Перейти до змісту

Що для вас значать гроші?


Mala

Що для вас значать гроші?  

410 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну, если уж на то пошло, то деньги - лишь одно из средств для достижения цели. Соглашусь и с тем, что деньги - результат достижения цели, но тоже лишь как составляющая чего-то большего.

PS. Голосовал за 4-й пункт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікаво,от я вивчаючи сучасну економіку був впевнний,що гроші-це папірці.А тут бачу,багато хто на них своє життя ставить. :smile3: І це на фоні кризи.Чесно мені смішно.За останні 100 років мабуть не було ні одного покоління,яке не обклеїло сортир грошима(наприклад-рублями,купонами)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За гроші люди вбивають,зраджують,вішаються,брешуть,ризикують (часто не виправдано),втрачають здоров"я,рідних,друзів (справжніх).

Навіть Юда за гроші продав Ісуса. Неправильне відношення,возвеличення грошей призводить до наслідків. Але наші люди про це не думають.

Де зараз Кравченко з своїми грошима? Кушнарьов? Курочкін підприємець? Цей список можна довго продовжувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пардон, Иуда продал Христа за 12 золотых. Золото следует инфляции, но не на столько. Пасторы новомодных церквей продают тысячи своих прихожан много дешевле, чем Иуда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто треба змиритись що грощі стали частиною нашого суспільства з приходом культури як такої,і є її надбанням,і зараз реально без них нікуди...і як не кажи завджи всім їх буде мало....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любов без грошей, кому вона потрібна. Жити десь в підвалі, але казати що ти любиш один одного.

Гроші це основне в житті, і всі цього прагнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі наглядні фільми "Дух Времени" "Веселый Доллар"!

хоча імхо в деяких випадках слєхка "палицю перегибають" а взагалі =) досить конструктивно, цікаво розписане питаннє грошей+влади =)

З.І.

маю ДіВіДі там 4в1 (дівіді ріпи) фільмів з даною тематикою =) кому цікаво, і для тих хто не бачив, ПМ =)

також маю декілька фільмів 40х50х років на таку ткматику =) зокрема скандальний "Жид" (2 частини) також імєєтся ( з тупим переводом, який так би мовити смішить фільм, але в цьому якась ізюмінка тоже є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосувала за гроші як засіб досягнення деяких бажаних речей.

Скажу чесно - так, коли в кишені вітер не гуляє - почуваєшся впевненіше.

Але й без них немає особливого нещастя :) Головне - не зв*язувати себе кредитами, заставами і т.п.

Зрештою ми живемо у матеріальному світі і всі волею-неволею підкоряємося його дебільним правилам. Тільки різниця в тому, що хтось - більше, а хтось - менше.

Зустрічала людей, котрі маючи нестабільні або сезонні прибутки почуваються цілком щасливими, і їм вистачає в житті всього.

Зустрічала інших - котрі при енних сумах на картках є нещасними і лише створюють собі ілюзію так званого щастя і вважають, що мають ВСЕ.

Зустрічала зв*язаних тими самими фін.кайданами - жалюгідне явище, скажу чесно.

Все від внутрішнього настрОю залежить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деньги - это средство для реализации своих желаний. (лично для меня)

бажання різними бувають. можеш мати мрію подорожувтаи - тоді гроші можуть стати засобом. А можеш хотіти бути дочкою короля - а тут гроші не поможуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє ІМХО "гроші" стали посуті невигідною системою, крах якої відбувається зараз... Це не крах кредитної системи чи системи основаної на американському доларі, а саме крах грошей і інших матеріальних цінностей(енергоносії, тощо...), які насправді не такі уже й цінні, просто люди у яких їх багато , користуються своїм становищем і порушують баланс.

Можливо ми станемо свідками народження системи заснованої на зовсім іншій матриці цінностей, якщо доживем ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО. Гроші не є матеріальною цінністю.

Вони можуть бути в пам'яті комп'ютерів, а можуть бути паперові, так само як і інші фінанстові "бумажки" відображають зобов'язання, в даному випадку Національного банку. І, звичайно, в один прекрасний момент можуть стати просто "бумагою".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо тоді буде винагородою ? Що оцінить твою працю (їжа ?)

шо буде давати людям можливість купляти/продавати і тд ?

я канєшно тож думаю шо рано чи пізно воно (оте зобов"язання, чи то тіпапірці, або просто "гроші" закінчиться...

але нове ... воно ж не 100% буде краще того що мимаємо ...

З.І.

імхо ... нам поможе тікі армагедон .... бо цю систему будуть тащити до побєдного .....

це хоть яка не яка свобода, вибір, і так сказать мінімум-обмежень =)

тікі от є багаті, а є бідні!

я думаю нереально придумати систему, яка б задовільнило всіх =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам так скажу: я на бабло попадал в жизни достаточно много. В бизнесе, потому как без бизнеса у меня бабла не было. Куча распрелестных историй :)

К примеру, в одной из них адвокат говорил мне: ты идиот!!! Если б ты эту налоговую полицию в шею выгнал бы пинками и подзатыльниками - максимум, что светило бы - 78 грн. штрафа, а теперь мы будем долго и нудно доказывать неправомерность их действий! (причем попал я тогда на 2 тыс. долларов и так и ничего не доказали - были смутные времена :) А это была моя годичная зарплата примерно... ну или 120 средних зарплат :) )

Позже меня обворовывали (один раз спёрли две тонны батареек :) ), обманывали, но!

Ни разу помутнение мыслей не было дольше дня-двух!

Главное - пока ты и твои близкие не терпят голода и холода - жизнь идет своим чередом, все нормательно! ;)

Нормальные люди не занимаются потреблядством.

Я ничего не покупал в кредит(хотя брал кредит на бизнес), нету у меня ни плазмы на стене, ни новой машины... Есть у меня велик, есть у меня родители, есть у меня дети и жона , есть в кармане на пиво :) Есть у меня Plum, t0rik, kmd, Shkoder и еще туева хуча друзей, причем есть те, кто может на месячную зарплату купить новый жигуль, а на работу пешком ходят, причем не брезгуют и ящики поносить (а Слива, кстати, на свой день рождения, был сторожем :D на своей фирме!)

Так что те, кто считают врунами тех, кто не признает деньги панацеей от всех болезней - сами есть вруны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

я канєшно тож думаю шо рано чи пізно воно (оте зобов"язання, чи то тіпапірці, або просто "гроші" закінчиться...

...

Гроші - засіб комунікаціі в економіці, погано, якщо їх мало, і якщо багато. І звичайно, нацбанк має поповнювати їх кількість, щоб не кінчалисть ;)

З.І.

імхо ... нам поможе тікі армагедон .... бо цю систему будуть тащити до побєдного .....

А ви впевнені, що після армагедону грошей не буде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви впевнені, що після армагедону грошей не буде wink.gif

вони будуть 100%

але може якісь не такі =)

я мав на увазі шо система теперешня =) зміниться тільки у випадку армагедону або чогось такого :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Система або загниває, і тоді наступає теплова смерть, або розвивається, і насправді неважливо в яку сторону, головне що потім відбувається скачок і вуаля, та сама система, але вже на новому рівні. Невже ви не можете уявити наше життя без грошей, вони себе реально ізжили, в наш час глобалізації і скаженого росту продуктивних сил гроші не можуть і не є точною мірою чього б не було. Що буде замість них - не знаю навіть, наукова фантастика дуже часто зверталась до сценарію розвитку суспільства без грошей, варто тільки згадати скільки сучасних речей які зараз не викликають ніякого подиву прийшли саме з наукової фантастики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Я думаю что если человеку для свободы нужны деньги то он где то себя конкретно обманул.

Потому что никакой свободы на самом деле у него нет.

А все прочие варианты на тему "веришь ли ты в деньги","готов ли признать деньги своим спасителем",

"вверяешь ли свою судьбу деньгам" это не более чем разновидности ступеней верующих в самую

распространенную религию на земле - баблятства. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...