Перейти до змісту

Що для вас значать гроші?


Mala

Що для вас значать гроші?  

410 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Купити можна все й всіх, питання лише у ціні...

Однажды Бернард Шоу обронил фразу, что все женщины продажны.

Английская королева, узнав об этом, при встрече с Шоу спросила: "Верно ли,

сэр, что вы утверждаете, будто все женщины продажны?" - "Да, ваше

величество". - "И я - тоже?!" - возмутилась королева. "И вы тоже, ваше

величество" - спокойно ответил Шоу. "И сколько же я стою?!" - вырвалось у

королевы. "Десять тысяч фунтов стерлингов" - тут же определил Шоу. "Что?!

Так дешево?!" - удивилась королева. "Вот видите, вы уже и торгуетесь..." -

улыбнулся драматург.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

Озорнік був Бернандушка :)

Bernard Shaw: Madam, would you sleep with me for a million pounds?

Actress: My goodness, Well, I'd certainly think about it

Bernard Shaw: Would you sleep with me for a pound?

Actress: Certainly not! What kind of woman do you think I am?!

Bernard Shaw: Madam, we've already established that. Now we are haggling about the price.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, дякую, хороший варіант)

читати потрібно першоджерела, а не їх тлумачення, але, напевне, уже ніхто не буде знати, як це насправді звучало...

на тобі з цього приводу уривок з "Имя розы" :)

" Молодой монах принял постриг, и в монастыре ему первым заданием было помогать остальным монахам переписывать от руки церковные уложения,

псалмы, законы и т. п. Поработав так с недельку, наш монашек обратил внимание, что все монахи переписывают эти материалы с предыдущей копии,

а не с оригинала. Подивившись этому факту, он выразил свое удивление отцу-настоятелю: "Падре, ведь если кто-то допустил ошибку в первой копии, она же будет повторяться вечно, и ее никак не исправить, ибо не с чем сравнить!".

"Хм, сын мой - ответил отец-настоятель, - вообще-то мы так делали столетиями... Но, в принципе, в твоих рассуждениях что-то

есть!" - и с этими словами он спустился в подземелья, где в огромных сундуках хранились "первоисточники", столетиями же не открывавшиеся.

И пропал.

Когда прошли почти сутки со времени его исчезновения, обеспокоенный монашек спустился в те же подвалы на поиски святого отца. Он нашел его

сразу - тот сидел перед громадным раскрытым томом из телячьей кожи, бился головой об острые камни подземелья и что-то нечленораздельно

мычал. По покрытому грязью и ссадинами лицу его текла кровь, волосы спутались и взгляд был безумным. "Что с вами, святой отец? - вскричал

потрясенный юноша, - Что случилось?!"

"Celebrate, - простонал отец-настоятель, - слово было:

c-e-l-e-b-r-a-t-e! Not "celibate"!"

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Гроші позичаєш на певний термін, а віддаєш назавжди!

Full version:

Позичаєш чужі гроші і тимчасово, а віддаєш свої і назавжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Гроші – найкращий подарунок. Решта коштує занадто дорого.

Неможна мати все одразу, тому почни з малого – із грошей.

Той, хто шукає мільйони, досить рідко їх знаходить, проте той, хто їх не шукає,- не знаходить ніколи!

Жити без грошей можна. А прожити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

нічого

Але ж ми живемо в такому світі, де без грошей неможливе існування. Тому вони все-таки щось значать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші- це засіб реалізації бажань.мрій, подяка за ту працю, яку ми робимо щодня!!!! І що б ми тут не говорили - всеодно гроші "рулять" світом і нами...

А фрази типу "гроші це не найважливіше в житті" актуальні лише для тих, хто має їх в достатній кількості (хоча б якийсь певний мінімум)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого

Але ж ми живемо в такому світі, де без грошей неможливе існування. Тому вони все-таки щось значать.

якщо мені треба щось отримати, мені потрібно заробити гроші. Але це не означає, що я до них відношусь як для чогось святого. Це як метод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо мені треба щось отримати, мені потрібно заробити гроші.

звідси мені зрозуміло, що вони все-таки щось значать, вірно? вірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто не треба грошей боятись, треба їх любити :)

любити треба інші цінності. Сім'ю, книги, фільми, пісні. Дівчат) Але не гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші - це можливість перевірити свою жадібність і милосердя до ближнього!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

просто не треба грошей боятись, треба їх любити :)

любити треба інші цінності. Сім'ю, книги, фільми, пісні. Дівчат) Але не гроші.

коли у мене є гроші, то сім`я, книги, фільми, дівчата... мене люблять.

P.S. моя думка: гроші для того щоб їх тратити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деньги...сколько бы хорошего не могли они дать...здоровье за них не купишь...можно иметь десятки тысяч или же сотни тысяч...миллионы, а если заболел серьезно...часто даже деньги не помогут...Есть много небогатых, но счастливых людей и наоборот богатых и несчастных...Скажем так...деньги приносят удовольствие и пользу при наличии других важных аспектов, а сами по себе бесполезны...Их, наверняка, ВСЕМ всегда мало...По своей семье вижу - растет доход, растут и запросы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти не вмієш їх витрачати то заробляти їх немає сенсу. Повинна бути присутня культура споживання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

на жаль, в сьогоднішньому світі - це інструмент демонтрації сили в більшості випадків і ричаг управління людьми в повній мірі. і як би ми не пручались, мало кому вдається звільнитись від залежності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От все зараз тримається на тих "грошах". Може моя думка і дитяча, але уявіть собі світ, всі працюють майже в рівних умовах, але так сказати в "своїх стихіях". Тобто, якщо людина хоче бути хірургом - вона ним буде, а не вантажником бо життя примусило. Всі працюють, всі роблять те що й робили, але немає ніяких грошей, всі беруть те що їм треба. Хтось може сказати, що всі все зразу розберуть найдорощі і найкращі так би мовити "продукти" і не буде з цього толку? Ну розберуть вони ті найкращі "продукти" раз, другий, людям це набридне, всі будуть знати, що воно є. Якщо тобі потрібно - ти береш це, не потрібно - його буде мати той хто в цього потребує. Це так би мовити мій ідеальний світ. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От все зараз тримається на тих "грошах". Може моя думка і дитяча, але уявіть собі світ, всі працюють майже в рівних умовах, але так сказати в "своїх стихіях". Тобто, якщо людина хоче бути хірургом - вона ним буде, а не вантажником бо життя примусило. Всі працюють, всі роблять те що й робили, але немає ніяких грошей, всі беруть те що їм треба. Хтось може сказати, що всі все зразу розберуть найдорощі і найкращі так би мовити "продукти" і не буде з цього толку? Ну розберуть вони ті найкращі "продукти" раз, другий, людям це набридне, всі будуть знати, що воно є. Якщо тобі потрібно - ти береш це, не потрібно - його буде мати той хто в цього потребує. Це так би мовити мій ідеальний світ. :)

Це утопiя , е двi безмежнi речi , космос й людська жадiбнiсть, ДУЖЕ БАГАТО людей хочуть мати бiльше речей не тому, що iм це потрiбно, аби лише бiльше нiж у сусiда. Якщо навiть дуже якiсних речей багато однакових, всерiвно знайдутся люди, якi будуть шукати ексклюзиви, якщо ж хороших речей всього декiлька то всерiвно будуть конфлiкти за право володiння рiдкiсною рiччю. Ну й наостанок, пiсля перенасичення благами матерiальними, ОБОВЬЯЗКОВО наступае перенасичення благами моральними , попросту кажучи всiлякi рiзноплановi збочення, в сексi, в розвагах й таке iнше . Людинi весь час потрiбно щоб чогось не вистачало, тодi людина якби в тонусi, якщо ж всього в достатку, то людина всерiвно шукае куди б то вляпатись нових вiдчуттiв, така вже людська натура iмхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це утопiя , е двi безмежнi речi , космос й людська жадiбнiсть, ДУЖЕ БАГАТО людей хочуть мати бiльше речей не тому, що iм це потрiбно, аби лише бiльше нiж у сусiда. Якщо навiть дуже якiсних речей багато однакових, всерiвно знайдутся люди, якi будуть шукати ексклюзиви, якщо ж хороших речей всього декiлька то всерiвно будуть конфлiкти за право володiння рiдкiсною рiччю. Ну й наостанок, пiсля перенасичення благами матерiальними, ОБОВЬЯЗКОВО наступае перенасичення благами моральними , попросту кажучи всiлякi рiзноплановi збочення, в сексi, в розвагах й таке iнше . Людинi весь час потрiбно щоб чогось не вистачало, тодi людина якби в тонусi, якщо ж всього в достатку, то людина всерiвно шукае куди б то вляпатись нових вiдчуттiв, така вже людська натура iмхо

Ну а якщо буде щось на рахунок такого як "спільна зарплата". Тобто усі люди працюють і в залежності від виконаної роботи відповідний товар, але до цього треба специфічне виховання: "роби те що побажаєш, але робити прийдеться". Ну незнаю, це не досконала система, я ще замалий для такого :)

так просто - мої думки, моя ідилія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а якщо буде щось на рахунок такого як "спільна зарплата". Тобто усі люди працюють і в залежності від виконаної роботи відповідний товар, але до цього треба специфічне виховання: "роби те що побажаєш, але робити прийдеться". Ну незнаю, це не досконала система, я ще замалий для такого :)

так просто - мої думки, моя ідилія

вважаю, досить точно стан речей описали в першiй *Матрицi* , коли агент Смiт (нiби) розповiдав, що машини спробували зробити iдеальний свiт й чим це закiнчилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вважаю, досить точно стан речей описали в першiй *Матрицi* , коли агент Смiт (нiби) розповiдав, що машини спробували зробити iдеальний свiт й чим це закiнчилось

На жаль не пам"ятаю цього моменту :) В загальному, мені просто захотілось розповісти про свою ідею, можливо вона комусь сподобається, когось зацікавить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...