Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь

или можно было на время в биосе или физически отрубить второй винт (на котором активный раздел) на время установки. А потом после установки включить.

А здесь я не про то писал? ;)

Не помогала даже установка на конфигурацию с одним винчестером.

Як це не помогала? А куди тоді розділ той писався? Йому більше дітись нікуди було :D

Винт был отформатирован через Acronis, сделан один раздел, активный, системный...

это тот, который был "Один - нулячий под систему"?

Если да, то возникает вопрос: зачем его вообще форматировать , да еще акронисом перед установкой? Оо Всегда пользовался средствами винды при установке для разбивкм/форматирования. Они чем-то не устраивают? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю таку збірку

Опис:

Windows 7 Maxi Edition – це українська збірка на базі найновішої операційної системи Microsoft Windows 7 Ultimate x86 (32-бітна), яка призначена для використання в кожній українській хаті, де є комп’ютер здатний працювати з Windows 7. Дана збірка (W7ME) створена з патріотичних міркувань, є безкоштовною в цілях домашнього використання справжніми патріотами України, ніяких комерційних та фінансових вигод укладач збірки не отримує. Слава Україні!

Ставити збірку потрібно завантажуватись з DVD-дисководу (тобто з біосу). Встановлення W7ME відбувається в автоматичному режимі, користувачеві лише потрібно вказати розділ для встановлення, а після його завершення – ім’я користувача та пароль (якщо потрібно). Збірка вже активована та проходить перевірку автентичності на сайті Microsoft (провсяк випадок в папці Activator є ліки). W7ME встановлюється зі зміненою темою та курсорами, пізніше користувач може їх змінити за власним бажанням. З системи нічого не вирізано, отже є можливість встановлювати всі оновлення та майбутні сервіс-паки. W7ME налаштована на максимальну продуктивність та простоту використання.

Інтегровано такі компоненти (всі українізовані та встановлюються автоматично):

1. Microsoft Office 2007 Enterprise SP2

2. Adobe Flash 10.0.45.2 ActiveX and Plugin

3. Aimp 2.60.551 – музичний плеєр + скіни.

4. Ashampoo Burning Studio 9.21 програма для запису дисків

5. FileMenu Tools 5.8 - програма, яка розширює функціональність контекстного меню файлів і тек

6. Ashampoo Magical Defrag 3.0.2 – програма дефрагментації дисків, дефрагментує під час заставки (налаштовано)

7. Download Master 5.6.3.1195 – менеджер завантаження файлів

8. DirectX 9.28.1886 (Лютий 2010)

9. Foxit Reader 3.2.0.0303 – швидкий та функціональний переглядач PDF файлів

10. HashTab 3.0 (Ukr) - Відображає хеші MD5, SHA-1 і CRC-32 у властивостях файлів

11. Opera 10.51 Build 3315 + скіни

12. Sun Java Runtime Environment 6 Update 18

13. K-Lite Mega Codec Pack 570

14. Reg Organizer 5.0 – багатофункціональна утиліта для догляду за реєстром

15. Unlocker 1.89 - допомагає розблокувати/перемістити/видалити зайнятий файл

16. WinRAR 3.92 Final

17. Folder2MyPC – дає змогу додати будь-яку папку у “Мій комп’ютер”

18. Total Commander 7.04 Power Pack Ukrainian – відомий файловий менеджер

19. Required Dll's 9.11.9 – додаткові системні бібліотеки, необхідні для запуску деяких програм.

20. USB Disk Security 5.3.0.20 – програмний засіб для захисту ПК від вірусів, які поширюються з’ємними носіями за допомогою файлів Autorun.inf

21. USB Safely Remove 4.2 – заміна стандартного засобу для безпечного витягання UBS пристроїв

22. µTorrent Stable (2.0) – торрент клієнт

23. Virtual Drive Personal 5.4.4.0 – програма для емуляції дисків

24. ACDSee Pro 3.0.387 – популярна програма для перегляду графіки

25. ESET NOD32 Antivirus Business Edition 4.0.474.0 + програми для пошуку ключів

26. Lizardtech DjVu Control – програма для перегляду djvu файлів

27. 7stacks – програма допоможе створити панель швидкого запуску

28. Додана підтримка літер “і” та “ґ” в додатках MS-DOS

29. Розширено контекстне меню в “Мій комп’ютер”

30. Додано нові теми та курсори

31. Додано підтримку файлів довідки з розширенням *.hlp

32. PRkiller Ukr – аналог стандартного диспетчера завдань (Shift+Ctrl+~)

33. Бібліотеки С++ 2005, 2008.

Сподіваюся використання цієї збірки принесе вам тільки радість та задоволення. Любіть Україну, бо вона в нас одна!

залити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можливо не в тій темі але залийте будь ласка Alcohol 120 або Daemon Tools що норм працюють під даною операційною системою.

Наперед вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не в тій темі але залийте будь ласка Alcohol 120 або Daemon Tools що норм працюють під даною операційною системою.

Наперед вдячний

Поспішив трошки с постом, можу і сам викласти.

Link

В кого виникли проблеми ось пропатченій екшешнік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

БУв нафтп образ Вінди7. 18 в одному. воно оновлюється без проблем??

Хтось оновлював ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не в тій темі але залийте будь ласка Alcohol 120 або Daemon Tools що норм працюють під даною операційною системою.

Наперед вдячний

Залито. Якщо будуть трабли з установкой SPTD - пиши в приват чи асько. :) Вирішується без питань. :rolleyes:

Качати тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БУв нафтп образ Вінди7. 18 в одному. воно оновлюється без проблем??

Хтось оновлював ?

Оновлюється без жодних проблем,вчора прийшло злосчасне оновлення КВ971033-жодних проблем не виявлено,вінда працює й далі,проходить валідацію на всіх мілком'яких сайтах,одним словом,став-не турбуйся!

Вже пів року користуюсь цією збіркою від monkrus,оновлення приходять регулярно й самі ж встановлюються,за це я спокійний,що з нею все буде гаразд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене сьогодні видало: поточна копія windows не автентична :(

Хтось стикався з такою проблемкою, як вирішується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене раз було знизу, справа писало, мабуть через активатор поганий, зараз іншим активував усе працює :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені тут підказав друг таке рішення:

1. скинути всі активації з допомогою: C:\Windows\System32\slmgr.vbs -rearm

2. а тоді я активував своїм провіреним активатором і все стало як раніше -- тобто кльово :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрівся з такою проблемою вчора, але нічого сташного все виправляється швидко і безболісно за допомогою Chew_WGA_0.9.Рішення дуже просте:запуск від імені адміністратора і instal.Перезагрузка і все як раніше.Кому треба шукайте на ftp.lm.lutsk.ua Soft.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрічався з такою проблемою.

Вирішилось повторною активацією своїм старим перевіреним активатором.

Цікаво після чого ця пробмема з'явилась?

Можливо після встановлення якогось продукту Microsoft. Часом не після встановлення 2010 офісу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво після чого ця пробмема з'явилась?

після цього:

вчора прийшло злосчасне оновлення КВ971033

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В списке обновлений появилось КВ971033. Важное. Но галочка по умолчанию на нём не стоит. А в описании - такое:

Это обновление для технологии активации Windows обнаруживает эксплойты в механизме активации и несанкционированное изменение основных системных файлов Windows. Эти эксплойты пытаются обойти обычную процедуру активации Windows и иногда входят в состав нелицензионных копий Windows.

Зачем ставить обновления, не читая, для чего они? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачем ставить обновления, не читая, для чего они?

ну, да, спочатку жмем кнопки тоді думаєм :) тим, більше попереджали давно. а я все чекав, коли ж воно те КВ971033 прийде, коли прийшло - було відправлене в сад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, да, спочатку жмем кнопки тоді думаєм :) тим, більше попереджали давно. а я все чекав, коли ж воно те КВ971033 прийде, коли прийшло - було відправлене в сад.

Я,навпаки,чекав ще з лютого,коли ж воно прийде-мені цікаво було, як пройде цей тест моя система.

Справилась на відмінно,жодних проблем не виникло,принаймні,тепер я з впевненістю знаю якою віндою(збіркою)користуватись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то поділися з ближніми шо ж то в тебе за збірка така?

Вже 100 разів про неї писалось,я й відповідь Жені по ній давав.Дивись вище.

Win 7, це вже свіжіша,з ще краще допрацьованою активацією(робиться сама) й поновленнями вінди по 24 квітня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянув журнал, і 5 днів тому теж встановлено це оновлення, але все нормально працює.

p.s. Версія 6,1, збірка 7600 активована вручну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене в журналі пише, що 18.05.10 встановлено КВ971033. П'ять днів все нормально, а буквально дві години тому видало "ваша копія windows не є автентичною". Тепер чорний робочий стіл і напис в нижньому правому кутку.

І шо дєлать, таваріщі?

пс:

Зустрівся з такою проблемою вчора, але нічого сташного все виправляється швидко і безболісно за допомогою Chew_WGA_0.9.Рішення дуже просте:запуск від імені адміністратора і instal.Перезагрузка і все як раніше.Кому треба шукайте на ftp.lm.lutsk.ua Soft.

каже Avira що це зла програма :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу дати реєстратор твоєї вінди, в самого такий, оригінальний образ+реєстрації з записом в біосі, імхо всякі збірки це зло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене не "збірка"!! Оригінальний образ, вже п'ятий місяць скоро піде після встановлення на комп.

То залий чи прикріпи той реєстратор, будь-ласка

_______________________________

оп! Вже активував. Чудо-команда в cmd робить чудеса :) Але всеодно залий реєстратор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...