне система, которая в режиме простоя жрет 1,4Гб ОЗУ... Поставил ХР х64... 400 мег в памяти... НЕ, мне не жалко конечно, у меня 8Гб, НО... ХР пока что работает стабильней... а красивости мне ни к чему... Единственный минус - некоторый софт глючит, но для него есть виртуалки.

Шас вот наверно качну Виндовс 7, поставлю опять же на виртуалку... потестю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что пытался поставить какую-то версию Вин7 на старенький Фуджитсу-Сименс - а Винда мне заявила: проц не поддерживает 64-битные инструкции :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К примеру у меня Виста работала отлично и без СП1 ;)

Может, это пагубная привычка к ковырянию в системе приводит к сбоям? ;)

не повіриш , в мене ХР стоїть з 2005 без перестановок,качаються оновлення ,все працює ;)  , система видержала заміну материнок , процесорів , відеокарт, вінчестерів (клонувалась Акронісом) і не грама не глючить.

IMG533-1230993794.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що вона могьоть? З мультиядерними процами і гігасами оперативи вже давно можна живу італійську мову розпізнавать в realtime, а ці *sensored* все рюшечкі вішають і криві стандарти нам втюкують :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От пару недель назад опять таки снес Висто х64... НУ не улыбается мне система, которая в режиме простоя жрет 1,4Гб ОЗУ... Поставил ХР х64... 400 мег в памяти... НЕ, мне не жалко конечно, у меня 8Гб, НО... ХР пока что работает стабильней... а красивости мне ни к чему... Единственный минус - некоторый софт глючит, но для него есть виртуалки.

Шас вот наверно качну Виндовс 7, поставлю опять же на виртуалку... потестю...

В режимі простоя віста 64 жре 1,4Гб ОЗУ? Ти мабуть в вінді нічого не налаштовував, не виключав все зайве. В мене на вінварі чиста Business 64 їсть 457МБ :).

post-367-1230999392.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставив собі два дні назад таке щастя "Windows 7 beta 1"... правда толком ще не тестив... часу не було

post-141-1231000919.jpgpost-141-1231001266.jpgpost-141-1231001409.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От пару недель назад опять таки снес Висто х64... НУ не улыбается мне система, которая в режиме простоя жрет 1,4Гб ОЗУ... Поставил ХР х64... 400 мег в памяти... НЕ, мне не жалко конечно, у меня 8Гб, НО... ХР пока что работает стабильней... а красивости мне ни к чему... Единственный минус - некоторый софт глючит, но для него есть виртуалки.

Шас вот наверно качну Виндовс 7, поставлю опять же на виртуалку... потестю...

читав шо на цій ОС поставили якесь інше ядро MinWin, яке буде жерти набагато менше ресурсів ніж Віста...

до того ж пишуть шо вона буде підходити для ноутів....

читав шо вона піде і на комп*ютері з 1гб оперативної пам*яті з одноядерним процом....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо до глюків можу сказати, шо навіть пре бета цього віндовса деяким тестерам здалася вже майже готовою до випуску... хоча вже в неті багато беток але я все ж таки почекаю офіційної версії(думаю так буде надійніше)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SpiritMen, ну да... куда ж мне убогому винду то настроить :)

Вся фишка в том, что изначально оно жрало около 500-600 мег... Но после того как стянуло себе туеву хучу апдейтов и т.п. - наступила полная ж-па... Вот и спрашивается, а нафига мне система, которая сама себя апдейтами гробит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтверджую -- віста пам'ять жере як ненормальна.

post-51-1231011559.jpg

Ну, вигрузивши всі свої аплікухи я б звільнив ще метрів триста. Але гіг вона все ж займає стабільно. В мене 4 гіга опреативки, 32-бітна ОС бачить 3,25 гіга. Я пробував відключати своп, то бували випадки, коли віста вивалювалась через недостатню кількість вільної пам'яті. Треба було б доставити ще 4 гіга і перейти на 64-бітну ОС, але щось я поки боюсь такого переходу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви пробували вимикати службу Superfetch? В описі служби Superfetch пише "Поддерживает и улучшает производительность системы.", воно то прискорює роботу програм. Але якою ціною, ви не думали? Ця служба заганяє в оператіву всі програми, які ви часто використовуєте. Так в мене при включеній службі з 4ГБ пам'яті було вільно тільки 2Гб. Виключив, так відразу стало 3Гб вільно. І це тільки одна служба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну інколи краще пожертвувати пам'яттю, ніж відключати Superfetch, особливо якщо опреативки стоїть 3 і більше гіг і часто запускається/закривається велика кількість програм. До того ж різними твікерами можна добитись оптимальних параметрів Superfetch, або спробувати ось так:

1. Открываем Пуск - Выполнить и пишем там REGEDIT

2. Слева, в древовидном каталоге, жмем на [+] HKEY_LOCAL_MACHINE; далее переходим в SYSTEM, CurrentControlSet, Control, Session Manager, MemoryManagement, PrefetchParameters.

3. Справа, дважды кликаем на пункте EnableSuperfetch

4. Присваиваем необходимое вам значение:

0 полностью отключить Superfetch

1 включить Superfetch тогда, когда запущены программы

2 включить Superfetch при загрузке

3 включить Superfetch везде, где только можно, нужно и не нужно

5. Жмем ОК, закрываем редактор реестра и перезагружаемся.

Кстати, если Superfetch отключен, но вы хотите включить его для определенной программы, можно использовать в свойствах ярлыка программы следующую команду: /prefetch:1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читав шо на цій ОС поставили якесь інше ядро MinWin, яке буде жерти набагато менше ресурсів ніж Віста...

до того ж пишуть шо вона буде підходити для ноутів....

читав шо вона піде і на комп*ютері з 1гб оперативної пам*яті з одноядерним процом....

MinWin 40метрове ядро, яке дали поюзати якомусь університету. Обіцяли на нього надіти Він7 на кінцевих етапах розробки, але на разі подумують, що це доля наступної вінди, не сьомої.

Для ноутів буде підходити в зв'язку з тим, що менше ресурсів жре. Генератор таймера 15 мс, замість вістовських 1 мс, що значно знижує навантаження процесора, у вісти навіть при постої навантаження стрибкоподібно мінялось. Але можемо отримати чергову несумісність софта, який щойно всі через ніхачу скрегочучи зубами адаптували до вісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні поставив на віртуальну машину сабж... помітив цікавий момент... коли форматувала діск під себе зробила 1 розділ який потім виявився прихованим десь на мег 300 і все остальне на діск С:.. перші враження роботи на віртуалці досить приємні... шустренько стала і нормально працює в офісних прогах при виділених 512 мб мозгів...

Може дійсно МС зробить путьову ось на яку можна було б злізти з хр..

З.І. сподобалась нова панель задач, якщо її так можна назвати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що чути про нові білди 7006 і 7012? Якийсь з них ніби мав бути х64, ну і в них здається мали пофіксити траблу, через яку WMP12 при відтворенні в Win7 build 7000 псує mp3 файли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що чути про нові білди 7006 і 7012? Якийсь з них ніби мав бути х64

http://www.9down.com/Windows-7-Beta-1-64-bit-ISO-55520/

File Name: 7000.0.081212-1400_client_en-us_Ultimate-GB1CULXFRE_EN_DVD.ISO

Size: 3387009024 bytes 3.15 G

MD5: 773fc9cc60338c612af716a2a14f177d

SHA-1: E09FDBC1CB3A92CF6CC872040FDAF65553AB62A5

Platform: x64 (64-bit)

System Requirement: CPU: 2.0 GHz | RAM: 1 GB | HDD: 50 GB

Language: English

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже 10 днів як на 7-ці. Є трішки глюків, але то фігня. в простої гамає 400мб. МП3 файлів в мене не побило(я стер вінловс медіа плеєр). Оновлення качає. якщо софт якийсь не йде, є куча аналогів.

Вчора поставив х64. опери жре 800. і систему мою оцінила на -0,1 бал в порівнянні з х86. Задоволений.

З.І. Не крякайте бетку. Лізуть страшенні глюки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...