Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

Бета-версія пакету оновлень Service Pack 1 для операционной системы Windows 7 потрапила на торрент-портали:

http://www.winline.r...sphrase_id=4257

Новина підтвердилась, але...

post-6972-1271158368,1_thumb.jpg

post-6972-1271158382,08_thumb.jpg

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь

BIKTOP1970,  ти тіпа про це  кажеш Windows 7 Ultimate 7601.16537 SP1 Beta 1 x86 en-RUs і  таке :)

Щось типу цього. :)

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2892292

Але взагалі - чи варто пробувати встановлювати Beta? Може краще почекати виходу офіційного SP1.

"Microsoft планує провести тестування Windows 7 SP1 таким чином: випустити дві бета-версії, услід за якими послідують два RC, при цьому перша бета-версія доступна вибраним тестерам вже в грудні 2009 року. Всі бажаючi зможуть побачити першу бета-версію пакету в квітні 2010 року. Завершити роботу над SP1 компанія Microsoft планує влітку 2010 року, щоб вже восени представити його громадськості" (взято з Вікіпедії).

Хоча по інформації з деяких інтернет-посилань офіційний SP1 вийде аж в четвертому кварталі 2010 року. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BIKTOP1970

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2892292

Вже закрили роздачу...взагалі на рутрекері всі роздачі цього типу відразу закривають.....по просьбе...а от на ФТО - будь-ласка, качай..нЄхочу)))) http://free-torrents.org/forum/viewtopic.php?t=84523&view=newest#newest

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо.Поки що не бачу смислу ставити бета версі SP1 для 7 і так стабільно працює без ніяких збоїв. Краще почекати виходи офіційного SP1 для Windows 7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо.Поки що не бачу смислу ставити бета версі SP1 для 7 і так стабільно працює без ніяких збоїв. Краще почекати виходи офіційного SP1 для Windows 7

Десь читав на форумах про чутки, що ніби у офіційний SP1 для Windows 7 будуть зашиті серйозні антикряки :blink: ...мета - боротьба з піратами...імхо не думаю, що це суттєво налякає тих же піратів :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо.Поки що не бачу смислу ставити бета версі SP1 для 7 і так стабільно працює без ніяких збоїв. Краще почекати виходи офіційного SP1 для Windows 7

Десь читав на форумах про чутки, що ніби у офіційний SP1 для Windows 7 будуть зашиті серйозні антикряки :blink: ...мета -  боротьба з піратами...імхо не думаю, що це суттєво налякає тих же піратів :naezd:

На любі "серйозні антикряки" завжди знайдуться "свіжіші кряки". 

З часом звісно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось знає як додати відображення секунд в годиннику на панелі задач?

IMHO стандартними властивостями системи ніяк. (Хоча в форматі H:mm:ss  ss - якраз і є секунди. Але це швидше відноситься до стандарту ніж до відображення часу на годиннику)

Тільки сторонніми прогами. Щось типу Clock Tray Skins:

http://www.linksat.eu/design/139-clock-tray-skins-4.1.html

Або Atomic Alarm Clock:

http://netzor.org/soft/9611-atomic-alarm-clock-v5.5.html

http://xtremesoft.ru/utilities/38-atomic-alarm-clock-pro-919-rus-key-crack.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно поигрался с "семёркой".

Два винта. Один - нулячий под систему, один - архивный, имеющий два раздела, один из которых - Primary (Active).

Система ставилась на нулячий винт, но непонятным образом загрузочные файлы уходили в активный раздел на арзивном винте. Загрузка не происходила - NTLDR is missing. Восстановление загрузчика проходило успешно, но система после восстановления всё равно не запускалась.

Пробовались разные варианты - долго и безуспешно. Не помогала даже установка на конфигурацию с одним винчестером.

Винт был отформатирован через Acronis, сделан один раздел, активный, системный...

Решилось форматированием винта средствами Винды при установке. Она создала скрытый (вспомогательный) раздел на 100 Мбайт, поссле чего всё прошло успешно.

Такая вот ситуация. Я как-то был больше уверен в разумности "семёрки" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Она создала скрытый (вспомогательный) раздел на 100 Мбайт

Якось непродумано, була б можливість погодитися, або відмовитися від його створення :huh:

Всеодно, потім його стирає більшість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решилось форматированием винта средствами Винды при установке. Она создала скрытый (вспомогательный) раздел на 100 Мбайт, поссле чего всё прошло успешно.

Такая вот ситуация. Я как-то был больше уверен в разумности "семёрки" :)

или можно было на время в биосе или физически отрубить второй винт (на котором активный раздел) на время установки. А потом после установки включить.

Нельзя назвать это такой уж большой проблемой, имхо )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічна ситуація була і зі старішими версіями ОС. Так що це не проблема, а особливість функціновування ОС від Microsoft :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решилось форматированием винта средствами Винды при установке. Она создала скрытый (вспомогательный) раздел на 100 Мбайт, поссле чего всё прошло успешно.

Такая вот ситуация. Я как-то был больше уверен в разумности "семёрки" :)

или можно было на время в биосе или физически отрубить второй винт (на котором активный раздел) на время установки. А потом после установки включить.

Нельзя назвать это такой уж большой проблемой, имхо )

Цілком згідний - це ще не проблема. 

IMHO вся розумність сімки виливається в генеральну лінію Мілкософта - "Користуйтесь продуктами Майкрософт". (Це трохи в сторону Acronis в даній ситуації)  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічна ситуація була і зі старішими версіями ОС. Так що це не проблема, а особливість функціновування ОС від Microsoft :-)

Також погоджуюсь. Незручності, неприємності, але ще невеликі проблеми. Продовжується це ще з часів перших ОС Віндовс, коли розбивати і форматувати вінта бажано було з рідної загрузочної майкрософтівської дискети. :)

А що буде далі... Можна лише здогадуватись про перспективи подальшого розвитку нових версій Віндовс.

І які нові "незручності" чекають попереду. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось знає як додати відображення секунд в годиннику на панелі задач?

Ще як один з варіантів (зі статті "Как работать в Windows 7. Советы и трюки" -  ссилку на неї я кидав в попередніх постах):

...

14. Как расширить функциональность часов в трее или изменить их вид?

Скачайте программу Stoic Joker's T-Clock x32/x64. Данная программа позволяет вам расширить функциональность часов в трее или изменить внешний вид часов в трее. Вы сможете добавить секунды к часам, изменить внешний вид часов, даты или добавить созданные вами значки для запуска конкретных приложений в трей.

...

Stoic Joker\'s T-Clock.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую, але то стороння програма (ще й якась не ахті :rolleyes:)... Мене цікавить налаштування саме Віндовс (ну там в реєстрі покопатись або може якась окрема менюшка є...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую, але то стороння програма (ще й якась не ахті :rolleyes:)... Мене цікавить налаштування саме Віндовс (ну там в реєстрі покопатись або може якась окрема менюшка є...)

Покопався я трохи в реєстрі і всі меню облазив... IMHO самими налаштуваннями Вінди - ніяк. Думка ця посилилась, коли на кількох форумах побачив її підтвердження. Без використання якихось "приблудних" програм це все-таки не передбачено в Віндовс. 

Щодо саме цієї програми... Вчора спробував її на своєму компі:

post-6972-1271828420,01_thumb.jpg

Програмка ця хоча і стороння, але проста як двері. Немає нічого лишнього, окрім налаштування візуального відображення часу та дати, з різноманітними варіаціями шрифтів, та їхніх розмірів. Хіба що ще таймер "прикручений" та будильник з аудіооповіщенням. Вона не потребує інсталяції і відповідно не зачіпає гілок реєстру. Я так розумію що Stoic Joker's T-Clock всього лише візуальна оболонка. І хвилюватись через те що вона "стороння" IMHO не варто.  :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію що Stoic Joker's T-Clock всього лише візуальна оболонка.

і їй постійно потрібно висіти в автозагрузці і оперативці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

или можно было на время в биосе или физически отрубить второй винт (на котором активный раздел) на время установки. А потом после установки включить.

А здесь я не про то писал? ;)

Не помогала даже установка на конфигурацию с одним винчестером.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BIKTOP1970, ця прога частково вирішує "проблему", але в ній не можна помістити ті всі компоненти у стовбчик і щоб вони влізали у двухсрокову (широку - як я звик) панель завдань. Тобто, хоч і з'являються секунду, але саме оформлення того годинника мені не підходь з естетичних міркувань :) В усякому разі, дякую за допомогу :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

или можно было на время в биосе или физически отрубить второй винт (на котором активный раздел) на время установки. А потом после установки включить.

Нельзя назвать это такой уж большой проблемой, имхо )

Цей розділ створюється для загрузочних файлів ОС так само як на Win RE. Десь читав що такий розділ не появиться якщо Він 7 не є основною системою або якщо вінт розбитий на логичні діскі. Також десь писало що якщо убрати букву з диска то він зникає (скривається) :blink: Точно не знаю не пробував він мені не заважає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Віндовс 7 Microsoft відключила підтримку апаратної акселерації в GDIPlus.

Тому що хоче, щоб всі переходили на Direct2D.

В результаті багато програм, які літали на XP та Вісті, відчутно тормозять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі корустуюсь інтернетом від "Датагруп" може хто залити Windows 7 x86 Rus Ultimate 7600 build? Наперед вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...