Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

так отож він в мене і був (і ще два інших), ним не міг переактивувати.

Але всеодно дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь

в мене в журналі пише, що 18.05.10 встановлено КВ971033. П'ять днів все нормально, а буквально дві години тому видало "ваша копія windows не є автентичною". Тепер чорний робочий стіл і напис в нижньому правому кутку.

І шо дєлать, таваріщі?

пс:

Зустрівся з такою проблемою вчора, але нічого сташного все виправляється швидко і безболісно за допомогою Chew_WGA_0.9.Рішення дуже просте:запуск від імені адміністратора і instal.Перезагрузка і все як раніше.Кому треба шукайте на ftp.lm.lutsk.ua Soft.

каже Avira що це зла програма :0001:

В мене теж Avira AntiVir Premium Security Suite 9.0.0.78 Russian, проблем не виникало. АЛЕ!!! Після того, як поставив цю програму, то перестала оновлюватись вінда. Автор, який виклав прогу, сказав що все в нього працює, а в мене вже тиждень отаке пише

post-7443-1274564193,1_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те і означає. Не має щодня оновлюватися. В мене ось останнє оновлення за 11.05..налаштовано на автоматичне встановлення всіх важливих. Оновлення цей кряк не блокує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене останнє оновлення за 21.05.10. То може все-таки той "кряк" блокує оновлення? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те і означає. Не має щодня оновлюватися. В мене ось останнє оновлення за 11.05..налаштовано на автоматичне встановлення всіх важливих. Оновлення цей кряк не блокує.

не знаю яка в тебе вінда, а в мене оновлювалась

post-7443-1274570115,68_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене останнє оновлення за 21.05.10. То може все-таки той "кряк" блокує оновлення? ;)

цікаво...я взяв, видалив два оновлення: 1.KB971033, 2.КВХХХХХ (не обовязкове). Якщо мислити логічно, після видалення оновлень,пошук нових має знайти їх знову і запропонувати поставити. ...знайшло тільки KB971033...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

стандартний засіб перегляду зображень windows чомусь затоновує зображення... Що це може бути і як його виправити? :unsure:

post-6285-1275772818,91_thumb.png

post-6285-1275772819,67_thumb.png

post-6285-1275772820,39_thumb.png

post-6285-1275772821,08_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стандартний засіб перегляду зображень windows чомусь затоновує зображення... Що це може бути і як його виправити? :unsure:

я поставив Picasa від гугла... працює набагато швидше за майкрософтовський аналог і зручніша ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема з білим кольором через кольорову гаму. Виберість в настройках "Управління кольором" якусь іншу гаму і все буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

После обновления винды, слетела активация. Какой кряк подойдет? Или сюда выложите плиз :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Появилась якась незрозуміла "дирка" в пуску... З чим це може бути пов’язане? Драйверів ніяких не ставив.

Win 7 64 bit

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це глючок сімки. В мене він появився з часу апдейту на монкрузовський фінальний реліз. В 7.100 - було все гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7loader_1.5.rar

попробуй, мене ще не підводив ;)

Не помогло.

Помог вот этот файлик.WAT n WUD.rar Он убил активацию виндовс. При возможности им же можно восстановить.

post-2675-1275940599,93_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Проблема: Є 3 пользователя: Админ, Юзер, Гость. При запуску віндовса висвічує ту під якою я виходив, а щоб зайти під іншою треба вибирати Смену пользователя і вручну вводити Логін і Пароль. Шо зробити щоб не треба було вводити логін вручну, щоб було як в ХР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

скіньте хтось сімку на фтп, бо свій диск забувся а в києві і треба переставить

якусь нормальну, протестовану вже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є оригінальний (7600.16385.090713-1255_x86fre_client_en-us_OEM_Ultimate-GRMCULFREO_EN_DVD_2)

є 33 в 1

є ще такий- (7600.16385.090713-1255_x86fre_client_ru-ru_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_RU_DVD)

який заливати? Раджу поставити оригінальну версію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще оригінальний

і якщо є то х64

простими словами щоб був оригінал російський і на х64, но якщо нема х64 то давай 32

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

х64 на жаль нема. Заливаю (7600.16385.090713-1255_x86fre_client_en-us_OEM_Ultimate-GRMCULFREO_EN_DVD_2) - там лише англійська, але через оновлення зможеш поставити якийсь інший мовний пакет.

пс: ще півгодини залишилось

--------------------------------------------------

оце 33 в 1 - http://www.ex.ua/view/1179193?r=28742 Я грався з N і E версіями - не сподобались. Доречі, я встановлював не через BIOS, а просто монтував образ на віртуальний диск через Daemon Tool

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фігово що російської немає, но якщо онлайн можна поставити рос пакет но нормально

а там до неї ключ і кряк є ?

і якщо там буде ще час то закінь 33в1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кряка і активатора нема - це оригінальний образ і в цьому вся його краса :rolleyes: Я окремо закину на фтп папку з активаторами, а ти вже вибирай який з них підійде.

Через Windows Update можна встановити собі будь-який з 33-ьох мовних пакетів, серед яких український і російський.

==========================

тільки не встановлюй оновлення Update for Windows 7 (KB971033) - воно перевіряє активацію Windows 7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут проблемка в мене з тою віндою

запускаю її через біос і коли "віндовс загружає файли" після цього вискакує вікно і там пише тіпа ерор і т.д.

залий ще ту 33в1 або ще якусь, тільки щоб була протестована і нормальна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Може є у когось Microsoft Office 2007 (що працює на 7 вінді), залийте на фтп - буду дуже вдячний.  :)

Заливаю той, що сам використовую на сімці!

сюди ftp://ftp.lm.lutsk.u...terprise%20UKR/

на фтп в папці /Soft/Office 2007 100% робочий комплект :)

Перезалийте, pls, або дайте ссилку на торрент, +1

2@Andrew@ - схоже залізо їй не подобається, в мене було таке, поки "відкриті" ядра назад не повідключав. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Народ, ткніть носом, шо роблю не так? :)

Є старенький нотік, на якому стоїть Він2К і до якого підключені паро принтерів. Принетри розшарені. Гостьовий доступ включений. З-під ХР всьо тіп-топ, друкує аж гій шумить і без лишніх питань.

А Він 7, цуко, на попитку зайти на ноут, шоб підрубитись до принтера - питає парол. Я вже і юзерофф однакових позаводив і політіки безпеки всі вирубив. Короче всім всьо мона, но пароль питає всеодно.

Вот це фак?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ткніть носом, шо роблю не так? :)

Є старенький нотік, на якому стоїть Він2К і до якого підключені паро принтерів. Принетри розшарені. Гостьовий доступ включений. З-під ХР всьо тіп-топ, друкує аж гій шумить і без лишніх питань.

А Він 7, цуко, на попитку зайти на ноут, шоб підрубитись до принтера - питає парол. Я вже і юзерофф однакових позаводив і політіки безпеки всі вирубив. Короче всім всьо мона, но пароль питає всеодно.

Вот це фак?

В мене була цілком аналогічна ситуація. Також з Він2К та 7. Наскільки памятаю, вирішилось просто - прописав логін з яким-небуть паролем (будь-яким). І поставив галку - запамятати. Більше не питає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...