Перейти до змісту

Що для вас значать гроші?


Mala

Що для вас значать гроші?  

410 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

"Гроші всі не заробиш. але всі потратиш". Найнеобхідніша річ? Жити без них важко і чи можливо? Кажуть за гроші можна купити все : можна купити аптеку, та не можна купити здоров"я, можна купити церкву, та не можна купити віру, можна купити секс, та не можна купити любові. Вони дають свободу вибору : де жити, чим харчуватись, де лікуватись, куди подорожувати, де навчатись і т.д. Мати їх багато - це добре, а от любити - небезпечно. Тому не важливо скільки людина має, важливо як вона до них відноситься.

Отже, яке місце займають гроші у вашому житті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

А насправді - хотіли, каклудше, а получілось каквсігда.

Я до того, що "гроші печуть руки" як показує практика (не моя) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші? Гроші - все! Хоч і проголосував поквапившись за інше!

Хтось ще сумнівається, що за гроші сьогодні не можна купити кохання?;)

Знаю точно, без грошей його дуже легко втратити, як і здоров'я, і віру і тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші? Гроші - все! Хоч і проголосував поквапившись за інше!

Хтось ще сумнівається, що за гроші сьогодні не можна купити кохання?;)

Знаю точно, без грошей його дуже легко втратити

а чи було це воно?якщо пішло разом з грошима?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто все більше переконуюсь в резонності фрази: "Бабло бобеждает зло".

Але, як казав дідусь Ейнштейн: "... все відносно ..."

для когось питання не в грошах, а в їх кількості, бо так вони вимірюють ступінь власної свободи. ІМХО фігня то все, бо "... все відносно ...". Я бачив різні реакції людей на гроші, і , повірте, апріорі все набагато гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші? Гроші - все! Хоч і проголосував поквапившись за інше!

Хтось ще сумнівається, що за гроші сьогодні не можна купити кохання?;)

Знаю точно, без грошей його дуже легко втратити, як і здоров'я, і віру і тп.

Мені страшно від таких слів. Невже і продав би ти ВСЕ за гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mala

Просто не треба кидатися в крайнощі;)

В житті не буває: "продав би все". Але буває, що розходяться, бо немає що їсти, бо не може купити сукню, заплатити за квартиру, вдягнути дітей, які робилися від великого кохання ... Може хтось скаже: не було почуттів? Були!!!

Але страшна штука - побут!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mala

Просто не треба кидатися в крайнощі;)

В житті не буває: "продав би все". Але буває, що розходяться, бо немає що їсти, бо не може купити сукню, заплатити за квартиру, вдягнути дітей, які робилися від великого кохання ... Може хтось скаже: не було почуттів? Були!!!

Але страшна штука - побут!

Розумію, що ти кажеш, але тут важливе ставлення до грошей. В мене в сімейному житті сталось так, що мені , здається, сім"я була міцнішою тоді, коли разом долали труднощі ( в тому числі фінансові). Гроші вносять свої корективи. Тому правильно кажеш: не треба кидатись в крайнощі. Грошима як і владою випробовують. Важливе ставлення до грошей, не зациклення на них.

---

Значить почуття не були міцними IMXO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага-ага. в топике на данный момент 12 врунов (причем обманывающих в основном себя), 6 сочувствующих, двое относительно честных. вот и думайте :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду також брехуном якщо скажу що байдуже відношусь до грошей, гроші не головне і т.д. Але скажу, що день в день стараюсь поставити ціли і налаштувати думки не про те "деж то взяті ті кляті гроші", а "так, потрібно зробити те, позвонити туди, продати це, зняти з банку гроші". Хочу сказати що я концентрую увагу на роботі, весь тиждень голова вся в роботі, а в суботу глядь в карман а там і копійочка є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без них можливо жити - але погано. Хоча ця думка сама блища до мене, але всетаки я з нею повністю незгідний. :0003: Деякі люди і з малою сумою вміють жити добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1743002_760cc3ce.jpg

За гроші можна купити будинок, але не сім'ю.

За гроші можна купити ліжко, але не сон.

За гроші можна купити годинник, але не час.

За гроші можна купити книгу, але не знання.

За гроші можна купити їжу, але не апетит.

За гроші можна купити положення, але не шану.

За гроші можна купити ліки, але не здоров'я.

За гроші можна купити секс, але не любов.

За гроші можна купити страховку, але не безпеку. :)

Не голосувала, бо не зупинилась лише на одному варіанті.

Те, що без грошей сьогодні важко - це факт. Гроші дають ширше коло для вибору, певну свободу, впевненість...але не тільки вони.

Впевнена в одному, їх треба заробляти і насолоджуватись результатом своєї праці, і обов"язково ділитися! Накопичення задля накопичення - чуже мені.

Аналогічно ставлюсь до коштовностей - лише як гарна прикраса, яка милує око, а не як вигідне капіталовкладення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не рпоголосував за жоден варіант, хоча більше схиляюсь до пунктів 2,3,4,6, проте остаточно вибрати не зміг...

Будь що/кого можна купити, в кожного своя ціна, не обвоязково в грошовому еквіваленті... ІМХО.

Если не в деньгах счастье, то отдайте их соседу. Ренар Жюль.

Люди считающие, что деньги способны сделать все, сами способны что угодно сделать за деньги. Пьер Буаст.

Деньги - как навоз: если их не разбрасывать, от них будет мало толку. Фрэнсис Бекон.

Деньги - служанка, если умеешь ими пользоватся, если не умеешь - госпожа.

Имеющий деньги не может быть наказан. Цицерон Марк Туллий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ви що не знаете що таке грошы? =) це бумажки. взамын яких отримаете бажане. Я не знайшла пункт, який би це выдображав.

а рызна фылософыя "без них не життя, порожны бумажки". Це всього лиш красиве оформлення того, наскыльки ви аскетичны ы наскыльки у вас э можливостей

мены здаэться навыть питання "скыльки вам потрыбно грошей на день для комфортного ыснування" теж не дуже доречне. бо выдобразить лиш вашы можливосты на даний момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щастя не в грошах, як то кажуть, але без них важко прожити щасливо.

Гроші не мета, але без них важко досягнути мети, особливо в наш час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не гроші є засобом досягненням мети а бажання, чисте бажання без ніяких сумнівів разом із діями, а вот гроші це результат від досягнутої мети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в своєму житті переконався на 100%,що великі гроші-великі проблеми. І причиною багатьох проблем в багатьох людей також стають гроші.

Самі гроші нічого поганого не представляють,головне ВІДНОШЕННЯ до них. Всеодно в могилу нічого не заберем.

На мою думку краще жити і спати спокійно з середнім достатком,ніж переживати за своє майно,бабло,сім"ю з великими цифрами.

Це суто моя думка основана на життєвому досвіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...